PDA

Zobacz pełną wersję : Wielka stopa


juice
15.09.2007, 11:46
Gdzie można spotkać wielką stopę ?

Akmiss
15.09.2007, 12:16
Wielka Stopa mieszka w tajemnej parceli w Trzech Jeziorach. Aby zdobyć do niej mapę, musisz szukać skarbu i na pewno za którymś razem Twój sim znajdzie mapę. A aby tam pójść musisz po prostu pojechać na wakcje w góry i wybrać opcję idż do , a następnie parcelę ze znakiem zapytania.

juice
15.09.2007, 15:05
Dzięki dam Ci punkcik reputacji. Czytałam wcześniej twoją odpowiedź i poszłam tam gdzie mieszka wielka stopa ale okazało się że moje simy boją się wielkiej stopy. Ale czy można dostać coś od wielkiej stopy jeśli się jej pomoże tak jak np. w tajemniczej chatce że jak indianinowi się wszystko naprawi to dostanie się lalkę voodoo ? Chyba źle napisałam... :D

Akmiss
15.09.2007, 15:53
Wielka Stopa Ci nic nie da (o ile się nie mylę), ale gdy zaprzyjażnisz się z nim wystarczająco możesz wziąć go do sibie do domu i on będzie się opiekował Twoimi dziećmi itp.

juice
15.09.2007, 18:30
Dzięki. Ta wielka stopa i tak nic nie dała ale myślałam że coś daje...

Sylvanna
30.10.2007, 09:38
Jak to nie daje? Daje siebie. Jest o tyle fajny, że wszystkie umiejętności i rangi ma na maxa, więc jest lepszy nawet od sługusa. Jeżeli chcesz darmową siłę roboczą do swojego biznesu - Wielka Stopa jest najlepszy!

Idil
30.10.2007, 19:51
Ale jak się weźmie Wielką Stopę do domu to jak pojadę inną lub tą samą rodziną znowu w 3 jeziora to też tam będzie?
I to jest zawsze facet czy może być też babka?

MiNuTkA15
31.10.2007, 05:35
A mógłby dać ktoś zdjęcie tej wielkiej stopy? Bo ja niemam podróży ale bardzo chciałabym ją zobaczyć

perslyy
01.11.2007, 09:10
A jak się raz weźmie do domu jedną rodziną wielką stopę to ona wogóle jeszcze będzie do dyspozycji dla innej rodziny?
Czy tylko faceci to Wielka Stopa?

malenka146
01.11.2007, 10:32
Napiszę Wam ciekawostkę. Otóż przygarnęłam Wielką Stopę, znalazłam mu pracę. I wyobraźcie sobie, że Wielka Stopa CODZIENNIE przywoził z pracy jakis upominek od współpracowników, i wtedy pojawiał się komunikat, że w dowód uznania współpracownicy dają mu (kwiaty, drzewko, kuchenkę) Wielka Stopa chce się podzielić tym z rodziną dlatego zostawia to na chodniku przed domem :D

KrysiekSZ
01.11.2007, 20:56
A jak się raz weźmie do domu jedną rodziną wielką stopę to ona wogóle jeszcze będzie do dyspozycji dla innej rodziny?
Tak, będzie do dyspozycji dla innych rodzin B)
Czy tylko faceci to Wielka Stopa?
Tak :)
Napiszę Wam ciekawostkę. Otóż przygarnęłam Wielką Stopę, znalazłam mu pracę. I wyobraźcie sobie, że Wielka Stopa CODZIENNIE przywoził z pracy jakis upominek od współpracowników, i wtedy pojawiał się komunikat, że w dowód uznania współpracownicy dają mu (kwiaty, drzewko, kuchenkę) Wielka Stopa chce się podzielić tym z rodziną dlatego zostawia to na chodniku przed domem :D
Kuchenkę? taką do gotowania? ;)

malenka146
03.11.2007, 17:37
KrzysiekSZ, tak, kuchenkę do gotowania, i to nawet nie najgorszą ;)
Poza tym Wielkie Stopy są w domu bardzo przydatne, przyjazne i miluśkie :)