PDA

Zobacz pełną wersję : Pryszcze


Iminashi
01.08.2007, 13:54
Ostatnio zaciekawiły mnie pryszcze u simów- nastolatków. Szukałam tematu o czymś takim. Był tylko jeden- tam pisało, aby mieć higiene na zero i jeść ciągle chipsy, hamburgery, itp. Strworzyłam więc mamę, siostrę i brata. Obydwoje nie myją się, jedzą tylko chipsy i nie mają pryszczy :( Dlaczego tak się dzieje. Czytałam też, że pryszcze sa już w zwykłych the sims 2. Ale nie u mnie. Czy ktoś może mi podać jakiś sposób, aby mieć pryszcze, albo chociaż makijaż specjalny z pryszczem? Będę bardzo wdzięczna. Acha. Pewnie jesteście ciekawi do czego mi pryszcze :) Więc chcę umieścić w historii mojego sima taki wątek: Mój pierwszy pryszcz. A więc plosę o pomoc :)

Alene
01.08.2007, 14:08
nie wiem czy to od tak wyskakuja pryszcze przez jedzenie chipsów itp. ale to jest tak jak w prawdziwym zyciu :shifty: więc musisz czekac

~fireants
01.08.2007, 14:10
Na skinach pobranych z neta pryszcze nie pojawiają się, więc jeśli taki masz to się nie pojawią :P

Ylva
01.08.2007, 16:48
"Mój pierwszy pryszcz" haha nie mogeee xD
Straszne xD

ultraviolence
02.08.2007, 13:38
U mnie, kiedy mam nastoletniego Sima w rodzinie, pryszcze pojawiają się same z siebie około połowy przebytego okresu życia nastolatka :P A o tym, że na skinach pobieranych z neta się nie pojawiają to pierwszy raz słyszę :D Muszę wypróbować.

Lilith
02.08.2007, 15:35
U mnie pojawiały się tylko w pierwszej części po zakupie dodatków... BRAK :D

Idil
02.08.2007, 15:54
U mnie, kiedy mam nastoletniego Sima w rodzinie, pryszcze pojawiają się same z siebie około połowy przebytego okresu życia nastolatka

U mnie też :P Raczej nie ma sposobu na wywołanie ich.Tylko nastolatki je mają

Iminashi
02.08.2007, 16:44
Szkoda, że nie ma jakiegoś kodu na pryszcze.

Chmelcor
02.08.2007, 19:11
Nie zrobili takiego, bo nikt by go nie uzywal raczej :P.
Moim simom nigdy sie nie pojawily pryszcze, a mieli maxisowe skiny.

Rocket
02.08.2007, 22:58
u mnie chyba tylko jedna simka miała pryszcze- w rodzinach mojej sis i kuzynki (tak grają u mnie ;p) też pojawiały się stosunkowo rzadko. nie wiem czy to nie ma związku z niską aspiracją, pryszczate nastolatki nie miały platyny ani złota.

psujka
03.08.2007, 10:07
Pryszcze same po pewnym czasie wyskakują . I nie trzeba się nie myć żeby mieć pryszcze :D . Ja miałam wiele razy [w simsach oczywiście] .Jak wyskoczoł to żeby znikały trzeba klikną na lustro i wybrać "użyj maści na trondzik' :D

adka
03.08.2007, 10:19
U mnie pryszcze pojawiały się najczęściej kiedy nastolatki miały aspirację chyba pragnienie romansowania albo pragnienie popularności ale nie jestem pewna :(

Rocket
05.08.2007, 14:52
U mnie pryszcze pojawiały się najczęściej kiedy nastolatki miały aspirację chyba pragnienie romansowania albo pragnienie popularności ale nie jestem pewna :(
faktycznie wszystkie moje pryszczate simy miały którąś z tych aspiracji

Iminashi
05.08.2007, 15:01
ok. wyprubuję to.

semus
05.08.2007, 17:13
A mi zawsze u nastolatków wyskakują pryszcze i mam wszystkie dodatki do simsów zainstalowane także to raczej problem nie jest. Mam kilka skinów z neta więc to problem też nie jest. Może być problem z twoją grafiką, bo gdy masz ustawione na niskie detale to ich po prostu nie widać, ale w lustrze powinna być opcja użyj maści na trądzik albo coś.

Iminashi
05.08.2007, 18:06
dzieki. juz ustawilam. no to czekam na pryszcze :D

magda_17
06.08.2007, 14:42
Moja simka-nastolatka kiedyś miała pryszcza,ale dobrze się odżywiała i zadbane dziecko ogólnie było ;) To było na samym początku grania w simsa B) w tedy myślałam że ona ma guza ( syfek był na czole) bo wcześniej się przewróciła z braku snu. Skapłam się że to pryszcz dopiero kiedy wyszły nowe i kiedy klikłam na lustrze to pojawiła się opcja ,,posmaruj się kremem na pryszcze" czy coś w tym rodzaju :D

Iminashi
06.08.2007, 16:22
Moja simka-nastolatka kiedyś miała pryszcza,ale dobrze się odżywiała i zadbane dziecko ogólnie było ;) To było na samym początku grania w simsa B) w tedy myślałam że ona ma guza ( syfek był na czole) bo wcześniej się przewróciła z braku snu. Skapłam się że to pryszcz dopiero kiedy wyszły nowe i kiedy klikłam na lustrze to pojawiła się opcja ,,posmaruj się kremem na pryszcze" czy coś w tym rodzaju :D
tak. rzeczywiście. pryszcze w simsach są takie... NIEPODOBNE!!!

Domi95
14.08.2007, 07:59
U mnie było tak że za parę dni nastolatek miał stać się dorosły i wystoczyły mu przyszcze kliknęłam na lustro i nacisnęłam "użyj maść na przyszcze" ale one nie znikają tak od razu

mysza95
16.09.2007, 14:02
pryszcze pojawjają się chyba dopiero w dodatku na studiach jak miałam zwykłe simsy to nigdy simy nie miały pryszczy

stagnacja
21.09.2007, 16:34
Super :| a u mnie nie ma wcale! Nawet jak Simy żrą tony chipsów... dlaczego? ...

Tittellë
21.09.2007, 16:39
Może błąd gry, błędne dodatki. Mojej simce pryszcze wyskoczyły jak pracowała w ogrodzie może spróbuj :P

stagnacja
21.09.2007, 17:34
Może błąd gry, błędne dodatki. Mojej simce pryszcze wyskoczyły jak pracowała w ogrodzie może spróbuj :P

Błąd gry nie, dodatki też nie. Bo miałam reinstalkę (tzn. nie ale niespodziewanie wywaliło mi Windowsa i się zapisy skasowały) no więc cóż... spróbuję tego długiego nie mycia się :laugh:
Pozdrawiam

Alatáriël
21.09.2007, 18:06
Fever - pryszcze pojawiają się raczej losowo. Musisz po prostu poczekać.

Lizek
07.10.2007, 10:43
Ja w TS2 miałam pryszcze daaawno temu, teraz jakoś nigdy ich nie mam :P

U mnie pryszcze pojawiały się najczęściej kiedy nastolatki miały aspirację chyba pragnienie romansowania albo pragnienie popularności ale nie jestem pewna :(

Rzeczywiście, nastolatki, które miały Pragnienie Romansowania, miały pryszcze. Może to od tego zależy? Chociaż wydaje mi się, że trądzik też może wystąpić w innych aspiracjach.

pryszcze pojawjają się chyba dopiero w dodatku na studiach jak miałam zwykłe simsy to nigdy simy nie miały pryszczy

Ja nie mam żadnego dodatku EP, a jakoś miałam trądzik w grze :P

Beep
07.10.2007, 17:53
U mnie chyba każdy nastolatek ma pryszcze :P Ciekawe od czego :D

psychickid
07.10.2007, 18:09
A u mnie nic! Nigdy! A simsy mam od 1,5 roku :1smutny:

Nandelle
07.10.2007, 18:43
Ja w TS2 miałam pryszcze daaawno temu, teraz jakoś nigdy ich nie mam :P

Ja tez :P
ciekawe czemu ???

Monitkowa
07.10.2007, 19:40
Hehe, ja za kazdym razem mam pryszcze (tj. moja simka ;) )
I same wyskakuja, najczesciej w nocy O.o

rosex
07.10.2007, 20:19
u mnie się pojawiały tylko jak miałam zainstalowaną podstawowe TS2, a w późniejszych dodatkach już nie oO'. nie wiem dlaczego tak. ale w sumie mi to nie przeszkadza że ich nie ma ; p.

Iminashi
16.10.2007, 07:36
a ile razy mieliście w simsach pryszcze?

ultraviolence
17.10.2007, 14:53
Nie liczyłam, ale nie była to fenomenalna liczba.. Z siedem może :D Ostatnio jakoś rzadko gram nastolatkami.

Mafee
17.10.2007, 18:42
Pryszcze występują tylko u nastolatków i w pewnym czasie ich życia.
Nie wiem dokładnie - czy to na początku, czy w środku, czy na końcu - musisz czekać.
Zaobserwowałam również, że jeśli Sim nie utrzymuje higieny, lub ma zapełniane paski potrzeb przy pomocą kodów to wyskakują mu pryszcze..
Za jednym razem aż trzy.

Ile razy miałam w Simach pryszcze?
Wiesz, nie hoduję ich - nie liczę i staram się, aby ich nie było ;P

Powodzenia ;D

Pozdroo :*
_______________________________

".. rozmawiam z kaloszem który spadł z półki.
-Czy wszystko ma jakiś sens? - spytał."

Iminashi
18.10.2007, 16:03
ej dla mne to troche zalosne, plakac bo simy nie maja pryszczy.......
chcialabym miec takie problemy :)
ja nie placze :) a poza tym jak sie jest w moim wieku to sie nie ma wiekszych zmartwien <na szczęście>

Tonetti
19.10.2007, 12:14
U mnie simy często mają pryszcze... Bardzo tego nie lubię. Szpeci mi to simy i tyle. Ale pryszcze sprawiają, że gra jest bardziej realna. Każdy (prawie : P) w realnym życiu ma pryszcze, więc dali to również do gry. Pomysł z pryszczami nawet mi się podoba ;P

promys
19.10.2007, 17:46
U mnie, kiedy mam nastoletniego Sima w rodzinie, pryszcze pojawiają się same z siebie około połowy przebytego okresu życia nastolatka :P

U mnie tak samo ;) Poza tym ja sie ciesze jak ktorys sim przypadkiem nie ma pryszczy :P A ty to chcesz zrobic celowo :P
Chyba w prawdziwym zyciu nigdy nie mialas/es pryszczy ze tak cie do nich ciagnie :P

Iminashi
30.10.2007, 08:44
U mnie tak samo ;) Poza tym ja sie ciesze jak ktorys sim przypadkiem nie ma pryszczy :P A ty to chcesz zrobic celowo :P
Chyba w prawdziwym zyciu nigdy nie mialas/es pryszczy ze tak cie do nich ciagnie :P
potrzebne mi to do sima jako MNIE. Teraz leczę trądzik, ale kiedys mialam całą twarz w wągrach i krostach ;P

Patiszonek.xDD
02.01.2008, 05:43
A ja mam trochę inny problem :( Mimo częstej higieny mój nastoletni sim - chłopak - ma ciągle trądzik...co mu zniknie to się pojawi nowy :( bez przerwy muszę "klikać" na lusterko i smarować go tą maścią...już nawet w obawach chłopak ma ' dostac trądzik ' czy coś w tym stylu :(... czy jest jakiś sposób ,żeby zwalczyć ten trądzik w inny bardziej skuteczny sposób niż tą maścią ? Strasznie mnie denerwuje ten trądzik...wiem ,że to bardziej 'upodabnia' simy do relnego życia...ale...lekka przesad ,żeby całe życie mieć ten trądzik.

psychickid
02.01.2008, 07:31
Na pewno jak stanie się dorosły przejdzie mu, ale teraz cały czas radziłsabym smarować go tą maścią.

SimManiak
02.01.2008, 08:06
Ja w simsy gram już strasznie długo, a pryszczy tam nie miał żaden z moich simów-nastolatków. I chce żeby tak zostało. :D

marcelek
02.01.2008, 14:10
Jeśli sim będzie nastolatkiem i będzie miał aspiracje romansowania , to będzie miał pryszcze..

Nadiya
02.01.2008, 14:11
Nie tylko romansowania, ja miałam aspiracje zdobywanie wiedzy i też miała pryszcze.

Patiszonek.xDD
02.01.2008, 16:45
Mój obecny sim ,który ciągle dostaje trądzik ma Pragnienie związane z rodziną :P ... to nie jest zależne od rodzaju pragnień i obaw :]

sunrise
02.01.2008, 16:56
Moj nie ma pryszczy - naszczęście.. ale za to ciagle chce uciekac z kims z domu!

przemeq
02.01.2008, 20:23
Prawdę mówiąc, nigdy jeszcze nie spotkałem się z pryszczami u simów, chociaż gram już długo ;p Może kiedyś mi się przydarzy ta "przyjemność" xD

Patiszonek.xDD
03.01.2008, 06:06
Wysłałam Sima , o którym opowiadałam na studia i niestety nadal ma pryszcze :(

KefijA
11.01.2008, 20:37
u mnie kazdy nastolatek ma dwa razy tradzik. pierwszy okolo 11 dni do bycia dorosłym i drugi okolo 6 dni do bycia dorosłym. i dalabym wszystko żeby nie wyskakiwał.

Ancalimë
13.01.2008, 08:54
A u mnie mieli nastolatkowie tylko raz trądzik. Ale to okropnie wygląda ^^ Fuuuu_;

Parsley
13.01.2008, 13:58
Ciekawi mnie to, co mówicie (a raczej piszecie) o simach z aspiracjami popularności czy romansowania, że mają więcej pryszczy :DD. Hormony buzują? Zobaczę jak to jest z simami mającymi pragnienie wiedzy :D Raz grałam nastoletnią simką, chyba przez parę dni się nie kąpała. Nic się nie stało. Gładka buźka jak pupka niemowlaka... Ani jednego syfa na buzi. I tak po paru dniach umarła przez muchy. Ale chyba miała wysoką aspirację.. XD Tak, to pewnie o aspirację chodzi.

Iminashi
13.01.2008, 14:22
ta? niemozliwe ze to przez brak kapieli. to jest na 100% przy brudnych naczyniach xP a brak kapieli nie na chyb nic wspolnego z przyszczami...

Lizek
15.01.2008, 10:11
w moim wieku to sie nie ma wiekszych zmartwien <na szczęście>

Dowaliłaś.
________
Ja nie mówiłam, żę tylko przy Pragnieniu Romansowania wyskakują pryszcze - ktoś podał tą hipotezę, a ja powiedziałam, że moi Simowie z tą aspiracją mieli, a inni nie. NIE MÓWIĘ, że inni nie mogą mieć, mówię tylko, że mi się to nie zdarzyło.

xXxKl@udU$!axXx
20.01.2008, 19:17
Ja zauważyłam coś takiego:

1. Ram moja simka jako nastolatka miała pryszcze. Potem urodziła dziecko, które równiez miało pryszcze. To dziecko urodziło dziecko, które też miało pryszcze. Może to dziedziczne?

2. Kiedyś moja simka nastolatka jadła chipsy, hamburgery, rozpasła się jak świnia, w dodatku nie myła się i miała w pokoju talerz z muchami, oprócz tego jadła przeterminowane jedzenie i miała syfiasty ryjek!

xD

Kociak
03.06.2010, 20:18
To normalne , każdy kto jest nastolatkiem ( w prawdziwym życiu i simowym ) są trądziki . Przecież ja mam 1 na twarzy xd

Wiktoria__07
15.06.2010, 18:00
u mnie jak gralam to ten damian biedak (nie wiem ale ten nastolatek) niespodziewanie miał pryszcze :) on ma chyba aspiracje bogactwo czy jakkos tam

Fisia
30.09.2011, 17:56
Yyy dziwne, że jeszcze nikt nie zamieścił zdjęcia pryszczy, więc ja to zrobię :D Jeśli mace coś do Simki, to wiem że jest brzydka, ale wzięłam ją z miasta xD Zmieniłam jej tylko włosy, żeby miała odsłonięte czoło, bo tam też jest pryszcz. Pryszcze mogą być na pobranej skórze :). Na początek smarowanie się kremikiem.
http://img713.imageshack.us/img713/7914/kremiknapryszcze.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/713/kremiknapryszcze.jpg/)
http://img64.imageshack.us/img64/7533/pryszcze2.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/64/pryszcze2.jpg/)
http://img42.imageshack.us/img42/2288/sims2trdzik2.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/42/sims2trdzik2.jpg/)
Taka jest główka, jak się planuje interakcje :D Opcja 'Talk' pojawiła mi się, kiedy testowałam wszystkie opcje "Spawn" z boolpropa. Może też tym sposobem pojawiły się pryszcze, b ona dopiero zaczęła wiek nastoletni, a na początku tematu czytałam, że same się pojawiają gdzieś w połowie tej grupy wiekowej.

gosiak
11.01.2012, 20:16
Przepraszam, że odkopuję, ale jakby ktoś chciał się dowiedzieć skąd się biorą pryszcze, to mogę nakierować: nastolatek musi się nażreć pizzy ;p. Kiedyś mojej simce nie chciało się gotować, to sobie zamówili rodzinną pizzę, później ona wstaję PACZE, a tam piękny, dorodny pryszcz na czole xD

Kenny McCormick
12.01.2012, 19:17
To chyba nie ma znaczenia, po prostu w drugiej połowie bycia nastolatkiem pojawia się trondzik ;)

Czytałem w necie że jest "podkład maskujący", czy to prawda ?

Liv
12.01.2012, 19:39
Opcja 'Talk' pojawiła mi się, kiedy testowałam wszystkie opcje "Spawn" z boolpropa.
Brawo, bawiąc się boolpropem rozwaliłaś sobie grę. Jak Ci w pewnym momencie przestanie działać to wiedz, że to przez to. Wtedy reinstalka całkowita.
nastolatek musi się nażreć pizzy ;p.
Nieprawda. Moi mają pryszcze, a pizzy nie jedzą.

po prostu w drugiej połowie bycia nastolatkiem pojawia się trondzik
Dzik na tronie? ;o Jest królem lasu czy co? :D
Nie zawsze. Ja gram tylko pierwsze 8 dni i bywało, że w ciągu tej "ósemki" wyskakiwały im syfy na twarzy.
Na szczęście u mnie rzadko się one zdarzają.

@down: pewnie tak, ale nie natknęłam się nigdy na coś takiego.

Kenny McCormick
12.01.2012, 19:44
I mnie też żadko, ale jak raz nastolatce wyskoczył, to do dziś ma, i z tąt pytanie o podkład

Sharise
12.01.2012, 23:22
Czytałem w necie że jest "podkład maskujący", czy to prawda ?
O ile się nie mylę (a mogę się mylić, bo nastolatkami nie grałam już od dawna), któryś z maxisowych "pudrów" maskował pryszcze.

Savigge
13.01.2012, 10:00
Puder to ten biały (najbielszy) maskuje, ale później sim wygląda jakby... mim? xdd

miłośniczka zwierząt
14.07.2012, 10:54
Pryszcze się, też pojawiają jak nastolatkowie jedzą ostre potrawy np chili, chipsy.

alpherainn
18.07.2012, 20:05
Pryszcze się, też pojawiają jak nastolatkowie jedzą ostre potrawy np chili, chipsy.

Moja simka też miała pryszcze po ok. 9 dniach simowych.
Teza miłośniczki zwierząt może być prawdziwa - simka jadła tylko ciasteczka i chipsy i piła sok.
Pryszcze same znikają po jakimś czasie, nie trzeba używać tej maści na pryszcze.

Fallen
18.07.2012, 20:37
Przyłączę się do tematu, gdyż żaden z moich simów nigdy nie miał pryszczy! :o
Idę spróbować z Waszymi poradami, chociaż jedzenie pizzy i chipsów u mnie nie działa... Są jeszcze jakieś sposoby? W sumie to potrzebne mi to do szczęścia nie jest, ale chciałabym wiedzieć czemu moi simowie nie mają trądzika.

alpherainn
19.07.2012, 14:02
@up: One pojawiają się znienacka. Niech nastolatek przez cały swój nastolatkowy (xD) okres je chipsy, ciasteczka i sok. Te wszystkie z kategorii Przekąski + może się niezbyt często brać kąpiel :D Jeśli sim ma 9-7 dni do dorosłości to pryszcze się pojawią.
Ale pryszcze nie wyskakują na skinach z neta ;D

Liv
19.07.2012, 14:08
Ale pryszcze nie wyskakują na skinach z neta ;D
A na defaultach wyskakują ; o
Jak to możliwe?

Moje simy zazwyczaj nie jedzą przekąsek, a i tak mają pryszcze. Chyba, że się za rzadko myją, ale w sumie o wszystkich "dbam" tak samo, więc nie mam pojęcia w czym rzecz...
Ostatnio simowi zniknęły na szczęście po ok. 1 dniu ;]
A maść na pryszcze nie działa :P

alpherainn
19.07.2012, 16:11
A na defaultach wyskakują ; o
Jak to możliwe?


Nie wiem :P. Mi nie wyskakiwały pryszcze, na skinach z GoS.
Mi wyskakiwały tylko na domyślnych. Może twoje defaulty są "specjalne" xD

Abigail_Kocur
19.07.2012, 20:24
Zdziwiłam się nieco czytając Wasze wypowiedzi, bo moje Simy zawsze stają się pryszczate gdzieś w połowie okresu nastoletniego bez względu na to, co robią i trądzik im nie znika aż do dorosłości. Czasem maskuje im niedoskonałości pudrem.

miłośniczka zwierząt
03.04.2013, 12:50
Ostatnio nastolatki w mojej simowej rodzince mieli pryszcze ;).

Tenebris
17.07.2013, 09:34
Z tego co wiem na skinach nie-Maxisowskich pryszcze nie wyskakują, a na tych Maxisowskich wyskakują mniej więcej w w połowie wieku nastolatka. I to nie prawda że od niemycia się i od jedzenia tłustych rzeczy wyskakują.

Isabell
06.08.2014, 12:36
Mojej simce wyskoczyły po 5 (?) dniach simowych. Nie jadła chipsów, pizzy i nie piła soku. Jadła tylko naleśniki, galaretkę itp. takie zwykłe jedzenia zrobione samemu. To pewnie naturalne, a nie od chipsów czy czego tam :).

Lala
08.08.2014, 11:58
Moim simom kiedyś zawsze wyskakiwały tak w połowie wieku nastolatka.Nic specjalnego nie robiłam żeby wyskakiwały,bo przez nie simy robiły się brzydkie.Nawet ta maść na pryszcze nie pomagała(chyba tylko raz mi się tak zdarzyło by zadziałała).Jednak od kiedy gram na skinach z neta już mi nie wyskakują.

Tenebris
08.08.2014, 17:48
Na skinach z Internetu nie wyskakują, ale na defaultach owszem. Moim nastoletnim simom wyskoczyły w połowie wieku.

Diana
08.08.2014, 19:35
Nie wiem, czy wszyscy zwrócili na to uwagę, ale tak naprawdę na wszystkich skinach wyskakują pryszcze. Na tych z internetu ich nie widać, bo twórcy nie zrobili tego specjalnego skinu z pryszczami. :P Kiedyś kliknęłam na lustro nastoletnią simką i miała tamtą opcję "użyj kremu na trądzik" czy jakoś tak, jednak miała pobrany skin i nie było nic po niej widać.

Liv
08.08.2014, 21:00
W defaultach też nie ma "specjalnego" skinu z syfami :P
Pryszcze są traktowane jako maska, a nie skin i może faktycznie ci z EA nie przypisali ich do custom skins. To zresztą ciekawe, że twórcy CC nie stworzyli jakiegoś modu na ich zlikwidowanie, ale w sumie po zastanowieniu to zrozumiałe...

Lenna
15.08.2014, 18:09
Przez 6 lat grałam i NIGDY nie widziałam pryszczów... zainstalowałam UC i teraz prawie każdy nastolatek je ma O_o Najpierw zauważyłam je u Damiana Biedaka, potem u Andżeliki Przyjemniaczek (czyżby się zaraziła od Damiana? :fun:), potem miał je Aleksander Ćwir i jeszcze Lucyna Hak O.o Na lustrze jest opcja "użyj maści na trądzik"... coś wielgachny ten trądzik :D Dodam, że opiekowałam się Simami normalnie, nie jedli żadnych świństw itd.

http://i1217.photobucket.com/albums/dd400/Emma09041999/aleksander.jpg
http://i1217.photobucket.com/albums/dd400/Emma09041999/aleksander2.jpg

A tu jeszcze Damian :D
http://i1217.photobucket.com/albums/dd400/Emma09041999/damian.jpg

Nakładanie maści na trądzik:
http://i1217.photobucket.com/albums/dd400/Emma09041999/andzelika2.jpg
http://i1217.photobucket.com/albums/dd400/Emma09041999/andzelika.jpg
http://i1217.photobucket.com/albums/dd400/Emma09041999/andzelika3.jpg

Po użyciu maści po jakimś czasie zniknęły.

mokkakahvi
04.09.2014, 11:20
U mnie tylko raz zdarzyło się, że pojawiły się pryszcze u mojej simki.

amiii
05.09.2014, 21:37
u moich nastolatków pryszcze pojawiają się po połowie przebytego okresu życia (choć nie zawsze) , maść niewiele pomaga ale i tak znikają po jakimś czasie ;p

miłośniczka zwierząt
13.09.2015, 18:18
obecnie jedna z moich nastolatek cierpi na owa przypadłość i zauważyłam, że to po jedzeniu chili, chipsów, ciasteczek im wyskakują te pryszcze.W sumie to brakowało mi ich w dalszych częściach simsów i uważam, że to jest fajny aspekt gry.

Łezka
20.09.2015, 09:30
W mojej grze zaobserwowałem pryszcze na twarzy nastolatka zaledwie dwukrotnie. Oba przypadki dotyczyły nastolatków, którzy słabo lub bardzo źle radzili sobie w szkole. Pierwszy raz pojawiły się u Damiana Biedaka, lecz nie zdążyły zniknąć, bo chłopak dorósł. A drugi raz u Grażynki Gazety, która w ogóle zaniechała chodzenie do szkoły, gdyż opiekowała się młodszym rodzeństwem. Po posmarowaniu twarzy maścią przy lustrze, za jakiś czas pryszcze faktycznie zniknęły... Nie wiem, za 2/3 dni... :)

Madame Marmolini
20.09.2015, 19:29
Och, u mnie to było tylko raz, czy dwa. Tak w ogóle, to nie wiem, od czego to zależy.