PDA

Zobacz pełną wersję : Urozmaicanie życie simom


MonioXa
29.03.2004, 21:11
Gram już trochę w simsy (2 lata czy 3) no i simowie nie mają urozmaiconego życia. Robia to samo: wstaną, zjedzą śniadanie, wc, rozrywka wc, kolacja i spać. Tak naokrągło. Jakie macie pomysły aby urozmaicic simom życie? Może jakieś dodatki z netu?

Nana
30.03.2004, 04:42
I to jest właśnie odpowiedź na Twoje pytanie.

Kiedy nie będziesz musiała nieustannie się troszczyć o zielone wskaźniki (np. dzięki jakiemuś hackowanemu przedmiotowi który to załatwia) będziesz miała czas na robienie rzeczy których do tej pory nie dało rady robić bo simy np. padały na twarz ze zmęczenia lub po prostu dana czynność nie była do tej pory możliwa.

Oprócz dodatków "z bajerami" zwykłe meble i inne przedmioty też mogą urozmaicić grę - pozwolą Ci na różne kombinacje, może zechcesz zmienić simom epokę na XXV wiek albo zbudować szpital lub też piramidy egipskie - poszaleć naprawdę można.
Co prawda nie doda Ci to nowych opcji w grze ale na pewno zapewni sporo zabawy i odmiany po latach normalnego grania.

Sutek
30.03.2004, 06:44
jak masz TSZ to uprawiaj ogródek :P

Nefi
30.03.2004, 08:19
Zrób iprezke :D ,zaproś wszystkich sąsiadów z okolicy,dbaj o to aby dobrze się czuli,dużo rozmawiaj i obowiązkowo dużo żarcia.I nie zapraszaj dzieci :lol: bo rodzice wcześnie pójdą do domu.

Ania_13
30.03.2004, 09:29
Zrób fotostory!

Mi się TS już znudziło! :(

Hunter666
30.03.2004, 11:22
Ja mam identyczny problem jak Monia (zaraz obok braku pomysłów na domki).Ja czasmi łączam wolą wolę i patrzę co robią Simowie,choć to jest ciekawe to z czasem nużące. :(

m-double-u
31.03.2004, 11:48
Originally posted by Nefi@Mar 30 2004, 09:19 AM
Zrób iprezke :D ,zaproś wszystkich sąsiadów z okolicy,dbaj o to aby dobrze się czuli,dużo rozmawiaj i obowiązkowo dużo żarcia.I nie zapraszaj dzieci :lol: bo rodzice wcześnie pójdą do domu.
można tak zrobić, tylko trzeba uważać, bo policjantka nie śpi B)

Poziomka
31.03.2004, 13:05
Wy nie macie pomyslu bo simsy sie wam nudza a ja mam zupelnie odwrotnie. W glowie mam pelno pomyslow na gre np. jakies ciekawe domki rodzinki i wogle ale nie moge tego zrealizowac bo nie mam simsow :(
Wczoraj se wymyslilam hotel np. zbudowac domek a w nim tak jakby trzy domki(kuchnia, supialnia, lazienka, pokoj) i wprowadzic tam duzo simow (czyli 8 ;) ) i porozdzielac je na 3 rodzinki i kazdej dac wlasny pokoj hotelowy. Jak myslicie udaloby sie?

Czajniczek
31.03.2004, 15:48
Ja mam dduużżoo pomysłów, ale np. mam mało szpitalnych rzeczy. Albo za mało szkolnych itd.....

wiedźma
05.04.2004, 12:58
eh..co racja to racja, z której strony by nie patrzec zycie naszych simow jest nudne. pobudka sniadanie prysznic wc, czasami mozna zaprosic sąsiada , zrobić imprezke , od czasu do czasu wyjechac na wakacje lub do miasta ale...to wszystko
poziomka niezle masz pomysly ale z tym hotelem pomysl by nie wypalil bo simy tą są wscibskie chamskie potworki.dochodzilo by do durnych sytuacji w takim hotelu
bo simy w swoich małych móżdżkach mają zakodowane "co na jednej działce to moje"i jeden korzystalby z mikrofalowki drugiego , drugi z wc trzeciego , trzeci z łóżka pierwszego i tak w kółko.ale pomysly masz fajne , pisz dalej :)

Poziomka
05.04.2004, 14:11
Dzieki :) masz racje simy sa troche glupkowate i laza po calej dzielce a nie tam gdzie my chcemy ;) (ale w TS2 podobno bedzie mozna nauczyc sima ze to np. jego sypialnia) narazie nie mam innych pomyslow ale jak cos wymysle to napisze :rolleyes:

Ania_13
05.04.2004, 14:27
Dziwne :huh: moje smy nigdy nie chodzą do czyjegoś kibla na tej samej działce :huh:

Poziomka
05.04.2004, 14:41
No to masz jakies madre simy ;) :) u mnie laza gdzie chca a najbardziej mnie denerwuje to ze jak wprowadzam ich do domku to laza po calej dzialce i ciagle to do jakiegos krzesla, do drzewa, do lozka i ciagle "a co to?", "a co to?" i albo klaszca albo kreca glowami ze sie im nie podoba <_<

wiedźma
05.04.2004, 15:22
taaaaa....te klaskanie doprowadza mnie momentami do szalu. <_< :P
a ja tez slyszalam ze w TS2 sim bedzie wiedzial gdzie ma swoje łóżko(nareszcie:))tylko bedzie musial sie tego jakostam nauczyc.slyszalam tez ze w TS2 jest cos takiego jak urlop macierzynski( :blink: )

Poziomka
05.04.2004, 15:45
Nom o to mi chodzilo ze sim bedzie rozpoznawal swoj pokoj i z tym urlopem tez slyszalam fajnie :)

Czajniczek
05.04.2004, 17:09
Ja z jakiejś stronki ściągnęłam łóżko, które jeden dany sim może sobie zarezerwować i jak ktoś inny będzie chciał spać to musi zapłacić 500$. :lol:

mała simka
05.04.2004, 18:00
tak? no to juz dawaj adres tej stronki!

Lilu
05.04.2004, 21:44
Originally posted by Polly@Apr 5 2004, 06:09 PM
Ja z jakiejś stronki ściągnęłam łóżko, które jeden dany sim może sobie zarezerwować i jak ktoś inny będzie chciał spać to musi zapłacić 500$. :lol:
daj cynk! ja też chcem, ja też ,ja też!! ^_^

Kamcia
06.04.2004, 10:30
Jeśli chcesz urozmaicić simom życie to:
-Kup im telwizor
-Kosz do grania w koszykówke
-przyżąd do oglądania rafy kolarowej
-stymulator lotów(nie pamietam jak sie to nazywało, ale to jest takie do latania)
-wyślij ich na miasto.

Nefi
06.04.2004, 15:43
Originally posted by Polly@Apr 5 2004, 06:09 PM
Ja z jakiejś stronki ściągnęłam łóżko, które jeden dany sim może sobie zarezerwować i jak ktoś inny będzie chciał spać to musi zapłacić 500$. :lol:
Ale to jak goście będą chcieli spać?Jak tak to mi też daj adresik :D

Czajniczek
06.04.2004, 16:41
Już!!! Muszę zobaczyć na metkę łóżka....

Zaria'dna
06.04.2004, 16:46
chcesz urozmaicić simom życie? kup abrakadabre no i...

kup kilkanaście smoków i zeby wszystkie były czerwone (nie zajmuj się nibmi) :D:D

wiedźma
07.04.2004, 14:39
a jak ktoś nie ma abrakadabry i chce urozmaicic zycie simów to co wtedy?

Sutek
07.04.2004, 15:17
To niech kupi Abre :D

Super Simka
07.04.2004, 16:24
Ja szczerze jestem za kodami ale abra to niezły pomysłtylko co te smoki robia???

Kama2002
07.04.2004, 16:28
http://forum.thesims.pl/index.php?showtopic=3402&st=0 - wszystko dokładnie opisane :)
pozdro
Kama

Nindë
07.04.2004, 16:30
Smoki te spala wszystko co maja na swojej drodze..Mi spalil 1 smok wszystkie drzewka z ogrodka..

Zaria'dna
07.04.2004, 16:49
gwarantuję ze simom będzie... ekhm... GORĄCO! :lol: :D :P

butelka88
08.04.2004, 16:36
:blink: No to tak... jestem nowa na forum i chciała bym aby ktoś mnie cosik wprowadził w klimaciorka... :) ... :ph34r: ... a tak woqle to życzę wszystkim...

[FONT=Geneva][B][I][COLOR=red] Smacznego jajka i dużo prezętów.


POZDROWIONKA:)

*Termin@t{}R*
08.04.2004, 16:45
Jak by ktos miał jakis pomysł bo poprosty w kółko to samo sie robi nudy nudy i jeszcze raz nudy mógł by ktos cos wymyslic może jakies objecty posciągac żeby można naprzykład szkołe zrobic albo szpital no pomyslcie....

Poziomka
08.04.2004, 17:23
No wlasnie mozna zrobic simom szkole ja kiedys tak zrobilam
Wprowadzilam do domku 4 dzieciakow (2 dziewczynki i 2 chlopaki), nauczycielke (nazywala sie nauczycielka :lol: ) i kucharke (nazywala sie kucharko-sprzataczka :lol: :lol: ) i ogrodzilam ta chate zeby nikt do nich nie chodzil to mialabyc szkola z internatem :lol: no i se nimi zylam ale bylo bardzo ciezko kucharka gotowala im i sprzatala a dzieciaki tak okolo 5-6 godz dzienie musialy siedziec przed komputerami albo z ksiazkami i sie uczyc a nauczycielka np. siedziala na krzesle i czytala gazete (niby ich uczyla :lol: ) ale w koncu mi sie to znudzilo i wyburzylam ten dom a zbudowalam nowy i bawilam sie nimi ze niby to dom dziecka (utopilam tez ta kucharko-sprzataczke bo byla niepotrzebna :lol: )

Simfanka#1
28.04.2004, 19:05
spox pomysl. :lol: ale rzeczywiscie w koncu moze sie znudzic... <_< a poza tym ciezka prowadzic szescioma simami naraz! :D

*Termin@t{}R*
29.04.2004, 18:40
Ale szkołe zrobic możesz ale simy i tak musza do tej simowej szkoły jechac

Simfanka#1
30.04.2004, 14:13
no niestety... :unsure: ale ja od niedawna mam w simsach dziecko i ono normalnie sobie zyje, a autobus do szkoly nie przyjezdza. :huh: na szczescie nie obnizaja mi oceny! :D

Nyśka
30.04.2004, 14:43
No to super a na której działce tak się dzieje?????

Kama2002
30.04.2004, 18:37
Ciekawe czy jakby całą "trawę" na działce odgrodzić i nie łazić dziećmi do szkoły, to czy by je jakimś cudem zabrali gdzieśtam, gdzie zabierają, jak się do szkoły nie chodzi :P

Maciek S.
30.04.2004, 18:46
Zróbcie dziecko i niech mieszka w domu same. Wtedy nie płaci się rachunków, a gdy komornik składa czułą wizytę to podkładasz mebelki, a on je zabiera. Gdy jest karakan głodny to kup mu indorka lub niech zamawia sobie pizzę.


PS: trzeba grać na kodach.

Simfanka#1
01.05.2004, 11:44
Nyśka - autobus nie dojeżdża do działki Gotyckich(w zwierzakach), ale nie wiem czy to ma jakies znaczenie...moze. :)

Kama2002
01.05.2004, 12:53
Jak to, nie dojeżdża??? :blink:

Simfanka#1
01.05.2004, 15:52
<_< o rany! chodzilo mi o to ze w ogole nie przyjezdza i nie ma inf. ze bedzie za godzine! :o :P

Kama2002
01.05.2004, 15:58
Naprawdę??? Nawet, gdy mieszkają tam dzieci???

Simfanka#1
01.05.2004, 20:32
no wlasnie! i to jest wlasnie super, bo dzieciaki ne musza sie uczyc, chodzic do szkoly i w ogole jest wiecej czasu na wszystko!! :lol: :D B)

Julias
02.05.2004, 10:58
Ja mysle ze przydaloby sie wesole miasteczko,nowe meble..hm...co jeszcze? ;) Acha!To jeszcze ze simy moglyby miec komurke

Kakusia
02.05.2004, 12:43
Ja moim simom urozmaicam życie jak się tylko da np zrobilam blok w ktorym mieszkały 4 rodziny i nawet było fajnie. Zrobiłam im turne po wyspie wakacyjnej. Urzadzałam rożne święta takie jak halowen, swięto Dziękczynienia, rocznice ślubu, urodziny itp

Mateusz22
02.05.2004, 20:25
no ja podobnie sciagam nowe luksusowe dodatki sluby wesela dyskoteki i wiele innych :>

Simfanka#1
03.05.2004, 12:54
tez spox pomysl! :D i rzeczywiscie fajnie byloby rozmawiac simem przez komorke! :lol: :D albo isc do wesolego miasteczka! :)

Shady Lade
24.08.2005, 20:21
Ja mam pomysłów od groma! Ale niestety nie wiem skąd brać takie różne prześliczne dodatki, albo jak robić swoje ciuszki. Bo wszystkie pomysły z TS2 i TS zwykłych - bez dodatków jush wyczerpałam ;(

Caesum
24.08.2005, 22:03
Ja mam pomysłów od groma! Ale niestety nie wiem skąd brać takie różne prześliczne dodatki, albo jak robić swoje ciuszki. Bo wszystkie pomysły z TS2 i TS zwykłych - bez dodatków jush wyczerpałam ;(
Tego napewno nie zrobiliście!!!!
-Zrób sexclub
-daj dom który w kilku miejscach będzie miał oświetlenie ale tak żeby nie było za jasno
-daj 4 klatki do tańczenia
-wsadź siedzenia i łóżka w innych pokojach
-daj 4 kobiety i 4 męszczyzn
-Jedna będzie kelnerką czy czymś tam a inne będę tańczyły w klatkach.
-Faceci będą się na nie gapić a później może do łóżka pobaraszkować...phihiihi :P
-daj jeszcze telefonik i zapraszaj nim innych facetów z simscity

Mam okropne pomysły zainspirowane GTA3 przy klubie Luigiego...
Do tego wystarczy tylko dodatek randka i balanga...

Simuś
24.08.2005, 22:24
<oj PMKKOCH;p> Najlepiej zrobić "dom publiczny" tak jak kiedyś w dawnych czasach było. Ja robiłem kiedyś tawerny to był fajny pomysł żarcie muza upite simy same imprezy:D

gruszka.
25.08.2005, 08:05
Ja kiedyś wpadłam na taki dość fajny pomysł.
Nie wiem dlaczego ale zrobiłam Michała Wiśniewskiego (nie lubie go, ale cóż) i Mandarynę. Zbudowałam im piętrowy dom lecz na dole mieszkali ich współlokatorzy tacy jakyś brudni i biedni śmieciarze. I były jajca bo mandaryna go zdradzała, były walki, napieta atmosfera! To mi sie podobało, ale Michał spakował tobołek (biały w czerwone kropki) i się wyprowadził. :) :)) :) :) :) ;)

sollen
06.09.2005, 01:18
=;->

wiecie - majac wszystkie dodatki i nie uzywajac kodow gry jest na kilka miechow

ja mam plan - mam maly domek i jednego goscia - teraz mu panne usze poderwac

he he

2:22 - to sobie troche pogramy - he he

=;->

pa

rychu
21.09.2005, 20:19
Zrób kolejki do WC :fun: i... Problem rozwiązany!!!

Leemona
31.10.2005, 12:22
Fajne niektóre pomysły xD ja raz zrobiłam dom dziecka taki i było 4 facetów i kobietki xD To było genialne podobało mi się ale byłam złą mamusią i zabrali dzieciaczki :O

Klamka
01.11.2005, 17:55
Jeżeli zastanawiasz się nad urozmaiceniem życia simów możesz np.
Poznać nową wiare albo najzwyczajnie w świecie kupić lub ściągnąć jakiś obieky który zaspokoi im rozrywki i przerwie tę nudną monotonie życia jeżeli masz dodatek mozesz pojechać na przedmieście zależy o której częc\ści mowa(1 lub 2)
Możesz umówić się na randke(jeżeli posiadasz dodatek) lub 3wyrzącić balage

Klamka
01.11.2005, 18:06
Może rzeczywiście życie simsów stajsibnudne po kilku godzinach gry
Pobudka, wizyta w kiblu, żarcie,praca powrót żarcie i spanko może zbróbuj zrobić jakąmś nietypową rodzinke np. kosmitów albo jakomś taką patologiczną albo zrób hotel i wprowadź tam kilka simów albo po prostu po znędzaj się nad nimi