PDA

Zobacz pełną wersję : Poronienie?!


ultraviolence
06.10.2007, 16:49
Grałam Lilianą Przyjemniak, jest już dorosła i lada dzień miała rodzić. W chwili porodu wyskoczył mi taki kominukat: "Ciąża Liliany nieoczekiwanie skończyła się gwałtownym poronieniem. Liliana będzie potrzebować dodatkowej miłości i uczucia w tym trudnym czasie". Higiena i energia gwałtownie spadły, a sama simka zaczęła płakać. Zdarzyło się wam coś takiego? :O

Kris
06.10.2007, 18:19
A nie masz przypadkiem InTeenminatora? Bo w nim jest opcja poronienia.

ultraviolence
06.10.2007, 20:28
Miałam, miałam, ale już dawno go wywaliłam, więc jaka może być przyczyna? Gra chyba nie pamięta starych plików? O___o Aha i mam jeszcze jedno pytanie: Czy to poronienie występuje losowo czy u każdej simki, która zajdzie w ciążę?

Jak mi się takie cuda dalej będą zdarzać to chyba zrobię reinstalkę..

Lizek
07.10.2007, 10:04
U mnie się tak jeszcze nigdy nie zdarzyło, a miałam dużo kobiet w ciąży :O A miała zły nastrój czy coś?

Abigail_Kocur
07.10.2007, 11:04
A może robiła b-b w czasie ciąży?U mnie wszystkie simki mają zły nastrój więc to raczej nie może być przyczyna.

ultraviolence
07.10.2007, 11:05
Starałam się dbać o nią jak najlepiej ;) Nawet nie kazałam jej naprawiać zepsutego prysznica, tylko leżeć w łóżku i czytać książkę (w końcu od czego mamy majstra? :D). Zły nastrój to miała dopiero po całym zajściu i mimo, że zaspokoiłam jej tą higienę i energię, które spadły do minimum, nadal nie czuła się dobrze. Dopiero po 2 dniach od poronienia, jej nastrój zaczął się poprawiać na zielony.

MilQa
07.10.2007, 11:19
a może to jakiś błąd? no bo chyba inaczej nie da się tego wyjaśnić. twoja gra jest po prostu bardzo realna. :)

ultraviolence
07.10.2007, 11:32
Hehe aż za bardzo ;) No nic, jak będę miała czas to zainstaluję od nowa.

MilQa
07.10.2007, 11:35
a czemu? może z innymi tak nie będzie się działo?

ultraviolence
07.10.2007, 11:37
Właściwie to masz rację, spróbuję raz jeszcze i zobaczymy :) A tak na marginesie to takie rzeczy w ogóle nie powinny się dziać, bo InTeenminatora nie mam już od jakiś kilkunastu tygodni. Jak wszystko będzie dobrze, to powiem :D

Rose
10.10.2007, 18:08
Ja miałam takie coś, ale nie wiem z jakiego powodu.

Sandy
10.10.2007, 18:46
A da się to jakoś wywołać oprócz inteeminatora (czy jak to się nazywa)? Bo kiedyś z tego korzystałam, ale gra mi się psuła :con:

Castaway
12.10.2007, 18:41
A czy miała we wspomnieniach że poroniła ???

ultraviolence
12.10.2007, 18:46
Miała. I nadal ma. Ale kolejna ciąża przebiegła normalnie :)

Ariedale
12.10.2007, 19:34
O? A co jest napisane, ze wspomnienia o poronieniu, bo jestem ciekawa.

ultraviolence
12.10.2007, 20:38
Jest po angielsku, ale z tego co pamiętam to jedno krótkie zdanie. Jak włączę simsy to zapiszę i przetłumaczę :)

Dżiglipaff
29.05.2009, 19:53
apokalipsa

emiko dzisiaj powrocila do grania w simsy, zrobilaa sobie nowa rodzinke, tratatata (mam inteeminator)

no i babka zasza mi w ciaze
drouiego dnia wstala z lozka i zlapala sie za brzuch - pojawilo sie okienko, ze miala skurcze porodowe i musze sie nia lepiej zajmowac, bo moze poronic - w koncu urodzila blizniaki :P ("wykupilam" jej opcje czestych blizniat ze jakies tam punkty aspiracji, obok nagrod)
pare dni potem, w Wigilie, postanowilam nia eee.... zajsc w ciaze jeszcze raz =D maluchy poszly spac, Swiety Mikolaj zabawial sie spluczka w toalecie, a rodzice rajcowali w swojej tajemniczej sypialni za regalem z ksiazkiami - wszystko pieknie i uroczo
kolo godziny ~2 wstalam tą babką, bo dzieciaki sie pobudzily i musialam je wypuscic z kojcow, potem jeszcze raz wstawala kolo 5rano na sisiu... po ~9 miala energie na fula, wiec zaczelam robic nia to, co robi zawsze, bo jest to jej hobby (nie swiecące) - szyc na maszynie.
Po 13 byl pierwsz bełt, ale potem babeczka wrocila do szycia rekawic kuchennych, o 15 wstala od maszyny i zlapala sie za swoj jeszcze płaski brzuszek, pokrzyczala, pojeczala i pojawilo sie okno, ze poronila. Teraz wyje i lamentuje i w kolko ma zly humor, do tego planuje zdrade swojego obrzydliwego meza, ktory nie ma jej poronienie we wspomnieniach i ciagle ja ignoruje, facet to swinia!

ojej
rozpisalam sie na temat poronienia mojej przeslicznej simeczki i teraz zadam pytanka ;3
czy szycie na maszynie jest AŻ takim wielce meczacym zajeciam, ze mozna od niego poronic? Czy ten caly inteeminator losowo wybiera simki do poronienia? Teraz boje sie zajsc jeszcze raz (ona tez mam "miec niemowle" w obawach), bo, nie daj boze, znowu poroni >_>

a, i jeszcze, chociaz to juz chyba nie na czasie, to wspomnienie poronienia mam po polsku

Vanitas
29.05.2009, 21:17
To nie błąd i nie wiem tego incośtam. Tak jest stworzona gra. Czasami simki rodzą normalnie, jedno dziecko, czasami bliźniaki a czasami poronią... Czytałem gdzieś w necie że komuś podczas ciąży simka umarła... Tak po prostu, nagle... Z simkami w ciąży trzeba obchodzić się jak z jajkiem :D

Simona
29.05.2009, 22:21
Mnie zawsze to zastanawiało od kiedy usłyszałam, że jakaś simka poroniła. Prawie rok testowałam i zachodziłam simkami w ciąże, ale nigdy jeszcze mi nic takiego nie wyskoczyło (a szkoda :(). Sądzę, że to nie jest wina programu lub błędu, tylko jak powiedział Dominic - tak grę stworzono. Ale poronienia i zgony (wow) zdarzają się raz na ... nie wiem ileś simów. Bardzo rzadko. Mi jednak tego brakuje, bo chciałabym, żeby raz coś się z ciążą nie udało. Gra jest fajniejsza ;P.

Krzykaczus_Pospolitus
30.05.2009, 12:55
Ja jeszcze nigdy nie spotkałam się z poronieniem simki.

TrueWildLove
30.05.2009, 14:12
Mi jeszcze kiedyś, kiedyś simka miała wszystkie potrzeby złe no i poroniła a potem umarła :(
A teraz jak ściągnęłam inteeminator to zdarza mi si to często. Raz w jednej rodzince moja simka aż 2 razy poroniła pod rząd. Za pierwszym razem już miała brzuszek i była przemęczona (energia) i poroniła. Potem znowu zaszła w ciążę i jak jeszcze nie miała brzucha to pojechała do pracy. Gdy wróciła to od razu złapała się za brzuch i poroniła ;(
I raz też tak miałam jak emiko że pojawił się taki komunikat ze miała skurcze...bla bla bla ( a to była ulubiona moja rodzinka) to wtedy całe dwa dni kazałam jej leżeć na kanapie, jeść do pełna pasku i odprężać się. I się udało urodziła ślicznego chłopca.

avenly
02.06.2009, 19:03
A ja mam pytanko, czy po tym jak simka poroni to normalne, że choćby wszystkie paski nastroju miała na maxa, to ten kryształek i tak nie będzie taki bardzo zielony ? Stało mi się już tak dwa razy... i pomogło dopiero jak przeprowadziłam smki.

ultraviolence
02.06.2009, 19:16
A ja mam pytanko, czy po tym jak simka poroni to normalne, że choćby wszystkie paski nastroju miała na maxa, to ten kryształek i tak nie będzie taki bardzo zielony ? Stało mi się już tak dwa razy... i pomogło dopiero jak przeprowadziłam smki.

http://forum.thesims.pl/showpost.php?p=688764&postcount=6
Zdaje się, że w ostatnim zdaniu mojego starego postu masz odpowiedź :)

avenly
02.06.2009, 19:59
nie doczytałam :P
dziękuję ;]

Liv
02.06.2009, 20:31
Gram w TS2 prawie 2 lata, przewinęło mi się bardzo dużo rodzinek i jeszcze więcej dzieci, ale z poronieniem nigdy się nie spotkałam :O
Z tego co wyczytałam, Simka musi mieć niskie paski potrzeb... Musze tylko tego spróbować bo ciekawa jestem, jak to wygląda ;]

ultraviolence
03.06.2009, 05:58
Gram w TS2 prawie 2 lata, przewinęło mi się bardzo dużo rodzinek i jeszcze więcej dzieci, ale z poronieniem nigdy się nie spotkałam :O
Z tego co wyczytałam, Simka musi mieć niskie paski potrzeb... Musze tylko tego spróbować bo ciekawa jestem, jak to wygląda ;]

Aby Twoja simka miała szansę na poronienie, musisz mieć Inteenimatera - ma ogół nie sprawia problemów, ale używany razem z InSIMenatorem może jakieś wywołać. W każdym bądź razie ja miałam kiedyś głupi błąd :P Po wywaleniu powyższego hacka z Downloads [Inteen...], jedna z moich simek poroniła... i tak się zastanawiałam, czy gra pamiętałaby stare pliki? Bo to było dość dziwne :P

Liv
03.06.2009, 14:17
@up: tak, dziwne, ale gra "pamięta" te pliki. Sama też się o tym przekonałam :D

Tia, a ja mam Insimena ;/ Może nie popsuje mi gry :/

ultraviolence
03.06.2009, 14:35
@up: tak, dziwne, ale gra "pamięta" te pliki. Sama też się o tym przekonałam :D

Tia, a ja mam Insimena ;/ Może nie popsuje mi gry :/

Nie, aż tak źle nie jest - po prostu czasem te oba hacki mogą się "gryźć", przez co z gry zniknie jakaś opcja, albo pojawi się bliżej niezidentyfikowany błąd :) Pamiętam, że mając je oba, wytrzymałam tylko 2-3 dni, bo gra często wywalała mnie do Windowsa ("Aplikacja...").

Hmm... Czyli to jednak nie takie dziwne, jak myślałam :D

Nanami
03.06.2009, 16:43
ooo. ja myślałam, że to wg nie możliwe. ale widać na wszystko znajdzie się sposób (hacki) przyznam, że nigdy się z takim czymś nie spotkałam. współczucia dla simki :)

klaudia330
03.06.2009, 20:16
Rozumiem że simka nie poroni jeżeli nie mam tego insimenatora czy jakoś tak :D ?

Dżiglipaff
03.06.2009, 20:36
Tnteenimatera : P

z samym Insimentorem czy bez nie ma takiej opcji : P

stad moje zdziwienie, bo nie wiedzialam, ze mam tamtego hacka, a tu angle babka roni! Szok!
ale spoko, juz sie z tym pogodzilam i teraz prawie kazda matka ma na swoim koncie przynajmiej jedno poronienie haha

fajne urozmaicenie gry imo : P

Angella
04.06.2009, 13:14
A może dlatego ,że kontakty z innymi uległy zniszczeniu.Sama z czymś takim się nie spotkałam dlatego trochę mnie to dziwi.

ultraviolence
05.06.2009, 06:02
A może dlatego ,że kontakty z innymi uległy zniszczeniu.Sama z czymś takim się nie spotkałam dlatego trochę mnie to dziwi.

Simka ma większe szanse na poronienie, jeśli będąc w ciąży, spotka ją coś niedobrego, np. pożar, utrata najlepszego przyjaciela czy chociażby głupi komornik... w konsekwencji czego ma okropny nastrój. Radziłabym też jej nie przemęczać i nie kazać wykonywać zbędnych prac, które może zrobić ktoś inny, np. spracowany mąż :D, pokojówka, lokaj czy nawet majster.

Jeśli nie miałaś/nie masz Inteenimatera, to nie ma się czemu dziwić, że jeszcze żadna z Twoich simek nie poroniła - ten hack właśnie to umożliwia :)

Ritty
06.06.2009, 11:32
A może to zależy od poziomu aspiracji? ;P
Chciałabym zobaczyć takie poronienie ..

Starly
06.06.2009, 17:28
To zależy od pasku energii, jak zrobi się czerwony i simka/sim będzie zmęczona, wtedy poroni, ja tak mam w sowjej grze.

le hiroshima
07.06.2009, 15:58
mi poronila nie raz, nie dwa

Ami-NaNa
07.06.2009, 16:21
Ja miałam Insimenator czy jakoś tak... I mi simka jeszcze nigdy nie poroniła. ;x

Ewentualnie jak ciąże usunęłam hackiem to wtedy ale nic jej się nie wyświetlało.
Złe wspomnienia pożar itd też u mnie nie działają.;x

ultraviolence
08.06.2009, 15:31
Ja miałam Insimenator czy jakoś tak... I mi simka jeszcze nigdy nie poroniła. ;x

Ewentualnie jak ciąże usunęłam hackiem to wtedy ale nic jej się nie wyświetlało.
Złe wspomnienia pożar itd też u mnie nie działają.;x

Bo do poronienia potrzeba Inteenimatera, a nie InSIMenatora. To są dwa różne hacki.

kitka^^
18.07.2009, 16:10
Hehe chciałabym zobaczyć poronienie:)
A tak przy okazjii czy jeśli simka zaszła w ciążę póki była dorosła a potem nagle się zestarzała (boolprop^^) to urodzi to dziecko??:)

Inez
23.07.2009, 16:17
ja duzo razy mialam simki w ciazy i nic sie takiego nie dzialo,tylko raz mi simka miala rodzic i umarla :(

Charionette
24.07.2009, 09:38
Ktika^^- nie, brzuch zniknie :D

brzos
24.07.2009, 15:18
Ktika^^- nie, brzuch zniknie :D


a mi się wydaje, że jak kiedyś tak zrobiłam to urodziła : O

Charionette
25.07.2009, 09:33
Hmm... To dziwne ja też tak zrobiłam i nagle miała brzuch płaski, ale mogę się mylić...

M...:)
31.01.2010, 12:16
gdzie można pobrać inteeminator ?? pomocy

Sherlock
31.01.2010, 12:21
http://www.simbology.com/mods/index.php?dir=inteen/inteenimater/

Tu masz :) Pobierz wersję kompatybilną z twoim dodatkiem albo do podstawy.

M...:)
31.01.2010, 12:24
dzięki wielkie sherlock;) co ja bym bez Cb zrobiła:D

M...:)
31.01.2010, 12:27
hm.. mam jeszcze jedno głupie pytanie:)... który mam ściągnąć?:p

Sherlock
31.01.2010, 12:32
A co masz najnowsze zainstalowane?

M...:)
31.01.2010, 12:35
Hm.... najnowsze są podróże chyba. ale p podróżach instalowałam jeszcze h&m ikea i osiedlowe życie

Sherlock
31.01.2010, 12:38
To pobierz ten http://www.simbology.com/mods/inteen/inteenimater/InTeenimater_19c_ApartmentLife.zip ;)

M...:)
31.01.2010, 12:43
hm.. ale właśnie nie jestem pewna co ostatnio instalowałam;D a wcześniej wspominałeś coś 'do podstawy'..

ok już mam;) teraz jeszcze jedno pytanie... jak sie tym obsługiwać ?:P

Liv
31.01.2010, 13:11
Gdzieś o tym już było ale nie mogłam znaleźć.
Ściągasz, wypakowujesz do Downloads i grasz. A co dalej- kliknij na Sima/Simkę i baw się do woli ;D

inoue
03.02.2010, 19:58
Aby Twoja simka miała szansę na poronienie, musisz mieć Inteenimatera - ma ogół nie sprawia problemów, ale używany razem z InSIMenatorem może jakieś wywołać. W każdym bądź razie ja miałam kiedyś głupi błąd :P Po wywaleniu powyższego hacka z Downloads [Inteen...], jedna z moich simek poroniła... i tak się zastanawiałam, czy gra pamiętałaby stare pliki? Bo to było dość dziwne :P

nieprawda. ja nie miałam żadnych hacków i również miałam poronienie. tak po prostu jest, dla urealnienia. tak myślę.

aluminium.
03.02.2010, 21:26
nieprawda. ja nie miałam żadnych hacków i również miałam poronienie. tak po prostu jest, dla urealnienia. tak myślę.

Co takiego zrobiłaś, że miałaś to poronienie?
Jakoś nikomu kto nie miał hacków się to nie stało tylko Tobie.

Gold_Chocolate
04.02.2010, 15:35
Ja też nigdy nie słyszałam żeby bez hacku tak się stało

M...:)
07.02.2010, 11:14
a ja chciałam podziękowac wszystkim za udzielenie pomocy;) bo zrobiłam wszystko tak jak mi radziliście i simka poroniła;) więc juz wiem jak to wygląda;P a póżniej miała skurcze przedporodowie i inne bajery;)
dzięki:*

Mamełe
07.02.2010, 11:34
Nawet jesli simka ma potrzeby na full a ma dosyc niski poziom aspiracji, to tez moze poronic.

Sunnies
04.03.2010, 14:12
Hm, mi się coś takiego jeszcze nie zdarzyło. Bliźniaki - tak, poronienie - nie.

kikulka
15.04.2010, 14:21
hej znalazłam zdjęcie na necie http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20090818174424/pl.sims/images/8/85/Oliwka.png czy ten przekreślony smoczek właśnie tak wygląda ???

Violet
15.04.2010, 14:28
kikulka-taki przekreślony smoczek oznacza zabranie dziecka do domu dziecka

kikulka
15.04.2010, 14:32
to ile oliwka miała tych dzieci bo na pewno nerwusa :o Chwila nerwus jest dzieckiem mrocznego kosiarza a oliwka ma we wspomnieniach że z kosiarzem to później się piknęli a ma tylko jedno dziecko czyli nerwusa czyżby wcześniej poroniła :O

ultraviolence
17.04.2010, 14:37
to ile oliwka miała tych dzieci bo na pewno nerwusa :o Chwila nerwus jest dzieckiem mrocznego kosiarza a oliwka ma we wspomnieniach że z kosiarzem to później się piknęli a ma tylko jedno dziecko czyli nerwusa czyżby wcześniej poroniła :O

Nie, Oliwka miała tylko jedno dziecko - Nerwusa. Jak widać na screenie, który tutaj przedstawiłaś, sprawa jest bardzo prosta. Otóż: simka najpierw zabawiała się z Kosiarzem (ikona z fioletowym serduchem), w konsekwencji czego urodziła Nerwusa (smoczek na zielonym tle). Musiała chyba nie bardzo przejmować się rolą matki, bo jak widzimy, dziecko zostało jej odebrane (przekreślony smoczek na czerwonym tle). Wszystko jest w takiej kolejności, w jakiej powinno być, więc nie rozumiem, skąd Twoje zdziwienie :)

Dopisując dalszy ciąg tej historii, możemy tylko stwierdzić, że Nerwus prawdopodobnie został zaadoptowany przez Cecylię Papużkę i jej męża, gdyż odnajdujemy go w ich domu.

Starly
17.04.2010, 16:31
U mnie kiedyś simka poroniła dziecko, (nie pamiętam, czy miałem Inteena, ale chyba tak) a potem była CAŁY czas w ciąży, czyli rodziła dziecko, i zaraz potem bez mojej interwencji znowu była w ciąży i znowu. Jej usunięcie przez Insimenatora i poronienie nic nie dały. Dzieje się tak, gdy ma się czerwony pasek energii, a wygląda to tak jak narodziny. Simka łapie się za brzuch, drze się w niebogłosy i nagle nie brzuszka i płacze.

Dreamesse
02.05.2010, 19:47
Tak, mnie też się to zdarzyło, tyle, że zrobiłam to specjalnie,inteenimaterem, a nie samo. Wam widzę, że stało się to tak samo z siebie, więc to może nie z przyczyny tego hacka ? Tyle, że z drugiej strony wiele razy miałam Simkę w ciąży z podłym nastrojem i jeszcze mi zachorowała bidulka i nic - urodziła ślicznego maluszka.

Jeszcze jedno, ktoś tu pisał o tym, że wyskoczył mu komunikat, że simka miala skurcze i teraz trzeba o nią dbać. Związku z tym mam kilka pytań- jak to wyglądało, jakie czynniki na to wpłynęły i co dalej działo się z Simką ? Przypomnijcie sobie co stało się tuż przed tym, może simka wykonywała jakąś ciężką pracę czy coś ? Liczę na odpowiedź :)

Liv
02.05.2010, 19:57
Związku z tym mam kilka pytań- jak to wyglądało, jakie czynniki na to wpłynęły i co dalej działo się z Simką ?
Przede wszystkim głód. Trzeba go strasznie pilnować, bo potem może być niemiła niespodzianka w postaci poronienia.

Nie raz, nie dwa moje Simki traciły ciążę. W każdym bądź razie było to straszne. Ten ich zły humor był dla mnie dobijający. Dogadzałam im jak mogłam, a pasek zadowolenia tak wolno zieleniał, że szok :|

@down: ale ja mówię o grze na modach/hackach, a konkretnie Inteeniminaterze.

Dreamesse
03.05.2010, 12:33
Głód mówisz ? To ciekawe, bo dawniej często zdarzało mi się, że Simka miała cały czas dwie potrzeby czerwone - głód i energię. Więc to było błędne koło bo jak kładłam ją spać to wstawała, bo głodna, a jak jadła to zasypiała w talerzu :D Więc w efekcie całą ciążę chodziła i głodna i zmęczona, a urodziła bez problemu i nie miała żadnych kłopotów czy komplikacji w postaci przedwczesnych skurczów czy poronienia. Więc nie wiem, może u mnie to nie działa xD

kotecek
03.05.2010, 15:35
U mnie też nie było poronienia a zaśnięcie w talerzu często się zdarzało, choć raz simka podczas ciąży mi umarła ...

Dreamesse
03.05.2010, 16:26
Umrzeć to też mi raz umarła. Tylko ani razu podczas mojej już prawie sześcioletniej (?) przygody z TS2 nie zdarzyło mi się samoczynne poronienie. Owszem, było, ale wywołanie inteenimaterem z czystej ciekawości. Ale nigdy tak po prostu samo.

ultraviolence
03.06.2010, 14:23
InTeenimater to hack w postaci fioletowego budzika, tak? Choć dawno miałam z nim do czynienia, nie przypominam sobie, aby po kliknięciu na niego, pojawiła się jakakolwiek opcja poronienia. Grając w simsy z tym hackiem, poronienie jest zdarzeniem losowym i w żaden sposób nie da się go wywołać za pomocą normalnych sposobów. Dreamesse, używałaś jakiś kodów?

Liv
03.06.2010, 14:47
Tak, fioletowy budzik.

A nie, stop, nie ma opcji poronienia! Jest tylko "zakończ ciążę" czy coś takiego.
Poronienie wchodzi z tym hackiem i pojawia się, kiedy Simka źle się czuje w czasie ciąży (nie dbamy o nią).

@down: albo i tak o_O

avenly
03.06.2010, 16:14
A u mnie są dwie opcje zakończ ciąże i poronienie o.O
Jak kliknę zakończ ciążę, to simka po prostu zachowuje się tak jakby nie była w ciąży, znika brzuch i nie ma żadnych związanych z tym wspomnień. A kiedy wybiorę poronienie, to simka łapie się za brzuch i ma chyba dymek przekreślonego smoczka, a później chodzi w złym nastroju przez jakiś czas i ma wspomnienie o poronieniu.

Kociak
03.06.2010, 19:22
Grałam Lilianą Przyjemniak, jest już dorosła i lada dzień miała rodzić. W chwili porodu wyskoczył mi taki kominukat: "Ciąża Liliany nieoczekiwanie skończyła się gwałtownym poronieniem. Liliana będzie potrzebować dodatkowej miłości i uczucia w tym trudnym czasie". Higiena i energia gwałtownie spadły, a sama simka zaczęła płakać. Zdarzyło się wam coś takiego? :O

Mi też sie zdażyło to poronienie :Eek:

Fisia
19.08.2011, 11:03
Ja nigdy nie miałam poronienia... A nie wiedzieć czemu bym chciała :D ale tak ''naturalnie'', a nie z inteenminatorem :c Podobno może poronić, jak się ją będzie zaniedbywać (czyli jak śpi na podłodze, ma wpadki z pęcherzem), jak się bardzo przestraszy, lub jak stanie się baaardzo przykre wydarzenie (np. zginie jej mąż). Ale ja nie jestem pewna co do ostatniego, bo podczas ciąży mojej simki zmarł ojciec jej dziecka (skomplikowana sprawa, zabiłam go bo simka była związana z jego bratem, nie chciała ''się zapłodnić'' xd więc zrobiłam jej dziecko insimenatorem, pomyliłam imiona i skapnęłam się dopiero, jak zobaczyłam drzewo genealogiczne) i urodziła.
No więc podsumowując trzeba Simce robić piekło z życia :D

Dżiglipaff
19.08.2011, 23:10
moja simka w ciazy umarła jak zobaczyła ducha, wiec to nie zawsze moze działac :D

Arisane
29.08.2011, 11:42
To nie błąd i nie wiem tego incośtam. Tak jest stworzona gra. Czasami simki rodzą normalnie, jedno dziecko, czasami bliźniaki a czasami poronią... Czytałem gdzieś w necie że komuś podczas ciąży simka umarła... Tak po prostu, nagle... Z simkami w ciąży trzeba obchodzić się jak z jajkiem :D

Rok/dwa/trzy lata temu mojej siostrze umarła CS.

Co do poronienia - nigdy to mi się nie zdarzyło :)

Mixy
02.03.2012, 18:53
Mi się poronienie nigdy nie zdarzyło, ale jestem dość ciekawa jak to się odbywa ^^.

LovettBon
03.03.2012, 12:15
Niemożliwe. Moje simki już tyle razy rodziły i nic się nie działo, a kazałam im naprawiać prysznice, komputery, romansować i wszystko co się da jak simka jest w ciąży i nic ;)

ultraviolence
03.03.2012, 12:45
Według mnie, poronienie jest możliwe tylko za pomocą moda (InTeenminatora). Normalnie w grze raczej nie występuje, bo - podobnie, jak LovettBon - wiele razy zmuszałam ciężarną simkę do czynności, które mogłyby zagrażać nienarodzonemu dziecku. I co? Nigdy nic podobnego się nie wydarzyło. Takie jazdy, to tylko z "InTeenem" :D

Malin
03.03.2012, 13:16
No właśnie. Simka, którą obecnie gram, opiekowała się kilka dni temu dwójką małych dzieci, jednocześnie będąc w ciąży. Przez cały ten czas miała imponujący, RUBINOWY diamencik nad głową (nie dawała z dzieciakami rady) i nic... urodziła piękną córę. Czasem żałuję, że poronienie nie jest częścią oryginalnej gry, na pewno wprowadziłoby więcej realizmu. Trzeba by się było bardziej starać, aby mieć to swoje upragnione maleństwo i byłoby dzięki temu trochę ciekawiej.

Kenny McCormick
03.03.2012, 13:27
Mi też się wydaje że w grze poronienia nima ;)

A z InSIMinatortem (?) da się poronić? :)
ultraviolence: niet.
Kenny: a jakieś inne sposoby przerwania ciąży?
ultraviolence: nie lubię się powtarzać, ale nie :D
Kenny: okey, dziękuję ;)

Dżiglipaff
03.03.2012, 17:41
myślę, ze dlatego dodali to w inteennie, bo z tym modem ludzik może zajść w ciąże kiedykolwiek - kilka moich simów ma bardzo neichciane dzieci >_>

tak przynajmniej można pokombinować i dziecko w końcu się nie urodzi xD
[u mnie zaciążały simki na studiach, bałam się też, ze popsują mi grę]

Kenny McCormick
03.03.2012, 17:55
Sorka za offtop ;)

Serio?! :O Simowie dzięki InTeen'owi mogę tak poprostu zajść w ciążę? :O

Dżiglipaff
03.03.2012, 17:56
nom, czasami się zdarza ;/

Weraxera
28.09.2014, 16:20
U mnie Simka tylko raz poroniła. Z tego, co mi wiadomo, to przyczyną jest zaniedbywanie Sima, tzn. że np. ma niski wskaźnik potrzeb itd. Ale wtedy miałam InSimenatora i InTeenimatera.

Shattered
05.10.2014, 20:03
To ja już nie wiem, to mając ten mod simka może sama z siebie poronić czy trzeba gdzieś klikać?

Lysandra
08.06.2015, 19:29
Możliwe, że odświeżam, ale odpowiem. ;) Mając InTeena można samemu celowo wywołać poronienie, klikając na budzik, ale zdarza się, że simka poroni sama z siebie, bez naszej ingerencji.

Mi niedawno simka poroniła, gdy tym modem przyspieszyłam sobie ciążę. Potem zaszła w ciążę jeszcze raz i mimo, że miała spełnione potrzeby i spoko poziom aspiracji, poroniła znowu sama z siebie. Trzeci raz nie próbowałam jej jeszcze zapłodnić. :P

Tenebris
24.08.2015, 10:36
A ja wywołałam poronienie u Samanty Otomana :P to jest jakiś koszmar cały czas jest na czerwono w panelu Simów i na nic nie ma ochoty, nawet na pocałunki męża!

Madame Marmolini
07.09.2015, 22:59
Mi Simki nigdy nie poroniły. Nawet mając niskie paski potrzeb.

Dorcia823
08.09.2015, 19:26
Mi także. Może za bardzo dbam o Simki :P