PDA

Zobacz pełną wersję : Zdrada i przebaczenie


Matix
24.07.2007, 15:40
Zapraszam do oglądania mojego pierwszego filmu.Póki co są 2 odcinki.

ODCINEK 1 : KRÓTKA MIŁOŚĆ

Odcinek 1 opowiada o krótkiej miłości Natalii i Rafała Żaka.Od znajomości poprzez miłość na ślubie kończąc.Jednak idylliczne życie zaczyna się walić,gdyż Rafał spotyka się z innymi kobietami.

http://uk.youtube.com/watch?v=1dLkAKkZWtE&mode=related&search=

ODCINEK 2 : ROZRYWKA I ZASKOCZENIE

Minął tydzień od rozstania z Rafałem.Natalia wybiera się do klubu Ceglane Piekło,
gdzie spotyka Olkę.Rozmawia z nią.Tymczasem Rafał wynosi z domu Natalii meble.Dziewczyna widząc to,dzwoni do Olki.

http://uk.youtube.com/watch?v=olcVi_rgE70&mode=related&search=

ODCINEK 3 (NIEDOSTĘPNY) : PONOWNA PRÓBA

Natalia podejmuje decyzję o założeniu szklarni.Rafał przychodzi do dziewczyny
i prosi ją o przebaczenie.Ta konsekwentnie odmawia.Postanawia też zorganizować spotkanie towarzyskie.

PS : W filmie jest kilka błędów,np.nieoficjalnie wyglądające zaręczyny,ale to mój pierwszy film.Myślę,że ciekawość to wynagrodzi.

Zapraszam do oglądania!

Liv_Hanna
25.07.2007, 16:51
pomysl jest dbry tylko zle i jeszce raz zle zrobione. Dodaj glos zamiast tamtych beznadziejnych napisów (ktore i tak szybko znikaja) i ta muzyka też jest zle wstawiona ( na poczatku) . :no:

The FerG
25.07.2007, 17:09
Jak na pierwszy to może byc

Zrób coś tymi napisami nie dośc że szybko znikają to są na cały ekran.
W fabule dał bym coś niespodziewanego.
Unikaj tych chmurek itp za pomocą kodu.
Odcinki są troche za krótkie i dwie pierwsze piosenki w pierwszym odcinku są źle złożone.
Nie było ścian.

Sądze że trzeci odcinek będzie lepszy :) :smirk:

Matix
27.07.2007, 15:53
Właśnie że taka muzyka miała być.I głosu nie mogę wstawić bo to za dużo pracy i wysiłku.

The FerG
06.08.2007, 22:56
Nie chodzi mi oto że jak jest ta pierwsza nuta to ona nagle się urywa i jest inna.
Nie mówiłem że odrazu głos wstawić ale np pomniejszyć czcionke i przedłużyc żeby tak szybko nie znikało.

No pamiętaj w filmikach zawsze jest dużo roboty ,a nie tak hop siup ;)

Masz tu kody na brak chmurek itp:

showheadlines off

plumbbobtoggle off