PDA

Zobacz pełną wersję : Szybka praca...Dobra praca...


Rëñáës
01.11.2007, 09:18
Hey. A oto poradnik jak mieć dobrą prace w ciągu 1 minuty.
A więc tak:
Wpisujemy kod boolProp testingCheatsEnabled true. Klikamy lewym przyciskiem myszy + shift, na gazetę. Mamy tam: kariera dla dorosłych--> klikamy lewym przyciskiem myszki i mamy tam wszystkie kariery klikamy, którą chcemy. Wyświetla nam się ramka i klikamy przyj mi pracę. Wyświetla się ramka i jest napisane, że samochód przyjedzie o np. 8.00 znów klikamy lewym przyciskiem myszy + shift--> na gazetę i mamy tam ustal poziom pracy na... 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10. 1- tą, którą już mamy, 2- lepsze 3- jeszcze lepsze 4-dobre 5-ok,6 bardzo dobra praca, 7-opłaca się, 8- j.w 9- prawie najlepsza, 10- najlepsza.
I klikamy na, który poziom chcemy klikamy na ikonkę pracy... i sami zobaczycie.

Wiem, że nic nie zrozumiecie, no ale nie umiem jeszcze pisać poradników.
Proszę o szczere oceny.

Pamela
01.11.2007, 17:24
Ten sposób chyba każdy zna.
Zrobiłeś już kilka poradników, ze sposobami które prawie każdy zna.
Może zrób jeden poradnik ale naprawdę potrzebny?
Pozdrawiam :)

megwitch
01.11.2007, 18:12
W takim razie nie jestem każdym, bo ja go nie znałam :P Ale po poradniku spodziewałam się czegoś innego niż kod... Nie gram z kodami.

Rëñáës
04.11.2007, 08:29
Nie każdy zna ten sposób. Np ja go nie znałem i gdy dowiedziałem się, że jest taki kod zacząłem klikać na wszystko i takie coś mi wyskoczyło.
Robię beznadziejne poradniki nie wiedząc, że wszyscy znają ten sposób.
Pozdrawiam Serdecznie wszystkich użytkowników.
Renaes

Alicja008
12.01.2008, 14:54
mi sie ten poradnik bardzo przyda, ale czy jak sie kliknie na najlepszy poziom, to bedzie tak zwana nagroda za ten szczyt?? tak jak jest np. po osiagnieciu szczytu kariery kulinarnej-maszyna do robienia czekolady??

Rëñáës
12.01.2008, 15:47
mi sie ten poradnik bardzo przyda, ale czy jak sie kliknie na najlepszy poziom, to bedzie tak zwana nagroda za ten szczyt?? tak jak jest np. po osiagnieciu szczytu kariery kulinarnej-maszyna do robienia czekolady??
Niestety nie.

Nadiya
12.01.2008, 18:40
Alicja008 żeby odbloować to wystarczy wpisać unlockCareerRewards ja tego często używam xD

Mariola14
13.01.2008, 11:09
hmm a mi ten kod w grze robi blędy i go nie używam już :/

kasiula215
28.01.2008, 19:30
Ten sposób chyba każdy zna.
Zrobiłeś już kilka poradników, ze sposobami które prawie każdy zna.
Może zrób jeden poradnik ale naprawdę potrzebny?
Pozdrawiam :)
Nie zgadzam się z tobą,ja znałam ten sposób ale np.ktoś kto dopiero zaczyna grać w simsy nie wie o tym i zanim by się domyślił minęło by trochę czasu xP

braindamage
04.02.2008, 16:02
hmm a mi ten kod w grze robi blędy i go nie używam już :/
Bledy ? Jakie ? Mi zadnych nie zpowodowal : ).

zelkam
22.04.2008, 16:10
Jak chcecie poszczególne nagrody za pracę wpiszcie boolprop testingCheatsEnabled true i kliknijcie z Shift-em na gazetę wybierając opcję carrer rewards.

Exist
22.04.2008, 19:13
gram od niedawna w simsy i mi się kod przyda, ale nie lubię pracować. Co innego nagrody zawodowe :)

Kicia
05.05.2008, 19:02
No to oficjalnie ogłaszam że ,,poradnik" całkiem przydatny ja dowiedziałam się o tym na początku kwietnia.

Callineck
05.05.2008, 22:09
Ten sposób powoduje błędy jak się ma dzieci i opiekunkę - potrafią przyjść dwie albo żadna. Innych u mnie nie było.

Żeby odblokować platynowa aspirację najpierw trzeba ustawic karierę zawodowa na poziom 9, a później jak Sim jest w pracy za pomocą gazety podnieść na 10.
Wtedy po powrocie z pracy pojawia się komunikat o osiągnięciu szczytu kariery zawodowej i platynowej aspiracji do końca życia.

PS. Tylko mi nie piszcie, że o tym wiecie ;) Doskonale sobie zdaje sprawę, że jak ja wiem to mogą też wiedzieć inni. :)
To wskazówka dla tych co nie wiedzą, bo po wcześniejszych postach zauważyłam, że są wątpliwości.

Ilona
09.05.2008, 00:16
jest jeszcze inny sposob nie powodujacy problemow
http://www.simchaotics.net/Files/MerolaSims2/MultiPainting.htm
za pomoca tego obrazu mozecie rowniez wybrac prace,ktora chcecie,poza tym ten obraz ma wiele bardzo fajnych funkcji :P

Callineck
09.05.2008, 12:54
Wiem, mam ten obraz i przyznaję ,że rzeczywiście jest przydatny (sama go używam zamiast boolPropa i Insimenatora), ale:
1 - pisałam do poradnika o boolPropie - jak ktoś go używa to dodatkowo z obrazem będzie problem
2 - obraz niestety nie jest kompatybilny z dodatkami od CPR ( np. nie podnosi sie poziom potrzeb Simorośli :( chyba, że jest nowa wersja) - nie dotyczy kariery - tę znajdujemy w zwyczajny sposób tylko obrazkiem podnosimy poziom
3 - obraz dostałam z dodatkami od koleżanki i niestety do tej pory nie wiedziałam z jakiej strony on pochodzi.

Tak czy inaczej dzięki :D

Ps. Jeśli ktoś zechce go używać do uzyskania platynowej aspiracji do końca życia to sposób jest taki sam jak przy boolPropie - ustawiamy na poziom 9 -wysyłamy Sima do pracy - i jak będzie w pracy podnosimy na poziom 10.
Wraca z komunikatem o platynowej aspiracji.

Ilona
12.05.2008, 20:01
http://www.simchaotics.net/Files/MerolaSims2/MultiPainting.htm
prosze tutaj masz strone,skad mozna pobrac obraz

trampek12
19.05.2008, 14:25
A z tymi poziomami 1,2,3... to znaczy awans? Że np. 10 to jest szczyt kariery? Bo nie wiem jakie inne mogą być poziomy :P

Ilona
19.05.2008, 16:07
jezeli uzywasz obrazu,to klikasz na JOB i dalej Level Max,jezeli chodzi o kody,to nie wiem,bo ich nie uzywam

Pucca pl
22.12.2008, 18:18
brakuje:
zdjęć
jasności
mózgu

z poważaniem,

Luna
29.12.2008, 20:14
Ten sposób chyba każdy zna.
Zrobiłeś już kilka poradników, ze sposobami które prawie każdy zna.
Może zrób jeden poradnik ale naprawdę potrzebny?
Pozdrawiam :)

ja nie znałam tego sposobu, a ty jak taka mądra sama poradnik napisz.

Aya de Chat
26.01.2009, 13:05
A mi się podoba ten poradnik, nie znałam tej opcji bool propa. Mógłby byc oczywiście bardziej przejrzyście napisany, ale to już kosmetyka. I ja bardzo dziękuje, za ten poradnik :)

Remus Lupin
16.05.2009, 15:32
To jest dobry poradnik, ale odradzam wybierania poziomu pracy gdy chciałem to zrobić i wysłać moje sima do pracy to on nie wykonywa tego polecenia natychmiast znika najlepiej wybrać sobię pracę przez Boolprop ale nie ustawiać poziomu.

Mocho
20.12.2009, 12:12
Ten sposób chyba każdy zna.
Zrobiłeś już kilka poradników, ze sposobami które prawie każdy zna.
Może zrób jeden poradnik ale naprawdę potrzebny?
Pozdrawiam :)

Ale dla mnie bardzo przydatny, jestem nowy i np. jak dla mnie się bardzo przydał :) Krótki poradnik ale poco długi ? Jest ładnie wszystko opisane jak mieć dobrą pracę.

yuppie
29.12.2009, 15:18
bardzo przydatny poradnik .!
i ja takiego sposobu nie znałam.!

jekyll
03.01.2010, 17:40
Ja też nie znałem tego sposobu, loool.

Całkiem fajne i na pewno się przyda.

Sherlock
08.02.2010, 16:53
Cóż, znałem to, ale poradnik z pewnością przyda się osobom, które o tym nie wiedziały :)