PDA

Zobacz pełną wersję : Sharoon


Elros
26.11.2007, 14:02
Sharoon to z pewnością dom dla osób które lubią domowe ciepło pastelowe kolory.Jest to dom Clean czyli bez żadnych dodatków zgrywanych z internetu :) Dom kosztuje 19.781 $ Nie dość że starter to jeszcze Clean i zrobiony z The sims,Randka,Balanga Oceniajcie :)



Bryła :Bardzo mnie się podoba ogrodu w zasadzie nie ma bo to w końcu starter i nie mogłem wydawać tyle dolców :P
http://i2.************/6ktl342.jpg

Przed pokój : Także ciepły tzn. przyjemny dla oka :)
http://i15.************/6urua6a.jpg
Salon razem z kuchnią: Ograniczenia pieniężne dały się tu we znaki lecz pusto nie jest :) Kuchnia z salonem połączona także dla tego by nie wydawać tyle kassssyyy :P

Sypialnia :Eleganca i przyjemna tak można ją streścić :)
http://i9.************/8f301ad.jpg
Łazienka :Z niej nie jestem zadowolony..... 20.000 na start wrrrrrrrr..... :angry: :angry:
http://i6.************/8am22h4.jpg


To już koniec prezentacji Sharoon,tak wiem że spodziewaliście się czegoś więcej ale w końcu to tylko starter.



To jak wstawiacie ocenki :smirk:


Pozdrawiam

Adam1995_Winner

ADRIAN
26.11.2007, 15:39
W sumie fajny dom i pomysł.
Niektóre elementy bym pozmieniał, ale jak na starnrt to nie jest źle.
Podoba mi się pomysł...
Może i ja wystawie jakiś "clean i start" jak ty to określasz...
daje 9/10

Oskikop
26.11.2007, 16:12
Zauważyłem ,że drzewka w ogródku są z internetu. Obrazy w salonie i w sypialni nie pasują do reszty. Przedpokój to bardziej kącik nauki. Komplet kuchenny napchane tam jak nie wiem nawet posiłku nie można zrobić. drzwi do domu nie pasują do okien.
Ogólnie nie jest źle 6/10

Elros
26.11.2007, 16:48
Zauważyłem ,że drzewka w ogródku są z internetu. Obrazy w salonie i w sypialni nie pasują do reszty. Przedpokój to bardziej kącik nauki. Komplet kuchenny napchane tam jak nie wiem nawet posiłku nie można zrobić. drzwi do domu nie pasują do okien.
Ogólnie nie jest źle 6/10



Drzewka mam oryginalne nie siągam drzew w cale !
Obraz w salonie pasuje bo ma zółtą ramkę.
Przedpokój a co ty byś wstawił mając do wyboru tylko dwa dodatki w TS1 ?

Oskikop
26.11.2007, 16:55
1.Ja mam sims 8w1 i nie ma tam tych drzewek.
2. moim zdaniem nie pasuje jest taki staro-dawny a cały dom jest dość współczesny.
3. wstawił bym tam wazonik ,telefon, lustro no i może krzesełko

Elros
26.11.2007, 17:04
1.A ja mam
2.W cale że nie
3.Hmmmmm.... 3 elementy i pózniej że za pusto

Oskikop
26.11.2007, 17:11
1.to pokaż opis.
2. każdy ma swoje zdanie i nie kłóć się z powodu, że tobie się podoba a mi nie.
3.przeczytaj dokładnie posta cztery elementy.
4.Jak chcesz sie kłócić to na prywatnych wiadomościach a nie tu.

Elros
26.11.2007, 17:13
1.Po co O.o ?
2.Wszystko jest w jednym stylu on nie jest a ni nowoczesny a ni starodawny
3. ???
4.Ja się ni kłuce tylko wyrażam swoje zdanie :)

Vegeta
30.11.2007, 13:37
Fajny domek!Serio podoba mi się bardzo ;) 9/10

cosmo
01.12.2007, 13:45
Kompletnie mi się nie podoba. Wszędzie tylko jakieś mdłe ściany, podłoga wszędzie ta sama drewniana... Jest dużo tanich i ciekawych tapet i podłóg. No i ciekawe gdzie oni jedzą posiłki bo jadalni tu nie widzę. 2/10

mario
01.12.2007, 14:52
Zwykle nie oceniam domów w TS1, ale zaciekawiła mnie nazwa, więc ocenię. ;)

Bryła:Prosta, nijaka, te drzwi wejściowe kompletnie nie pasują. Skoro robisz jasny tynk, to daj ciemny dach, a tak to się zlewa i jest brzydko. 1/10

Ogród: Tu go właściwie nie ma, ale to co jest, to w ogóle jest beznadziejne. Czemu są 2 takie same drzewka zaraz obok siebie? To nie jest najlepszy pomysł. A ten kącik do odpoczynku jest okropny. Grill tu, fotele tu, a lampa tam. A jeszcze mało tego - żadne z tych obiektów do siebie nie pasują. 2/10 (za kilka krzewów)

Wnętrze: Nie rozumiem czemu w przedpokoju, zaraz obok drzwi do środka domu stoi sztaluga do malowania! 0 pomysłu na przedpokój - widać, że nie wiedziałeś, co tam powkładać. Co prawda w salonie razem z kuchnią pusto nie jest, ale wszędzie wspominasz, że pieniędzy brakowało, a tą drogą ohydną mapę nad tv pokusiłeś się wstawić. Kolorystyka mi się nie podoba, lodówka też nie. Już lepsza byłaby ta biała (nieco tańsza). Sypialni eleganckiej i przyjemnej raczej bym nie nazwał. Jest pusta, za duża, wali po oczach ta wykładzina i łóżko tam nie pasi. W ogóle nie rozumiem, dlaczego szafki nocne są tak daleko od łóżka. :O A łazienka... Ło Boże. Mogłeś jeszcze większą zrobić... Przecież mogłeś spokojnie zrobić ją mniejszą, poustawiać ładnie meble i jakoś by to wyglądało. A ta wanna tak na środku... Podsumowując wnętrze ani trochę mi się nie podoba, jednak za to, że jest to starter masz ode mnie ulgę w postaci 2 pkt... 2/10

1/10
2/10
2/10
----
4/30 czyli mniej więcej 1.5/10. Reasumując twój dom wypada baaardzo słabo w moich oczach.

UWAGI: Nigdy więcej nie przypominaj przy każdym zdjęciu, że miałeś mało pieniędzy, żeby zrobić coś ładnego. Jeżeli ci nie pasuje budowanie starterów, to po prostu tego nie rób. To tak, jakbyś chciał przekazać, że 'nie czepiajcie się wyglądu domu, bo miałem mało pieniędzy na dobre wyposażenie go'. I jeszcze jedno. To userzy mają ocenić twój dom, a nie ty tekstami typu:
- Eleganca i przyjemna [...]
- Bardzo mnie się podoba [...]
- Ciepły tzn. przyjemny dla oka.

Pozdrawiam, Désignér . :)

Desinger ? CO CI JEST ?
Wszystko ze mną w porządku. ;) Po prostu nie podoba mi się ten dom, bo jest taki najzwyczajniej zwykły, prosty i brzydki. :)

Nuda
04.12.2007, 17:18
Domek przeciętny :con:Kuchnia połączona z niby salonem to kolejny minus.Widać ,że to starter,ale nistety bez odrobiny fantazji i polotu. 5/10 Życzę powodzenia w budowaniu :) Pozdrawiam

Peyer
07.12.2007, 15:18
Dom bardzo mi sie podoba. Jak na tak mały koszt to wspaniały domek.
10/10

Dsquared
08.12.2007, 22:19
hah... powiedz mi gdzie te simy będą jeść? ...jak juz cos pokazujesz to przynajmniej sie postaraj.

Komurka
10.12.2007, 10:01
Pomimo tego, że starter to w tym domu wszystko jest, ogromny + za to !!
Śliczny mały ogródek, który z pewnością simy zagospodarują go jak się dorobią kasy ;)

Kałuża95
12.12.2007, 09:03
Bryła zapowiada dom ciekawie, ale...
W środku mdło...
Trochę Koloru ludzie (byle nie róż hehe)...
6/10