PDA

Zobacz pełną wersję : Wasze rekordy !!


..::lOvE::..
16.08.2007, 16:32
Zastanawiałam się ile najdłużej graliście jedną rodzinką ? Jakie są Wasze rekordy ? Ja najdłużej grałam 3 miechy. Cały LIPCIEC SIERPIEN I WRZESIEN. Pamiętam to jak nic :) Pierwsze wakacje z Simsami 2. :P . Rodzinka Sokole Oko :P Założyciele Dagmara i Alan Sokole Oko :) Nie wiem czemu tyle czasu grałam tą Rodzinką..ale strasznie mi się podobała :) Zawsze rodziły mi się fajne i ładne dzieci..partnerzy byli spoko...ogólnie gut ;D Moje koleżanki najdłużej grały po 3-4 tyg. jedną familią :) A wy ? :)
_____________________________________


Hurry love people, they depart so fastly.
http://www.sms.przyrodnik.com/001/przedmioty/miniaturki/prz29.jpg

Pamela
16.08.2007, 18:31
Ja najdłużej grałam 2 miesiące, potem mi się znudziło, stworzyłam nową rodzinkę i od czasu do czasu gram tamtą starą :)

Neillé
16.08.2007, 19:57
Mój rekord to 9 miesięcy, ale cały czas się powiększa, bo wciąż gram tą samą rodziną od grudnia 2006 :) I mam nadzieję, że jeszcze dłuuugo będę nią grać.

Darlene
16.08.2007, 20:01
Jedną rodziną ? Hmm ok. tygodnia ;p

pocia
16.08.2007, 20:08
o rany, jakie pytanie;D. nie mam pojęcia... zawsze chciałam zrobić taką wieeelką rodzinę, ale maxymalnie miałam rodziców z nastolatkami... dalej grać już nie mogłam xD. a jakbym mogła, to i tak bym nie mogła;p. bo wtedy coś mi się psuło i całe zapisy diabli brały T_T. od takich numerów naprawdę grać w simy się odechciewa T_T... więc max, to parę dni, bo zawsze tworzę samotną babkę, a zanim ta znajdzie sobie partnera, to trochę minie;p <wyrzekłam się kodów na kasę, więc praca na pierwszym miejscu;p>.

Kucynka
16.08.2007, 20:50
Ja już od stycznia zeszłego roku gram jedną rodzinką :laugh: . Doczekałam się...zaraz... 23 pokoleń :wacko: . Jasne, od czasu do czasu tworzyłam nowe rodziny, żeby zapełnić okolicę, ale nie grałam nimi.

..::lOvE::..
16.08.2007, 20:55
o rany, jakie pytanie;D. nie mam pojęcia... zawsze chciałam zrobić taką wieeelką rodzinę, ale maxymalnie miałam rodziców z nastolatkami... dalej grać już nie mogłam xD. a jakbym mogła, to i tak bym nie mogła;p. bo wtedy coś mi się psuło i całe zapisy diabli brały T_T. od takich numerów naprawdę grać w simy się odechciewa T_T... więc max, to parę dni, bo zawsze tworzę samotną babkę, a zanim ta znajdzie sobie partnera, to trochę minie;p <wyrzekłam się kodów na kasę, więc praca na pierwszym miejscu;p>.

WoW...ja gdybym miała tAkie problemy to kurde nie wiem co bym robiła...Wkurzała się i nie grała xD A co do grania bez kodów...uwielbiam to robić..ale nie w Simsach 2..zawsze bez kodów grałam w Simsach..najfajniej mi szłow Abrakadabra :* Pozdrawiam
_____________________________________


Hurry love people, they depart so fastly.
http://www.sms.przyrodnik.com/001/przedmioty/miniaturki/prz29.jpg
:) :laugh: :)

..::lOvE::..
16.08.2007, 20:58
Ja już od stycznia zeszłego roku gram jedną rodzinką :laugh: . Doczekałam się...zaraz... 23 pokoleń :wacko: . Jasne, od czasu do czasu tworzyłam nowe rodziny, żeby zapełnić okolicę, ale nie grałam nimi.

Nie dała bym tak rady... ! Ja się nudzę..rekord to 3 miechy i dalej nie mogę...Pozdrawiam.:)

Wiecie czego najbardziej nie lubię robić w Simsach ! Budować..lub urządzać domków :P
_____________________________________


Hurry love people, they depart so fastly.
http://www.sms.przyrodnik.com/001/przedmioty/miniaturki/prz29.jpg

______________________________________

Wiecie czego najbardziej nie lubię robić w Simsach ! Budować..lub urządzać domków :P

Ťsunäde
16.08.2007, 23:26
A ja uwielbiam budować domki. Moja rodzinka taka pewna przetrwała cały rok bo tak długo ją chodziłam. Ale niestety coś miałam z kompem i musiałam wszystko od nowa zacząć :/

Ala20
17.08.2007, 06:55
A ile najwiencej punktow aspiracji mieliscie??Ja 125,55.To narzie.Wiem ze pewnie mieliscie wecej.

Eámanë
17.08.2007, 07:05
Mnie się udało tylko grać tak długo, że Jasiek Kowal i Ofelia Zmrok z Dziwnowa doczekali się wnuków. Potem mi się znudziło :P
A punktów aspiracji mam zawsze ponad 150 tysięcy, bo spełniam dużo pragnień, ale prawie w ogóle nie kupuje nagród aspiracji ;)

Miau
17.08.2007, 07:14
Ja gram wieloma rodzinami, prawie wszystkie porzuciłem po 4 pokoleniu. Jedną gram szczególnie długo, czyli od kiedy mam simy, od września roku 2005. Ta to ma tyle pokoleń, że nie liczyłem, ale coś około 50. A punkty aspiracji to chyba 350 tysięcy.
PS. Wie ktoś czy jest kod na punkty aspiracji, bo w młodszych pokoleniach mam problemy ze spełnianiem pragnień.

..::lOvE::..
17.08.2007, 08:12
Mnie się udało tylko grać tak długo, że Jasiek Kowal i Ofelia Zmrok z Dziwnowa doczekali się wnuków. Potem mi się znudziło :P
A punktów aspiracji mam zawsze ponad 150 tysięcy, bo spełniam dużo pragnień, ale prawie w ogóle nie kupuje nagród aspiracji ;)

A tworzysz rodzinki ? Czy tylko grasz tymi gotowymi ??
A ile najwiencej punktow aspiracji mieliscie??Ja 125,55.To narzie.Wiem ze pewnie mieliscie wecej.

Nie ten temat ,ale odpowiem :) Ja..uu...nie licze.. :P Ale miała baaardo dużo :P

Isia_xD
17.08.2007, 12:24
ja miałm że czyba dwa te ostatnie eliksiry mozna było kupic :P

Iminashi
17.08.2007, 15:32
ja grałam hm... pięc, sześc dni jedną rodzinką. Nie umiem grać tak długo, jak niektórzy piszą, chyba, że wyjątkową rodzinką :)

pocia
17.08.2007, 15:46
WoW...ja gdybym miała tAkie problemy to kurde nie wiem co bym robiła...Wkurzała się i nie grała xD A co do grania bez kodów...uwielbiam to robić..ale nie w Simsach 2..zawsze bez kodów grałam w Simsach..najfajniej mi szłow Abrakadabra :* Pozdrawiam

dzięki za pozdro i nawzajem;D. a co do tego wkurzania się i nie grania, to oczywiście po każdym "popsuciu się danych" tak robiłam, ale jak można nie wrócić do gry gdy w sklepach czeka nowy dodatek?*-*. to mi przypomniało, że muszę wrócić do gry i zarobić jednej rodzince na wakacje, bo inaczej będzie musiała pojechać z kodem T_T.

Vila
17.08.2007, 16:56
Ja grałam 2,5 miesiąca Ćwirami, ale potem musiałam odinstalować Simsy :( A działo się tak dużo

vanity
17.08.2007, 17:16
Najdłużej grałam Ćwirami, około miesiąca będzie na pewno =] Ale to było na samym początku, gdy zaczynałam grać w TS2. Teraz ledwo stworzę rodzinę i ją wprowadzę do domu, to już tworzę nową rodzinę.

Lilith
17.08.2007, 18:09
Najdłużej grałam Ćwirami, około miesiąca będzie na pewno =] Ale to było na samym początku, gdy zaczynałam grać w TS2. Teraz ledwo stworzę rodzinę i ją wprowadzę do domu, to już tworzę nową rodzinę.
Dokładnie mam tak samo :D

..::lOvE::..
17.08.2007, 18:45
Ja najbardziej lubię tworzyć simów i grać nimi..nienawidzę trybu budowy i urządzania... xP

Sandy
17.08.2007, 21:18
Ja najbardziej lubię tworzyć simów i grać nimi..nienawidzę trybu budowy i urządzania... xP

A u mnie to zalezy od nastroju. Czasem wole budowac, a czasem grac ;)

Tittellë
17.08.2007, 21:48
Ja mam jedną stworzoną prze siebie rodzinkę i gram nią przez dobre trzy miesiące. Planuję zaludnić ją całe Miłowo :P

..::lOvE::..
18.08.2007, 13:18
Ja mam jedną stworzoną prze siebie rodzinkę i gram nią przez dobre trzy miesiące. Planuję zaludnić ją całe Miłowo :P

....No to powodzonka ;]

A gdzie najczęściej gracie ? Bo ja chyba w Dziwnowie...Potem w Miłowie ,a na końcu i najrzadziej gram w Weronie...Kiedyś miałam własne miasto "Zioomowo" ale musiałam odinstalować TS2. :D

magda_17
18.08.2007, 16:22
Wiecie czego najbardziej nie lubię robić w Simsach ! Budować..lub urządzać domków :P
ja też tego nie znoszę!!

Miau
19.08.2007, 10:59
Ja zawsze gram w Miłowie. W Dziwnowie gra mój brat, a Werony nikt nie chciał więc stoi spokojnie.

Jean
19.08.2007, 12:02
Ja najbardziej lubię tworzyć simów i grać nimi..nienawidzę trybu budowy i urządzania..
A u mnie to zalezy od nastroju. Czasem wole budowac, a czasem grac ;)

Ja mam tak samo. A co do "rekordu". To ja mam 3 rodzinki nowe w miłowie ( gram od nie dawna od nowa, bo mi sie cos z kompem dzialo ;/ ). Raz gram 1 - ktora ma 3 dzieci. Jak się wkurze opiekowaniem nimi to gram w druga - ktora ma jedno adoptowane dziecko, a potem w trzecia ktora ma jedno w drodze :P. Teraz gram w czwarta - starą matke z dorosła córką XD I tak w kólko macieja XD

Nasti
19.08.2007, 13:33
Ja gram wszystkimi rodzinami, za równo tymi maxisowymi jak i stworzonymi przeze mnie. Jak jakaś mi się znudzi, to przez jakiś czas robię sobie od niej "odpoczynek", ale potem znowu mam ochotę nią pograć :P Rekordów jeszcze nie mam, bo musiałam od nowa instalować simsy i mam je dopiero od ponad miesiąca.... A budować i meblować to na ogół nie lubię, jednak czasem jak mnie nabierze ochota to lubię to robić ;)

pocia
19.08.2007, 14:07
Ja najbardziej lubię tworzyć simów i grać nimi..nienawidzę trybu budowy i urządzania... xP

ja również... dlatego zawsze po zainstalowaniu jakiegoś dodatku lookam, czy są nowe domki;D.
a co do "miasta", to gram w tym, co doszło w 4 porach roku <nie pamiętam oryginalnej nazwy, bo ją zmieniłam>, a kiedyś w miłowie.

martc
19.08.2007, 22:24
ja stworzyłam własne miasto (SunTown) i zaludniłam je całe potomkami pary Christina i Harry Forester ( żadnych skojarzeń z Modą Na Sukces ;D ) w sumie mieli 11 dzieci. 8 dzieciom juz założyłam rodziny i wibudowałam domy. w sumie geam nimi około pół roku i nie zamierzam skończyć!

..::lOvE::..
19.08.2007, 22:53
Ja gram wszystkimi rodzinami, za równo tymi maxisowymi jak i stworzonymi przeze mnie. Jak jakaś mi się znudzi, to przez jakiś czas robię sobie od niej "odpoczynek", ale potem znowu mam ochotę nią pograć :P Rekordów jeszcze nie mam, bo musiałam od nowa instalować simsy i mam je dopiero od ponad miesiąca.... A budować i meblować to na ogół nie lubię, jednak czasem jak mnie nabierze ochota to lubię to robić ;)


Mnie jak czasem nabierze ochota to zrobie domek i urzade xD Wczoraj coś mnie naszło i zrobiłam xD

Fảlivrin
19.08.2007, 23:05
no to ja Was zatkam! ;P Moją ukochaną rodziną (której wystawiłam domki, screeny na tym forum) gram od pojawienia się dodatku NOCNE ŻYCIE! :D:D (a umiałam ten dodatek od premiery). Trochę mają lat już, ale ciągle ich odmładzam eliksirem. B)

..::lOvE::..
20.08.2007, 04:45
no to ja Was zatkam! ;P Moją ukochaną rodziną (której wystawiłam domki, screeny na tym forum) gram od pojawienia się dodatku NOCNE ŻYCIE! :D:D (a umiałam ten dodatek od premiery). Trochę mają lat już, ale ciągle ich odmładzam eliksirem. B)


I jeszcze odmładzasz...Masz ode mnie pełen podziw ;*

Ja bym tyle nie mogła grać jedną rodzinką..po za tym ze mam jeden dodatek.. :con: WB i to na dodatek mi sie nie podoba xD Ale jutro będę mieć 4PR i Pets :D

Vorbei
20.08.2007, 07:36
Uuuu xD Mi jedną rodzinką najdłużej...od 2006 września gram do dzisiaj.. czyli 7 wrzesnia będzie już roQ xD Pozdro ;* :)

Reggie
28.10.2007, 19:56
hahah stary temat...
Pozwolę sobie odświerzyć (coś dzisiaj mam taką wielką ochotę pogrzebać w tych tematach o the sims 2... xd)

Najdłużej? Nie wiem ile to było 3-4 miesiące... Rodzinką Rose (moja i kuzynki, rodzina z FS przyjaźń za przyjaźń, której niestety już nie mam)...
świeni byli...

I jeszcze chyba też z 4 mies. rodzinką Lindy... Lubiłam ich, pamietam, że była wyjątkowa bo o 21:35 27.02 urodziła mi się Lenka (moja ulubiona simka) i o tej samiej godzinie (mniej więcej) i tego samego dnia zamarł mój dziadek i byli tacy... inni. Bardzo żałuję, że nie mam już tej rodzinki, ale to było dawno, chyba 2 lata temu..

Rëñáës
29.10.2007, 07:24
Ja też chce :P
No więc najdłuższa rodzinka to wtedy gdy The Sims 2 dostałem (nadal gram tą rodzinką) czyli jakieś 3 lata...

Hejlok
29.10.2007, 09:13
Ja 3 miesiace. Lipiec, sierpień, wrzesień. Tak jak LOVE.

mysza95
29.10.2007, 11:59
Najdłużej?Miesiąc!Więcej nie dałam rady bo miałam reinstalkę Windowsa, ciągle mi się wieszał, a po za tym to miałam pirata i ciągle coś sie psuło.Grałam simką którą stworzyłam i miała na imię Ula(nazwiska nie pamiętam).A tak wogóle to ja gram na przemian wszystkimi simami.

Iminashi
29.10.2007, 13:11
Najdłużej?Miesiąc!Więcej nie dałam rady bo miałam reinstalkę Windowsa, ciągle mi się wieszał, a po za tym to miałam pirata i ciągle coś sie psuło.Grałam simką którą stworzyłam i miała na imię Ula(nazwiska nie pamiętam).A tak wogóle to ja gram na przemian wszystkimi simami.
wiem, ze bede nudna ale tu nie gadamy o piratach

Nuda
04.11.2007, 17:19
Ja gram max tydzień :con: Póżniej tworze nową rodzinke i tak w kółko (a wyobrażnie mam nie małą ) :D

kotek23
04.11.2007, 17:25
Ja?
To zależy...
Ale chyba miesiąc... Bo rodzinka mi się zaczyna nudzić po dłuższym czasie...
Robię nową, albo gram starą, ale jakąś inną...

karolcia92
04.11.2007, 19:17
Ja gram z kilka dni, bo potem rodzinka mi się nudzi(nie mam pomysłu na jej życie), usuwam ją i tworzę nastepną. I tak ciągle.

IgaAnne
06.11.2007, 14:09
A ja wiem.... może z tydzień, może mniej. W każdym bądź razie nie więcej niż 7 dni.

Owl Finch
06.11.2007, 15:00
mi się szybko rodzinki nudzą, ale wracam do nich. więc w rezultacie jedną rodzinką zajmuję się już 3 miechy:P

kasiula215
06.11.2007, 20:39
Mój pierwszy dodatek to zwierzaki:)Strasznie fajny,chociaż teraz ślinka mi cieknie na the sims 2 magia bo podobno ma wyjść zimą 2008 roku:)

Affectia
06.11.2007, 20:45
Ja moją rodzinką Logo (:D) gram już rok... I z jednego pokolenia zrobiło sie 6.

Rotten_Egg
06.11.2007, 20:59
To troche dziwne ale ja grałam jedną.....
2 lata.
:wacko:
Ale czekam na dalsze rekordy kto mnie pobije?

=>kl@udiaa<=
08.11.2007, 15:37
Na to wygląda, że pobij wszelki rekord. Gram swoją rodzinką od września 2004 roku, czyli o ile dobrze pamiętam 17 wrzesnia stworzyłam sobie parkę i tak do tej pory nią gram. A najlpesze jest to, że oni nadal żyja i nawet nie są emerytami, tylko im buźki modyfikuje. czasami gram rodinkami, które są z tamta powiązane (przyjaciele itp.),alezawsze wracam do tamtych :)
Wiem, sama nie wierze,że mi sie jeszcze te dziady nie znudziły.

kama_kizia
16.11.2007, 16:18
mój rekord, to zaledwie miesiąc. nie chciałam robić dzieci, więc gdy sie zestarzeli i umarli zrobiłam nowa rodzine:):):):):):) :*

Timide
16.11.2007, 16:24
Rekordy, rekordy... => Kl@udiaa <= na pewno nigdy nie pobiję :P Ja gram około miesiąca i tworzę nową.

Wisienka
16.11.2007, 16:25
ja przewaznie czesto zmieniam rodziny, ale najdluzej gralam rok

martusia_re2
16.11.2007, 16:30
KASIULA215!!!!!!!2008 roku wiosna ma wyjść the sims 2 Hobby...a nie rzadna magia..;/ niesądze żeby coś takiego wyszlo...

AllByMe_
16.11.2007, 16:33
Ja najdłużej grałam jakieś 3 dni..wprowadzam na parcele ,buduje chate i mi sie juz nudzi i spowrotem robię nową rodzine. :smirk:

Rocket
17.11.2007, 14:03
ja cały czas gram tą samą rodzinę, tj może nie rodziną ale rodem - teraz to już mam chyba prawnuki (czy tam praprawnuki pierwszych simów) :). czyli moim rekordem jest gra od marca do teraz

Nikara
17.11.2007, 14:48
Najwięcej mogłam grać ponad 2 miesiące, nie pamiętam swoich własnych czynów. Bo często simy mi się nudzą, ale jak wychodzą jakieś nowe dodatki, to wtedy znowu do nich powracam. Zależy to od mojego humoru, komputera bądź pasji, której się aktualnie poświęcam. Ale zwykle jak tworzę jedną rodzinkę, to w głowie mam różne plany związane z nią, ale nigdy nie udało mi się ich zrealizować, bo simsy mi się nudziły. xD Teraz mam dużo dodatków i gram jedną rodzinką od ponad 1 miesiąca i mam nadzieję grać nią dłużej ;] Najgorsze jest to, że w mojej grze życie ciągnie się taaak dłuuugoo...

rybka
17.11.2007, 15:53
ja gram jedną rodzinką odkąd dostałam simsy czyli rok

KAMOL
17.11.2007, 16:24
Ja 4,5 Miesiecy I Znudzila Mi Sie Ta Rodzina

Ancalimë
17.11.2007, 20:01
Mój rekord to 1 miesiąc. Ale teraz pragnę się zmotywować i zrobić przynajmniej 3 pokolenia. zyczcie mi powodzenia. Gram na Weronie, bo mój brat młodszy i głupszy zapchał Miłowo jakimiś rodzinkami i domkami brzydkimi jak nie wiem co. Tylko pełno w nich przedmiotów naładowanych. :fist: :angry:

Simona
17.11.2007, 20:40
Rekord? Kurczę ciągle go biję:D. Właściwie to zanim kupiłam simsy to już planowałam rodzinkę gdzie będę śledzić jedno z dzieci jak dorasta. Noi jest. Od roku gram jedną rodzinką w dosyć dużym domu. Maja jest już nastolatką, ale nie mogę się doczekać kiedy będzie dorosła i w końcu się wyprowadzi z tego okropnie wolnego domu:/. Ech, czas się dłuży w tym domu tak, że simowa godzina trwa z kilka godzin. Dlatego rzadko tam gram.

Monitkowa
24.11.2007, 14:25
Ja chyba pół roku grałam moją pierwszą stworzoną simką... z czasem sie znudzila

Litka333
02.12.2007, 11:02
Ja grałam tylko 2 tygodnie ,a sobie ubzdurałam ,że będe grać 2 miesiące :laugh:

Madzikum
03.12.2007, 13:09
Ja najdłużej grałam ok. 1,5 miesiąca... To była rodzina Nowak... Babka była bardzo ładna, a facet bardzo przystojny :wub: Teraz niedawno zrobiłam taką rodzinę na wzór tamtej. Imiona te same, tylko nazwisko inne i Simka inaczej wygląda (nawet ładniej :P)
A tak to zawsze gram ok. 2-3 dni :P

Tamara
15.12.2007, 11:17
Ja codziennie gram inną rodzinką. I tak jakos gram tylko tymi maxisowymi

Janvier
15.12.2007, 11:37
Ja Grałam jedną rodzinką 3 miesiące, uwielbiałam ją,jednak skasowała mi się bo miałam formatowanie dysku.

Tusiek
15.12.2007, 13:09
Ja najdłużej grałam ok. 2 miesięcy. Była to rodzinka Superstars'ów. Babę i faceta ze sobą związałam, zrobiłam im trójkę dzieciaków: jedno było nastolatek, drugie małe, a trzecie to jeszcze był niemowlak. Ale mi się komp popsuł i musiałam zainstalować na nowo system... I przy okazji zgubiła mi się płyta do simsów i miałam remont :1smutny: .

przemeq
15.12.2007, 14:33
Ja gram os sierpnia tą samą rodzinką i nie zanosi się na jakąkolwiek zmianę ;p Dla mnie jest to moja najlepsza rodzinka i myślę, że nigdy nie uda mi się stworzyć lepszej. Chociaż ostatnio urodziła mi się wyjątkowo brzydka córką, którą wysłałem na studia i nie wiem co z nią będzie ;p A nowych rodzin nie tworzę bo nienawidzę urządzać i budować domów ;p

kotopies
15.12.2007, 16:53
ja gram rodziną hak i komp sie wyłączył i wszystko od nowaaaa.......hlip.......hlip

martusia_re2
16.12.2007, 15:42
Ja grałam najdłużej 6 miesięcy...Miałam 12 pokoleń to była zarombista rodzinka ale mi się Simsy zepsuły i musiałam robić reinstalke...nawet niezdąrzyłam jej spakować do pliku...:(

Tapczan_
16.12.2007, 17:44
boże jak wy możecie tak długo grać jedną rodzinką ?? Ja bym nie potrafiła ... 7 dni góra ... a i gram na zmianę ...

anusia12888
18.12.2007, 15:23
Ja gram już około dwa tygodnie jeszcze mi się nieznudziła :P

karasss
01.02.2008, 18:27
Ja grałem tylko w soboty przez rok to mialem jedna rodzinka Sam 100 pokoleń 0_o :wacko: :wacko: A pkt. aspiracji nie zliczylem :wacko:

shiyo
01.02.2008, 19:27
. ja tam nie umiem zostać . ` wierna ` jednej rodzinnie . poprostu wole . cały czas tworzyć inne xDD

Sun_rise
01.02.2008, 19:53
karasss - Wow no to nieźle, ja mam najwyżej 3 pokolenia :O.

Moją rodzinką gram już ~rok, babka ma 5 synów (niestety, ale za to wszyscy podobni do taty, przystojniaki xP ), będzie się dalej starać o córkę bo jakoś jej nie wychodzi :shy: no i oczywiście zmienia facetów jak rękawiczki, co prawda mieszka z obecnym partnerem razem, ale na kocia łapę, zresztą on ma narzeczoną :con: . Przez całe swoje życie dorobiła się niezłego majątku (nie jest jeszcze emerytką).

P.S. Wypiła już co najmniej z 10 eliksirów :wacko:

Origáme
01.02.2008, 19:56
Mój rekord to granie rodziną od 2004-2008 do 31 stycznia ale narazie simsów niemam bo nowy komp...razem pięć lat a tej rodziny juz niemam:(
Pozdr.:)

Paparazzi
01.02.2008, 23:02
Ja tam zaczęłam od jednej. Pomnożyli się jak króliki, więc musiałam im zbudowac nowe domy i stworzyc jakieś ładne samotne simki (lub simów), pożenic ich i w ten sposób zrobiło się prawie całe miasto. Teraz oni odwiedzają się nawzajem - z niezapowiedzianą wizytą na przykład. I wujek niańczy dziecko, albo zostaje sobie na noc (sam). I ogólnie jest czad. Potem dopiero dodałam inne rodzinki zeby dzieci tamtych miały się z kim żenic. I jest fajowo. Przy okazji - dziewczyny zapraszam na stronkę.

Gabiq
02.02.2008, 08:15
Ogólnie mam kilka rodzin (Maxisowe i chyba 3 stworzone przez siebie) gram wszystkimi po trochu.. ich dzieci pobierają się między sobą.. już się pogubiłam kto jest czyim kuzynem :D.. Ogólnie nie robie już raczej nowych postaci .. od kiedy gram rozwijam rodziny które już mam, ewentualnie któreś dziecko zakochuje się na studiach w kimś spoza rodzin z kwitnącego Wzgórza i okolic .. :)

jaguska368
02.02.2008, 20:02
Ja codziennie buduje nowy dom xD Lubie budować domy ;pp A mój rekord to... 2 tyg xD

Caroliiine
10.02.2008, 16:53
ajaj, moja rodzinka ma już trzy miesiące :D ale ostatnio rzadko gram, to dlatego mam tylko 3 pokolenia... ale jakie ładne drzewo genalogiczne same zdrady. hih ^^

dusiaczek955
11.02.2008, 17:54
hmm...mój rekord to...tydzień? ale to było 2 lata temu :D teraz ledwo stworze rodzinkę już robię następną

hubcio
17.02.2008, 17:35
moj rekord to 1 miesiąc od niemowlaka do grobu

ZuuZaa
28.02.2008, 17:28
Ja mam jedną rodzinkę, która ma przepiękny dom i jest w niej już parę pokoleń... Kocham ją :*

björn borg
28.02.2008, 18:41
mój rekord grania to tydzień i mam już cztery pokolenia

Liv
28.02.2008, 19:21
Moją pierwszą (a właściwie mieszanka pierwszej i drugiej) rodzinką, w której skład wchodzili Tony i Mary Jane (która była moja pierwszą Simką w TS2, z domu miała Sendfield) Michaels, grałam 1,5 miesiąca. Doczekali się wnuków, dalej już nie szło, gdyż nastąpił I Format Sierpniowy (bracik sformatował mi CAłY dysk :1smutny: bez mojej wiedzy i zgody ;() i straciłam wszystko co miałam.
Obecnie gram 6 miesięcy (od września zeszłego roku) z przerwami rodzinkami z Dziwnowa. Nie wiadomo, czy nie dobiję jak niektórzy userzy kilku lat ;). życzcie mi powodzenia! :)
W aspiracjach nie pamiętam dokładnie, ile miałam, ale najwięcej to było gdzieś 130 000.

patryk100
28.02.2008, 19:55
Ja zawsze gram 2 dni albo 4 jedną rodzina . Ale od ostatniego czasu od wczoraj stworzyłem rodzinę Nowak ( z pierwszej części gry) i gram nimi w Miłowie. Simami są Jan i Anna Nowak właśnie doczekali się dziecka Henryka i zaadoptowali Stanisława . Teraz dzieci rosną. Planują grać ta rodziną najdłużej jak mogę .

MiNuTkA15
29.02.2008, 13:39
Mnie cos ostatnio pociagneło żeby wyciagnac z szuflady TS2 i je zainstalować, a wiec wywalilam jedynke i wrzucilam dwojke(ech... kobieta zmienną jest :D ) Gram w TS2 dopiero od srody czyli 3 dni;P i niezle somplikowalam simom życie. Najpierw Olivia i Artur postarali sie o dziecko, wyszła córeczka. Jagoda która teraz jest nastolatką, kiedy Jagoda była małym dzieckiem(raczkującym) Olivia(jej mama) i jej tata Artur postarali sie o drugie dziecko, i Olivia urodziła syna Teodora który aktualnie jest dzieckiem(tym szkolnym). Postanowiłam ze pozwole simom aby postarali sie o trzeciego dzieciaczka do gromadki :D (poniewaz oboje rodzicow mieli pragnienie ,,Mieć niemowle") Problem w tym ze smka urodziła bliźniaki Kamila i Karoline. Nie zadowolił mnie ten fakt, no ale cóż jak już sa to niech je wychowają :D

W przyszłośći mam zamiar wybudować bardo duzy dom, zeby każdy miał swój kąt;) albo poprostu każe im sie wyprowadzic na swoje śmieci :D Postanowiłam że nie bede stosowac żadnych eliksirów ani nic w tym stylu, bo chce zeby krąg życia toczył sie naturalnie :D

A co do tematu to najdłużej chyba grałam miesiąc bo komp sie zepsuł;(

psychickid
29.02.2008, 15:49
hm... ja z... no nie wiem może góra 2 tygodnie :)
ale ja gram różnymi rodzinkami, chociaż zazwyczaj po jakimś czasie mi się nudzą.. x.d

Tulia
01.03.2008, 08:11
Ja najpierw stworzyłam rodzinkę ( dziewczyna i chlopak - Paulina i Kacper Migoscy ) zakochali się w sobie, wzięli ślub i mieli najpierw 1 dziecko ( chłopiec - Mateusz ) a pozniej mieli jeszcze jedno dziecko ( dziewczynka - Martyna ) .

Paulina i Kacper zestarzeli się a dzieciaki powoli dorastały. :D
Póżniej niestety Paulina i Kacper umarli ze starości... ;(
Mateusz jako nastolatkowie nie mieli partnera / partnerki. :no: Ale gdy dorośli... :shifty: zaczęły się wycieczki do przedmieścia... :P
Mateusz mial 2 dzieci a martyna 3. :) Gram w tą grę od kilku jakiegoś miesiąca i zamierzam dalej :):)

sympathique.
01.03.2008, 09:55
Mój rekord grania to miesiąc codziennie, aż wszyscy się zestarzeli, a nie lubię grać emerytami...

Lorette
01.03.2008, 09:59
Ja stworzyłam rodzinkę Jolie w Weronie - Angelina, Nathan, Vanessa [o ile dobrze pamiętam xD], Vanessa jako nastolatka miała stałą symapię [już nie pamiętam kogo xp] później urodził się Barth, Vanessa dorosła i wyszła za Adama [chyba, był to facet stworzony przeze mnie specjalnie dla niej ^^], urodziła najpierw Nataly, a później Veronice, Nataly chodziła z Romeo Montek ;d, a później się z nim chajtnęła i urodziła Davida i dwie bliźniaczki, a Veronica wyszła za mąż za... nie pamiętam xD, ale wiem że była w ciąży, a wracając do Bartha ożenił się z jakąś sprzątaczką z Werony i urodził dziecko ;0, grałam nimi dwa tygodnie, a później musiałam usunąć grę ;( bo mi się coś popsuło ;(

Coloured
01.03.2008, 10:22
Mój rekord to 6 pokoleń ho ho !
To i tak dużo jak na mnie.

kasetka23
24.03.2008, 10:33
Ja gram około 4 miesiące ;D

tysiulek13
27.03.2008, 13:50
Mój rekord to Ćwirowie - 2 tygodnie.

RoxyFM
27.03.2008, 14:21
Ja grałam jedną rodziną...hmm....chyba 5 dni xD

Jean
27.03.2008, 14:40
Ja gram cały czas jedna rodzina tylko że wybranymi dziećmi tych rodzin. Takie pokolenia ;)

oaoa
27.03.2008, 15:13
ja zawsze gram jedna rodzina, gram i gram, a jak sie usunie to robie dalej, staram sie pamietac na jakim pokoleniu sie skonczylo xDDD
a rekord to chyba z 5 miesiecy, bo dluzej nie mialam nigdy simsow, zawszej akis format itp -.-

fortuna94
27.03.2008, 15:33
Mój rekord to hmm... 3 tygodnie, potem robię nową rodzinkę a starą nie gram xD

martusia_re2
27.03.2008, 18:21
Hah już pisałam o jednym moim rekordzie. Ale teraz jak gram to ja wiem ok 2 tyg. Ale teraz moja rodzinka już się trzyma 16 dzień i nią gram. SUKCES!!

bouffe
27.03.2008, 18:31
Ja gram cały czas tylko jedną rodziną. Czasem mi się znudzi to jeden dzień robię sobie od niej przerwę i gram jakąś inną. :D

lollipop93
03.04.2008, 09:23
Ja gram jedną rodziną góra tydzień xD ^^

Guanabanana
03.04.2008, 09:45
Od pół roku gram jedną rodziną (z przerwami) obecnie jest to 4 pokolenie. Piszę Legacy i to dlatego :)

zelkam
04.04.2008, 18:50
Grałam jedną rodziną, Narcyz, która była już 23-pokoleniowa....pół roku. :-)

*Ashley*
04.04.2008, 19:21
Ja gralam jedna rodznia 4 tygodnie gralam bym wiecej ale komputer mi sie popsuł.

Vanitas
08.04.2008, 13:33
Ja grałem najdłużej 2 miesiące!

Glutowaty Ropuch
19.04.2008, 15:26
Ja też bardzo lubię użądzać i budować domy ;P , ale mój brat mówi że są do bani!!!!! :no: :(

Glutowaty Ropuch
19.04.2008, 15:28
Ja naj dłóżej grałam jedną rodziną 5-6 dni B) :D :) :laugh: :wub: ;)

KissForYou
22.08.2008, 09:36
Ojj... Dlugo, dlugo. (moze 2, 3 miesiace) Uwielbialam ich... Rodzinka Szczesciarz :D Zalozyciele: Ania i Tomek. POtem urodzila sie dwojka dzieci najpierw Ania1 (tylko ja moged tak pomylic imiona), a potem Antek. Mieli psa Mordke. Dzieci dorosly. Ania1 ozenila sie z Eustachym jakims, a Antek z Balbina. Ze zwiazku Antka i Balbiny wyklul sie Marcin :D Ania i Tomek umarli... Estachy i Ania 1 mieli razem 3 dzieci- Kasie, Antka (znowu to imie :P )i Michala. Antek, Balbina i Marcin zmarli. Kasie i Michala zabrala opieka spoleczna (xD), Ania1 zmarla w pozaze, a Eustachy ze starosci. Kupili nowego psa- Pyszczka. I tak w ropdzinie zostal tylko Antek jako nastolatek ze skrajnym zalamaniem nerwowym i psem Pyszczkiem :D Dodam, ze wtedy to byly czasy kiedy nie znalam kodow i nie mialam zadnych dodatkow z neta. Ale potem musialam zrobic reinstalke :(

Ojoj.. Ale sie rozpisalam. Serdecznie przepraszam, ale musialam to gdzies opisac xD

SiMsMaNiAk
22.08.2008, 09:54
Ja gram rodziną Żurek :P (teraz już Szejk) od września 2007, czyli prawie rok.

blakistoni
22.08.2008, 09:56
Ja grałam rodziną Jedwab około miesiąca..teraz już nią nie gram,lecz gdy najdzie mnie ochota wracm do mojej rodzinki ;)

brzos
22.08.2008, 12:54
Najdłużej tydzień - teraz już tylko czasem nimi gram...
I po przeczytaniu tego tematu mam ochotę dalej nimi grać nałogowo x3
Połączenie Damiana Biedaka z Anielą Kordiałek dało 5-tkę dzieci= bliźniaczki Milę i Romę (nastolatki), młodszą o jedną grupę wiekową Gabę (dziecko)która mogłabybyć trzecią bliźniaczką, bo jest dokładnie taka sama jak siostry, najmłodszy Tolo, niemowlęcie, no i ostatnie jest w drodze (a że jest ich siedmioro, więcej jak jedynaka nie mogę się spodziewać :( )
I chociaż jedna osoba nie ma gdzie spać (zwykle Aniela, matka), to i tak jest fajnie.

braindamage
22.08.2008, 13:44
najdluzej to chyba okolo rok gralam ;>

ultraviolence
22.08.2008, 14:44
A ja tak nie potrafię. Chcę, aby wszystkie rodzinki z otoczenia w miarę równocześnie się starzały, więc podczas jednej sesji grania wchodzę do paru rodzinek :)

Ritty
22.08.2008, 15:11
Była jedna taka rodzina, którą uwielbiałam. Grałam nią kilka miesięcy i żałuję, że teraz nie mam ts2... :(

Madzia123
22.08.2008, 19:36
ja gram i nadal od 2005 gram jednom

Alicja008
22.08.2008, 19:56
ja grałąm jedną z rok, albo i więcej. a teraz mam nową, bo mi simsy szlag trafił i musiał zainstalować od nowa i tą nową to gram z miesiąc, może 2.

madusiaX
22.08.2008, 20:21
ja gram i nadal od 2005 gram jednom

No i przez tyle lat nie reinstalowałaś kompa ? ;o

anuss3211
22.08.2008, 20:59
ja z 2 tyg. ;-)

KissForYou
23.08.2008, 08:42
No i przez tyle lat nie reinstalowałaś kompa ? ;o

- moze po prostu zrobila kopie zapasowa (czy jak to tam sie nazywa) :D

Björk
23.08.2008, 09:45
- moze po prostu zrobila kopie zapasowa (czy jak to tam sie nazywa) :D

A może po prostu ktoś dba o komputerek ;)
Ja też mam rodziny z 2005 roku, ale w międy czasie zmieniałam komputer i po prostu przeniosłam...

Korlena784
23.08.2008, 09:58
Ja w jedną rodzine gram 3 miesiące

Fiorella
23.08.2008, 18:17
Ja miałam taka rodzinę którą grałam tak, że miałam praprawnuki, to było gdzieś ok. 3 tygodnie.

Milou
23.08.2008, 18:35
Ostatnio (no, trochę dawno) zrobiłam dwóch lokatorzy (mężczyznę i kobietę). Do tej pory w nich gram, a w żadnej innej jakoś nie. Niestety już nie żyją, ich dzieci również, ale te dzieci nieżyjących dzieci początkowych simów są dorosłe i mają własne dzieci- nastolatka i nastolatek oraz niemowlak. Przed chwilą się urodził, a konkretniej urodziła. :) Pozdr. :)

Hermione
23.08.2008, 19:10
A ja raz 2 dni jedna,raz 15min druga,zmieniam rodziny jak gume do zucia(czyli szybko):)

Angelka_96
23.08.2008, 20:37
Ja najdłużej grałam jedną rodziną trzy tygodnie

Girl.Sims
24.08.2008, 10:36
Ja najdłużej grałam 1 miesiąc.Najlepiej jeszcze jak się ma dodatek Sims Zwierzaki wtedy to dopiero najdłużej się gra xD.

marza22
24.08.2008, 11:02
Ja gram wszystkimi rodzinkami które już były w Miłowie, nie mam tak że gram tylko jedną rodzinką przez parę miesięcy i nie mogłabym tak grać. Jedną rodzinką gram simowy tydzień i przechodzę do następnej i tak rozwija mi się całe Miłowo a nie tylko jedna rodzinka ;-)

Spela
31.08.2008, 16:33
Najdłużej grałam z 2-3 dni.
A i tak mi się wszystkie po jakimś czasie nudzą,i robię nowe ;P

emil__
11.09.2008, 18:30
ten dom jest nie w moim stylu najbardziej podobaja mi sie te scody sa cool

Alex
11.09.2008, 18:52
ja gram już 5 miesięcy

justinea4
12.09.2008, 16:01
Mi trudno powiedzieć bo mam w otoczeniu chyba 10 rodzin i gram nimi na zmianę, tak aby wszystko szlo według mojego "scenariusza" jaki im wymyśliłam:)

salata29
15.09.2008, 12:21
Podejrzewam, że najdłużej jedną rodzinką grałam około dwóch tygodni :P

Ilona-Milka-simka
16.09.2008, 19:34
Ja najwyżej 1 mies. 2 pokolenia

Keramzyt
17.09.2008, 21:52
Ja najdłużej w Dziwnowie, rozina Jedynacy 1 miesiąc. Potem komputer... POOF!... Płyta główna się sfajczyła. Ja dość regularnie zmieniam rodziny, w dziwnowie nie ma już ani jednej wolnej Maxisowej parceli, pół miasta to moi Simowie

Rocket
17.09.2008, 22:09
a u mnie wciąż ten sam ród się rozmnaża :D już ponad półtora roku!

madusiaX
19.09.2008, 14:54
a u mnie wciąż ten sam ród się rozmnaża :D już ponad półtora roku!

Tzn. jak ? Grasz jedną rodzinką i każda ma jedno dziecko i tym dzieckiem potem grasz i on też ma jedno itd. Bo ja np. tak grać nie umiem bo najczęściej moi simowie mają 2 albo 3 dzieci a potem musze grać wszystkimi naraz ;/

FakeYourDeath
19.09.2008, 15:07
Gram kilka dni a potem mi się nudzi
Ktoś zmienił nazwe bo było 'wasze rokordy!' a teraz jest rekordy xP

Alusiaczek
19.09.2008, 18:20
No ja gram dopiero od paru miesiecy.Juz 3 miesiace.Ale nigdy mi sie ona nie nudzi.Mam cały czas ta sama rodzinke i jestem nia zachwycona.

Rocket
19.09.2008, 19:56
Tzn. jak ? Grasz jedną rodzinką i każda ma jedno dziecko i tym dzieckiem potem grasz i on też ma jedno itd. Bo ja np. tak grać nie umiem bo najczęściej moi simowie mają 2 albo 3 dzieci a potem musze grać wszystkimi naraz ;/

no właśnie tak :). stworzyłam na początku gry dwie rodziny, pohajtałam ich, urodziły im sie dzieci. zaczęłam grać dziećmi, tamci simowie pomarli, dzieci wzięły śluby, mieli własne dzieci itp. teraz całe Dziwnowo nazywa się Alvir Mondezo lub Goldplate ;p. a tymi rodzinami, które się tworzą w trakcie gry gram na przemian.

btw: nazwę ja zmienilam, bo mnie raziła XD

NekoTemari
27.09.2008, 19:41
Ostatnio przebiłam samą siebie i grałam całe 2 DNI jedną rodziną xD Była to rodzina jednoosobowa, czyli Żaneta Miłek zamieszkująca przyczepę campingową. W tym czasie znalazłam jej narzeczonego i zmieniłam ją w czarownicę.

Miyoki
27.09.2008, 19:44
ooo... ja kiedyś grałam - to chyba były moje pierwsze dni z simami 2 i były - oj, długo...
Bez żadnej przerwy od 16 do 7 nad ranem o.O

Co za dzikus ze mnie był xD
Hah.. dziwne...

Musiałam rano wyglądać jak zombie

Lida
27.09.2008, 19:58
Gram rodzinką ok tygodnia przeważnie, czasem 1-2 dni. Robię nową a do poprzedniej nigdy nie wracam.

ZuuZaa
30.09.2008, 09:11
Zwykle robiłam ciągne nowe : ) Ale tydzień temu zrobiłam sobie babke Emmę, później znalazła sobie faceta króty nazywał się Joe no i chce im dziecko zrobić. Chyba właśnie sobie pogram ;D

lojka95
30.09.2008, 11:15
A ja mam jedną taką rodzinkę co gram już nią baaaaaaaaa...rdzo długo [...]

Hmm... niech sobie przypomne kiedy dostałam simsy2 ...

Już wiem : gram rodziną Helaszka od wakacji 2005 roku !! Ta rodzina ma już z milion pokoleń chyba xD!

Simoleon
09.04.2010, 13:08
Czteroosobową rodziną (ojciec, matka, syn, córka) grałem ponad 2 miesiące (61 dni i 11 godzin), lecz potem znudziła mi się szalenie... Całe siedem pokoleń rodziny Trover, osiedlonych w Miłowie. 1/2 Simów w pierwszym otoczeniu to właśnie kochana rodzina Trover (a wszystkich Simów z otoczenia było - 49)!

Maron
09.04.2010, 14:22
a ja rozwijam rodzinke Biedak i zaludniłam nimi całe Miłowo :D
Łącze simy jakie były na początku, a dla ich dzieci stworzyłam innych simów aby mi sie rodzina nie łączyła w pary hehe :)
I gram nimi ponad rok :D

Charionette
09.04.2010, 15:51
Stworzyłam 5 pokoleń rodziny :)

aluminium.
09.04.2010, 16:05
Ja właśnie kończę trzecie pokolenie i szykuje się następne, hihi ;)
I jeszcze mam zdobyte wszystkie nagrody (?) we WB (no te co się zdobywa za gwiazdki klientów) :)
Edit: i jeszcze szczyty karier, ale to chyba nie tak ważne.

Titellè
10.04.2010, 11:23
Kilka razy udało mi się zdobyć szczyt kariery bez kodów, ani jakiś innych :)
Rekord rodziny ? 3 pokolenia. Ale już tą rodzią nie gram.
Teraz zaczynam z nową ;)

Sherlock
10.04.2010, 11:47
Alfredem gram już parę miesięcy ;)

Emil96
10.04.2010, 14:12
umnie w miłowie jest tylko jedna rodzina bo połonczyłem do niej wszystkie z miłowa liczy 52 pokoleń

Liv
10.04.2010, 17:54
12 szczytów karier, ponad 150 Simów (moich), w mojej okolicy, budowanej od podstaw, gram już rok i dwa tygodnie, co jest u mnie rekordem, bo żadną okolicą nie grałam dłużej niż pół roku; kilka Simów z platyną do końca życia, jedna rodzinka miała ponad 200 czy tam 300 tys. simoleonów (ha, bez kodów O_o), jeśli chodzi o pokolenia, to gdzieś 3, 4 będą w niektórych rodach ;)

Tusiov
18.06.2010, 20:35
Ja miałam jedną rodzinkę, mamę i tatę. Doczekali się prawnuków. ;) Niestety dalej nie mogłam tak wytrzymać. :P Rodzinka miała ok. 3 przeprowadzek, bo nie lubię jak simy kwaszą się 2 miechy w jednym domku :P Aktualnie nie mam już tej rodzinki, bo nie mogę po prostu tak. :D Grałam ok. 3-4 tyg. ale nie jestem pewna. :P

blablabla
19.06.2010, 23:39
Ja najdłużej gram rodziną Lotario. Don i Kasandra mieli trójkę dzieci. Ich syn ma teraz trójkę, córka dwójkę i trzecia córkę też dwójkę, ale będzie miała jeszcze jedno.
Wszyscy się świetnie znają i przyjaźnią, przez co ciągle dzwonią i się odwiedzają. Nie mówię już o tym, że dzieci cały czas przywożą ze szkoły swoich kuzynów. Oprócz tego dość długo grałam rodziną Hak i Lucyna jest już dorosła, ma własne dzieci oraz dużo młodsze rodzeństwo. I ciągle przewijają się tylko te dwie rodziny.

MonaLuna
20.06.2010, 10:38
Ja we wrześniu stworzyłam rodzinke i do tej pory nią gram :D Mam całą okolice w tej jednej rodzinie!

Meliona
20.06.2010, 13:41
Ja stwarzam rodzinkę osiągam zamierzone cele które sobie podałam przy tworzeniu rodzinki. Kończę nią grać, wymyślałam nowe cele, stwarzam rodzinkę i tak w kółko. Najdłużej taką rodzinką gram pół roku, ale najczęściej to kilka tygodni.

Simka18
21.06.2010, 07:32
ja najdłużej potrafię grac jedną rodzinka ja wiem z tydzień czasem dłużej to zależy czy mi sie znudzi ;) najkrócej grałam jeden dzień jedna rodzinka i ja skasowałam bo była nudna. Raz tylko chyba grałam tak, z rok jedną rodzinką to było najdłużej ale, rzadko sie zdarza bym tak, długo grała jedna rodzinką ;). obecnie mam rodzinke 2 simów i 2 koty i zobaczymy jak długo bedę nimi grała

jagódka .
30.06.2010, 15:40
ja najdłużej jeśli sobie przypominam grałam 2 miesiące... ;)

Desire
15.07.2010, 19:46
ja najdłuzej to grałam 2 tyg jedna rodzinka z TS2

AgnEs.
27.07.2010, 12:21
ja najdłużej grałam ok 9 miesięcy

Muse
07.08.2010, 20:34
Moją rodzinkę mam już od trzech miesięcy. Na początku zrobiłam Roberta i Dorotę, no i jakoś 6 dzieci wyszła ^^ : Maciek, Karolina, Mateusz, Kinga, Bartek i Adam :) Pierwsza dwójka skończyła studia, następna dwójka jest na studiach, a ostatnia dwójka wybiera się na studia :D

muffindance
07.08.2010, 21:13
Najdłużej grałam rok. :) A najzabawniejsze było to, że grałam tylko ta rodziną i żadną inną. :P Teraz dostałam nowy komputer więc odłożyłam simy 2 na wyższą "nietykalną" półkę i gram w TS3. :)

pensivelane
07.08.2010, 22:14
Ja gram najdłużej 3-4 tygodnie. Potem mi się nudzą, robię zastrzyk dodatków z neta i następnych xD

bubel-96
07.08.2010, 22:26
hm... z pięć miesięcy, ale z przerwami.

Wiki99
04.12.2011, 16:32
Najdłużej grałam jedną rodzinką z dwa tygodnie, tak bez przerwy, za to mój brat gra jedną rodzinką najwyżej z jednodniowymi przerwami z 5 miesięcy.

Lotos26
05.12.2011, 10:06
Ja gram kilka dni i już mi rączki świerzbią :P Za szybko sie nudze jedną rodziną ;)

Rosemarie
13.12.2011, 18:30
@up ja mam tak samo, szybko mi się nudzą rodzinki, najdłużej jedną rodzinką grałam może z 2 tygodnie. ;)

Mixy
18.12.2011, 17:40
Ja max parę dni z jedną rodziną, później wchodzę do jakieś maxisówki :D.

Kenny McCormick
18.12.2011, 17:56
Ja gram moją familią od czerwca tego roku. Moi Zielonkowie (Ani Ci w kwitnących wzgórz, ani z jaskini pokrzyku, tylko moi z werony) ach, jest już 4 pokolenie, a wszyscy są wampirami aby się nie starzeli :D Niedługo ich odczaruje bo już mi się wampiry znudziły...

Ja pamiętam że kiedyś przed reinstalką, ja grałem w Dziwnowie, a moja siostra(teraz mnie zastanawia: czemu na moim komputerze? miała swój...) w Miłowie gdzie miała rodzinę Laps, ci się tylko rozmnażali...

Filleable
18.12.2011, 18:12
Ja krótko, doszłam z nastolatków do emerytów, czyli stworzyłam dwa nowe pokolenia. Nie chodzi o to, że mi się nudzi rodzinka, ale po prostu mam mnóstwo pomysłów na rózne rodzinki i scenariusze, więc jak tylko mi jakiś nowy pomysł przyjdzie do głowy to tworzę nową rodzinkę, a wtedy starymi juz nie gram, a nawet jeśli to rzadko. Mam ochotę nimi grać, ale mam dużo rodzin i chciałabym grać wszystkimi :D. A czasami po prostu kończy mi się "scenariusz", czyli to, co chciałam nimi osiągnąć i już nie mam po co nimi grać. Teraz mam tyle rodzin w moim otoczeniu, że jest zwykłe otoczenie+ 3 przedmieścia, bo simy mi się nie mieściły :)

TheSimka3
18.12.2011, 18:37
Ja was pobije :D !!! Pięć dni...

Pani Szatanowa
18.12.2011, 20:09
thesimka, a ja ciebie pobije - 2 dni ;-)
mi także szybko nudzą się rodziny, muszą być bardzo inspirujące, żebym chciała nimi dłużej grać, a na razie jakoś taka sytuacja się nie zdarzyła.

Desire
20.12.2011, 18:11
Całe wakacje i facet mial ok 60 dzieci z różnymi simkami(dzieci mieszkały w różnych domach i aktualnie odchowane sa do wieku nastolatków

Estella Sanchez
21.12.2011, 06:43
Ja krótko, doszłam z nastolatków do emerytów, czyli stworzyłam dwa nowe pokolenia. Nie chodzi o to, że mi się nudzi rodzinka, ale po prostu mam mnóstwo pomysłów na rózne rodzinki i scenariusze, więc jak tylko mi jakiś nowy pomysł przyjdzie do głowy to tworzę nową rodzinkę,

Ja te tworzę scenariusze, ale nie tworze do nich nowych rodzin tylko dobieram któreś z dorastających dzieci. Czasem InSimenatorem któreś postarzę, czasem trzeba dla potrzeb scenariusza pomanipulować przy cechach czy wyglądzie, ale ciągłość jest zachowana. Właśnie gram piątym pokoleniem, mimo straty całego zapisu :/

Teraz w nowej rozgrywce będę mniej mnożyć moje simy, bo strasznie rozbudowałam drzewo i nie ogarniam (ponad 50 simów). Teraz będą mieli najwięcej po troje dzieci :D Ale co ja poradzę, że ja tak lubię je rozmnażać i patrzeć jak im się geny mieszają....

kessaris
22.12.2011, 05:36
mi się bardzo szybko nudzą stworzone przeze mnie rodzinki xD zazwyczaj zostawiam je po paru dniach. o wiele dłużej gram maxisowymi simami, one mają ciekawe historie ;)

Almarie
29.12.2011, 15:13
Najdłużej wytrzymałam 2 tygodnie. I to był mój rekord. Zwykle gram rodzinkami 3-6 dni.

Filleable
03.01.2012, 20:50
Całe wakacje i facet mial ok 60 dzieci z różnymi simkami
O_o Jak to wyglądało w drzewie genealogicznym? o_O

ultraviolence
04.01.2012, 16:19
Mój rekord? Odkąd wyszło TS3, gram cały czas jedną i tą samą rodziną... Rzecz jasna nie dosłownie, bo do tego czasu zdążyła się już trochę rozrosnąć :D Mam tam już trzy pokolenia. Dla większości pewnie to mało, ale gram na epickiej długości życia.

mariciui
15.01.2012, 16:05
jakiś niecały miesiąc ale to nie była tak jakby 1 rodzinka tylko taka wieeeeelo pokoleniowa
i to byli biedacy

miłośniczka zwierząt
15.04.2012, 14:28
Ja najdłużej grałam 2 miesiące jedną rodzinką w tamtym roku ;)

Psychosis
16.04.2012, 09:52
Hmm...najdłużej grałam chyba 3 dni. Założyłam małżeństwo, urodziła się córka i doszła do wieku nastolatki. Chciałam wyprawić ją na studia, ale mi się znudziła ;)

alpherainn
19.07.2012, 14:09
Najdłużej grałem rodzinką Vailey, ok. 13 miesiący. Dość duże drzewo genealogiczne (ok. 5 pokoleń) Początki tej rodzinki sięgają stycznia 2010 r, a potomek tego rodu wciąż mieszka w ogromnej willi w Weronie x) choć nie gram już Adrianem Vaileyem ;)
Niemniej, fajnie mi się nimi grało.

Fallen
19.07.2012, 22:24
Krótko gram moimi simami, nudza mi się :P Najczęściej tworzę parę, stają się małżeństwem, mają dzieci, dzieci mają dzieci i koniec :D Ostatnio stworzyłam nową rodzinę, na razie gram nią cztery dni, zobaczę ile wytrzymam...

Kenny McCormick
19.07.2012, 22:44
Ciągle gram tą rodzinką. 13 miesięcy, i nie zamierzam kończyć. 5 pokoleń B)

Martha Allen
25.07.2012, 14:35
Ja mam rodzinke dwa lata. Stworzona w warsztacie, zapisana jako osobni simowie i jako parcela spoczywają na moim pendrivie. Gram nimi średnio 5 razy na miesiąc, bo do simsów nie ciągnie mnie z powodu długiego ładowania - mam 14 gb dodatków z internetu. : ]

Simka Zabawy
31.12.2012, 11:14
A ile godzin najwięcej spędziliście na simy jednego dnia? Przesiedziałam kiedyś 6 godz. Jak mnie bolała głowa...

Kamil
31.12.2012, 20:46
Mój rekord? *sprawdza w plikach gry, kiedy zostało utworzone początkowe zdjęcie rodziny* Dwa miesiące i 23 dni. 6 pokoleń. A rekord w graniu to hmm 14 godzin :p Bez przerwy (oprócz krótkich na siku xd)

Tenebris
17.07.2013, 15:22
U mnie max. to 3 dni bo inaczej zwariuję :D.

rudzielec
17.07.2013, 17:02
Ciągle gram tą rodzinką. 13 miesięcy, i nie zamierzam kończyć. 5 pokoleń B)
a wczoraj mi pisałeś, że już nie masz zamiaru grać w simsy :D

ja jedną rodzinkę mam już trzeci rok, ale nie miałam okazji się nimi tak mega się rozbudować :)
niemniej, nie mam zamiaru rezygnować z rozbudowywania jej, bo póki co mam tylko trzy pokolenia ;)

Kenny McCormick
17.07.2013, 18:09
Ej, nie pozwalaj se :D Dalej gram tą rodzinką i niczego takiego nie powiedziałem, ty ty... ty ruda myco ty! Aktualnie Córka założycieli i sisotra Róży (Róża to taka pierwsza dama, wyszła za służącego, co rodzina chce zataić, a mąż zgrywa wielce szlachcica xD) - Ala (http://kennus.tumblr.com/image/50517547008) została wskrzeszona i kręci z Servem (http://kennus.tumblr.com/image/52976377413) stworzonym przez córkę Rózy :> Powiem tylko, że wprowadziłem do gry też kilka nowych postaci, ale one są raczej wątkami pobocznymi, jak Kei Chan i Angie (?). To już z... 24, 25 miesięcy <3

FresH
17.07.2013, 19:38
Ja na razie gram jedną rodzinką przez około rok, ale na pewno na tym nie poprzestanę. Gra się całkiem przyjemnie. ;) 5 pokoleń, ale będzie więcej!

caille
18.07.2013, 09:52
Ja teraz gram równolegle całym otoczeniem, ale pamiętam, że mój rekord wynosił 7 pokoleń :P

Kamil
18.07.2013, 10:09
Mój rekord jak na razie wynosi 10 pokoleń :) Eh, pamiętam początki, jak zazdrosny o NzTŚ do trójki odtworzyłem siostry Zadeckie w ts2 :D

Cynthia
21.07.2013, 12:28
No taką jak Wy rekordzistką to nie jestem :p
Najdłużej grałam chyba czterema pokoleniami, rodziną Viod.

amiii
07.07.2014, 16:55
około 4 lat :P

Quixley
07.07.2014, 20:44
Ja od ok 10 lat gram w tej samej krainie :)
Do dziś pamiętam założycieli rodu Adama i Jolę , dziś żyją chyba już ich praprawnuki xd