PDA

Zobacz pełną wersję : Zaczepki na wakacjach.


Fảlivrin
29.09.2007, 11:41
No właśnie :). Nie wiem o co tu chodzi. Pojechałam simami na wyspę twikki, a pewien gość ciągle ich policzkował - a nawet zaatakował moją simkę oO. Gdy wygrała bójkę Wyskakuje okienko coś w tym stylu "pozwól mi zachować trochę godności i odejść, narazie...". Czy to Ci kieszonkowcy czy co?? I to nie tylko na wyspie twikki - wszędzie ich pełno. Już mnie to denerwuje bo ciągle się biją z moimi simami. Gdy na jednego z nich klikne jest opcja "Przekup 50$" Co to ma być?? kto to właściwie jest??? :wacko:
Nie mam żadnych wrogów. Nawet go simy nie znali. Przychodzi, zaczepia, atakuje. STrasznie irytujące :P

Przykład z wioski Takemizu:


http://i21.************/1zvpyq8.jpg

Rëñáës
29.09.2007, 11:59
To są po prostu "Łobuzy".
Kliknij w niego i Przekup 50 to dadzą Ci spokój

Alicja008
30.09.2007, 18:41
Oooo to dziwne... Ja juz byłam 3 razy na Wyspie i 1 raz w Wisce i nic takiego nie mialo miejsca...
I co z tymi kieszonkowcami ja chyba mam zrytą gre bo zadnych kieszonkowcow nie ma u mnie(zreszta jak narazie nie bylo)

Sandy
30.09.2007, 18:45
Wpisz kod boolprop testingcheatsenabled true->kliknij na niego trzymając SHIFT->force error->Delete i po sprawie ^^ Już ich nie ma :)

Rëñáës
30.09.2007, 19:28
Kieszonkowiec nazywa się "Nikczemny Szarlatan":D

Ayla
01.10.2007, 07:29
:P U mnie też się biją, ale nie z moimi simami na wakacjach, ale między sobą. Jak widzę, że ktoś chce mnie zaczepiać, to po prostu kasuję tą relację i każę simowi robić coś innego ;)

Fảlivrin
01.10.2007, 12:42
No dobra, pozbyć się ich można szybko. Ale to jest strasznie wkurzające. Mojego Sima (mężczyznę) tylko policzkują. Za to moją SImkę (kobietę) normalnie atakuje:P Na szczęście wszystkie wygrała (ok. 6 z wyspy Twikki i Takemizu) xP
Trochę z tym Maxis przesadził. Albo to wszyscy tak mojej rodziny nienawidzą (bo kod motherlode nie żałowałam) :P

Lilith
01.10.2007, 13:14
No dobra, pozbyć się ich można szybko. Ale to jest strasznie wkurzające. Mojego Sima (mężczyznę) tylko policzkują. Za to moją SImkę (kobietę) normalnie atakuje:P Na szczęście wszystkie wygrała (ok. 6 z wyspy Twikki i Takemizu) xP
Trochę z tym Maxis przesadził. Albo to wszyscy tak mojej rodziny nienawidzą (bo kod motherlode nie żałowałam) :P

Kolejna "tajemnica" :laugh: Nie wiem czy pojawiła się już łatka. Jeżeli tak to spróbuj ją zainstalować. Tylko dziwne... Mi się to nigdy nie zdarzyło...

Chryzantem Złocisty
01.10.2007, 13:34
Ja mam takich zaczepnych simów w Przedmieściach.
Jak moje simy jadą na zakupy albo do klubu,to pojawia się sim,który szturcha i policzkuje innych.Czasami jest ich więcej.
Wczoraj mój sim pojechał do sklepu odzieżowego "Druga Skóra".Pojawił się jakiś rudzielec,zaczął szturchać jakąś simkę i innego sima.
Potem ją spoliczkował,i gdyby nie to,że mój Sim wrócił do domu,to pewnie widziałabym bijatykę.
Już parę razy mi się takie coś zdarzyło.

Fảlivrin
01.10.2007, 13:56
Ja mam takich zaczepnych simów w Przedmieściach.
Jak moje simy jadą na zakupy albo do klubu,to pojawia się sim,który szturcha i policzkuje innych.Czasami jest ich więcej.
Wczoraj mój sim pojechał do sklepu odzieżowego "Druga Skóra".Pojawił się jakiś rudzielec,zaczął szturchać jakąś simkę i innego sima.
Potem ją spoliczkował,i gdyby nie to,że mój Sim wrócił do domu,to pewnie widziałabym bijatykę.
Już parę razy mi się takie coś zdarzyło.


Ale masz dodatek "podróże" ?

Chryzantem Złocisty
01.10.2007, 16:20
Mam ;)

<znakiznaki>