PDA

Zobacz pełną wersję : Niedźwiadek Podjadek


MiNuTkA15
11.08.2007, 08:00
Przyszedł już do was ten Misiek z kokardką? Bo do mnie ostatnio przyszedł kiedy urządzałam impreze, on zaczoł szperać w śmietniku wyciągnoł coś w rodzaju kanapki :| i wtedy simowie zaczeli go przepędzać, zeżarł to co wygrzebał beknoł i zaczoł uciekać, na chwilke gra mi sie zacieła a kiedy znowu ruszyła misiek pomylił kierunki i zamiast biec w kierunku końca parceli to poleciał w strone basenu :O . Stwierdziłam że nic mu nie zrobie, niech sobie pobiega ;) , looknełam co porabiają simowie potem looknełam na basen bo brakowało mi jednego sima i myślałam ze tam poszedł. Patrze... a tu owy Niedźwiadek se pływa w basenie :O , zaczełam sie smiać ale misiek w końcu wyszedł z basenu i uciekł z parceli. Dziwne nie? :O

A jakie dziwne rzeczy u was wyprawia misiek albo jakiś inny zwierzak?

Acha i chciałam zapytać jakie postacie mogą do mnie przyjść jeśli mam wgrane Balange,Randke i Zwierzaki

beliel
12.08.2007, 12:12
W "Balandze", kiedy urządzasz imprezę, może przyjść do Twojego domu jakaś taka postać (nie pamiętam nazwy) w zależności od nastroju Twoich gości. Gdy simowie mają zły humor, ten NPC jeszcze bardziej psuje imprezę, a gdy natomiast dobry, to on CHYBA balanguje razem z innymi, ale tak dokładnie to już nie pamiętam ;d
W "Randce" CHYBA żadna nowa postać nie dochodzi.
W "Zwierzakach" może przyjść szop El bandito i skunks. Aaa i jeszcze królik czy tam zając, który grządki niszczy :P

lafilette
12.08.2007, 13:03
w balandze chyba gośka rozruba przychodzi, jak się dobrze bawią. <3
u mnie siadala przy ognisku i spala na fotelu. =o

Caroline
12.08.2007, 18:06
mi przychodzi misio jak mam pół słoika miodu ^^
potem go pszczoły gryzą i ucieka. on jest chyba w randce.
balangi niestety nie posiadam :(
ps. Miisiia13 na końcu wyrazów nie pisze się 'oł' lecz 'ął', np. wyciągnĄŁ. Tak na przyszłość ;)