PDA

Zobacz pełną wersję : Przytulny domeczek [clean] [BRAK ZDJĘĆ]


olliss
23.07.2007, 15:33
Khym. No więc, przedstawiam Wam mój pierwszy dom, który nadaje się do publicznego pokazania. Przepraszam za niskie ściany, ale nie mogłam sobie zrobić tak, żeby z wysokimi się dobrze zrobiło. Sorry też za brak żaluzji i firanek - nie mogłam ich wstawić, jakiś błąd. Na jednym zdjęciu są także kratki, ale to dlatego, że zrobiłam noc przez tryb kupowania. Zapraszam! Mam nadzieję, że chociaż troszenieńkę się spodoba :)



Mam nadzieję, że się podobało.
Pozdrawiam, proszę o oceny :)

miracle
23.07.2007, 18:21
Jak na clean to dom jest świetny.
Moja ocenka to: 9/10
Punkt odjęłam za troszkę pusty salon.

olliss
23.07.2007, 18:45
O jejku, nie sądziłam, że się komuś spodoba :)
Dziękuję!

Greenlyme
23.07.2007, 19:08
Mi również się podoba.Troszkę mi nie pasują szafki kuchenne i salon jest trochę za pusty, ale reszta jest w porządku. 8,5/10

Alicja008
23.07.2007, 20:44
A mi salon własnie odpowiada, ale królestwo Karolinki i ta łazienka troche nie w moich kolorach, ale ogólnie to śliczny:)
9/10

shezza
23.07.2007, 23:15
Mi się podoba. Czepnę się szczegółów: wywaliłabym ten stół bankietowy z jadalni i dostawiłabym jakąś barierkę do gabinetu. Salon fajnie wyszedł. :)

Moja ocena - Cleany zazwyczaj do mnie nie przemawiają. Ale nie ten. Jest super. Ładnie ci wyszedł. ;) 8/10 ( Jak już mówiłam, czepiam się szczegółów. )

Anastazja
23.07.2007, 23:51
Śmieszny Ty ten domek masz. Taki dla samotnej matki z dzieckiem.
Lubię takie domki, bo są simowe, dobrze się w nich gra, nie tną się i w ogóle są fajne.
A co najważniejsze są clean.
Ładna prezentacja domku. Co do samego umeblowania to parę rzeczy bym zmieniła.
Ja mam tendencje do zagracania domów, nawet tych simowych.
Kwestia gustu.
Nie mam problemu z dodatkami do sim2, więc poproszę Cię o spakowanie domku i wstawienie linku do pobrania.
Z góry dziękuję. :P

olliss
24.07.2007, 09:04
Nie no, naprawdę, nie sądziłam, że się komuś chociaż trochę spodoba! :*
Dziękuję za wszystkie oceny. Niedługo dam link do ściągnięcia!

Pozdrawiam, dziękuję, zachęcam do dalszego komentowania i oceniania!

olliss
24.07.2007, 13:02
Wszystkim bardzo dziękuję za ocenki. Komentujcie dalej i oceniajcie.
Pozdrawiam, olliss :).

avril26
24.07.2007, 18:45
Ładny ten domek! Prosty i funkcjonalny. Oceniam go na 9/10, bo jadalnia jak dla mnie za wąska. I może jeszce jakieś ogrodzenie do gabinetu :)

olliss
25.07.2007, 11:39
Dzięki bardzo wszystkim za oceny!

Rzeczywiście, szafki w kuchni nie pasują, ale jadalnia mi się osobiście podoba... :D:D

Komentujcie dalej, zapraszam, proszę o dalsze oceny.
olliss

Castaway
25.07.2007, 12:46
Oki . Wiem że się czepiam ( :P ) ale czy w tym gabinecie ta tablica korkowa nie jest z neta ??? A tak w ogóle domek 9/10 :) (odjęłam punkt za tą tablicę korkową)

olliss
25.07.2007, 14:12
puska.ph - nie, absolutnie nic nie mam z neta. Mam The Sims 2, The Sims 2 University, The Sims 2 Zwierzaki, The Sims 2 Cztery Pory Roku i The Sims 2 Własny Biznes. Ona jest w Elementach dekoracyjnych. Nic nie mam z netka :D:D

Iminashi
26.07.2007, 11:28
Ok. Od razu przyznaję się, że robie dużo, dużo gorsze domki, chociaż na forum wstawiłam jeden. Ale przejdźmy do rzeczy. Domek ogólnie wygląda ok. Ogródek fajny, choć za nimi nie przepadam. Co do korytarza, to fajnie zrobiony, w miłych dla oczu kolorach. Kwiatki bardzo tam pasują. Salon wydaje mi się ciasny, choć piszesz, że jest duży. Miejsce pracy Julii jest po propstu super! Pokój Karolinki nie przypadł mi do gustu. Nie pasuje do reszty domu. Kojarzy mi się z kosmosem. Łazienka śliczna. Piszesz, że sypialnia Julii, jak reszta domu jest w jasnych, pastelowych kolorach. Reszta domu, czyli też pokój Karolinki? Ok. Sypialnia mamy super. Moim zdaniem do kuchni nie pasuje ten dywan. Po za tym jest fajna. Jadalnia wąska. Kącik do grillowania fajny. Ocena domu: 8/10. Te dwa odjęłam za pokój Karolinki, ciasny salon, wąską jadalnię z bufetem xP i za ten dywan w kuchni. Domek ogólnie trochę nie w moim stylu. Ale mną się nie przejmuj ;)

olliss
26.07.2007, 11:38
Dzięki, poprawiłam błędy :)

Czekam jeszcze na ocenki!

Sacline
26.07.2007, 12:29
Zajefajny .
Nie ma co mówić .
Daj do sciagniecia i tyle :p

olliss
26.07.2007, 16:00
Akurat przepraszam, ale jestem w miejscu, gdzie mam komputer, a nie mam Simsów i nie mogę. Obiecuję, zę niedługo dam do ściągnięcia :D

Pozdrawiam, olliss.

Chmelcor
26.07.2007, 23:38
No wiec...
Bryla zbyt zawila, brak okien i ich zle dobranie.
Wnetrze jest dobrane stylowo czasami meble sie ze soba gryza, ale to rzadkosc.
Czasami jest za duzo mebli, a czasami za malo i to mi sie nie podoba.

A wogole co wy macie do clean?
Maxisowe meble sa ladne i takie domy powinny byc traktowane na rowni z tymi nie-clean.
Mowienie "niezly jak na clean" jest bujda ;).

Tonetti
27.07.2007, 10:02
Nawet ładny ale nie podoba mi się pokój Karolinki. Ma też czerwone kolory a są złe do snu... Ogród mały ale nawet ładny. I jeszcze kuchnia... Te bambusowe lady nie pasują. (Ale kolor dobrany) Więc daje 8,7/10!

Jaredka
27.07.2007, 10:04
Super domek :) tylko te szafki w kuchni sie mi nie pobobają ale i tak jest fajny :) daje 9,5/10 :)

Castaway
31.07.2007, 17:08
puska.ph - nie, absolutnie nic nie mam z neta. Mam The Sims 2, The Sims 2 University, The Sims 2 Zwierzaki, The Sims 2 Cztery Pory Roku i The Sims 2 Własny Biznes. Ona jest w Elementach dekoracyjnych. Nic nie mam z netka :D:D
Oki to sorki :D I teraz moje ocenka to 10/10 ;D :D

Kasiunia14lat
04.08.2007, 12:03
Wreszcie jakiś przytulny domek :) Tak więc oto moja ocenka :)

ZEWNĄTRZ: W pierwszej chwili nie przypadł mi do gustu, chyba przez ten kolor domku, ale jak sama nazwa wskazywała, domek miał być przytulny więc chciałam zwiedzić go również w środku :) 6/10

OGRÓD: Bardzo ładny kącik do grillowania :) Nawet w ogrodzie jest bardzo ciepło. Co prawda nie przepadam za klombami, ale w tym wypadku naprawdę mi się podoba :) 8/10

BRYŁA: Uwielbiam niskie domki, wielkie wille mnie nie fascynują. Podobają mi się te ukośne ściany, fajny efekt, ale dałabym tu raczej inne drzwi i za to minus jeden punkcik, jak mówiłam jeszcze ta cegła mi się nie podoba dlatego 8/10

WEWNĄTRZ: I tu się rozpiszę :P Przedpokój ładny, ale te kwiatki po obu stronach mi nie pasują, nie lubię symterii :D Kuchnia fajna, taka niepowtarzalna, ale dywanik rzeczywiście powinien być spokojniejszy. Łazienka ok, gabinet też ciekawy, salon, no właśnie nie lubię tego drewna na ścianach, i może jest troszkę pustawy, ale za to sypialnia jest śliczna!!! Najpiękniejsza jaką widziałam! Ale pokój córeczki... nie podoba mi się, liczyłam na coś przytulnego, delikatnego... Rozumiem zainteresowania, ale nie podoba mi się... Jadalnia, tutaj jest fajnie, ale ten szwedzki stół bym usunęła... może jakiś wazonik w jego miejsce? Albo obraz na ścianie?
Ogólnie jest cieplutko, i za to wielki plusik, drugi plus za sypialnię Julii i piękne imię :) Dlatego moja ocenka to także 8/10

RAZEM: 30/40

UWAGI: Świetnie! Są takie dropne rzeczy, które można by zmienić, ale to rzecz gustu :) Jestem wybredna, może dlatego :) Cieszę się, że wreszcie pojawił się domek w moim stylu. Ollis, serdecznie ci gratuluję. Masz świetny gust i smak :P Oby tak dalej. Trzymam kciuki i pozdrawiam
Kasia

olliss
04.08.2007, 12:06
Dziękuję bardzo za oceny. Mój drugi dom wstawiony na forum chyba mi isę nie udał i teraz będę robić cleany. Postaram się poprawić, aby następnym razem było bez tych błędów!

Pozdrawiam, olliss.

Kasiunia14lat
04.08.2007, 18:31
Dziękuję bardzo za oceny. Mój drugi dom wstawiony na forum chyba mi isę nie udał i teraz będę robić cleany. Postaram się poprawić, aby następnym razem było bez tych błędów!

Pozdrawiam, olliss.
Jak to Ci się nie udał?! Jest świetny, tylko musisz dopracować go z zewnątrz, jakiś ogród np. :) Masz talent Olliss, wykorzystaj to, ja mocno trzymam kciuki :)) Wierzę w Ciebie :D
Pozdrawiam =*
Kasia

olliss
04.08.2007, 18:36
Heh :D Mi się niezbyt podoba ;) A w tajemnicy coś mogę Ci powiedzieć na PM :D:D Dziękuję za tak miłe komentarze. Byłam ciekawa, a bardzo liczę się z Twoim zdaniem - możesz mówić, co chcesz :)

Pozdrawiam, dzięki za ocenki i tak pozytywną motywację :)

Natuśka____
29.08.2007, 09:55
Domek jest fajny :) Żeczywiście bardzo przytulny , dużo ciepłych kolorów itp. Ale łazienka jest troche nie zabardzo w moim stylu nie pasują mi te zielone ściany i podłoga. Jadalnia jest wąska dla mnie aż ,,za"

To tyle moim skromnym zdaniem :)

DaRyJa )}|{(
25.01.2008, 21:35
Bryła 9/10
Korytarz 10/10
Salon 9,5/10
Kuchnia 8/10
Jadalnia 8/10
Sypialnia (Karoliny) 9/10
Sypialnia (Julii) 10/10
Gabinet 8,5/10
Ogród 10/10
Podsumowując 82/90
To bardzo łady domek tylo sypialnia Karolci jest za bardzo różowa fakta każdy ma inny gust, postarałaś się!!!

jaguska368
26.01.2008, 08:10
Nie. Zupełnie nie w moim stylu. 3/10

♦Vendetta♦
27.01.2008, 20:19
Nie no bez komentarza - 10/10

björn borg
28.01.2008, 06:20
9/10-bez komentarza :D

dżin.
28.11.2008, 22:48
Całkiem niezły jak na czysty domek 8/10