PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zostać gwiazdą?


MiNuTkA15
16.08.2007, 17:47
Chciałabym wiedzieć jak zostać gwiazdą, bo najwyżej to zdobywam 1 gwiazdke, wiem ze na początku trzeba iść na karaoke a potem do reklamy na zdjecia. Czy ktoś mógłby mi powiedzić gdzie sie trzeba zgłaszać by zostac projektantem mody,aktorem, piosenkarzem i czymś tam jeszcze? Byłabym wdzięczna za wypisanie ale najbardziej zależy mi na projektancie mody i piosenkarzu. Szukałam w szukajce ale nic nie znalazłam

MiNuTkA15
17.08.2007, 18:37
czy nikt mi nie pooże? ;(

Sory za SPAM

Eámanë
17.08.2007, 20:25
Dostępne "obiekty sławy":

0 gwiazdek - scena karaoke, scena z mikrofonem
0,5 gwiazdki - zestaw fotograficzny, pozuj: do reklam
1 gwiazdka - studio nagraniowe, nagraj: motyw przewodni
1,5 gwiazdki - zestaw TV, zagraj: w reklamie
2 gwiazdki - zestaw fotograficzny, pozuj
2,5 gwiazdki - zestaw TV, zagraj
3 gwiazdki - studio nagraniowe, zagraj
3,5 gwiazdki - wybieg
4 gwiazdki - scena do kręcenia teledysków
4,5 gwiazdki - zestaw filmowy
5 gwiazdek - wszystkie obiekty

Znalazłam to w necie, więc nie wiem, czy jest do końca prawdziwe - dawno nie grałam w Gwiazdę. Pamiętam tylko, że musisz też zdobywać sławnych przyjaciół ;)

Alene
18.08.2007, 07:32
hej.czy wy mieliscie problem z zostaniem gwiazdą?ja miałam.zawsze kozczyło sie na dwóch ipół gwiazdkach.raz nie wiem jakim cudem udało mi sie zdobyc trzy gwiazdki.a potem jak juz musiałam chodzic do tych wybiegów (pokazów mody)to nigdy mi nie szło,albo jak szłam do nagrywania ala tej płyty,alboze niby szekspir,i jeszcze to takie co jest sesja zdieciowa i jeszcze to ze jestem doktor i inne.to nie wiem dlaczego ale miałam dwie szanse np. z tych trzech opcji zawsze najwyrzej udało mi sie w jednej czesci zdobyc trzy te opcje prawidłowo a jak była druga tura(czesc)to juz mi zle poszło i koniec.i tak zostałam na trzech gwiazdkach.a reszta nie wiem.nie iodzie mi to.a nie chce fałszowac z tym zakleciem "gwiazda" czy jakos tak.chce sama to osiągnac.a wy macie jakąś opcje albo sposoby na to zeby zyskiwac gwiazdki ale sposobami nie tym zakleciem. :) przy okazji dzieki za pomoc :smirk:

MiNuTkA15
18.08.2007, 07:34
Dzięki jesteś kochana dodaje ci reputacje:)

MiNuTkA15
18.08.2007, 07:38
acha i mam jeszcze jeden problem :con: dlaczego kiedy poszłam nakrecic reklame(babce sie podobało) to nie miałam gwiazdki całej tylko ciągle pół gwiazdki? Poszłam do paparazzi tego co łazi po dzielnicy showbiznesu i dałam na pozuj do zdjęć. Simka mu pozowała on pstrykał zdjęcia i kiedy skończył to nad glową mojej simki pokazała sie taka gwiazdka i plusik. O co z tym chodzi?

Alene
18.08.2007, 07:59
z tego co pamietam to znaczy ze dostałas ta połówke gwiazdki :) a jesli nie dostałas to idz do tego paparazzi i zrób to samo a potem idz do tej babki do zdiec prawdziwych.ale daj na poczatku na reklame a potem po kolei na te inne opcje czyli w stroju zimowym itp. itd. a jak nie wyszło to spiewaj do skutku.mi to pomogło jaK SPIEWAŁAM I SPIEWAŁAM I SPIEWAŁAM TO DOSTAŁAM.oczywiscie spiewaj na karaoke.


Edit:P.S. na tym karaoke mozesz spiewac nawet do 2 gwiazdek.potem juz samo spiewanie nie wystarcza.ale musisz zaspiewac przynajmniej 20 razy ale wszystkioe pokolei piosenki i dostaniesz pół gwiazdki.:)

Eámanë
18.08.2007, 08:00
To znaczy, że przybyło Ci trochę sławy :P Ale musisz dostać kilka takich plusików, żeby uzbierała się z tego połowa gwiazdki ;)

Alene
18.08.2007, 08:04
z tego co pamietam to znaczy ze dostałas ta połówke gwiazdki :) a jesli nie dostałas to idz do tego paparazzi i zrób to samo a potem idz do tej babki do zdiec prawdziwych.ale daj na poczatku na reklame a potem po kolei na te inne opcje czyli w stroju zimowym itp. itd. a jak nie wyszło to spiewaj do skutku.mi to pomogło jaK SPIEWAŁAM I SPIEWAŁAM I SPIEWAŁAM TO DOSTAŁAM.oczywiscie spiewaj na karaoke.


Edit:P.S. na tym karaoke mozesz spiewac nawet do 2 gwiazdek.potem juz samo spiewanie nie wystarcza.ale musisz zaspiewac przynajmniej 20 razy ale wszystkioe pokolei piosenki i dostaniesz pół gwiazdki.:)


jeszcze wazne zebys kumplowała sie w tym czasie z kims sławnym.najlepiej sprawdz w gazecie kto jest bardzo sławny albo mniej zebys mogła z nim pogadac.bo te duze gwiazdy sa czasem takie ze nie lubia gadac z mało sławnymi.pogadaj z kims 3 gwizdkowym.i jak juz sie zakumplujesz to spiewaj na tym karaoke.jesli pomogło to moge repucie?? :shy: :D :P

@eamane: nieładnie tak upominać się o reputację :>