PDA

Zobacz pełną wersję : Cele wakacyjne poraz kolejny...


SylveX
25.11.2007, 12:41
O co chodzi z celem wakacyjnym "spać pod gwiazdami"?

Collet
25.11.2007, 12:44
Myślę, że chodzi o spanie w namiocie. Chociaż pewna nie jestem...

Ariedale
25.11.2007, 17:07
Tak chodzi o to.

zelkam
25.11.2007, 19:47
Okazuje się też,że cel wakacyjny "tańczę na plaży w spodniczce z trawy" to zwykły taniec hula w dowolny stroju,w dowolnym iejscu.

tysiulek13
26.11.2007, 12:29
Podobnie "baw się z tubylcami, którzy lubią ogień" to taneic z płonącą lancą.

SylveX
26.11.2007, 13:36
tak wiem że niektóry nazwy mogą zmylic bo ja specjalnie kupilem spódniczke z trawy:)

A tak wogle to do spełnienia mam jeszcze 4 cele:))))))))))) to z tymi gwiazdami, udane wakacje x 3, udane wakacje x5 i zaliczenie wszystkich wycieczek

zelkam
26.11.2007, 18:44
Ja miałam kłopot z "naucz się relaksować za pomocą ciepła"-chodziło o naukę masażu z pomocą gorących kamieni,choć wcześniej straciłam mnóstwo czasu na opalanie i w saunie.

psychickid
26.11.2007, 19:44
Skoro już jestem w tym temacie, to po co wogóle są te wakacyjne cele, czy coś? Za wypenienie ich do końca są jakieś nagrody? Czy nagrodą jest samo wspomnienie?

goomaki
27.11.2007, 07:38
Muszę jeszcze zdobyć te 'tańczenie w spódniczce z trawy'
Może mi ktoś powiedzieć jak się tego nauczyć? Od tych tubylców? Bo nie wiem ._.
Męczę się z tym od tygodnia, albo dwóch

Rëñáës
27.11.2007, 07:53
O co chodzi z celem wakacyjnym "spać pod gwiazdami"?
Chodzi o spanie w namiocie, w Trzech Jeziorach.
goomaki-Chyba musisz ubrać spódniczkę z trawy i tańczyć z tubylcami .

tysiulek13
27.11.2007, 13:24
Nie. Chodzi o nauczenie się tańca hula i taniec z tubylcami, można nawet w piżamie :)

goomaki
27.11.2007, 13:50
Ale jak go się nauczyć?

edit. Aha ok. Dzięki sylvex

SylveX
27.11.2007, 13:53
trzeba spac w namicie ale ja go kupilem po powrocie do domu przespal sie w nim mój sim potem go sprzedalem i wspomnienie zaliczone.
Więc niektóry cele możemy spełniac nie będąc na wakacjach a takie jak kupno albumu to tylko w domu.
Aby nauczyc się tańca musisz byc na parceli z wieżą, głośnikiem, obojętnie z czym byle grało, i poczekac az tubylec zacznie tańczyc.potem na niego kliknij i wybierz dołącz do tańca hula

zelkam
08.12.2007, 15:24
A jak zdobyć "ukłoń się",bo ja się kłaniam i kłaniam i kłaniam i nic

Meggie
08.12.2007, 17:24
A moglby byc ktos tak wspanialy zeby opisac wszystkie cele?? bylabym wdzieczna ;***

agnieszka130187
19.12.2007, 16:50
No ja przyłączam się do prośby opisania wszystkich celi, wielkie dzięki za życzliwego i ciepliwego ludka, który się tego podejmie. ;-)

agnieszka130187
19.12.2007, 17:21
Mam pytanko odnośnie celu ZŁOŻYC HOŁD STAROŻYTNEMU LUDOWI przyeczytałam że tozłożenie ofiary w świątyni małp ale gdzie jest ta świątynia ???

Lacuna89
19.12.2007, 19:05
Muszę jeszcze zdobyć te 'tańczenie w spódniczce z trawy'
Może mi ktoś powiedzieć jak się tego nauczyć? Od tych tubylców? Bo nie wiem ._.
Męczę się z tym od tygodnia, albo dwóch

Ja proponuję sobie kupić domek letniskowy na tej wyspie. Zaprzyjaźnić się z tubylcem i jak będziesz w tym swoim domku letniskowym to zaproś go. Włącz wieżę (postaw ją np. na plaży) i wtedy on sam po pewnym czasie zacznie tańczyć taniec hula... przyłącz się i tańcz chwilę ;)

Mam pytanko odnośnie celu ZŁOŻYC HOŁD STAROŻYTNEMU LUDOWI przyeczytałam że tozłożenie ofiary w świątyni małp ale gdzie jest ta świątynia ???

To jest jedna parcela publiczna. Ruiny jakieśtam o ile się nie mylę. Nie pamiętam już bo usunęłam ten dodatek. I to jest taka jakby wysoka fontanna. Dajesz "złóż ofiarę". Sim wrzuca pieniążek i gotowe. uważaj z interakcją "wrzuć mydło". Mój sim mało się nie posikał jak wszystko buchnęło na czerwono ;) hehe :laugh:

A jakie cele potrzebujecie? Ja przeszłam wszystko więc pomogę chętnie ;)

agnieszka130187
20.12.2007, 13:52
Fajnie byłoby gdyby wszytskie były ładnie opisane :) Co jak i gdzie dokładnie zrobić za co wielkie dzięki :)

kotopies
21.12.2007, 06:55
yyyyy powiem ci w gorach znadz mape zjedz nalesniki powitanie i taniec i spanie pod golym niebem-namiot i to wszystko chyba co trzeba w gorach zrobic


rozumiesz?

psychickid
21.12.2007, 11:01
A masz gazetkę od Podróży? Bo tam jest większość dokladnie opisana... ;)

agnieszka130187
21.12.2007, 11:26
No niestety nie mam więc może byś przepisała, jakbyś miała ochotę i chwilkę czasu ??? :) Lub jakoś to szybciutko wkleić czy cosik. Pozdrowionka i Wielkie dzięki. :)

SylveX
21.12.2007, 11:36
Jak ktoś czegoś nie wie z tymi celami to piszcie tutaj, ja już mam wszystkie ukończone oprócz 5xdobre wakacje, tak więc wiem wszystko o wszystkich celach, a jak mnie nie będzie to inni chętnie odpiszą napewno:)

No to go!

psychickid
21.12.2007, 12:54
Z chęcią bym to tu napisała, ale pożyczyłam kumpeli moje dodatki do TS2 i razem z tym gazetki... Ale moż coś będzie w internecie. Poszukam ;D
EDIT: Więc tak, ja znalazłam info (http://www.simstown.info/index.php?mod=dzialy&cat=games&art=bonvoyage_test) o grze, tzn. opisane sa trzy wyspy i nowe interakcje niektóre z nich np. taniec hula to są cele podróż wakacyjnych.
Nie wiem, czy o to dokladnie chodziło... Jak będę miała gazetkę to przepiszę, ale dostanę ją dopiero po świętach, w 2008r. :con:

agnieszka130187
21.12.2007, 13:37
Oki dzięki za fatygę, więc czekamy do po świętach, no chyba, że ktoś coś napisze szybciej. :) Pozdrawiam i wesołych świąt. :)

miracle
21.12.2007, 14:50
A masz gazetkę od Podróży? Bo tam jest większość dokladnie opisana... ;)
Ojacie. A skąd taką gazetke do poszczególnych dodatków wytrzasnąć.?
[przepraszam, ze nie na temat.]

psychickid
23.12.2007, 14:06
Hmm... Wychodzi zawsze w tym samym dniu lub po (ok. 2 dni) premierze wydania dodatku i zwykle trudno ją dostać, także na 100% już jej w kioskach nie znajdziecie ;(. Jeszcze była do Zwierzaków, WB, CPR, Podróży, NS i NŻ. Także do Wolnego Czsu też na pewno wyjdzie :) A razem z gazetka jest od razu płytka z dodatkami (ale takii jak z netu) do danego dodatku (np. Czas Wolny). <wiem, jak to brzmi>
Po świętach mogę opisać, chyba, że ktos prędzej to zrobi :)

cherryalex
28.12.2007, 18:46
Czy ktoś mógłby podać tytuł tej gazety?

kubuss
28.12.2007, 18:56
O co chodzi z tym zdobyciem albumu fotograficznego ?? gdzie go można zdobyc ??

agnieszka130187
03.01.2008, 18:30
Z chęcią bym to tu napisała, ale pożyczyłam kumpeli moje dodatki do TS2 i razem z tym gazetki... Ale moż coś będzie w internecie. Poszukam ;D
EDIT: Więc tak, ja znalazłam info (http://www.simstown.info/index.php?mod=dzialy&cat=games&art=bonvoyage_test) o grze, tzn. opisane sa trzy wyspy i nowe interakcje niektóre z nich np. taniec hula to są cele podróż wakacyjnych.
Nie wiem, czy o to dokladnie chodziło... Jak będę miała gazetkę to przepiszę, ale dostanę ją dopiero po świętach, w 2008r. :con:
Dostałaś już tą gazetkę, żeby opisać cele ??? Czekam i dziękuję. Pozdrowionka :D

Dami
04.01.2008, 15:04
chodzi o gazetę KOMPUTER ŚWIAT??

SylveX
04.01.2008, 15:31
Żeby zamówic album fotograficzny musisz zrobic przynajmniej jedno zdjęcie, potem kliknąc na komputer "Zamów zdjęcia"-wyskoczy dośc duże okno w którym wybierzesz jakie zdjęcia chcesz by btyły w albumie, i w jakiej kolejności, potem klikasz zamów album(45$) i za chwile przyjedzie samochód który zwykle dostarcza produkty spożywcze, wyjdzie dostawca i zadzwoni do drzwi zeby dac ci album

Moniaa1688
15.01.2008, 15:41
Hej mam pytanie. Jak można zdobyć

1.Bawić się z tubylcami
2.Poznaj miejscowe zwyczaje
3.Pokazuje mi wszystkie miejscowe zwyczaje
4.Naucz się odprężać na sposób mieszkańców gór

SylveX
15.01.2008, 16:02
1.Naucz się miejscowego gestu powitalnego(w tym przypadku na wyspie)
2.Naucz sie wszystkich gestów powitalnych
3.zwyczaje-chyba WIDOKI- weź udzial we wszystkich 9 wycieczkach
4. Naucz się górskiego masażu

noalenumer
19.01.2008, 21:36
Czy ktos moze wie, co oznacza cel "stan sie wytrawnym podroznikiem"? to jedyny cel, jakiego nie spelnilam. Sadzilam, ze sam sie zaliczy jak zdobede pozostale, ale tak sie nie stalo. Wiecie, co mam zrobic?
prosze o pomoc.
pozdrawiam wszystkich :)

Litka333
22.01.2008, 18:45
Kto mi powie jak zdobic cel wakacyjny pokazuje mi wszystkie widoki ?

Sun_rise
22.01.2008, 21:59
Musisz wybrać się na wszyskie wycieczki (w każdym wakacjyjnym otoczeniu są 3 ;) ).

Nati
23.01.2008, 15:53
ja zaliczyłam wszystkiecele choc musiałam podróżowac na wakacje w poszczegolne miejsca 2 raz, piszcie chętnie pomogę ;)

noalenumer
23.01.2008, 17:11
Hejka :) juz gdzie bylo to pytanie, ale chyba bez odpowiedzi. Czy cos mi daje spelnienie wszystkich celow? bo zdobylam wszystkie, ale nie widze zadnego efektu...
Po co sie meczylam i glowilam? Wie ktos?

miracle
23.01.2008, 21:13
Hmm... No więc... Trochę tego będzie. =D
Nie mogę zdobyć tych celów [zawsze mam problem z odmianą słowa 'cel' xd] :
-baw się z tubylcami,
-poznawaj miejscowe zwyczaje,
-znajdz zakopany skarb [wiem tylko,m ze trzeba kopac w ziemi. nie wiem gdzie, ile i kiedy. :( ]
-bij się w piersi, jak prawdziwy góral,
-Pokazuje mi wszystkie miejscowe widoki,
-Zdobądź album na zdjęcia, aby pokazywać je przyjaciołom,
-pierścienie drzwene opowiadają ciekawe historie,
-naucz się tańczyc jak mieszkańcy gór,
-idź za przewodnikiem, który pokaże pięć nowych widoków,
- ukłoń się,
-naucz się odprężać na sposób mieszkańców gór.

No. To tyle. xD


[przperaszam za jakiekolwiek błęd y, ale nie mam siły już dziśiaj myśleć. ;*]

Milou
24.01.2008, 07:02
Hmm... No więc... Trochę tego będzie. =D
Nie mogę zdobyć tych celów [zawsze mam problem z odmianą słowa 'cel' xd] :
-baw się z tubylcami,
-poznawaj miejscowe zwyczaje,
-znajdz zakopany skarb [wiem tylko,m ze trzeba kopac w ziemi. nie wiem gdzie, ile i kiedy. :( ]
-bij się w piersi, jak prawdziwy góral,
-Pokazuje mi wszystkie miejscowe widoki,
-Zdobądź album na zdjęcia, aby pokazywać je przyjaciołom,
-pierścienie drzwene opowiadają ciekawe historie,
-naucz się tańczyc jak mieszkańcy gór,
-idź za przewodnikiem, który pokaże pięć nowych widoków,
- ukłoń się,
-naucz się odprężać na sposób mieszkańców gór.

No. To tyle. xD


[przperaszam za jakiekolwiek błęd y, ale nie mam siły już dziśiaj myśleć. ;*]


Postaram się Ci pomóc.
1.baw się z tubylcami-> to chyba chodzi o to, aby nauczyć się tego tańca, co przy wieży tańczą w Wyspie Twikkii nie wiem jak dokładnie się nazywa ale sprawdzę.

2.poznawaj miejscowe zwyczaje-> czyli musisz poznać zwyczaje tych trzech lokacji tzn. jak się zachowują np. w wiosce takemizu jest ukłon itp. mam nadzieje, że chodzi o to.

3.znajdz zakopany skarb-> a tutaj również mam problem, tzn. ja wykopałam taką mapę na której pisało, że moge znaleźć skarb a ten skarb jest zaznaczony krzyżykiem na mapie ale nie wiem jak z niej korzystać. Wykop ją z ziemi ale z plaży (ja wykopałam z plaży)

4.bij się w piersi, jak prawdziwy góral-> mi ta opcja się zaznaczyła jako spełnione jak się nauczyłam gestu powitalnego w Trzech Jeziorach

5.Pokazuje mi wszystkie miejscowe widoki-> jak wszystkie to chyba musisz jechać na wszystkie wycieczki z przewodnikiem w trzech lokacjach.

6.Zdobądź album na zdjęcia, aby pokazywać je przyjaciołom-> tutaj na 100%- porób pare zdjątek w jakiejś lokacji, ale tylko tym aparatem cyfrowym co mają. Jak przyjedziesz do domciu to kliknij na komputerze i tam jest Zamów zdjęcia. Póżniej wybierasz zdjęcia jakie mają sie znaleźć w albumie i w prawym dolnym rogu jest zamów album.

7.pierścienie drzwene opowiadają ciekawe historie-> pierścienie drzewne? nie spotkałam nigdy takiego czegoś, jakby ktoś wiedział to niech napisze.

8.naucz się tańczyc jak mieszkańcy gór-> naucz się tańczyć jak mieszkańcy gór w Trzech Jeziorach tego tańca zwyczaowego.

9.idź za przewodnikiem, który pokaże pięć nowych widoków-> myślę, że musisz się wybrać na pięć wycieczek. w róznych lokacjach

10.ukłoń się-> w Wiosce Takemizu naucz się ukłonu, ja robiłam tak, że klikłam na jakiiegos sima w WT i robiłam z 10 razy gest->ukłoń się w końcu sim się nauczył.

11.naucz się odprężać na sposób mieszkańców gór-> myślę że chodzi tu o masaż szwedzki czy jakoś tam. Wejdż do tego domku gdzie jest masaż i kliknij na tego co robi ten masaż i poproś o naukę. Trochę czasu minie i sim się nauczy.

To wszystko. Mam nadzieję, że trochę pomogłam. Pozdrawiam.

esef
24.01.2008, 18:32
a ja nie mogę zdobyć "rozkoszuj się posiłkiem podanym do pokoju" - o co to chodzi?

no i dołączam się do prośby: niech ktoś kto ma wszystkie cele napisze co to daje

miracle
24.01.2008, 18:45
a ja nie mogę zdobyć "rozkoszuj się posiłkiem podanym do pokoju" - o co to chodzi?


Zamów posiłek w hotelu. ;D Przez telefon, który jest w pokoju. =]

esef
24.01.2008, 19:03
a to jeszcze jedno mam pytanko...
jak złapać tę wstrętną ninje? :D
bo ja na niego klikam, ale zanim simka podejdzie to on znika....

kotek23
25.01.2008, 12:02
Pierścienie drzewne opowiadają ciekawe historie: Kupujesz (nawet w domu) taki duży pień drzewa na stojaku. (Najlepiej wejdź-->Tryb Kupowania-->Sortuj Stylami-->Podróże i tam będzie na 100%). Kup go i będzie chyba opcja "Oglądaj" albo coś. Klikasz na nią i za chwile w prawym, górnym rogu ekranu poajwiają się różne historie. Jak te "drzewo" przestanie opowiadać to będziesz miała ją zaliczoną :)

Mam nadzieje,że pomogłam.

Ps. Sorka, ale nie umiem robić krótkiego opisu.

agnieszka130187
25.01.2008, 13:00
Żeby zamówic album fotograficzny musisz zrobic przynajmniej jedno zdjęcie, potem kliknąc na komputer "Zamów zdjęcia"-wyskoczy dośc duże okno w którym wybierzesz jakie zdjęcia chcesz by btyły w albumie, i w jakiej kolejności, potem klikasz zamów album(45$) i za chwile przyjedzie samochód który zwykle dostarcza produkty spożywcze, wyjdzie dostawca i zadzwoni do drzwi zeby dac ci album
zrobilam 3 zdjecia na dalekim wschodzie chce kupic album i nie moge gdyz nie ma zadnych zdjec jak wyskakuje okno gdy sim wzial opcje zamow zdjecia ;( co sie stalo ???

agnieszka130187
25.01.2008, 14:16
Podobnie "baw się z tubylcami, którzy lubią ogień" to taneic z płonącą lancą.
a jak wykonac ten taniec z plonaca lanca i gdzie ???

esef
25.01.2008, 16:56
zrobilam 3 zdjecia na dalekim wschodzie chce kupic album i nie moge gdyz nie ma zadnych zdjec jak wyskakuje okno gdy sim wzial opcje zamow zdjecia ;( co sie stalo ???

pewnie robisz zdjęcia normalnie, tak jak się robiło zanim wyszły Podróże. A to trzeba kliknąc na innym simie i wybrac opcje zrób mi zdjęcie, wtedy ten inny sim sie ustawi i bedzie twojemu robił zdjęcie.

miracle
26.01.2008, 10:21
7.pierścienie drzwene opowiadają ciekawe historie-> pierścienie drzewne? nie spotkałam nigdy takiego czegoś, jakby ktoś wiedział to niech napisze.
Już do tego doszłam. W trzech jeziorach na parceli publicznej [np. Park Przytulny - czy jakos tak] jest taki wieelki pierścien drzewny z jakimiś kreskami itp. Trzeba na niego kliknac i wybrac "Obejrzyj".

11.naucz się odprężać na sposób mieszkańców gór-> myślę że chodzi tu o masaż szwedzki czy jakoś tam. Wejdż do tego domku gdzie jest masaż i kliknij na tego co robi ten masaż i poproś o naukę. Trochę czasu minie i sim się nauczy.
Ale w Trzech Jeziorach nie ma żadnego masażu...
1.baw się z tubylcami-> to chyba chodzi o to, aby nauczyć się tego tańca, co przy wieży tańczą w Wyspie Twikkii nie wiem jak dokładnie się nazywa ale sprawdzę.
Taniec w ogniu to "Tańcz na plaży w spódniczce z trawy".

To ktoś wytłumaczy o co chodzi z tymi dwoma. ? ;]

SylveX
26.01.2008, 17:44
taniec w ogniu>baw się z tubylcami którzy lubią ogień

tańcz w spódnicce z trawy na plaży>taniec hula

W GÓRACH JEST MASAŻ!-Masaż głęboki, spenetruj wszystkie parcele w 3 jeziorach

noalenumer
26.01.2008, 17:49
hejka, w trzech jeziorach jest masaz - goracymi kamieniami, i to sie nazywa naucz sie odprezac jak mieszkancy gor.
baw sie z tubylcami to nauka tanca . trzeba poczekac az zaczna tanczyc i sie dolaczyc.
taniec w ogniu to taniec z plonacym kijaszkiem. taki facecik stoi na kocu, przy plazy i macha kijkiem do muzyki. musisz go poprosic o nauke.
a tancz w spodniczce z trawy to taniec hula i nie musi byc ani na plazy ani w spodniczce.
pozdrawiam.

miracle
26.01.2008, 19:35
taniec w ogniu>baw się z tubylcami którzy lubią ogień

To wiem, ale jest też osobny cel - samo "Baw się z tubylcami".

hejka, w trzech jeziorach jest masaz - goracymi kamieniami, i to sie nazywa naucz sie odprezac jak mieszkancy go

Masaż gorącymi kamieniami jest na Wyspie Twikki, xD

SylveX
27.01.2008, 07:47
"Baw się z tubylcami"-naucz sie miejscowego gestu powitalnego

"Naucz się odprężac na sposób mieszkańców gór"-tu chodzi o masaż którego można sie nauczyc w górach, w każdym otoczeniu wakacyjnym mozna się nauczyc innego, sprawdz wszystkie parcele publiczne w Trzech Jeziorach, na jednej dam sobie glowe odciąc że jest stolik do masażu, bo moi simowie sie jakoś tego nauczyli

miracle
27.01.2008, 09:29
O dzięki. Znalazłam ten masaż. Był na parceli, która w nazwie miała "Ośrodek..." i to mnie zmyliło.
A czy na wyspie Twikki miejscowy gest to "Luzak" ?

Suomi
19.02.2008, 21:01
Chyba tak.
U mnie w simach znam tylko dwa gesty, z wioski takamizu i z wyspy twiki więc nie może być z Krainy trzech jezior.

meg_94
14.03.2008, 13:06
Myślę, że chodzi o spanie w namiocie.

aneta_zyleta
06.02.2009, 17:51
tak spanie pod gwiazdami to spanie w namiocie, ja zaliczyłam już wszystkie cele wakacyjne ;) (zawsze mozna kupic namiot w domu i kazac simowi sie przespac na minutke i sie spelnia ;P)

Nadzieja.
06.02.2009, 18:51
Też zaliczyłam wszystkie cele wakacyjne ;DTak naprawde wiele rzeczy można zrobić w domu.

Searle
06.02.2009, 20:24
Więc podpowiedzcie mi, proszę, jakie są sposoby by nauczyć się tych powitań - moich simów, choćby stali przed hotelem nikt nie pozdrawia :(

Wampirencja
07.02.2009, 01:35
najlepiej zmusić sima do interakcji z simem który jest ubrany "tubylczo" - rozmawiać, żartować itp. W pewnym momencie sam zagada do nas :)