PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z Shift i Ctrl


Weronika94
14.09.2007, 16:10
Hejka.Słuchajcie mam taki problem.Gram w The Sims 2 Nocne Życie + The Sims 2 Na Studiach.Kiedy już gram moją rodziną chce wpisać kod nie moge, bo Shift i Ctrl nie działają podczas gry.Tak samo poza grą. Nie działają wogóle. Co zrobić by klawisze znów działały wtedy kiedy gram, i poza grą?

Byczu
14.09.2007, 18:00
kup nowa klawiature:]

Sandy
14.09.2007, 18:01
Mhm... też tak kiedyś miałam. Spróbuj odłączyć klawiaturę, wyłączyć komputer, a potem podłączyć spowrotem i zobaczyć, czy działa. Mi w każdym razie takie coś pomogło :P Ogólnie mogłabyś popatrzyć jeszcze na ustawienia klawiatury...

misterio
14.09.2007, 18:29
Ja też tak kiedyś mialam. Ale już sobie poradzilam. Nie odłączalam klawiatury ani nic tylko jak sie ze tak powiem wkurzylam , zaczelam przyciskac shift ctrl i C na przemaian (mozna powiedziec ze walilam w klawiature:D) i w koncu zadzialalo. zprobuj niekoniecznie po kolei wciskac np. shift potem C i ctrl albo na odwrót. Aha slyszalam ze moze to byc wina tego ze masz jakies programy typu Cursor XP lub Style XP. Wyłącz to moze pomoze.
Mam nadzzieje ze pomoglam:)

Lilith
14.09.2007, 18:54
Spróbuj wejść na panel sterowania potem opcje ułatwiające dostęp w zakładce klawiatura przy klawiszach trwałych wybierz ustawienia zaznacz skrót klawiaturowy użyj skrótu. Jeżeli jest zaznaczone to może przez te programy które podała pati.

Rocket
14.09.2007, 20:06
wyczyść klawiaturę. weź suszarkę albo odkurzać i spróbuj wydmuchać/wessać wszystkie okruszki, kurz itp. albo usuń je pędzelkiem lub obróć klawiaturę do góry nogami i spróbuj coś wytrząść. możesz pozdejmować klawisze i wyczyścić bezpośrednio pod nimi
generalnie najprościej po prostu kupić nową klawiaturę :)

Pingwin
14.09.2007, 20:51
Sprawdź czy jakiś program nie używa takiego skrótu, np. panel od sterowników do AMD/ATI używa bodajże alt+c...

Ogólnie klawiatura nawet po zalaniu wrzątkiem, rozkręceniu na części pierwsze, wysuszeniu, złożeniu spowrotem powinna działać... (moja działa - wyrób produkto-podobny za ~10zł), więc tak same od siebie klawisze raczej nie padły...

Weronika94
25.09.2007, 06:05
Dziękuje już sobie poradziłam. Pozdrawiam :*