PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki biznes ma największe zyski?


kalafjor
23.09.2007, 08:22
Tak jak w temacie jaki biznes ma największe zyski i dlaczego??

Nasti
23.09.2007, 09:06
Mi największe zyski przynoszą skelpy z meblami i elekntorniką , zresztą pewnie tak jak większośći :P

Miau
23.09.2007, 09:28
Największe zyski przynoszą sklepy z elektroniką.

Eámanë
23.09.2007, 11:59
Największe zyski mają takie sklepy, w których sprzedajesz najdroższe rzeczy :P Dużo można zarobić też na sprzedaży rzeźb, obrazów itp.

Kociara
25.11.2007, 08:10
Mi narazie największe zyski przynoszą sklepy meblowe i z elektroniką...

Natuśka____
25.11.2007, 08:28
Najszybciej można zarobić na przedmiotach które można znaleść tylko w Trybie Kupowania. Bo jak np. ktoś ma kwiaciarnię , Sim w wyposażeniu musi mieć zawsze jakieś kwiaty zrobione przez siebie , bo w każdej chwili może zabraknąć towaru. A robienie kwiatów na początku jest dość czasochłonne :P

LillyGreace
01.12.2007, 19:47
Obstawim, że elektronika chociaż ja lubię robić spożywcze... :) Napewno sklepy z obrazami i rzeźbami też przynoszą duże dochody.

Monitkowa
01.12.2007, 22:23
U mnie furore robią sklepy wielobranżowe...
Wtedy najczęściej ludzie na coś się musza zdecydować ;D

_agnesia_
20.12.2007, 08:53
Największe zyski robi sklep z elektroniką lub coś w rodzaju tesco, real itp.

bzykol
01.01.2008, 20:57
Ja zrobiłem furorę wśród simów zakładając dom publiczny :)
mam juz prawie 90 tys (łącznie z nagrodami :P)
wejście jest drogie, ale chętnych nie ubywa :)

Milou
02.01.2008, 21:12
Nie wiem czy coś takiego było ale ja czasami prowadzę biznes z obrazami. Tzn. nie takimi jak są do kupienia w trybie kupowania, tylko sama je maluję. Owszem jest dużo pracy...lecz jak jest dosyć dużo osób w domu to idzie szybciej, a simoleanów jest co niemiara..

Carmine
02.01.2008, 21:27
A ja rozkręciłam świetnie restaurację.:D. Wyszła mi bosko, dochody też. Nieźle idzie mi również kwiaciarnia pani Delarosy. Opierając się na ciekawostkach po fotostory Naomi ''Podróże Rebeki Gold'' zainspirował mnie sklep rybny. Dopiero się rozkręca, ale będzie dobrze.

Sun_rise
01.02.2008, 22:00
W związku z karierą mojej simki (muzyk) postanowiłam zrobić sklep z instrumentami, potem doszły do tego jeszcze przedmioty potrzebne do zrobienia nocnego klubu, biznes się rozkręcił, zdobyłam już dwie nagrody "Najlepszy z najlepszych" i jest maksymalnie rozwiniętym przedsiębiorstwem, mam ponad 250 gwiazdek przywiązania klientów, a co najważniejsze zbijam na tym kokosy XD.

KefijA
14.02.2008, 21:27
a jak zrobić dom publiczny?

Gu$$_<33
20.02.2008, 18:01
Nie wiem najlepiej jest kupić parcelę bo jak w domu to klijenci ci po nim łażą ....

Serioo.....

PoZdRaWiAm :*

luja
21.02.2008, 18:21
Nie wiem najlepiej jest kupić parcelę bo jak w domu to klijenci ci po nim łażą ....

Na drzwiach od domu można zaznaczyć kto ma o nie go wstęp.

gosia_sk0
21.02.2008, 18:26
A ile można mniej więcej zarobić kasy na takim sklepie na dzień? Np. 1000 simoleonów? :smirk:

kubuss
23.02.2008, 13:50
U mnie najlepiej prosperuje sklep za obrazami, rzeźbami ewntualnie elektronika :P

pozdrawiam:
kubuss

Matrax
24.02.2008, 00:28
U mnie najwięcej dochodów jest z salonów samochodowych ;p

Chmelcor
24.02.2008, 16:44
Teoria: najwiekszy zysk jest wtedy, gdy wymagania sa male, a wynik duzy
Praktyka: niewiele sie rozni od teorii, ale nie zapomiajmy, ze zamiast ceny hurtowej , przy innych produktach np.robotach jest czas i potrzeby sima.

Tak wiec, teoretycznie, powinnismy najwiecej zarabiac na obrazach(koszt 0, zysk duzy), ale praktycznie dochodza tu czas i potrzeby simow, ktore ubywaja. Nie da sie ich przeksztalcic na kase.

Chociaz wedlug mnie i tak na obrazach zarabia sie krocie XD.

_Ada
22.03.2008, 13:02
U mnie największe zyski mam ze sklepów z elektroniką, obrazami i rzeźbami.

kasetka23
24.03.2008, 16:18
dom publiczny ;> jak? ;) wink

tysiulek13
27.03.2008, 14:38
Ja najwięcej koszę na salonach gier i sklepach z meblami.

.:Patison:.
27.03.2008, 16:09
Mam właśnie ambitne plany zrobienia następującego biznesu:

Babka nie może znaleźć upragnionej pracy, więc otwiera swój własny, domowy biznes z własnymi obrazami. Obrazy są słabej jakości, ale gdy pracy nie ma, wtedy będą malowane nowe. Biznes tak się rozkręci, że w końcu przeniesie się firmę na parcelę publiczną, rozszerzy branżę o obrazy dostępne już w trybie kupowania...

Teraz, dla urealistycznienia gry nie korzystam już z trybu kupowania, bo żeby jakąkolwiek pierdółkę kupić, jadę do sklepu :). A ze sprzedażą niepotrzebnych sprzętów... cóż... pomyślę o sklepikach z używanymi rzeczami. :)

Juillet
28.03.2008, 13:05
Galeria sztuki, owszem ma duże branie :) Ale ja wolę trochę zmobilizować moich simów do pracy i tworzenia nowych, WŁASNYCH przedmiotów. Sama satysfakcja z tego duża, a zyski niczego sobie.

zelkam
22.04.2008, 16:37
1.Sklep z garnkami :D
2.Z robotami
3.Restauracja
4.Z zabawkami
5.Kwiaciarnia
6.Wielobranżowy

Kikey
20.05.2008, 20:05
Mi przynoszą najwięcej zysków sklepy zoologiczne.

GRUSSSER
17.06.2008, 14:28
Mi idą dobrze sklepy z meblami i salony gier(25-50 simoleonów za godzinę ).

Arek_7_08
17.06.2008, 15:19
ja mam sklep zoologiczny i największe zyski mam gdy klienci kupują akwarium

blueberry123
18.07.2008, 12:31
ja mam pytanko ;) jesli w WB jest do kupienia platforma do postawienia samochodu .. jak mam umieścić na niej samochod ?

Becius
18.07.2008, 19:26
kwiaciarnia i sklepy z zabawkami własnej roboty.

Koszatka
30.07.2008, 13:10
Według mnie największe zyski mają sklepy z obrazami własnej roboty(ale niestety zajmuje to bardzo dużo czasu) sklepy z elektroniką i spożywczaki

Odecia213
31.07.2008, 23:05
A mi najlepiej idzie sklep z zabawkami, a właściwie prawie wszystko zawdzięczam Wielkiej Stopie, którego zatrudniłam ;). Mam około 200 gwiazdek i zbijam MEGA kokosy XD!

Rose_Rozyczka
16.08.2008, 10:31
musisz mieć nocne życie,a żeby umieścić musisz poprostu ustawić na tej platformie samochód

brzos
16.08.2008, 11:40
Jeśli ma się złotą rangę zabawkarstwa, można w dwa simowe dni zbić fortunę.
Chociaż właściwie, każda dobrze wykonana rzecz przynosi zyski.
Mając Czas Wolny można szyć, wyrabiać na kole garncarskim wazy, tace, amfory (które aż szkoda sprzedawać, niektóre są tak ładne. wiąże się z tym dużo kasy - jedna amfora może sprzedać się za 500$)...
Na samochodach też można sporo zarobić (wymagane Nocne Życie), możemy też dać do sprzedaży najdroższe meble z trybu budowania.
Nawet na najdrobniejszej rzeczy można dużo zarobić, to zależy też, na jaki procent mamy ustawiony zysk.
Jeśli jednak zysk będzie zbyt duży, to i nikt szajsu nie kupi za 200$.
W skrócie: każdy biznes, jeśli się do niego przyłożyć, może przynieść duże pieniądze.

Rose_Rozyczka
23.08.2008, 09:49
mi największe zyski przynoszą sklepy z eliksirami(wymaga dodatku Nocne Życie) i z samochodami

Pralinka
23.08.2008, 11:51
U mnie najlepiej rozwija się interes z siłownią ;d może byc otwarty 24/7 bo nic przy nim nie musisz robic.. chyba ze pogadasz, zostanies zich trenerem .. a mam pytanko jak zrobic sklep zoologiczny i żeby sprzedawac psy, koty ?

Hermione
23.08.2008, 20:18
U mnie nigdy zaden sklep nie dal zysku(tylko jeden ale wiecej niz polowe zawdzieczam boolProp'owi!:))

Rainbow
24.08.2008, 01:24
a mam pytanko jak zrobic sklep zoologiczny i żeby sprzedawac psy, koty ?

Musisz ustawić w sklepie gablotę do kupowania psów i tę do kotów-takie,które są w sklepach zoologicznych Maxisa :) No i "chyba na pewno"-kasę.
Gabloty te będą się automatycznie "wypełniać" nowymi zwierzakami,a jeśli "wciśniemy" któremuś z klientów zwierzaka,to gdy wejdziemy do niego do domu,gra się nas zapyta,czy chcemy mieć tego psa/kota w rodzinie :D

U mnie najwięcej zysku przynosił sklep z obrazami :P za to kompletnie nieopłacalne (choć satysfakcjonujące :D) jest prowadzenie restauracji-wydałam fortunę na jej urządzenie,a i tak mi się nie zawróciło,przeciwnie,traciłam coraz więcej :/)

Arek_7_08
25.08.2008, 10:19
najlepiej zrobic salon samochodowy

Pochno
25.08.2008, 10:43
Ja mam najlepsze (raczej) zyski ze sklepu z zabawkami własnej roboty, duże mam też z elektroniki i z salonu samochodowego :)

lukas300
27.08.2008, 16:02
Ja założyłem elektroniczny i po kilku dniach (simowych) kupiłem sobie super domek za 90 tys. <lol> i właśnie zakładam 2 przedsiębiorstwo.

Miyoki
27.08.2008, 16:28
Ja zrobiłam sklep zoologiczny plus opłata za wejście. Miałam staw i wszyscy klienci zaczęli łowić ryby. Jak miałam dziecko to te dziecko klientów mi zagadywało, więc oni mile spędzali czas a ja zdobywałam kasę ;)
Plus jeszcze akcesoria dla zwierząt i same zwierzęta... - zyski były duże :D

madzia_sim
27.08.2008, 16:47
Ja otworzyłam sklep meblowy i byłam już na 3 poziomie miałam duże zyski
ale brat z siostą nie dali mi dłużej grać.

Żulietowa.
29.08.2008, 13:09
Ja największe zyski mam z rzeźb i obrazów, ale tylko tych najdroższych.

avisnh
30.09.2008, 13:09
ja zawsze miałam salony piękności:P ostatnio spróbowałam założyć restaurację, ale za drogo mnie to kosztowało i nie miałam zysków... ale po wasych odpowiedziach spróbuje założyć inne plany biznesowe :DxD

NekoTemari
01.10.2008, 20:18
Mi największe zyski przynosi basen, no i salon meblowy.

Analisse
14.11.2008, 13:35
Mi największe zyski przynoszą sklepy z elektroniką, meblami, rzeźbami i obrazami.
Również restauracja przynosi duże zyski.

Alusiaczek
01.12.2008, 13:45
Kiedyś kwiaciarnia miała super zyski ale teraz jakoś cienko idzie :( Ale naprawdę z elektroniką i meblami wiele można zarobić a na sklepie spożywczym wydaje mi się że mało ale kto wie..

bajeczna1
18.12.2008, 19:05
A u mnie wlasciwie wszedzie to samo - czy elektronika, czy sztuka czy zoologiczny zyski sa dobre dopiero gdy sprzedaje drogie (ekskluzywne) towary. Tylko ze nie wiem jak zrobic zeby od razu takie schodzily...

Gio
18.12.2008, 19:12
Największe żyski mam z meblowego- samochodowego- i ogólnie ze wszystkich rzeczy, które można tak samemu se kupić.
Zaś najmniejsze zyski przynosi cukiernia <serdecznie odradza :P>

Alisha
18.12.2008, 19:51
A nie uwazacie ze to biznes MIESZANY??? :O

Łezka
19.12.2008, 10:02
Masz rację Alisha bo, np. ja prowadzę sklepy z: elektroniką, piekarnia, galeria, fryzjer, kwiaciarnia, z instrumentami itp. i nawet z rzeczy własnoręcznie robionych typu kwiaty i ciasta można się utrzymać :P

yuppie
19.12.2008, 15:12
Największe zyski mam z kwiaciarni..//
I to moje ulubione przedsiębiorstwo.

fajniutka
19.12.2008, 15:39
Na drzwiach od domu można zaznaczyć kto ma o nie go wstęp.

a jak to zrobić???

uczeńszkoły
19.12.2008, 17:53
Ja mam średnie zyski z piekarni. Największe zyski to mam z takich rzeczy które można kupić w tryb kupowania

Alisha
19.12.2008, 17:55
Na drzwiach od domu można zaznaczyć kto ma o nie go wstęp.

a jak to zrobić???

No kliknac na nie? Nie wpadlas? :O

doman145
19.12.2008, 18:23
dużo można zarobić na sprzedaży arcydzieł i rzeźb za wstawienie ich do sklepu nie płacisz w ogóle a jak świetnie się wyuczysz tych rzeczy to masz kase niemałą

Klimateusz
20.12.2008, 17:00
Mój dobry interes to taki wszechstronny, gdzie był bar, ciuchy, sklep z zabawkami roślinami, spożywczymi itp. Dało się grać w szachy i tańczyć. Dałem opłatę za wejściem i każdy płacił :-D

simula2
22.12.2008, 20:12
mi biznes z rzezbami idzie najlepiej i z zabawkami mam 8 poziom

Anka132
26.12.2008, 22:07
mi jak narazie to żaden zysków nie przynosi ale mój sklep z elektroniką ma 6 poziom codziennie zarabiam ok -3 000 xD

niunka
26.12.2008, 23:03
jak można zrobić dom publiczny???

Anka132
27.12.2008, 11:29
O.o niedobrzy naprawdę interesuje was patrzenie na to jak simy robią sami wiecie co ...

A ja mam dobrą wiadomość mój sklep z elektronika zarobił ostatnio 1560 simomelony .Jestem szczęśliwa jak nigdy !!! No to największy zysk

Gwiazdka.
27.12.2008, 18:50
Mi osobiście wielkie centrum handlowe jest tam wszystko: meble, jedzonko, spożywczy, elektroniczny sklep i atrakcje np.: lodowisko ale płatne.
_________________________________
(O.o)))..)

Dzemikowysim
29.12.2009, 17:34
Ja robie domy "zabaw",np. w ogrodzie jacuzzi,bilard itp.

Bożydar
24.02.2010, 00:05
Ja mam na własnej parleli 2 biznesy:
1. Taki klub rozrywek:Muzyka,telewizja,szachy,lotki i ich rozmowy.
Wydałem na to prawie 10 tys. ale zyski są wynoszą ponad 3tys.na dzień bez żadnego mojego wkładu.
2. Sklep z elektroniką, dobry zarobek i ciekawa zabawa.
Miałem też cukiernie, ale zyski były bardzo małe =(

Merve
24.02.2010, 06:28
A mi najwięcej zysków przynosił sklep spożywczy i kwiaciarnia.
Przy sklepie moja simka startowała z kwotą około 30 tysięcy simoleonów na koncie, a ani spostrzegłam miała ponad 100 tysięcy :).

nmin
24.02.2010, 14:05
Naroa, w tej dochodowej kwiaciarni sprzedawała tylko własne bukiety, czy wszystko z kategorii roślin w trybie kupowania?



Najlepszym biznesem, który przyniósł moim Simom fortunę, był sklep z dziełami sztuki (przedsiębiorstwo domowe). Sprzedawałam w nim obrazy i rzeźby, zwykle najdroższe, i przy dobrych rangach szły jak woda.

Charionette
25.02.2010, 17:57
O tak dzieła sztuki są bardzo dochodowe :D

Jak dla mnie najlepszy jest taki misz-masz, w którym jest wszystko :)

Hnat
25.02.2010, 20:24
jak można zrobić dom publiczny???

Nigdy tego nie robiłem, ale zawsze można spróbować. Poza "Własnym Biznesem" niezbędne będą "Podróże".
Proponowana przeze mnie droga wygląda tak:
1. Stwórz rodzinkę z kilkoma Sim(k)ami (zależnie od rodzaju burdelu) lub też zaproś kilka (kilku), żeby się do Ciebie wprowadziły (li).
2. Kop w poszukiwaniu skarbu - możesz nawet przeryć cały ogródek.
3. Kiedy znajdziesz mapę wskazującą drogę do tajemniczej chatki (na wyspie Twikkii), weź się za poprawę umiejętności technicznych.
4. Wyjedź Simem-technikiem na wyspę i wykonaj zadanie w chatce. Otrzymasz za to laleczkę vodou (taka jest prawidłowa pisownia, jakby ktoś pytał).
5. Możesz powtórzyć zadanie kilkakrotnie, aby zdobyć więcej laleczek (chyba się da - najwyżej wysyłaj coraz to nowsze osoby o wysokich umiejętnościach technicznych).
6. Niech każda prostytutka ma jedną laleczkę.
7. Postaw w domu kilka dwuosobowych łóżek albo innych obiektów do bara-bara.
8. Swoimi prostytutkami używaj laleczek (lub też jednej laleczki, którą pracownice będą sobie podawać z rąk do rąk), aby wzmagać namiętność wśród kolejnych klientów.
9. Kiedy poziom relacji między ladacznicami a ich klientami będzie na tyle wysoki, żeby uprawiać bara-bara, otwórz przedsiębiorstwo domowe i postaw urządzenie biletujące.
10. Dzwoń do klientów, aby ich zapraszać na bara-bara. Nigdy jednak nie zapraszaj naraz dwóch gości, którzy mają dobry kontakt z jedną pracownicą.
Dobre samopoczucie klientów powinno się przekładać na lepszą ocenę firmy.

Dajcie znać na PW, jeśli coś z tego wyjdzie.

Coccinelle
26.02.2010, 15:51
Nigdy tego nie robiłem, ale zawsze można spróbować. Poza "Własnym Biznesem" niezbędne będą "Podróże".
Proponowana przeze mnie droga wygląda tak:
1. Stwórz rodzinkę z kilkoma Sim(k)ami (zależnie od rodzaju burdelu) lub też zaproś kilka (kilku), żeby się do Ciebie wprowadziły (li).
2. Kop w poszukiwaniu skarbu - możesz nawet przeryć cały ogródek.
3. Kiedy znajdziesz mapę wskazującą drogę do tajemniczej chatki (na wyspie Twikkii), weź się za poprawę umiejętności technicznych.
4. Wyjedź Simem-technikiem na wyspę i wykonaj zadanie w chatce. Otrzymasz za to laleczkę vodou (taka jest prawidłowa pisownia, jakby ktoś pytał).
5. Możesz powtórzyć zadanie kilkakrotnie, aby zdobyć więcej laleczek (chyba się da - najwyżej wysyłaj coraz to nowsze osoby o wysokich umiejętnościach technicznych).
6. Niech każda prostytutka ma jedną laleczkę.
7. Postaw w domu kilka dwuosobowych łóżek albo innych obiektów do bara-bara.
8. Swoimi prostytutkami używaj laleczek (lub też jednej laleczki, którą pracownice będą sobie podawać z rąk do rąk), aby wzmagać namiętność wśród kolejnych klientów.
9. Kiedy poziom relacji między ladacznicami a ich klientami będzie na tyle wysoki, żeby uprawiać bara-bara, otwórz przedsiębiorstwo domowe i postaw urządzenie biletujące.
10. Dzwoń do klientów, aby ich zapraszać na bara-bara. Nigdy jednak nie zapraszaj naraz dwóch gości, którzy mają dobry kontakt z jedną pracownicą.
Dobre samopoczucie klientów powinno się przekładać na lepszą ocenę firmy.

Dajcie znać na PW, jeśli coś z tego wyjdzie.

Hmmm...według mnie to za dużo zachodu :P

Ja zrobiłabym tak:
1.Stwórz kilku osobową rodzinę.
2.Kup parcele publiczną, ale lepiej gdy masz dwupiętrowy dom wtedy biznes możesz rozkręić na parterze :P
3.Kup meble takie żeby wszystko wyglądało na dom publiczny xD
4.Wpisz kod "boolprop testingcheatsenabled true"
4.Kliknij na dowolną Simke (Shift + Prawy przycisk myszy ;)) i po koleji
"Więcej->Spawn->Tombstone of L and D"
5.Pojawi się nagrobek.
6.Kiedy pojawi się potencjalny klijent kliknij na nagrobek i wybierz "Więcej-> Make me friendly too everyone here"
7. Potem pocałuj tego kogoś z kim chcesz zrobić "Bara-bara"
8.Gotowe...miłość...bara-bara...a czy było ciekawie tego nie dowiemy się xDD

Nigdy nie rozkręcałam takiego biznesu, ale jak wam się to uda to napiszcie do mnie na PW ;)

Pozderki!!!

Nunczaki Orientu
08.03.2010, 17:41
A zoologiczny, w waszych oczach, to da mi kasy (czyt. zyski)??

nmin
08.03.2010, 18:27
Nigdy nie miałam, ale myślę, że wielkich dochodów z tego nie będzie. Najlepiej sprzedawać drogie rzeczy, jak obrazy czy elektronikę, a te wszystkie miski i legowiska kosztują przecież tyle, co nic.

iga1998
08.03.2010, 18:28
chyba sprzedawanie samochodów :) ja tak robiłam i sprzedałam 5 samochodów, a zarobiłam 60 000 $

Wilku79
08.03.2010, 19:22
a ja zrobiłem taki zwykły sklepik z różnymi kwiatkami, drzewami, krzakami i robotami(zawsze je wystawiam ^^) to po 1 dniu zarobiłem 60-70tyś. w 5-7 simowych godzin :D.

Tofik
15.03.2010, 14:58
Piekarnia ie dochodowe i za duzo staraty czasu an gotowanie hmm ja polece kwiaciarnie zarobilem wtydzien 300 tyś

Nunczaki Orientu
19.03.2010, 11:30
Za to ja polecam sklep ,,2.50 i wiele badziewi"" :D
W tydzień około 100. tyś (bez wymieniania towaru:/)
A jak jeszcze masz złotą rangę sprzedawcy i umiesz nakłaniać klientów do kupna to mucha nie siada :)

Łezka
19.03.2010, 22:50
Cóż wedle pytania... Biznes (wszystko wymaga wkładu finansowego) elektroniczny, galeria sztuki, drogie meble, inne cenione wyposażenie. Aby firma przynosiła dochód należy najpierw zanim podniesie się ceny produktu zdobyć zaufanie klientów, aby przychodziło ich więcej, np. zdobyć nagrodę najlepszego sklepu, czy też pozytywną recenzję w gazecie. Potem rozwinąć sekcję hurtowniczą, a następnie nakupować za tanie pieniądze z hurtowni towaru ustalić jego cenę sprzedaży na drogą... rangi sprzedawcy pomagają... A i sklep muzyczny również jest opłacalny... Ja ostatnio założyłem sklep muzyczny i po drobnym wspięciu się na wyżyny biznesowe po opłaceniu pracowników i rachunków domowych, a także wyżywienia... zostawało mi się około 6 tys. na czysto - dziennie.

biznesomaniak
02.06.2010, 19:37
Czytałem cały temat ale opowiem teraz o moim sklepie. Otóż jest to sklep
Jóźwiak RTV&AGD Company. Nie trudno się domyślić co tam sprzedaję. Mam pierwszorzędny personel (2 sprzedawców ze złotą rangą plus ja, kierownik również ze złotą rangą, magazyniera, i kasjera oczywiście też złote rangi). Mój sklep jest dość obszerny, jest na dole, a na górze mam mieszkanie. Ceny są ustawione na poziomie bardzo wysokim, klientów nie brakuje zdarza się że zostawiają w kasie po 40 tysięcy simoleonów!!! Pensje pracowników są również bardzo wysokie co wpływa na morale załogi. Niestety w mojej firmie jest niezły zapieprz, prawie codziennie pracujemy po 14-16 godzin, pracownicy mdleją ze zmęczenia ale nikomu nie przychodzi do głowy zrezygnować. Mam 600 gwiazdek przywiązania klientów dlatego jeśli 1 klient ma 5 gwiazdek to łatwo go przekonac do kupna. Już kilka razy był u mnie reporter, mam chyba 4 nagrody Najlepszy z najlepszych. U mnie w sklepie najdroższą rzeczą jest TV za 12 tysięcy ale jest na niego wielu chętnych wystarczą 2-3 komendy olśnij. Dzienne obroty to zawsze ok 40 tysięcy, ale zdarzyło się też 50. Łączne obroty dochodzą już gdzieś do miliona także kasy mam w bród. Nie będe opowiadał o moim majątku ale zaznaczam że nie używałem żadnych kodów a mam ten sklep, 3 domy letniskowe, mln na koncie. ELEKTRONIKA TO PRAWDZIWA ŻYŁA ZŁOTA!!!!

kotecek
13.06.2010, 10:12
ja jak buduję dom to buduje osobne pomieszczenie i tam jedno jacuzzi tv szachy i rzutki klienci siedzą tam cały dzień i kasa się nabija i mam jeszcze to co kasę pobiera (biore 15 od godz.) zagaduję klientów i mi gwiazdki rosną. To jest dobry biznes bo sam się kręci nikogo do pomocy tam nie trzeba, także można żyć swoim życiem i mieć jeszcze inną pracę :)

Elajza
16.06.2010, 08:44
To zależy od klientów (czasem są nieco uparci i nie dają się namówić, ale to zależy od gwiazdek). Ja też miałam sklep z RTV oraz AGD i się opłaca, ale jeśli chcesz prowadzić sam biznes to najlepszy sklep z zabawkami, ja miałam 10 poziom, kilka nagród, a zarobki całkiem, całkiem...

Najgorszy biznes to restauracja.