PDA

Zobacz pełną wersję : Ciąża na wakcjach


natalioza100
14.09.2007, 15:56
Moja simka na wakacjach na wyspie Twikii zaszła w ciąże. Czy można urodzić dziecko na wakacjach? I czy moja simka będzie chodzić z dużym brzuchem czy brzuch zacznie się powiększać dopiero po powrocie do domu?

Natka
14.09.2007, 17:49
Ja gdzieś czytałam, że Simka urodzi dopiero po powrocie do domu, tzn. nawet kiedy w ciążę zajdzie na wakacjach, urodzi po powrocie ;)

A co do rośnięcia brzucha to nie mam pojęcia.

Janvier
14.09.2007, 18:10
Nie może urodzić dziecka na plaży. Brzuch powiększy się dopiero w domu.

natalioza100
14.09.2007, 20:02
Czyli przez sześć dni będzie bez żadnych oznak ciążowych, a po powrocie zacznie sie wszystko dziać :P?

Lorena
14.09.2007, 20:12
No właśnie - z tego co wiem to oznaki ciążowe będą, tzn. brzuch będzie miała taki jak w chwili wyjazdu przez całe wakacje, ale oznaki będa, będzie się szybiej męczyć, no, zależy, mi róznie simki reagują na ciażę - jedne wymiatuję,inne nie, jednym komfort tylko na początku czesto spada itp.

natalioza100
15.09.2007, 09:37
No tak bo jak by urodziła na plaży to skąd wziąść pokarm dla dziecka, kołyskę i stół do przewijania :P

A JAK MAM SWóJ DOMEK LETNISKOWY TO JEST TAKA SAMA SYTUACJA? :)
Mogę w nim urodzić czy nie, tak samo jak w hotelu :P?

Lorena
15.09.2007, 19:57
Sądzę, że tak samo jak w hotelu- bo noworodków i malych dzieci nie można na wakacje zabierać,nie miałoby to większego sensu gdyby okazało się,że w własnym domku można urodzić, poza tym na wakacjach czas jakby nie płynie (znaczy,Simom ni9e ubywa dni) więc także ciaża nie ma się jak posunąć do przodu.

RoxyFM
15.09.2007, 21:20
To tak samo jak na parceli publicznej.Przecież nie można tam urodzić nie?No bo w sumie gdyby urodziły simki na wakacjach to jakby miały to wszystko kupić?I niemowlakom i małym dzieciom nie ma wstępu do hoteli.Zachodzisz w ciąże na wakacjach,wracasz i rośnie ci brzuch

Byczu
16.09.2007, 14:52
tak sim urodzi po powrocie z wakacji:)

Samantha
19.09.2007, 19:12
A mnie ciekawi skąd na Wyspie Twikiki pojawiła się mała dziewczynka ( taka blondyneczka)? Przecież dzieci nie można zabierać ze sobą? W każdym badź razie mojej Simce to się nie udało.

Ayla
20.09.2007, 06:58
Ale takie dzieci, w wleku szkolnym, to już można zabierać na wakacje. Takie jak ta blondyneczka. Te dzieci śpią w pojedynczych łóżkach (albo w dwuosobowych), więc juz moga wyjeżdżać :)

Stokrotka
28.09.2007, 19:55
Nikomu nie radzę zachodzić w ciąży na wakacjach, chyba, że w ostatnim dniu. Moja simka wprawdzie nie wymiotowała, ale szybko spadały jej wskaźniki potrzeb. Musiałam im przerwać wczasy i wrócić do domu, bo co to za urlop, gdzie dziewczyna na zmianę sie je i śpi, a facet się nudzi.

Sandy
30.09.2007, 18:56
A co do tego rodzenia... gdyby tak zastosować kod boolprop i przyśpieszyć ciąże? Może by urodziła? Ja aktualnie nie moge sprawdzić, bo mi się komputer popsuł i pisze z drugiego. Spróbowałby ktoś?