PDA

Zobacz pełną wersję : 1-wszy dom na forum ^^' [BRAK ZDJĘĆ]


Czikita_kiti
28.07.2007, 15:12
Hm, wiec, bez ględzenia podaję zdjęcia, oraz proszę o ocenę. :)



Pozdrawiam ^^ ;) .

Kasiunia14lat
29.07.2007, 13:19
Małe zdjęcia i nie wiele na nich widać. Kuchnia? Tam jest tylko krzeszło widoczne. Nie umiem tego ocenić... A z zewnatrz, nie jest tak źle jak na pierwszy raz. Ogród? Nie ma nic nadzwyczajnego... jakaś ławeczka, jacuzzi, wodospad... Ale nie jest najgorzej. Nie mogę powiedzieć, czy domek jest w moim stylu, bo nie widać wnętrza... choć sypialnia zapowiada się ciekawie. Ocenię, gdy pojawią się lepsze zdjęcia...
Pozdrawiam
Kasia

Greenlyme
29.07.2007, 18:58
Cóż...Niewiele widzę, ale to co widzę, to mi sie nawet podoba.Ogród może i jest skromny, ale ma coś w sobie.Myślę, że to będzie dobra ocena(gdy wstawisz bardziej szczegółowe zdjęcia)

Chmelcor
29.07.2007, 19:12
Zrob lepsze zdjecia, bo inaczej tego nikt nie oceni. Przede wszystkim zrob najpierw zdjecie z lotu ptaka, a dopiero potem zabierz sie za inne.
Pamietaj, zeby zawsze pokazac caly pokoj.

avril26
30.07.2007, 14:24
O_o jak na pierwszy domek to całkiem fajny! Zdjęcia są trochę kiepskie bo mało na nich widać, dlatego trudno mi ocenić ten domek.

Nasti
30.07.2007, 15:50
Trudno cokolwiek powiedzieć, bo zdjęć jest mało i są tak robione, że nie za bardzo widać pomieszczenia od środka. To może jednak zdecydujesz się zamieścić jeszcze jakieś zdjęcia? ;)

Camilla's Dark Side
27.08.2007, 14:04
Moim zdaniem nie da się tego ocenić - na zdjęciach nic nie widać. Umieść rzut całego domu, to zobaczymy jak to wygląda w rzeczywistości. Z tego co jest pokazane mogę jedynie wywnioskować ze jest pusto, a zdjęcia tego nie pokazują bo są robione tak aby nie było widać większości pokoju. Nie chce być niemiła ale takie to daje wrażenie.

IgaAnne
27.08.2007, 14:18
Na zdjęciach niewiele widać, jednak mimo to ocenię to co widzę.
Ogród jest przeciętny, jednak nic do niego nie mam. Jedyne co bym tam zmieniła to usunęłabym ten płotek co jest przy wodospadzie.
Jeżeli chodzi o wnętrza to z tego co tam widzę jest tam po prostu pusto.
Popieram Camille's Dark Side -
Z tego co jest pokazane mogę jedynie wywnioskować ze jest pusto, a zdjęcia tego nie pokazują bo są robione tak aby nie było widać większości pokoju. Nie chce być niemiła ale takie to daje wrażenie.
Jak zamieścisz jeszcze jakieś inne zdjęcia to editne posta i ocenię domek.

Sh'eenaz
27.08.2007, 21:37
Ten dom mnie przytłacza. I to dosłownie! Nie wiem dlaczego, nie wiem co sprawia że tak niekorzystnie na mnie wpływa, ale on mnie przytłacza!
Brrr...

miracle
27.08.2007, 21:41
Podoba mi się ogród i nawet wnętrze. Chociaż z tego co widać... hmm... jest ono TROSZKĘ puste. Co do bryły nie będe się wypowiadać, bo poprostu jej nie widac. Co to w ogole jest to 3 kolorwe coś? Zamieść więcej zdjęć, wtedy ocenie. ; ))

Elros
20.09.2007, 09:10
Hmmmm... albo mi się wydaje albo ktos tu nasladuje Ulimile xD hhehehe może to złe spostrzeżenie ale domek bardzo podobny na zewnątrz :)