PDA

Zobacz pełną wersję : To The End - My Chemical Romance by Vikingowa


vikingowa
27.07.2007, 12:33
Witajcie!
Obejrzyjcie mój teledysk!
OBEJRZYJ TELEDYSK (http://pl.youtube.com/watch?v=ThpmTK5ZEao&mode=user&search=)

Liv_Hanna
27.07.2007, 17:43
Nie lubie jak kryształki sa widoczne. Obejrzałam obydwa teledyski i nie wiem dlaczego te dziewczyny sie zabiły. O co w tym chodzi??

The FerG
28.07.2007, 18:06
Bardzo przeszkadzają chmurki itp.

Fabuła mi się bardzo podoba :P

kociol21
31.07.2007, 05:09
Faktycznie chmurki przeszkadzają, są takie mało... profesjonalne ;) \zwłaszcza, że można ściągnąć hacki, które je usuwają. A tak poza tym, to teledysk mi się podobał, tylko montaż jakiś taki bardzo statyczny.
A tak na marginesie (akurat w tym temacie bo właśnie przy nim moje zdziwienie przebrało miarę):
Dlaczego do cholery 90% teledysków z simami w roli głównej to obrazy do numerów My Chemical Romance??? :O
Obejrzałem już ze sześć wersji Heleny (tego to jest najwięcej), po parę wersji Teenagers, Famous Last Words, The ghost of you, Thank You For The Venom itp. itd. - długo by wymieniać. A reszta taka po kątach poupychana. Nie chodzi mi o obrażanie autorki tego teledysku, wyraźnie widać, że lubi ten zespół i po pierwsze to jej święte prawo, a po drugie chłopaki w sumie nawet fajnie grają.
Chodzi mi o fenomen. Ja nie śledzę wszystkich obecnych trendów muzycznych (wszystkich się nie da, a ja, że mam te swoje lata to bardziej szperam w rzeczach, do których się już przekonałem), więc niech mi ktoś u licha powie: czy ten zespół to jakieś taki wielkie odkrycie? Oni są naprawdę tak popularni, że ludzie mając tyle genialnych muzycznych opowieści do wyboru (wiadomo - co kto lubi, ja na przykład wymieniłbym choćby utwory z The Final Cut, Floydów albo całą płytę Ayreona - The Human Equation - gotowe, niesamowite historie czekające na zrealizowanie) wolą katować tą biedną Helenę po raz enty???
Sorry za offtopa, ale musiałem się zapytać, nie utrzymałbym dłużej ;)
Aha i jeszcze raz: no offence, do MCR nic nie mam, jak dla mnie nic specjalnego ale źle też nie jest. Zresztą każdy lubi to co lubi.
Tylko niech mi ktoś wytłumaczy...

Alene
01.08.2007, 12:53
faktycznie.przeszkadzaja mi tez i kryształki i chmurki...i jeszcze kontakty (tzw. znaki kontaktów te plusy czy minusy)a jak zrobiłas to że helena tonie ?? musi miec niska energie??

vikingowa
02.08.2007, 12:56
kaja13 najpierw ją głodziłam a potem kazałam jej zjechać z zjeżdzalni :) Zgubiłam kod na chmurki(już go mam). Kod na kryształki mi nie działa i nie mam kodu na plusy i minusy :)
kociol21 po prostu Em Si Ar jest lubiane i tyle :)
dzięki za ocenki

Pamela
08.08.2007, 20:00
Mi sie podoba :) kryształki i chmurki troszkę przeszkadzają, ale noi tak mi się podoba.
Pozdro :)

vikingowa
28.08.2007, 10:28
Oceniajcie dalej
dzięki wszystkim za komenty

KrysiekSZ
28.08.2007, 20:41
całkiem niezły teledysk B) ale będę musiał się doczepić jednak do czegoś ;P bo jak dla mnie do tego typu piosenki akcja jest zbyt nudna i wszystko się za wolno dzieje. a powinno być wszystko dynamiczne i ruchy kamerką powinny być szybsze i gwałtowniejsze xP :D B) tak to sobie wyobrażamB)

moja ocena to.. :shifty:

7/10 :D