PDA

Zobacz pełną wersję : Który Sim jest najgłupszy?


Simfanka
30.03.2004, 12:09
Bo jak dla mnie to oni wszyscy są głupi :D

Madziuch
27.10.2004, 21:17
Mnie wkurza henryk ćwir. Cały czas przyłazi debil

Kash
28.10.2004, 09:48
wkurzają mnie Nowaki, bvo sa grubi, a ja nie lubię grubych Simów bo maja szajskie ubrania :-)

froggermile
29.10.2004, 14:27
taaaaaaa, nowakowie są obzydliwi!! Takie mają twarze, jakby ich ktos kopnal.:P Noszą wiesniackie ubrania i ciagle jak przylaza do mojej rodzinki, to zrą ile wlezie

Aiza
29.10.2004, 15:07
Ja najbardziej nie lubię Nowaków!!! Jacy grubi! Tak, mają okropne ubrania na dodatek i w góle są nudni!!! ;)

Madziuch
29.10.2004, 17:24
Ej mam pytanie. Wy tych nowaków sami robiliście? Boja mam rodzinę NOWAK, ale tam jest tylko JAN. A mówicie o kilku nowakach

Wampirencja
29.10.2004, 18:24
Pewnie jeszcze nie został włączony u ciebie samouczek. Jak go włączysz to... zobaczysz iż ma żonę (ale jak się nazywa? Zawsze cih wywalałam....^^")

Ja nie lubię z kolei... tamtadadaaam...! MAJKI ĆWIR. Wbrew opisowi za ładna to nie jest no i... nie lubię simów bez poczucia humoru.

0Bianka0
29.10.2004, 18:45
Najgłupszy to jest Jan Nowak :P Taki brodaty gruby brudas! I jeżcze ma mało schludności-nie lubię brudnych simów -myślę że jest to najgłupszy sim :P

Isi
31.10.2004, 18:11
A ja nie lubię żadnych Simów Maxisa, tylko swoich własnych.

Kolorkowa
03.11.2004, 17:51
Mnie wkurzają Ćwirowie zawsze do mnie przychodzą i mnie zaczepiają nic nie można robić bo cały czas chą ze mną gadać

tinka
03.11.2004, 19:58
Ja tez nie lubie Henryka Ćwira:P

Meginia
06.11.2004, 09:13
Ja nienawidze Jana Nowaka!!! Ma taką syfiastą głowę i takie syfiaste ubranie!!! I cechy ma obleśne!!!

Cheeza
11.11.2004, 11:12
Ja tez nienawidze Nowaków sa ..... OBLEŚNI !!! Błleee.... Nie podobaja mi siem .... :\ :wacko: xP

Domcia
11.11.2004, 13:57
A mi sie nie podoba moja jedna rodzinka a w tych starych to nowaki buuu

Fizzly
11.11.2004, 14:06
Ja nielubie żadnych rodzin "gotowych" z MAXIS'a w S1, zato w S2 wszystkie w Miłowie lubię. :D

Cocaine
11.11.2004, 14:17
Ha! J tam bardzo lubię Majkę Ćwir, Kasandrę Ćwir, nie lubię tylko Henryka przyłazi do mnie zawsze, nie lubię Nowaków, bo ciągle mi pożerają całe żarcie, nie lubię Papużek bo są napawdę idiotyczne, nie lubię tez....

Edyśka
11.11.2004, 14:50
ten nowak to naprawde jakis debil... po co go tu wogule dali??? :wacko:

LindSay
13.11.2004, 14:29
J atam nienawidzę Jana Nowaka, bo ma okropny charakter, jest debilny, zawsze przyłazi do mnie w nieodpowiednim momencie. Nie lubię też Henryka Ćwira i jego żonę, zawsze nie można z nimi pogadać, nie mają żadnych zainteresowań. Jak moja simka gada z Majką, to ona zawsze się z moją nie zgadza. Wogóle to kitu z taką rodzinką Ćwirów, cały czas do mnie przychodzą i jedzą, a nie gadają...

▫Molly▫
13.11.2004, 14:36
Dla mnie nie są głupi ale za to nie można powiedzieć , żeby mieli wyższe XQ (iloraz inteligencji) od ludzi!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
KOCHAM THE SIMS 2 !!!
:w000t: :mbounce: :gathering

Fool
13.11.2004, 14:39
Dla mnie nie są głupi ale za to nie można powiedzieć , żeby mieli wyższe XQ (iloraz inteligencji) od ludzi!!!

XQ hahahahah ;p.
ja nei znosilem nigdy majki cwir bo zawsze na moje zarty sie wkurzala i szly minusy, miala chyba usposobienie i nastawinie najnizej. zrobilem jej zolty napoj wypila i wsystko sie zmienilo...

dlaczego uwazacie ze nowak jest oblesny? ma taki sexy brzuszek wystajacy mu z ubrania ;d

Ira
13.11.2004, 20:48
Precz z Nowakami!
Precz z Gotyckimi!
Precz z Kat!
Precz z Ćwirem i Ćwirówką(biedna Kasandra tacy rodzice, u mnie uroslła dzięki czaromi i wyprowadziła się do męża)
Precz z gotowcami!

Misia
13.11.2004, 21:13
wkurzają mnie Nowaki, bvo sa grubi, a ja nie lubię grubych Simów bo maja szajskie ubrania :-)
:laugha: :laugha: :laugha:

Dobra jestes xD

mnie wkurza Henryk i Majka Ćwir- ciagle przylaza... ;/

Przepraszam- wkurzali mnie... zamknelam ich w pomieszczeniu bez drzwi i juz nie zyja :P

Domcia
13.11.2004, 21:23
:laugha: :laugha: :laugha:

Dobra jestes xD

mnie wkurza Henryk i Majka Ćwir- ciagle przylaza... ;/

Przepraszam- wkurzali mnie... zamknelam ich w pomieszczeniu bez drzwi i juz nie zyja :P

Ty tez jestes dobra :D Ja ich nie lubie ale tak sie nie wyzywam :D Hehehe

Moth
13.11.2004, 22:04
Nie no gratuluję pomysłu na temat :

To może załóż jeszcze :

Które ze zwierząt jest najgłupsze w TS
albo ktory osrodek wypoczynkowy jest najglupszy ...

Moim zdaniem temat do zamkniecia ...

Wampirencja
14.11.2004, 01:20
Nie no gratuluję pomysłu na temat :

To może załóż jeszcze :

Które ze zwierząt jest najgłupsze w TS
albo ktory osrodek wypoczynkowy jest najglupszy ...

Moim zdaniem temat do zamkniecia ...

Ja tam nie mam absolutnie nic do tematu, a nawet wydaje mi się że większości forumowiczów się bardzo podoba ;P . Mogą sobie bezkarnie pokląć na te wspaniałe postacie Maxisowe ;)

No i w rezultacie mamy temat całkiem ładny ^^ Założę konkurencyjny temat "która tapeta z THE SIMS jest najgorsza", i wtedy pozwalam ci się wpisać ze swoim komentarzem B)

koslawy
14.11.2004, 08:11
o jakich rodzinach mowicie?? :D
a o tych gototwych... ja je zaraz na poczatku kasuje :P albo ewentualnie zabijam :D

Domcia
14.11.2004, 09:26
o jakich rodzinach mowicie?? :D
a o tych gototwych... ja je zaraz na poczatku kasuje :P albo ewentualnie zabijam :D
Haha nastepny :laugh: No przeciez o gotowych :D A szczegolnie o nowakach i cwirach :D

Shèène
14.11.2004, 12:42
Nienawidzę nowaka! Wyglą

da jak śmieciarz!

apes666
14.11.2004, 15:16
Najbardziej nie lubię tej drugiej Papużki, murzynki, ponieważ kiedy po raz pierwszy grałam w simsy od razu została lesbijką :/ Lubię Ćwirów, ponieważ są on dobrze wychowani, dość "wstrzemięźliwi" i dobrze wychowani. Wkurzają mnie za to Maschugga, bo ich dom jest moim pewnym wyobrażeniem burdelu, a ta kobieta ma na twatzu wielką brodawkę i jest podobna do sprzątaczki. A poza tym jest wróżbitką, a nie przepadam za takimi :/

fiatka
21.11.2004, 09:01
henryk ma okropną twarz i wogóle jest brzydki. A tak to jest taki jak inne simy. Prawie....

Nowak jest okropny!!! Te jego ciuchy!!!! Fuj!!!!!


Edit:Jeśli chcesz coś jeszcze dodać, to nie pisz posta pod postem, tylko skorzystaj z funkcji Edit (Edytuj) -> tu zaraz po prawej, na dole okienka.

Fool
21.11.2004, 09:13
Nowak jest okropny!!! Te jego ciuchy!!!! Fuj!!!!!
mafia nowaka sie z toba policzy ;>

apes666
21.11.2004, 18:31
Nie lubię Henryka, bo on wykorzystuje Majkę. Ona nie pracuje, cały czas wkoło domu lata, a on przynosi marne zarobki, wogóle jej nie kocha, a jak już Majka sobie odpoczywa to on się do niej dowala :]
Wogóle to na razie najbardziej polubiłam właśnie Majkę.

A właściwie to czemu tak jej się czepiacie ? że nie ma poczucia humoru ? a może jest nieszczęśliwa u boku Henryka ? moze kocha kogoś innego ? może nie ma humoru, bo jej ukochany nie żyje ? a nie myśleliście dlaczego Majka, z dobrego domu, wychowana i elegancka wyszła za takiego idiotę jak Henryk ? może zawaliło jej się całe życie ? może szuka szansy na lepsze życie ? Bo moim zdaniem to ona teraz się marnuje biedaczka z tym brzydkim, wogóle nie własnym dzieckiem, głupim mężem, jej serce ucieka gdzieś zupełnie indziej.. może właśnie na ten cmentarz koło domu.. nie pomyśleliscie :] ?

Adi
04.12.2004, 20:31
Przecież w TS2 majka ma pragnienei romansowania. Flirtowała z Włochem, itd itp. To proste, a potem byla w milowie i nie kwapiła sie by do neigo wrócić :O, Ale ten cmentażyk to cmęaż rodzinny :P

koslawy
04.12.2004, 21:28
ja cwirow nienazwidze...
jakie to wiesniaki :P
okropnie urzadzony dom, oblesni, oblesne ubrania i przychodza codziennie w odwiedziny... bleh...

Natka92
04.12.2004, 21:29
dla mnie Henryk Cwir bo jak jeszcze w The Sims zwykle gralam to on raz popsul jednym simom kibel i stal tam caly czas i caly czas spuszczal wode :laugha:

LindSay
05.12.2004, 11:05
dla mnie Henryk Cwir bo jak jeszcze w The Sims zwykle gralam to on raz popsul jednym simom kibel i stal tam caly czas i caly czas spuszczal wode :laugha:
Dobre, świetne!!! Z rodziny Świrów (Ćwirów) najbardziej to lubię Kasandrę. Biedne dziecko, mieć takich głupich rodziców...Jeżeli chodzi o te Papużki,to wkurza mnie ta czarnoskóra kolesia- cały czas się mizdrzy do tej jej koleżanki. Kiedys jak się przytuliły, to kolesia od razu się zakochała w tej Ewie. A co z Mashugą? Ja tam nimi nie grałam, wystarczy spojrzeć u nich w środku domu..(brzydki dom!!!)...

Vavill
05.12.2004, 11:35
Nienawidzem Ćwirów... Kiedys najbardziej lubiłam Majkę ale Hendryk pozwolił by umarła w płomieniach i poprostu zabiłam wszystkie gotowe rodziny w the sims :P

Adus
05.12.2004, 16:15
Nienawidzę Mashugów ! Mają głupie imiona i brzydko urządzony dom.

martamycha
05.12.2004, 17:38
Ja to zrobiłam tak: weszłam do Miłowa i usunełam rodzinę, a dom zajmują inne simsy.

Lizzy
07.12.2004, 19:26
I tak nic nie da się porównać z rodzinką mojej siostry : włażą mi do domu, cały czas do mnie podchodzą i mnie próbują wyprowadzić z równowagi swoimi głupimi minami :D Mówię wam, okropne!

Co do rodzin Maxisa to najgorszym Simem jest Nowak - usunęłam tę rodzinę po pierwszym dniu gry w Simsy.

Simowa12
12.12.2004, 18:28
Kasandry! Ma gębę jakby jej matka przy porodzie usiadła. Wogóle przyłazi o 20.00 jak widmo. Zaraz zacznę grać i ją utopie w basenie!

camillo
09.01.2005, 14:47
Nowaków!!! tych wieśniaków :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

lunka_14
15.01.2005, 19:49
xP nowaki może by byli fajni ale są grubi i wogóle beznadziejne ubrania mają.Na początku najbardziej wkurzała mnie Anna bo przychodziła do moich simów i żarła ile wlezie.A w zierzakach denerwowali mnie ci co mieli 3 psy i beznadziejna rudere :angry:

Shady
15.01.2005, 19:54
ja najbardziej nie lubie nowakow i Kasandry taka mala *******a a nowaki to jak zule wygladaja

Kama2002
15.01.2005, 21:08
Ja nie lubię KUMPLI i Papużek.

Nessa
16.01.2005, 13:14
Ja nie lubię (Ć=Ś)Ćwirów i Nowaków... Ale Ćwirami czasem gram i ich maltretuję :D

LindSay
16.01.2005, 13:38
W Zwierzakach to byla taka jedna rodzinka- mieszkała z kilkoma psami, a ich dom to był istny chlew-nic dodać nic ująć...A Kasandra może być-co z tego że jest taka brzydka jakby ją urodził zombiak, jest całkiem fajna...

*Clover*
16.01.2005, 13:46
Ja nienawidze Ćwirów (w podstawowej) Jak zainstalowałam simy to pierwsze co robilam to exmitowałam Ćwirów :) B)

Kama2002
16.01.2005, 16:00
A ja lubię Ćwirów - są niejako symbolem TS ^^

lunka_14
16.01.2005, 18:08
już wole tych Ćwirów niż tych Nowaków przynajmniej nie są grubi ani tacy brzydcy z twarzy polubiłam ich odkąd Henryk zaczął więcej zarabiać i upiększyli swoje gniazdko a na dodatek zaczęło coś się dziać bo nawiedzały ich duchy

aquamarine
16.01.2005, 18:53
Bez sadystyzmu! Nie każdy musi być piękny, szczególnie w simach, bo w rzeczywistości wszyscy są piękni, tylko nie każdy potrafi o siebie dbać! :mbounce:

LindSay
17.01.2005, 13:23
Dlaczego Ci twórcy Simsów zrobili takich głupich Simów jak Ćwir, Nowak...

Kama2002
17.01.2005, 17:57
Żeby po latach było się z czego pośmiać... Wrzućcie na luz i popatrzcie na nich z przymrużeniem oka! ;)

Foczki
18.01.2005, 18:02
Przecieć rodzinki można usunąć..... Mi się Ćwiry podobają nie zabrzeczam....

A Nowaki to nie wiem...

Sana
21.01.2005, 11:37
Nowacy i Ćwirowie to banda debili ... dawno ich usunełam bo mnie wkórzali :D:D

Mareśka
21.01.2005, 13:46
ja tesz nie znosze jana nowaka. brudas jeden!! :wacko:

nia
21.01.2005, 14:08
Ja nie lubię nikogo... Tylko swoich simów i swoje domy... Moim zdaniem maxis się nia za bardzo postarał bo zawsze robi brzydkich simów z niezbyt ładnymi domami!!! Zawsze wywalam wszystkie domy i simów zrobionych "firmowo" na samym początku!! Sama robię lepsze domy i ładniejszych simów ;) hehe nie żebym się jakoś chwaliła ale... no cóż life is brutal :D

nie wiem czy się ze mną zgodzicie ale sądze że maxis tak specjalnie :)

papa <pozdróffka dla maxisa :P >

aha ale jeżeli już mam wybrać takiego sima co nienawdzę to Kasandra Ćwir z pierwszej części- bleeeeeeeeeeeeeee...

Tajga
22.01.2005, 19:11
A WEDŁUG MNIE NAJGŁUPSZYM SIMEM JEST Kasandra ćwir. xP xP Jest ona głupia
ma brzydkie okulary,wyraz twarzy i włosy.

Essey
23.01.2005, 19:21
Jan Nowak jest najgorszy. Taki obleśny :P .
PS: Czemu w ankiecie jest tylko Henryk Ćwir? :|

Neroska
24.01.2005, 15:12
Anna Nowak jest fajna bo taka grubiutka :D słodka

Z.G
24.01.2005, 16:54
Nienawidzę Kasandry Ćwir xP Jej rodziców zresztą też. Kasandra poszła do szkoły specjalnej a jej rodzice zmarli podczas postu :D

Kajex
24.01.2005, 19:44
Ja nie lubię Ćwirów... Ciagle do mnie przychodzą do domu !

danika
25.01.2005, 07:24
Nie lubię żadnych a najgorsi są Ćwirowie. Wolę tworzyć swoje rodzinki....

KubuS
25.01.2005, 14:33
Ja wprost nienawidzę Jana Nowaka :/ Obleśny, stary gruby chłop... A w dodatku nosi poplamione ubrania. Oprócz niego, drugie miejsce mają Papużki... Ble

Mefox
27.08.2005, 20:24
Ja nienawidzę Nowaków i Kasandry Ćwir. Do Henrego Ćwira nic nie mam, a Majkę Ćwir to nawet kiedyś z moim simem związałem (i wzięli ślub :P). Teraz mój sim to samotnik. Jedyna osoba z którą "obcuje" to... jego kot - Mruczon (dawniej Mruczuś)

..::Nefretka::..
27.08.2005, 20:51
Zdecydowanie najbardziej wkurzali mnie Nowakowie, Ćwirowie, Papużki i rodzina Kumpel.

ADRIAN
28.08.2005, 08:41
Wg mnie to tak Ćwiry to taka amerykańska rodzinka jak z obrazka Nawet bogaty dom (jak na wersje podstawową) Kasandra kujon a rodzice ?? Kariera zawodowa, natomiast Nowaki to rzeczywista amerykańska rodzina nie dosc ze bezrobotni, grubi, to jeszcze biedni a do tego gruby facet przed TV.
Ja tak lubie nowaków ale nie cwir.
A rodzine Maschuga Maxis stworzył by poszpanowac nowymi meblami!

SweetGirl
28.08.2005, 10:09
Do Ćwirów nic nie mam, bo są spox. Nowakowi znalazłam pracę i teraz jest bogaty. Jak zaczynałam swoją przygodę z The Sims, to pomyślałam "ale ten Nowak gruby" i przez wszystkie zarobione pieniądze kupiłam bieżnię. Ćwiczył i ćwiczył, aż zapełnił na maxa kondycję. I... dalej był gruby. Nie nawidzę tych Papużek. One są jakieś chore: przychodzą i flirtują z moimi simami...

Simuś
28.08.2005, 18:59
Ćwiry są spox B) nowak mogą być po pewnej przerubce jak się ma tylko samo TS to można ich wychudzić po zatym cureczki rodzą się ładne... :P lubie trż rodzinke Maschuga ale fakt to poprostu szpan nowymi rzeczami :\ Lubie robić własne rodzinki i podmieniać moich na starych..Ale to jest strasznie męczące bo mi zależy na kożeniach B)

Harimatris
29.08.2005, 09:30
Ja również uważam, że Ćwirowie są OK :) No dobra - Majka i Henryk, bo Kassandra to moje wieczne utrapienie. Nie dość, że paskudna, to jeszcze wydaje się być nadętą ważniaczką :[ Raz tylko miałam dużo śmiechu jak zotała matką (tak, tak! Nie kłamię!) Zadzwonił telefon o adopcję, a ona wtedy odebrała i tak się śmiesznie złożyło :D Ale tak, czy siak najczęściej trafiała do szkoły specjalnej :>

Co do Papużek - nigdy nie lubiłam nimi grać. Parę razy tylko jak przyszły koleżanki to zrobiłyśmy z tej blondyny lesbijkę ;}

A Marek Kawaler? Miał ślicznego pieska i tyle :P Nieszczęśnik (?) zawsze kończył w jakimś małżeństwie z przypadku, bo moja Simka potrzebowała przyjaciół do awansu i robiła eliksiry miłosne... Ehh, niewesołe jest życie jak to określił Maxis: studenta ;)

klakla999
29.08.2005, 10:11
Nowak!!!Nowak jest ble...

blue eyes
29.08.2005, 14:31
A ja lubię Ćwirów - są niejako symbolem TS ^^
NO pewnie to ulubiona rodzina Willa wrighta

oLeNia
03.09.2005, 20:28
A czy któryś SIM jest mądry? ;P
Ale ja mam tylko Jana, a wy macie tesh annę pewno! Dziwne :)

Korba
13.09.2005, 18:42
Ja też nie lubię rodzinek maxisowskich.No może oprócz rodzinki Mashuga(są oni w The Sims Deluxe)głównie dlatego,że ten facet jest prze ze mnie gwiazdą.(mam dodatek Gwiazda)Nie lubię też Ćwirów,fakt,cały czas do mnie przylażą.Ej macie Zwierzaki?????bo mnie wkurza ta rodzinka(nie pamiętam nazwiska)w której jest Tiffany,Brad i mały Jaś,mają labladora Plisa,nie cierpie ich,ten brad cały czas do mnie przyłazi i sie kłóci z simami.Ale w jednej rodzince jest on przyjacielem dla mojej simki :)

♪Suzka♪
13.09.2005, 19:01
Ja też nie lubię rodzinek maxisowskich.No może oprócz rodzinki Mashuga(są oni w The Sims Deluxe)głównie dlatego,że ten facet jest prze ze mnie gwiazdą.(mam dodatek Gwiazda)Nie lubię też Ćwirów,fakt,cały czas do mnie przylażą.Ej macie Zwierzaki?????bo mnie wkurza ta rodzinka(nie pamiętam nazwiska)w której jest Tiffany,Brad i mały Jaś,mają labladora Plisa,nie cierpie ich,ten brad cały czas do mnie przyłazi i sie kłóci z simami.Ale w jednej rodzince jest on przyjacielem dla mojej simki :)
tak, ten Brad tez do mnie przychodzi i mnie wkurza ;/ raz przysli o 4.00 nad ranem z torcikiem, pieskiem (ktory mi zrobil KUPECZKE w salonie) , jakims batonikiem (ktorgo potem pies zjadl) i prezentem, czyli kwiatkiem, ktry zwiedl po dwoch godzinach -___- ''
i moze sie to nie tyczy tematu, ale najbardziej ze wszystkich simow nie lubie...roznosicielki gazet :laugh: ona jest taka kretynka ze nie wiem, mozna ja sobie zamurowac, a ona ciagle ebdzie gwizdac i nie wyjdzie xD

Korba
13.09.2005, 21:24
Tak jest,Wiesia roznosicielka gazet hahahaha!!!! :laugh: :rofl:
A w abrakadabrze nie lubie tego strażnika zaklęć.gdy mojej magicznej kumpelce pokazywal;am jakieś zaklęcie i nagle przyszedł Henryk Ćwir(nie no ile można??!!) tuż po tym jak zaklęcie zaończylam.I przyszedl gość od zaklęć i wlepił mi grzywnę!No nie,ten Ćwir to taki du***!!!!

♪Suzka♪
14.09.2005, 11:52
Tak jest,Wiesia roznosicielka gazet hahahaha!!!! :laugh: :rofl:
A w abrakadabrze nie lubie tego strażnika zaklęć.gdy mojej magicznej kumpelce pokazywal;am jakieś zaklęcie i nagle przyszedł Henryk Ćwir(nie no ile można??!!) tuż po tym jak zaklęcie zaończylam.I przyszedl gość od zaklęć i wlepił mi grzywnę!No nie,ten Ćwir to taki du***!!!!
a wlasnie, jak samo jej imie mowi - przybyla ze wsi :laugh:
tak, ten straznik tez jest glupi, raz bylam w abrakadabrowie i kupowalam jagody, a ten mi tu przykatuje i musialam zaplacic 20 $ grzywny :/ to chyba byl jakis blad w grze...albo jak rzucam zaklecie urouchowienia na wielbiciela fanatyka (co z reszta i tak nie dziala ;/) to ten debil przylatuje, stoi, miota sie, stoi, miota sie i w koncu musze zaplacic wielka sume 3 $ xD zaglada !

Sylwusia
14.09.2005, 13:35
Ja najbardziej nie lubię rodziny Nowaków, bo jak do moich simów przychodzą, to cały czas coś jedzą. Nie wiem czemu zawsze przychodzą kiedy zamawiam pizze :D
Głodomorki :D

Mnie w Zwierzakach denerwuje ten szop tracz, czy jakoś tak. Albo to jest skums.

--------------------------------------------------

Ja w zwierzakach usunełam maxisowe rodzinki :D
Denerwują mnie :D Jak nie, to całą rodzinke spalam :D:D

Korba
14.09.2005, 14:01
A w Gwieździe nie lubie rodzinki ktosiów.W niej wszyscy są jakimiś gwiadami.Gupie,bo zawsze przychodzą na wyżerkę,a potem,gdy gadaja z moimi simami obrażaja sie.A gdy pytam o autograf to na mnie wrzeszczą.

Sylwusia
14.09.2005, 14:32
A w Gwieździe nie lubie rodzinki ktosiów.W niej wszyscy są jakimiś gwiadami.Gupie,bo zawsze przychodzą na wyżerkę,a potem,gdy gadaja z moimi simami obrażaja sie.A gdy pytam o autograf to na mnie wrzeszczą.


Co na to poradzisz Korba, że niektóre simy przychodzą tylko na wyżerke...potem się obrażają jak się najedzą i wychodzą...to mnie też czasem denerwuje :P

...Martini.....
15.09.2005, 20:29
Ja nienawidziłam Ćwirów... Majka miała taką minę jakby coś śmierdziało...
Najbardziej lubiłam sima Alexa, ale on był tylko w Randce... Fajni byli też miastowi :)

Karolcia
16.09.2005, 09:17
No właśnie...ja nie lubię Ktosiów z "gwiazdy"...na wszystko się wkurzają :P W ogóle gwiazda to najgorszy dodatek :P

Star?
18.09.2005, 07:35
Z wersjii podstawowej nie lubiłam kumpla i tego grubasa:D W dwójce nie lubię Większości z Werony i Dziwnowa.

Milly
19.09.2005, 19:57
W jedynce denerwują mnie Ćwirowie,Nowaki,i ta głupia Kat z tyloma kotami...Jak tam wchodzę to zawsze te koty nanoszą śmieci do domu,stawiają przed drzwiami,i nie ma do cholery jak wyjść.Natomiast w dwójce denerwuje mnie Don Lotario.Ilekroć odinstalowuję simsy tylko dla tego pierdziela,nie wiem do jasnej co z nim zrobić.Nie chcę,aby dożył do starości z tyloma kochankami.Ma się ożenić z Kasandrą,Niną,Diną... :wacko:

efciaq
20.09.2005, 06:15
A mnie wkurza Henryk tą swoją postawą. Zawsze w tym garniturze tak łazi i łazi i tak prosto wyprostowany, że aż za prosto.

Potem jest Kasandra Ćwir. Jakaś taka zdziczała.

domilika
23.09.2005, 14:06
Z wersjii podstawowej nie lubiłam kumpla i tego grubasa:D W dwójce nie lubię Większości z Werony i Dziwnowa.

Dziwnowo jest fajne....... w sumie tylko tam są moje ulubione zielone simy i Pascal w ciąży :D

w jedynce nie lubiłam Mashuga, z resztą i tak ich wszytskich wywalałam i grałam swoimi, a w dwójce prowadze wojnę z simami ulicznymi, nie starzeja sie i w ogóle czepiaja sie moich simów bleah,

ktoś wie jak sie pozbyć dzieci?? ;(

bo studia ułatwiły mi pozbywanie sie ulicznych nastolatków :D

kubfelgi
17.10.2005, 09:50
ten henryk cwir jest POPROSTU DEBILEM tak samo jak ten jan nowak
ten nowak jest glupi,tłusty i brudny jak do mojej rodziny przychodzi zre tyle ze glowa mala a ten cwir zaczą cos gotowac w mojej kuchni muj sim stał w tej kuchni a cwir w tej kuchni wywołal pozar i muj sim nie zyje a mialem go takiego fajnego tego sima :chair:

Sacline
17.10.2005, 11:57
wy jeszcze gracie w 1?? ja już rok w nią niegram !!!!!!!!
a najbardziej denerwował w 1 ten sumos W.S.N(wielki.spasiony nowak)(wpisałam jakiś kod i bardzo szybko urosnoł i sie szybko spalił :P )

Alien X
17.10.2005, 15:57
A dlaczego w sondzie mam tylko jedną opcję do wyboru???? :wacko: :O :|

Fizzly
17.10.2005, 19:59
Jeśli chodzi o głupotę to wszystkie simy z 1-ki są równie głupawe. :D
Ale najbrzydszy i najbardziej irytujący jest Nowak... :con:

♪Suzka♪
17.10.2005, 20:27
wy jeszcze gracie w 1?? ja już rok w nią niegram !!!!!!!!
a najbardziej denerwował w 1 ten sumos W.S.N(wielki.spasiony nowak)(wpisałam jakiś kod i bardzo szybko urosnoł i sie szybko spalił :P )
tak, plii, bardzo lubimy ts1 i niektorzy z nas nie maja dwojki. graj sobie w ts2 , a my, gorsze istoty od ciebie, bedziemy grywac w jedynke .
zastanow sie, zanim cos palniesz.
---------------------
zgadnijcie, co sie ostatnio u mnie wydarzylo - Wiesia przyszla, polozyla gazete i nagle sie rozmnozyla tak, ze na dzialce mialam pelno Wieś i wtedy komputer mi sie wylaczyl *__*

chibiusa
28.10.2005, 17:25
Nowaka! Gruby i spaśny głupek :wacko:
Henryka Ćwira bo jeszcze głupszy xP


P.S Hejka , jestem tu nowa! ;P

|:Alex:|
28.10.2005, 19:14
Mnie wkurza aptekarz tod ! nie mogę z nim wytrzymać !!!

keysa
28.10.2005, 19:42
Czemu mam tylko jedną opcję do wyboru w ankiecie?
Mnie strasznie wkurza Miły Wacuś ten co na saksofonie gra gdzie sie nie rusze to on za mną już mi kilka razy simke w kiblu zablokował. Stanął w dzwiach i musiała czekać aż przestanie grac xP

myszka95
30.10.2005, 06:53
Mnie wkurza Henryk Ćwir
xP ;P xP ;P xP ;P xP ;P

Leemona
30.10.2005, 16:33
Ja nie lubię Henryka Ćwir(aaaaaa) xD xP

I'm new :happy2:

*NeLa*
01.11.2005, 11:50
Jan Nowak :P :O

Mariousz
01.11.2005, 16:51
Taak, nowakowie i Ćwirowie są najgorsi :(

Spiderman
03.11.2005, 13:36
ja nei znosilem nigdy majki cwir bo zawsze na moje zarty sie wkurzala i szly minusy, miala chyba usposobienie i nastawinie najnizej. zrobilem jej zolty napoj wypila i wsystko sie zmienilo...

dlaczego uwazacie ze nowak jest oblesny? ma taki sexy brzuszek wystajacy mu z ubrania ;d

Fool Majka Ćwir jest nerwowa ale ona ma na początku 7 w nastawieniu a gdy napila sie tego zolyego plynu to ma 3!! :D :D :D :D




Pozdrowienia, Spiderman i Mery Jane!!! :* :* :*

The FerG
19.12.2005, 14:07
Co o tym mowic wszyscy z tych simow sa glupi :)ale najglupsza rodzina to cwir cala rodzina cwir to jakies pasztety mozna powiedziec pasztety cwir :).

filipw3
26.12.2005, 14:51
ja nienawidze tych ćwirów.buduje super domek a przyłąźi cała ich rodzina i idzie sie wysrać i pójdzie a mnie szlak trafia.teraz dałem siostrzeńcowi(5 lat ma) te rodzine.wszyscy moi magiczni simowie na nich sie wyrzywają(uropochawanie,wygnanie itp.).keysa masz racje z tym wacusiem tak samo mi blokuje simy.niech go szlak trafi.a papużka to nawet taka sobie ta rodzina.zazwyczaj ewe wydaje za ładnego kawalera za mąż a ta druga zostaje w domu i robi za burdel.

Lioness
31.12.2005, 17:36
NIELUBIĘ : HENRYKA Ćwira i Józefa Kumpela xP xP








NIECIERPIĘ ICH !!!!!!!!!!!!!!!!!! xP xP :D :D :D :) :) :) :) :) :alien: :alien: :alien:

x_tina
31.12.2005, 19:27
A ja fanatycznego wielbiciela ! Gruby, wasaty, oblesny jednym slowem ! Zostawial mi zeschniete roze i grzebal w smietniku. Fe !

gracie_hart
02.01.2006, 14:48
Nie lubię Ćwirów, bo kiedy mój całkiem fajny Sim Eryk patrzył sobie w dzień przez lunetę głupi Henryk Świr czy jak mu tam przyszedł i go sprał.
Bo go podglądał...
I głupi jest ten mały dzieciak Ćwir.

akaj
02.01.2006, 19:54
Ja nie nawidzę tez Ćwirów bo tylko przychodzą z całą rodziną i pujdą zalatwic swoją potrzebę, kibel mi sie zapycha i sobie idą! Ja ich tez nie lubie i nie lubie nimi grac bo mieszkaja na cmentarzu!

Mówie o 1 części!!!!

Rainbow
16.01.2006, 20:36
Głupi i idiotyczny saksofonista!Pójde se gdzieś zablokuje mi drzwi i guzik...dlatego zawsze robiłam 1 parę drzwi i schodów(ale w końcu sie zkapnęłam że nie trzeba dawać kawiarenki to go nie będzie...)a jak zablokuje drzwi to nawet do sroca nie można iść bo ten głupi pierdzioch wszystko blokuje...

SimsManka
29.01.2006, 11:14
Ja nie lubię Jana Nowaka.
Nie uważacie, że Anna jest przy nim biedna?
Gruby, z brudnymi ubraniami i brodą.
Bleach.
Jan z Anną u mnie mieli dziecko, a potem Jana utopiłam i Anna wzieła ślub z innym simem.

Blair
29.01.2006, 12:51
Obleśny, zwalony JAN NOWAk i ta niedopchana Kasandra :P...

Jean
13.02.2006, 15:48
Ja nielubie Nowaków i Ćwirów(czyli wszystkich:P).

Kimberly :-)
12.03.2006, 16:41
Z TS1 to nienawidzę Jana Nowaka, Majki Ćwir i jej męża, a Kasandra jest spoko ;P . Nienawidzę jak te debile przychodzą do mnie. W każdej rodzinie, którą stworzyłam przychodzili do mnie. Z TS2 to lubię z Miłowa wszystkich.

Tennousei
27.03.2006, 08:41
Wkurzali mnie:
- gruby, obleśny, śmierdzący, tłusty, głupi, obrzydliwy, przepocony jan nowak (dupak)
- jego idiotyczna i niedorozwinięta żona
- familia świrów z debilną kasandrą na czele
- ten głupi fan co w śmietniku grzebie

evl
28.03.2006, 16:53
Najbardziej nie lubie ćwirów bo do mnie przychodzą i wypijają mi niebieskie mikstury

Joniss
30.03.2006, 22:55
Już dawno nie gram w The SIms 1, ale pamiętam dokładnie natrętnych Ćwirów i niedomytego Nowaka. Blegh xP

riddle.man
04.04.2006, 16:58
Wkurzają mnie Ćwirowie, i to jak ;/ Szczególnie Bella.

Anex
07.04.2006, 15:18
Mnie też już ten dekiel Montimer (w ts1 henryk) moja simka raz była w super nastroju,a ona nagle sobie bez pozwolenia wszedł do jej domu jak oglądała telewizje i ją spoliczkował!!
;( xP xP :ninjaf: A ona potem przez tego durnia płakała:(

Jillian
07.04.2006, 16:01
Saksofonista, bo zawsze blokuje przejścia :/ Jak to dobrze, że w ts2 został zlikwidowany problem blokowania drzwi przez sima któremu nie chce się ruszyć..

▫Molly▫
09.04.2006, 12:29
Dawno nie grałam w sims 1, ale pamiętam jeszcze, że strasznie wkurzała mnie Bella Ćwir. Ona jest okropna!

Suishee
11.04.2006, 14:34
Maxis nie postarali sie co do simsow...
Dlaczego?
No, nie dosc, ze gre utworzyli, napisaly programy, to musza robic jakies rodziny! xD
Ale fakt, by gra sie uzupelniala mogli sie bardziej postarac... ^^

Ale jednak ja sadze, ze najgorsi sa cwirowie. Henryk jakos ujdzie, moja babka za niego wyszla, za pomoca czarow... xD
A ta Majka... Taka... Strasznie glupkowata, zero humoru...
A Kasandra to dla mnie taka wazniaczka, ktora tylko by wkuwala TT
Znaczy potem Henryk zaczal mnie wkurzac... Za elegancki xD I go SPALILAM! WHAHAHAAH xD
A te Nowaki... heh, grubasy.
ten Jan jest strasznie glupi... Taki... Brudny luzak xD
Babka jest wporzo ^^
A co do Papużek...
Kiedys mi kolezanka powiedziala, ze to lesby xDD
I tak zostalo! xD Nie gram nimi ^^

Tennousei
15.04.2006, 18:22
OMG zapomniałam jeszcze o tym palantuniu miłym wacusiu. Jak moja simka poszła kupić psy to się ze sklepu nie dało wyjść bo ten debil stał w przejściu i grał swoją "cudną" melodię. No i musiałam wyjść z gry. A niech się debil wypcha

tibijczyk
06.06.2006, 19:29
SIEMKA wiem ze nie bende mowil na temat ale spruboje czegos sie dowiedziec ;).Moze ktos z was gra lub gral w TIBIE??????(Prosze o odpowiedz pod nr gg 1158008 plxxx :con: :con: :con: :con: )

Emilcia
19.06.2006, 20:23
Nie przepadam za panem Markiem Kawalerem, o ile dobrze pamietam imię. Kojarzy mi się z życiowym nieudacznikiem i poprostu jakoś nie czuję do niego sympatii. A reszta simów Maxisa nie przeszkadza mi tak bardzo, oczywiście częściej gram swoimi własnymi rodzinkami.

novalis
20.07.2006, 08:25
Maxsis dał beznadziejne simy... A ćwirowie ( u mnie ) mają jeszcze jedno dziecko i ono jest do **** bo przyłazi gadam z nim i zaraz zeżyra m€j obiad... albo psuje rybki ... (przekarmia)

Monitkowa
04.08.2006, 18:23
Zawsze wkurzały mnie siostry Papużki (niby siostry ale mogą się całować i nawet w balandze w łóżeczku poskakać)

Kadia
23.08.2006, 11:53
A mnie strasznie denerwuje Majka Ćwir wrrrr, zawsze jak przychodzi to się kłóci z moimi simami. I jeszcze nie lubię rodziny Kat xP

Kenji
23.08.2006, 19:14
ja nie lubię papużek :D
denerwujące są a szczególnie ta blondi

Kadia
30.08.2006, 21:02
A ja je wykasowałam :P Nie lubię jeszcze rodziny Nowak i Czkawek..... Jakby ktoś pytał co to za rodzina Kat i Czkawek, to te rodzinki dochodzą w dodatku Zwierzaki

Ania_13
31.08.2006, 18:32
He, he ja najlepiej. Wykasowałam sobie wszystkie okolice, stworzyłam własną i zrobiłam mnóstwo elfów. Królowa itde ;)
Jednak ostatnio simsy mnie nudzą na całego i nie wytrzymuje, a o dodatkach dowiaduje się zza szyby Empiku.

Kadia
14.09.2006, 21:23
Eh, mnie ostatnio wciągnęła gra Red Jets, ale w simsy też czasami jeszcze pogram :)

lafilette
18.09.2006, 14:17
He, he ja najlepiej. Wykasowałam sobie wszystkie okolice, stworzyłam własną i zrobiłam mnóstwo elfów. Królowa itde ;)
Jednak ostatnio simsy mnie nudzą na całego i nie wytrzymuje, a o dodatkach dowiaduje się zza szyby Empiku.
A skąd miałaś skiny elfów? Możesz mi podać stronę?

Kadia
19.09.2006, 14:11
Stron z elfami jest mnóstwo, trzeba tylko poszukać ;)

:-)alcio
19.12.2006, 20:35
mnie wkurza rodzinka 2-osobowa ćwir to takie 2 lesbijki co razem spią bo widzialem.jedzą 8 razy dziennie po 1-2 godziny oczywiscie simstime.jedna ladna (blondynka)druga okropna.terz mnie wkurza rodzina nowak juz raz ich zamurowałem ;( ciągle nowakowie żrą i mi sie kuchenka podpala jednym słowem do kitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Damianek7
20.12.2006, 16:17
a powiedz mi czy ktos Cie zmusza zebys w tą gre gral :O

emily
04.02.2007, 16:00
Ja nie cierpie Nowaków
Są obleśni :con: :con: :con: :con:

Szpieg
08.02.2007, 17:35
No co wy, Ćwiry są najlepsi! Ah, ileż to razy zabijałam Kassandrę, wysyłałam ją do szkoły specjalnej, albo zabijałam jej rodziców i tylko ona zostawała na parceli... Piękne czasy ;D
Czkawkowie byli beznadziejni, szczególnie ta stara baba. A Papużki to kompletny pogrom :con:

Simonka:)
02.06.2007, 10:53
Nowaki - fujjj!!! xP
Nie nawidze Kawalera,bo przyczepil sie do mojej simki,i przychodzil do niej z bombonierkami,i caly czas moj kibel brudzi bleeee...No i caly czas przychodzi do mnie i se kawe robi,az w koncu rozwalil moj ekspres ;/

Simonka:)
02.06.2007, 10:55
i jeszcze Mashuga, fee oblesna chata ;/

karolkaaa402
02.06.2007, 18:32
mnie wnerwia pani Zdecka caly czas bije moje simy :laugh:

lafilette
02.06.2007, 19:46
henryk ćwir, bo to ciota ;c

Darlene
03.06.2007, 21:01
Maja :s
Jak Henio się usmażył w domku mojej simki
a ja byłam w pokoju obok
nie włączyłam pauzy i Maja mi rozkochała w sobie simkę ;(
nielubięjej.

Vegeta
14.06.2007, 14:41
JA NAJBARDZIEJ NIE LUBIE RODZINY KUMPEL.... A CO DO TEJ WIESI ROZNOSICIELKI GAZET TO RAZ MI PRZYLAZLA I GWIZDALA NA DOM (ZE TAKI MAM SYF BO AKORAT MI SIE DZIECKO URODZILO)A MOJ KOCHANY PIESEK NA NIA NASZCZEKAL I UCIEKLA Z PISKIEM :P :laugh:

Castaway
18.06.2007, 15:43
Ja tam duzej uwagi nie zwracalam na maxisowskie rodzinki ale jak cwirowie przychodzili jako "mili" sasiedzi to caly czas henryk zaczepial majke :wacko: jak jakis ham xP za przeproszeniem ale w the sims 2 (wiem wiem dzial o the sims 1 ale wiecie...) to morti sie zmienil i to moja ulubiona rodzinka ;]

Lorette
05.07.2007, 08:32
Ja niecierpię MAJKI ĆWIR, ta baba mnie tak wkurza! Przychodzi pod dom i kurczę stoji cały dzień i noc podciera... czy to nie jest wkurzające?! Mnie to poprostu dobija (a autor tematu zapomniał o siostrach Papużkach, al to nic one nie są takie wkurzające)

Alene
05.07.2007, 15:58
której rodzinki nie lubie??...hmm...
najbardziej nie lubie henryka cwira xP wiesniak i tyle.jak podawalam jedzenie moim simom to on odrazu sie doczepial i bral dokladke jak by nie mial jedzenia w swoim domu.nawet moi simowie nie mieli intymnosci bo on odrazu wlazil do kibelka jak moja simka zalatwiala swoje potrzeby.to po co tyle zarl :angry: niech sobie teraz czeka...wiesniak.

ddd
16.07.2007, 14:21
Wszystkie rodziny oprócz sióstr Papużek mają taki poziom głupoty, że wszystkich nie lubię tak samo.

memęto mori
16.07.2007, 15:29
u mnie już wszyscy nie żyją... ]:-> ani nie byli wyględni, ani sympatyczni.

piorun
24.08.2007, 10:56
ja nie lubie wszystkich ale najbardziej:
1jan nowak-glupi brzydki i tlusty
2kasandra cwir-brzydka i dzika
3henryk cwir-caly czs przylazi i chce calowac moja simke
4anna nowak tlusta nie ma fajnych ciuchow i caly czas obraza moja simke
marek i majka sa na tym samym poziomie
wszystki podstawowe rodziny sa glupie!!

kapiszoneczka001
06.12.2007, 17:37
Majka jest rypnięta :wacko: Jak moja simka chciała się z nią zaprzyjaźnić bo potrzebowała do pracy przyjaciela to ona się obraziła a potem była opcja "Bądź miły-->przeproś" huh? Jeszcze czego ciekawe za co za rozmowę? :wacko:

KissForYou
01.07.2008, 19:31
Wszyscy są tacy.. ekhemm z deczka.. walnięci !!

shiyo
02.07.2008, 14:43
Mnie wkurza Marek Kawaler =///

Bart
02.07.2008, 16:11
Jan Nowak - łysa pała, gruby i zawsze szybko mu humor ucieka

Liv
02.07.2008, 21:02
Od zawsze wkurzali mnie Henio i Majka Ć(Ś)wir. Co jakiś Sim się wprowadził, to ci zaraz przyłazili i stali pod tymi drzwiami Bóg wie ile.
Raz nawet zdarzyło mi się tak, że Sim mieszkał już troszkę czasu na parceli, i przylazła Majka <grrr>
Marek Kawaler jest taki dość. Kiedyś nawet zrobiłam z niego gwiazdę :D
Ewę i Monię Papużki to ja lubię. Raz Ewa miała zostać żoną jednego z moich najukochańszych Simów, po tym, jak jego dziewczyna kilka razy odrzuciła oświadczyny (styczeń 2007, uczyłam się grać i nie wiedziałam, że humor może mieć wpływ na takie decyzje). A jeszcze innym razem ożeniłam ją z innym moim Simem. A Monikę prawie że doprowadziłam na szczyt kariery ;)
Ania i Janek Nowak zostali bohaterami jednej mojej Simowej historyjki (a o Ćwirach natomiast zrobiłam FotoStory :D). Kiedyś Janek był zombie i mieszkali w takiej dużej, starej willi w lesie (z cmentarzem za domem :D)
W ankiecie brakuje jeszcze Kumpli (w Sims 2 zwanych jako Przyjemniakowie; też byli w podstawie). Grałam nimi bez kodów i okazali się być naprawdę fajni :)
Eh, rozpisałam się...

Hermione
04.07.2008, 22:54
Nie mam zdania
W ogole TheSims mnie nie interesuje!
Wole TheSims2!

DiamondSasha
05.07.2008, 18:51
wogóle ktoś jest tam fajny ?
Ewa Papużka - lezba
Monika Papużka - lezba
Majka Ćwir - wnerwiający babsztyl
Henryk Ćwir - blokuje przejścia albo psuje klopa
Kasandra Ćwir - ona jest jakaś taka dzika
Marek Kawaler - życiowy nieszczęśnik
Anna Nowak - gruba brzydka facia
Jan Nowak obleśny stary dziad !

Iminashi
05.07.2008, 19:16
wogóle ktoś jest tam fajny ?
Ewa Papużka - lezba
Monika Papużka - lezba
Majka Ćwir - wnerwiający babsztyl
Henryk Ćwir - blokuje przejścia albo psuje klopa
Kasandra Ćwir - ona jest jakaś taka dzika
Marek Kawaler - życiowy nieszczęśnik
Anna Nowak - gruba brzydka facia
Jan Nowak obleśny stary dziad !
może troszkę bardziej optymistycznie?
Ewa Papużka i Monika Papużka to chyba siostry...
Ale nie wiem ;p
dla mnie majka ćwir nie jest taka wnerwiajaca, bardziej juz kasandra cwir, ktora wszedzie sie wpycha ;[

LadY BiRd =)
09.08.2008, 10:02
Ja nienawidzę jak oni tam mają? Chyba Mashuga czy jakoś tak... Tamta "SylvieMarie" wszędzie się wtranżala i tylko psuje humor. Nie wiem czy tą błąd gry czy tej rąbniętej simki ale ona mi łaziła po wodzie w basenie! Siedziała u mnie od rana do wieczora więc sobie pomyślałam że może się przestraszy złodzieja więc umyślnie zadzwoniłam po policję. "Maczugi" sobie poszli a ja dostałam ochrzan. Na dodatek jutro przyszli znowu i był ten sam rytuła:/ Wrr, czy oni nie mają pojęcia? A co do Nowaków to ja ich nie pamiętam, może dlatego że dawno w tą grę nie grałam?

Ritty
09.08.2008, 18:57
Henryk Ćwir. On zawsze łazi do domu mojego sima, darmozjad...
Do tego ciągle ogląda telewizję, a jak żarcia nie dostanie, to się obrazi i paszoł won. ; DD

Pink_Angel
09.08.2008, 20:51
boshe mashunga są najgorsi ://///
jan nowak i ta jego żonka też mnie wkużają ble!

E-emocja
09.08.2008, 23:06
Mnie najbardziej wkurza HENRY ĆWIR!!!!! <zły> Mam zwyczaj robić sima i resztę to simki (bo w 2 najlepiej czuje szczęśliwe rodzinki) a Henry przeszkadza z kontaktami z Majką <Bucha cha>

OlaBernacik
10.08.2008, 11:20
A u mnie któryś z Cwirów przyszedl.Zaklinował się między krzesłem i ścianą i tam zasnął na stojąco ;-@ Usunęłam ścianę i krzesło i nadal tam stał. Po simowym tygodniu powiedział , chyba coś , że musi iśc. Obudził się i poszedł. :-/
Nie wiem czy na pewno tak powiedział , bo w The Sims już dawwwno nie gram.

schogetten
04.12.2008, 20:08
nie lubię żadnej z maxisowskich rodzin ;P

_Eveline_
10.04.2009, 11:37
Eee, co Wy gadacie, Nowak jest fajny ;P Jak przychodzi do sąsiadów to go nie wpuszczam i tyle (zresztą prawie nigdy sąsiadów nie wpuszczam). I jakoś nigdy nie przyszło mi do głowy, że dużo je, bo chyba tyle, co inni...? Jak się nie podoba jego ubranie, to można je zmienić. U mnie zawsze na końcu wraz z Anną rozbudowują dom, mają dzieci i psa ;)
Do Ćwirów też nic nie mam, tylko ostatnio nimi nie gram.
Kawalera już dawno ożeniłam, tą blondynkę Papużkę wydałam za mąż za stworzonego Sima, a ta druga została gwiazdą i ma dwa adoptowane psy.
A dom tych Mashugów zawsze mi się podobał, no bo było to fajne łóżko ;P Pamiętam, że dawno temu, jak odkryłam, co oni mogą w nim robić, to aż rodziców zawołałam do kompa xD Teraz nie mogłam w nich grać, bo nie miałam Światowego Życia.

W odwiedziny w Zwierzakach to zawsze przychodzą mi Tiffany i Brad, no i Gotyccy. Ci drudzy mają fajną chatę, tylko bardzo trudno jest wprowadzić faceta na szczyt kariery, bo strasznie dużo przyjaciół trzeba mu skombinować. A ponieważ gram bez kodów, no to... często mi się już nie chce.

A tak jeszcze co do tematu... To mnie najbardziej irytuje ta Gienia Kat, bo ma za mały dom na tyle kotów. Nie nadążam z opróżnianiem kuwet, no to leją po domu. Żarcie z misek znika w zastraszającym tempie, więc często przenoszę je do środka, żeby inne zwierzaki nie wyjadały. Za to wtedy nie ma jak przejść po tej chałupie... :/

No i oczywiście jest ten Miły Wacuś, często też miałam z nim problemy, jak stawał w drzwiach i trzymał moich Simów przez 2 dni na balkonie -.- Wkurzająca jest też cała ekipa reżyserów, projektantów i choreografów w Gwieździe, takie teksty puszczają, że żal...

Ach, no i oczywiście fanatyczny wielbiciel. Wiecie, że już parę razy ukradł Monice Papużce nagrodę Simmy? :( Moje psy ciągle za nim ganiają, to wtedy czasem sobie idzie. Tragedia normalnie.

Za to uwielbiam... Pannę Lucynę ze Starówki, która wróży z ręki. Nieźle poprawia humor, odwiedzam ją, jak moi Simowie są na skraju wyczerpania ;P

Dingo02
24.11.2009, 12:45
Najbardziej nie lubię Boba (mam angielską wersję językową, więc u mnie Jan Nowak to Bob Newbie) - raz kochanego Nowaka chciałam przerobić na dżentelmena :D przebrałam go w eleganckie ciuchy, dałam porządną pracę (doszedł na prawie sam szczyt kariery - brakowało mu zaledwie 3 kreski!) umiejętności miał na max, jedyne co mnie wkurzało to sama jego osoba; nie wiem czy zauważyliście, ale często simy mężczyźni bekają, albo drapią się po bokach, to trochę nieeleganckie zachowanie :/ i ta jego bródka :D miałabym ochotę mu ją zgolić... szkoda, że się nie da!

Dla mnie Ćwirowie (albo Świrowie - nie wiem jak jest w polskiej wersji) też nie są za mądrzy.. niedawno z ciekawości użyłam programu i wydoroślałam ich córkę, Kasandrę. Tatko Ćwir pogadał chwilę z córeczką i potem zaczęli się całować... na oczach Majki! (albo Belli w ang.)
Potem na zmianę robiłam, żeby raz całował Majkę, raz Kasandrę i w ten sposób skłóciłam mamę z córką :D

cherrie
26.11.2009, 13:27
Dla mnie też wszyscy sa dziwni :P [i głupi]

Thea
27.11.2009, 10:21
Kasandra Ćwir. >.< Histeryzuje cały czas, neurotyczka jedna. xd

Phuture.
27.11.2009, 16:07
Henryk Ćwir. :((

caalam
28.11.2009, 10:49
ćwir [cała rodzinka] i ten cały nowak ._.

Samusia122
22.01.2010, 11:08
najbardziej nie lubię rodziny Ćwir ...

Gosiaz135
22.01.2010, 17:17
Lubię:
Papużki, Ćwirów, własne rodzinki
Nie lubię:
Nowaków a najbardziej nie lubię Kawalera

Elajza
29.01.2010, 17:57
Ni nawidzę rodzinki Ćwir, a najbardziej Hnryka :(

Nattalciaa
02.02.2010, 17:51
Mnie wkurza Jan Nowak -.-' Bo zawsze kiedy ktoś dzwoni do mnie podczas kiedy on jest u mnie w domu to jak ja odbiorę to on mnie policzkuje :/

Nunczaki Orientu
04.02.2010, 18:03
Mnie najbardziej Nowakowie
Ten Jan wygląda jak fleja

Alexiel
09.02.2010, 16:55
Jan Nowak - zdecydowanie. I ubranie i głowa i zachowanie jest głupie i denerwujące zarazem. O ile dobrze pamiętam czasy, kiedy grałam w jedynkę, denerwował mnie tezż Henryk Ćwir. Wkurzał innych simów ciągłym opowiadaniem dowcipów.

ewelina17i4
16.02.2010, 16:48
Nowak to totalny oblech!!!cały czas beka i jeszcze ta plama na bluzce fujjjj :(

Oramo
20.02.2010, 13:22
oczywiście, że Jan Nowak, taki brudas! xD

Kab Hun
10.07.2010, 21:23
Nie będę oryginalny - Janek Nowak i jego nieodłączna koszulka.

Ale naprawdę, nie rozumiem co wy macie do Ćwirów. ;p Może są trochę nachalni podczas odwiedzin, ale żeby od razu ich nienawidzić? Już bardziej wkurza mnie next generation tej rodziny w dwójce. Żeby moją Majkę przekształcić na takie cudo jak Bellę i zrobić z niej.... niewierną małżonkę... ych. ;/

Kokardkaa00
12.07.2010, 13:35
Ja nie lubię Henryka Ćwira. Cały czas przychodzi i zaczepia innych Simów ;D

granat00
12.07.2010, 19:40
nowakowie sa dziwaczni

Adrianus
13.07.2010, 09:12
ja nienawidzę kasandry bo jak przyjdzie z ćwirowymi do mnie to lata za mną i chce tylko mnie łaskotać straszyć albo gadać o ufo

Lubie Simsy
18.07.2010, 11:45
nowak jest dziwny

muffindance
05.08.2010, 23:33
Głupacy Nowacy. :P XD

Avantys Impremia
20.10.2010, 13:03
Kasandra Ćwir. Ciągle przychodzi i zajmuje plac zabaw :P

Master of Disaster
25.12.2010, 10:07
He, a ja właśnie Kasandrę bardzo lubiłam. Jak już miałam Abrę, to kazałam jej rzucić zaklęcie przemiany w dorosłego i wyrosła na całkiem niezłą laskę :D Znalazła sobie fajnego faceta, pobrali się... Bardzo mnie wkurzyło, że w dwójce zrobili z niej taką ofiarę losu, i to na dodatek niezbyt atrakcyjną.

A do tematu, to chyba nie będę zbyt oryginalna - najbardziej wkurzał mnie Jan Nowak, ten flejtuch. Moich Simów też denerwował.

kalafjor
25.12.2010, 10:55
Ja najbardziej nie lubiłem Henryka Ćwira vel. Mortiego.;) Miał romans z moją simką i przyszedł do niej z czekoladkami. Ona próbowała z nim flirtować, ale on tylko wpie:)przał te czekoladki:O. Jak zjadł wszystkie to poszedł do domu -,-'.

Trykuu.
07.01.2011, 12:01
A ja nie lubie żadnych simów z miłowa, dziwnowa i werony:(

<facepalm> nie widzisz? to temat the sims 1. -,-
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
@Topic: Ja nie lubie rodziny Gotyccy. Wrr.

patryk916
14.01.2011, 19:57
Każdego,który wiecznie przyłazi :)

Czyli całego klanu Ćwirów :D

Savigge
22.01.2011, 11:59
Nienawidzę Jana, przychodzi i se beka, powalone dziecko :)

miłośniczka zwierząt
05.07.2011, 17:55
ja ostatnio znielubiłam Majkę Ćwir po pierwsze mój sim z nią rozmawia przez telefon skończy rozmawiać idzie się, kąpać a Majka do mnie przychodzi i dzwoni do drzwi no i jeszcze mnie u niej denerwuje ten brak poczucia humoru .

Vanessa
06.07.2011, 14:06
Dokładnie... Ćwirowie są okropni... wkurzaja mnie wszyskie rodzinki które sa w simach od razu po zainstalowaniu podstawy ... ; /

miłośniczka zwierząt
14.07.2011, 10:52
Nowakowie też, są bardzo wkurzający zwłaszcza Jan bo Anię lubię ale, za Janem nie przepadam.

Cam
14.07.2011, 12:05
Który sim jest najgłupszy? Mi się zdaje, że wszyscy mają podobny iloraz inteligencji ;)
Jeśli chodzi o to, którego sima najmniej lubię, to jest to Anna Nowak + te Papużki, czy jak im tam. Jan jest spoko, zrobiłam z niego mega biznesmana, teraz sobie żyje jak Bill Gates, i kto mu podskoczy? :D
U Ćwirów zrobiłam totalną sieczkę. Henryk jest piromanem, który podpala swój dom petardami :O Raz zdarzył się mały wypadek, teraz Kasandra jest zombie :D Majka niedługo ma wyjść za Jana, tylko muszą się najpierw porozwodzić, a potem pewnie wprowadzę Annę do Ćwirów :)

Electric Shabet
15.07.2011, 17:49
Nom, no tu jest strasznie duży wybór, bo wszyscy są głupi :P ale chyba najgłupszy jest pan Henryk Ćwir, więc wybieram pierwszą opcję ;p