PDA

Zobacz pełną wersję : problem z dzielnicą showbiznesu


Fảlivrin
22.07.2007, 20:40
witam! mam taki problem. Do wczoraj zachcialo mi sie grac w simsy podstawowe, więc zainstalowała wszystkie dodatki (orginalne) . ściągnęłam pare obiektów i skinów oraz ten hack co można sima zabijać pistoletem.

Jak wezmę sima na obojętnie jaką parecele showbiznesu, simy wolno chodzą, NPC's stoją na ulicy i nic innego nie robą. Co to moze byc? :/ sprawdzalam programem File Cop ale zadnych błedów w dodatkach ściągnietych z neta nie wykrył. hELP :(

Raven
23.07.2007, 15:12
File Cop też nie wykrywa wszystkiego. Mi on usunął raz dobre dodatki(gra nie wariowała)i przestałam go używać z tego powodu.

Jeśli tych dodatków było niewiele to zrób ich kopię w osobnym folderze, odpal The Sims Transmogrifier i usuń te dodatki. Potem wgrywaj po jednym i sprawdź przy którym gra zeświruje. Będzie to najprawdopodobniej ten dodatek.

Równie dobrze może to też być wina zbyt wielu zainstalowanych dodatków. Otwórz The Sims Transmogrifier i przejrzyj dodatki ściągnięte z internetu(All Editable Objects)których dłuższy czas nie używałaś i być może przestały ci się podobać. Im mniej dodatków tym lżej dla gry

Fảlivrin
23.07.2007, 19:47
Juz naprawilam :) Źle chodziło przez ten pistolet do zabijania simów, ponieważ złą wersje zianstalowama, niekombatybilną z dodatkiem gwiazda. Pozdrawiam