PDA

Zobacz pełną wersję : Skarb


Tyskaaa
10.11.2007, 17:55
Ja mam pytanek kilka .... na parceli można kopać, tak? i można wykopać mapę- to już wiem. Ale co tam jeszce można wykopać oprócz kości i kamieni? Słyszałam że jakiś skarb... Czy to jest jakiś nie wiem mebel/ obraz :laugh: ? czy raczej kasa? Czy ktoś kiedyś wykopał kasę? Jak tak to ile?

olliss
10.11.2007, 18:01
Tyskaaa, jest to skrzynia z monetami.
Można ją sprzedać za 5000 simoleanów. Pełni też fukcję lampy. Można ją postawić dla ozdoby :)
Jeśi o mnie chodzi, znalazam skarb już dwa razy.

U mnie działa zawsze ten sposób: kopię w ziemii, klikam na ten sam dołek, daję drugi raz: Kop w poszukiwaniu skarbu, potem jeszcz trzeci. Za trzecim razem zawsze się udaje :)

Pozdrawiam, olliss.

EDIT: Sorki, pomyliłam się. Już poprawiam. A btw. czegoś innego wykopać mi się nie zdarzyło.

RoxyFM
10.11.2007, 19:14
Hmmm nie sprzedaje jej się za 1000 tylko za 5000.Zresztą można wykopać jeszcze figurki,lampy itp.

Tyskaaa
10.11.2007, 19:21
a jakies cenne te figurki?

RoxyFM
10.11.2007, 19:26
Nie.Takie normalne,jakie można kupić.Niektóre są za 600 simoleonów, a niektóre za 400.Ale mój sim kopał w kółko parę godzin i już miał 16000 simoleonów.Myślę,że za drogie dali te figurki,bo tak się można łatwo wzbogadzić w -jak już napisałam- ok.3 simowe godziny

Tyskaaa
11.11.2007, 09:03
Bardzo dziękuję :)

Karima
11.11.2007, 11:13
Można wykopać kości jak już inni pisałi czyli gryzaki dla psów, różne rodzaje kamieni dla ozdoby, mapy lub skarb, a i można jeszcze dokopać się do wodociągu :laugh:

..::lOvE::..
09.01.2008, 16:05
ja jak narazie to wpykopałam wszystkie stare mapy i czaszkę ludzką :O

Sacline
11.01.2008, 14:59
ja jak narazie to wpykopałam wszystkie stare mapy i czaszkę ludzką :O
mozesz pokazaś foto ? O_O
bo jestem ciekawa jak to wygląda..

esef
11.01.2008, 15:54
a do wodociągu to co się stanie? woda pryśnie?

SylveX
11.01.2008, 18:22
gdy sim przebije wodociag, to jak powiedziałeś pryśnie woda, zrobią się w regularnych odstępach czasowych kałuże, a sim będzie panikował jakby byl pozar. Musisz kliknąc na dołek z którego kopałeś i wybrac opcję wypełnij.
Trochę to niedopracowane, bo nawet jak przebijesz rurociąg, to po częściowym zakopaniu dołka możesz tam znów kopac, a rurociągu nie będzie.Nie ma ustalonych miejsc z wodociągami, tak jakby woda płynęła w każdym miejscu.

..::lOvE::..
11.01.2008, 23:57
mozesz pokazaś foto ? O_O
bo jestem ciekawa jak to wygląda..

Pokazała bym Ci gybym zrobiła...ale tak się zaszokowałam ,że emocje mnie zżarły :con:

Milou
12.01.2008, 19:09
Bez sensu pisać nowy temat, więc napiszę to tutaj. Ja wykopałam na parceli mieszkalnej mapę prowadzącą do skarbu. Chciałam ją użyć ale nie da się. Czy to musi jechać na wakacje gdziesz szukac? Pisało, że skarb jest zaznaczony na mapie znakiem x...

Nandelle
12.01.2008, 21:25
Bez sensu pisać nowy temat, więc napiszę to tutaj. Ja wykopałam na parceli mieszkalnej mapę prowadzącą do skarbu. Chciałam ją użyć ale nie da się. Czy to musi jechać na wakacje gdziesz szukac? Pisało, że skarb jest zaznaczony na mapie znakiem x...
znalazłaś mapę i tam pisze do jakiej miejscowosci wakacyjnej jest ona przeznaczona to tam jedziesz zatrzymujesz sie w jakims hotelu dzwonisz po taksówkę i szukasz miejsca ze znakiem zapytania i tam jedziesz i to jest to odkryte miejsce :D

..::lOvE::..
13.01.2008, 20:41
Bez sensu pisać nowy temat, więc napiszę to tutaj. Ja wykopałam na parceli mieszkalnej mapę prowadzącą do skarbu. Chciałam ją użyć ale nie da się. Czy to musi jechać na wakacje gdziesz szukac? Pisało, że skarb jest zaznaczony na mapie znakiem x...

W domu możesz sobię to mapkę powiesić na ścianie ,ale żeby ją użyć musisz mieć ją w plecaku i pojechać do danej miejscowości wakacyjnej. Tam wynajmujesz hotel-wzywasz taksówkę-i zaznaczas miejsce ze znakiem zapytania. Pamiętaj ,że musisz wezwać taksówkę Simem który znalazł tą mapę , badź simem ,który ma ją w plecaku

Ineska
14.01.2008, 19:37
Ja natrafiałam na kości (gryzaki dla psów)i i biżuterię a przy brzegu znalazłam muszelki.

Rtx007
15.01.2008, 11:26
Też trafiłem na kości, biżuterię, muszelki i szkiełka....
A nawet udało mi się wykopać skarb - świetny...

SylveX
15.01.2008, 13:28
a$$iulka23- nie wiem o jaką dokładnie mapę ci chodzi, więc opisze wszystkie:
-Mapa do Pagody w Cieniach-żeby jej użyc musisz pojechac na Daleki wschód
-Mapa do tajemniczej chatki- żeby jej użyc musisz pojechac na wyspę
-Mapa do Zatęchłej Nory(jakoś tak)- żeby jej użyc musisz wyjechac w góry
Wszystkie te mapy można znaleźc kopiąc w ziemi w dowolnym miejscu
-Mapa skarbu- jest ona chyba tylko do ozdoby, znalazłem ją tylko na statku piratów, a skarb można znaleźc bez mapy, sama mapa chyba nic nie daje

Milou
15.01.2008, 19:04
-Mapa skarbu- jest ona chyba tylko do ozdoby, znalazłem ją tylko na statku piratów, a skarb można znaleźc bez mapy, sama mapa chyba nic nie daje

O!! Właśnie o tą mapę mi chodziło!

Kicia
05.02.2008, 09:17
Wrócę jeszcze do poprzedniego tematu: kiedyś sim mojej koleżanki wykopał kamień w kształcie tyłka :O :D :laugh: