PDA

Zobacz pełną wersję : Udana impreza


sympathique.
03.12.2007, 18:05
Wesele

Tak naprawdę wystarczy się pobrać (szczęśliwie), aby każdy był zadowolony. Oto lista rzeczy do kupienia:
-bufet
-"toastowe" drinki (takie z kieliszkami)
-radio
-stoliki lub ławki albo krzesła
-tort weselny

Zwykła impreza
Lista rzeczy do kupienia:
-bufet
-radio
-stoliki do jedzenia rzeczy z bufetu
-krzesła do nich
Krok 1
Zapraszanie
Kiedy już mamy wszystko, pamiętajmy o tym, aby nie zapraszać do siebie wrogów, niekoniecznie swoich. Jeśli dwaj twoi najlepsi przyjaciele się nienawidzą, zaproś tylko jednego. Każda złośliwość na przyjęciu obniża jego ocenę.

Krok 2
Pierwsze kroki

Powitaj wszystkich. Zachęć ich do wspólnej rozmowy. Włącz radio, podaj rzeczy z bufetu. Zajmij się teraz którymś z gości. Rozmawiaj, podziwiaj, a przede wszystkim opowiadaj dowcipy. Tak potraktuj każdego sima. Z którymś spróbuj potańczyć. Pamiętaj, aby umożliwić gościom dostęp do toalety!
Krok 3
Zmęczenie

Pod koniec imprezy, kiedy każdy będzie już zmęczony, daj trochę odpocząć gościom. Pooglądaj z nimi telewizję. Jeśli impreza nadal będzie nudna, warto przejść do nieco lepszych interakcji. Pocałować kogoś gorąco itp.

Zamieszczajcie uwagi, czy poskutkowało!

UWAGA. Osoby używające boolPropa mogą polepszyć nastrój gościom. dzięki temu będą bardziej chętni do zabawy. Pełna wersja kodu: boolProp TestingCheatsEnabled true

zelkam
09.12.2007, 08:29
Super pomysły,bo mi nigdy przyjęcia nie wychodzą.

Iminashi
16.12.2007, 14:29
bardzo fajny poradnik. fnx :)

psychickid
17.12.2007, 16:20
No, kiedyś nie potrafiłam robić udanych imprez. Ale z tym poradnikiem na 100 % sobie poradzę :D Choć raz mi się udała (jedna z 50 :laugh: )... Wtedy zaprosiłam miłości mojch simow, tzn. sympatie mojej nastolatki, simkę, z którą miałam romans (mężuś siedział w pracy) i paru innych simów. Ale Twój poradnik jest super :P

Nata
17.12.2007, 17:34
Fajny poradnik, na pewno mi się przyda bo nigdy nie umiałam robić fajnych przyjęć ;P

sympathique.
17.12.2007, 17:46
Dzięki :D. :) Dodam jeszcze, aby przyjęcia robić wcześnie, nigdy o północy- wszyscy goście pójdą i teoretycznie możliwa katastrofa.

Lenusiek93
18.12.2007, 11:49
Może nareszcie zrobię jakieś fajne przyjęcie xD

Świetny poradnik:)

Caroliiine
10.02.2008, 17:45
no mi też może w końcu się uda :D bo jak narazie udało mi się raz, gdy zaprosiłam nażeczonego mojej simki i nikogo oprócz niego :D XD

Kicia
05.05.2008, 19:17
A ja zawsze miałam balangi B) ale ostatnio na weselu była katastrofa bo wrednej babie się zachciało sii :angry:

Callineck
05.05.2008, 23:01
Te toastowe drinki to pewnie szampan :)
Tylko trzeba z nim uważać, bo:
1. wszyscy chcą tylko spełniac toasty i nie mozna prowadzić żadnych rozmów, ani zaprosić do tańca
2. bardzo szybko napełnia pęcherz i czasami goście idą do domu z toaletą w "chmurce" mimo, że jest dostęp do kibelka.

Kiedyś miałam "balangę" na weselu, na którym goście poszli wcześniej do domu i została tylko młoda para z barmanem. Młodzi tańczyli wolny taniec. Z tego wynika, że małżonek który nie urządzał przyjęcia jest "gościem"

Można też dodac dużo kwiatów i innych ozdób dla poprawy wystroju. Gorzej jak baloniki popękają w trakcie :P

Poradnik ok.

JulitA=)
11.10.2008, 08:47
A moje przyjęcie kończy się zawsze na statusie dobra zabawa i nigdy inaczej, da się jakoś lepiej? Mieliście coś innego lepszego?

JBronkar
30.10.2008, 20:58
Super ;] Zrobię jutro. ;*

Weraxera
01.10.2014, 19:37
A moje przyjęcie kończy się zawsze na statusie dobra zabawa i nigdy inaczej, da się jakoś lepiej? Mieliście coś innego lepszego?
Z tego, co pamiętam, jest jeszcze status "Balanga" :) Mi też się zawsze kończyło na dobrej zabawie :D

Super poradnik! (y)