PDA

Zobacz pełną wersję : Zamrożone Irysy - nakręć videostory - wybieramy zwycięzcę


Eámanë
17.11.2007, 10:57
Filmów nie jest za dużo, ale może to i dobrze - wybór będzie łatwiejszy ;) Zapraszam do głosowania - macie czas do końca piątku :)

Monitkowa
17.11.2007, 12:02
Skomentuję pierwsza.... Zdecydowanie najbardziej odoba mi się praca Désignéra
Ale dzieło *Luny* też jest ładne, ale nie lubię story z dodatkami maxisa....
Daję gos na kadydata 1.
;)

Cokazoo94
17.11.2007, 19:57
No niestety, ale nie powstrzymałam się od tego żeby skrytykować wasze prace.
Na wstępie powiem, że nie bierzcie sobie tego do serca, bo później nie chcę chodzić z podbitym okiem... ;)
Désignér - Praca bardzo mi się spodobała, tylko szkoda, że to dopiero 1 odcinek, a(tak przynajmniej mi się wydaje) miało to być wszystko za jednym razem no ale przecież to nie ma nic do tego, bo lepiej zrobić mało, a dokładnie niż dużo i byle jak... Pozdrawiam ;*

klaudiasim - O Mój Boże. Najprawdopodobniej było to twoje pierwsze zetknięcie z z kamerą w The Sims 2 i programem do obróbki... Praca mnie nie zachwyciła, a szczególnie to, że w pewnym ujęciu twojej "serialowej" Ellen pokazał się dymek z potrzebą higieny. Dalej nie komentuje i powstrzymam się z dodaniem ostatniego zdania, którego zapewne nie chciałabyś usłyszeć... Nie to, że to by było coś obraźliwego ;) No i pamiętaj żeby nie brać tego sobie do serca, bo to jest tylko moja śmieszna i nic nie znacząca ocena :) Pozdrawiam ;*

*Luna* - Praca świetna! Bardzo spodobał mi się ten efekt hmmm.... jak to nazwać? Przejścia? Dzieje się to od 3 minuty trwania filmiku do 20 sekund po :) Świetne tylko szkoda, że takie krótkie bo dalszy ciąg byłby na pewno bardzo ciekawy ;) Pozdrawiam ;*

Nie zdradzę na kogo głosowałam, bo to było by moim zdaniem nie w porządku... ;) Pozdrawiam :D

Pamela
17.11.2007, 20:43
Wszystkie prace są bardzo ładne.
Gratuluje każdemu, najchętniej zagłosowała bym na wszystkich.
Szkoda że nie można :P
Luna miała ciekawy pomysł, świetnie oddała uczucia.
Designer zrobił to bardzo fajnie, na początku chciałam zagłosować na niego.
Klaudiasim starała sie, videostory było ciekawe.
Konrad zrobił to fantastycznie, naprawde bardzo mi sie podobało, dlatego głosuję na niego.
Pozdrawiam :)

Nikara
17.11.2007, 20:46
Moim zdaniem Luna miałam najlepszy filmik, mimo iż wszystko odbyło się bez słów. Wystarczyło tylko ciepłe przekazanie uczuć. Bardzo podobał mi się ten filmik ;]

Cokazoo94
17.11.2007, 20:51
konrad2310 - O ja sory! Nie zauważyłam że masz linki w sygnaturze :( Już buforuje obejrzę i edytuję ok? :D Wybaczysz? ;)

Nancy
17.11.2007, 21:30
Mi najbardziej podobały sie videostory Konrada2310 i *Luny* . Wiem że włożyliście w to duuużo pracy i serca .
W videostory Klaudisim najbardziej zdziwiło , rozbawiło mnie to kiedy Ewelna mówi Sewerynowi że jest w ciąży i pojawiają się nad nimi minusy :laugh:
W videostory Designera niepodobała mi się spódnica Eweliny. Kiedy siadała to spódnica tak dziwnie wystawała jej poza kolana, a wcześniej zwisały jej nogi .
Wszystkie prace są niezłe .

PS Nie rozumiem tylko jednego. Wszyscy bardziej chwalą *Lunę* i Konrada2310 a najwięcej głosów ma Designer...

mario
17.11.2007, 21:35
Konrad - świetne! Świetnie ci to po prostu wyszło! Twoja praca jest najlepsza ze wszystkich. *Luna* też zrobiła to świetnie! :) Nie sądziłem, że na tym forum są takie ukryte talenty reżyserskie. Radzę wam nakręcić własny film/serial. ;)

Luna zrobiła bardzo fajnie, bo w takiej formie teledysku, a ja tak nie umiem. :(

klaudiasim - jestem pewien, że umiałabyś to zrobić o wiele, o wiele lepiej. Ale mimo, że krótkie, dobrze pokazało kolejność zdarzeń, jaka wystąpiła w fs. :)

Ariedale
18.11.2007, 07:51
Mi się tam wszystkie prace podobały, ale nie powiem na kogo zagłosowałam. No cóż, powiem jeszcze tyle, że to było dla mnie bardzo ciekawe przeżycie zobaczyć jak inni odbierają moją opowieść. No byłam strasznie zadowolona jak się te cztery osoby zgłosiły. VS *Luny* było bardzo piękne i ciekawie zrobione, nie było słów, ale pięknie oddała uczucia. Jak Seweryn i Ewelina leżeli w kwiatach, te przybliżenia kwiatów- cudo. Praca Designera bardzo mi się podobała, wszystko było ładnie zrobione bez ani jednego błędu, muzyka bardzo dobrze dobrana. Tamta praca podobała mi się bardzo. Klaudiasim- widać, że było to pierwsze zetknięcie z filmami. Mimo tego dobrze sobie z tym poradziła. I w końcu Kondrad2310- no, myślałam że już się nie załapiesz, a tu piękna praca. Jest strasznie ciekawa na początku sprzątanie pokoju, taki zwyłky dzień w sierocińcu, potem to co było wcześniej. No praca świetna!
Wszystkie prace były fantastyczne i czekam co będzie dalej...

Isi
18.11.2007, 14:25
Obejrzałam wszystkie filmy po kolei (najpierw przeczytałam oczywiście odcinek fotostory Ariedale - ciekawy scenariusz do filmu konkursowego :)) i miałam drobny dylemat z oddaniem głosu. ;)

Film Désignéra moim zdaniem najbardziej przypomina oryginalną opowieść w formie fotostory (np. pojawiają się cytaty z FS i kolejność pojawiania się ujęć jest identyczna jak kolejność opisywania zdarzeń w FS), jest szczegółowy i dopracowany, widać że autor włożył w to dużo pracy. :) Ma też moim zdaniem klimat serialu.

Film zrobiony przez klaudiasim był poprawny i zawarł w sobie treść fotostory Ariedale, ale niestety najmniej mi się spodobał, głównie dlatego, że szybko minął i poza poprawnością nie miał dodatkowych "walorów". Myślę, że inni autorzy pracowali trochę więcej nad swoimi filmami, postarali się, żeby ujęcia bardziej pasowały do treści (tu np. te różne dymki nie za bardzo pasowały) i gdyby klaudiasim swój też przemyślała i bardziej dopracowała, to byłoby o wiele lepiej. ;)

Jeśli chodzi o film *Luny* to zrobił na mnie wrażenie, a to ze względu na ładne krajobrazy, ujęcia i umiejętne operowanie kamerą. Kadry zmieniały się jak w profesjonalnym teledysku i pasowały do muzyki, autorka ma po prostu wyczucie. :) No i nie brakowało mi dialogów, bo obrazy wszystko dobrze przedstawiały. ;)

Myślę, że konrad2310 wniósł do swojego filmu zdecydowanie najwięcej własnych pomysłów i robił go po swojemu (na tyle, na ile się dało). Podobał mi się ten dodany początek, trochę urozmaicił mi oglądanie kilku "ekranizacji" jednej opowieści. ;) Poza tym ani chwilę mnie nie nudził, podobały mi się ujęcia, myślę, że bardzo trafnie zostali ukazani bohaterowie, do tego dobrze dobrana muzyka - bardzo porządnie wykonany film.

Tak jak już dwie osoby przede mną napisały, ja również nie napiszę, na kogo głosowałam, bo sondy w konkursach nie są jawne i nie chcę nic sugerować innym oddającym głos, więc tak nie bardzo... Ale może idzie się domyślić, na kogo zagłosowałam po tym co napisałam. ;)

Gratuluję udanych prac. :)

Sims-Kasia
19.11.2007, 13:38
oglondnelam prace wszystkich. bardzo mi sie spodobal film designera, klaudi troche mniej bo jest krotki i wogule. luna zrobila to super... oddala uczucia ale brak napisow... konrad ma za dlugie. oddaje glos na prace nr 1. :)

karo12345
19.11.2007, 14:20
Désignér albo *Luna*. Nie wiem normalnie, ludzie!!!

Nancy
20.11.2007, 13:07
Aha, jeszcze do *Luny*: bardzo poboba mi sie to przejscie co Cokazoo94 i ta scena kiedy Ewelina stoi na balkonie, a Seweryn pod balkonem i śpiewa serenade... ;)

KAMOL
22.11.2007, 13:18
designer !!!!!!NAJLEPSZYY

ImNotAToy
23.11.2007, 20:26
Łosz panie... Strasznie ładnie było videostory Konrada i Luny. Reszte tez podziwiam za wkład pracy.. ; > Luna - łądne ruchy kamery, grafika, muzyka i prawie wszystko, oprócz tak długiego i ciągłego lizania się.. ; > x D A Konrad miał b. ciekawie wykonane, ponieważ zaczął jakby od końca i bardzo fajnie to wyszło.. ; > Ładnie dobrane piosenki.. ; >