PDA

Zobacz pełną wersję : Bahama Style [BRAK ZDJĘĆ]


Elros
10.12.2007, 14:25
Nowy dom ^^ zbliżają się święta więc daje coś świątecznego :D W domu mieszka młoda para która niedawno sie tu wprowadziła.INFORMUJE ŻE OCENIAJ TYLKO BRYŁE I WNĘTRZE.WSZYSTKIE INNE OCENY NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ!

OCENIAJCIE !

Peyer
10.12.2007, 15:11
Dom jest po prostu piękny. Wszystko do siebie idealnie pasuje.
10/10

cosmo
10.12.2007, 15:45
Mógłbyś z łaski swojej wsadzać te fotki na imageshack.us bo mi sie nie wyświetlają. :wacko:

Komurka
10.12.2007, 15:58
W pokoju dziennym meble identyczne które kiedyś miałem w TS2 :P
Zacznę może od kuchni ponieważ najbardziej mi się podoba, ogólnie to uwielbiam różnego typu brązery. Fajnie do tego wkąponowałeś trochę zieleni.
Szkoda tylko, że kuchnia zupełnie odstaje od reszty domu.
W pokoju dziennym uważam, że jest za dużo przedmiotów, osobiście pozbył bym się tego kwiatka na stole wystarczającymi dodatkami są te jabłka. Następnie zrezygnował bym z jednej wiszącej szafki. Nie za bardzo pasuje tez ten stolik obok którego leża gazety, jest on w innym odcieniu, który bardzo się gryzie z resztą. Co do łazienki co tu dużo mówić bahama style ^_^.
Sypialnia, rewelacyjne łóżko, jednak nie pasuje mi do niego ten dywan, jest położony w złym miejscu - tak brzydko wygląda. Reszta całkiem fajna, jednak gdzie się podziały drzwi do tego pokoju?

ADRIAN
10.12.2007, 18:08
Totalnie cię nie rozumiem... stwierdzeniem:
"INFORMUJE ŻE OCENIAJ TYLKO BRYŁE I WNĘTRZE.WSZYSTKIE INNE OCENY NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ!"
Bo wystawiasz zdjęcia a mówisz oceniaj to to i to...

To tak jak ja bym wystawił dom mający 7 pokoi i powiedział proszę ocenić pokój pierwszy i kuchnie...

A dom?? Ok...

Elros
10.12.2007, 19:58
Ocena domku mnie rozbawiła "A dom?? Ok..."

Anastazja
10.12.2007, 20:36
Adam1995_Winner i ADRIAN, się nie lubią ;(
Czytam Wasze tematy już od jakiegoś czasu, xP
oraz Wasze opinie i oceny, i muszę przyznać, że zawsze dobrze się bawię:laugh:
Budujecie strasznie podobnie, naprawdę - macie ten sam styl. xP
Poza tym piszecie posty które mi się świetnie czyta :D
ADRIAN - wiem co czujesz po skasowaniu sygnatury, przeżywałam to samo ;(

Lubię ten dział, sama mam simy 1 i zastanawiam się,
czy nie zbudować jakiegoś domku :smirk:

Nowy dom ^^ zbliżają się święta więc daje coś świątecznego :D

Adam, napisałeś że domek jest świąteczny, hmmm
spodziewałam się Mikołaja, choinki,
a zastałam styl hawajski :O -- czy Tobie się zdjęcia nie pomyliły? :D

Bryła z tym dachem wygląda tak jakby ktoś uciął pierwsze piętro i tak zostawił.
Wnętrze domku jest przepiękne, ze szczegółami dopracowane i ładnie zagospodarowane
Kuchnia zapiera dech w piersiach, jest olśniewająca

9/10 - bo nie ma choinki

Cadäver
10.12.2007, 21:01
świetny!
tylko dach mi zbytnio nie pasuje ale reszta wszystko cudownie!
9,9/10

Komurka
10.12.2007, 21:12
Wydaje mi się, że chyba pora zakopać ten topór wojenny chłopaki!!

ADRIAN
11.12.2007, 11:31
nie nie nie!! nie mamy takiego samego stylu...
Ja całkiem inaczej buduje domy... niz Adam i proszę mnie nie wrzucać do jednego worka.

I wydaje mi się ze poswięcam nieco więcej czasu na wybudowanie domku niz Adam.

Napisałem ze dom ok bo niechciałem byś jak inni i pisać:
Yo nie mój styl... 0/10 więc pisze ze ok...
Dom musi byś naprawdę okropny bym napisał ze mi sie nie podoba.

Elros
11.12.2007, 12:37
Nie chce brać udziału w kolejnej awanturze ; /

Dsquared
11.12.2007, 14:25
Wyciągnij wszystkie meble z tego domu i zostanie prymitywny badziew robiony w 1 godz. Zresztą meble jak widac wszystkie z kompletów, więc żadnej własnej inwencji...
Pomieszczenia nie praktyczne...w kuchni nie ma gdzie przyrządzać posiłków, sypialnia bez szafy, lustro obok zlewu? zamiast pod?...
I nie mydlij oczu, że nie bierzesz pod uwagę ocen ogrodu...ze zwykłego lenistwa nie chcialo się go robić...taka prawda
Jednym słowem dziadostwo otoczone ładnym "papierem"...w postaci dodatków.

Elros
11.12.2007, 15:20
"Wyciągnij wszystkie meble z tego domu i zostanie prymitywny badziew robiony w 1 godz."Sam wiesz ode mnie lepiej w ile godz. robiłem no spox :D
"Zresztą meble jak widac wszystkie z kompletów, więc żadnej własnej inwencji..."
I tu się mylisz...
"I nie mydlij oczu, że nie bierzesz pod uwagę ocen ogrodu...ze zwykłego lenistwa nie chcialo się go robić...taka prawda"
Nie umiem robić za bardzo ogrodów... i znowu wiesz lepiej ode mnie.
Zdanie końcowe... nie komentuje bo żal.pl

Oskikop
11.12.2007, 16:41
Bryła:
nawet ładna ale kompletnie nie pasuje do klimatu domu 5/10
Salon:
ładny ale za dużo tam napchane7/10
Łazienka:
kompletnie mi sie nie podoba i jeszcze te drzwi przez które wszystko widać(czy chciał byś aby w twoim domu byłoy takie drzwi aby karzdy mógł patrzeć co robisz4/10
sypialnia:
Śliczna 9/10
kuchnia
Piękna, ale nie psuje do reszty domu i zauważyłem że zapomniałeś zrobic do niej drzwi, czyli nie da siędam wejść XD 8/10
Ogółem:
dom ładny ale pare zeczy żle zrobionych. 6/10

Elros
11.12.2007, 17:03
każdy(karzdy)było by(byłoy) i parę innych błędów nie dobiło.Jak ja Ci wstawiłe 6/10 to ty mi je wstawiasz już 2x nie rozumiem...

ADRIAN
11.12.2007, 17:47
Wyciągnij wszystkie meble z tego domu i zostanie prymitywny badziew robiony w 1 godz. Zresztą meble jak widac wszystkie z kompletów, więc żadnej własnej inwencji...
Pomieszczenia nie praktyczne...w kuchni nie ma gdzie przyrządzać posiłków, sypialnia bez szafy, lustro obok zlewu? zamiast pod?...
I nie mydlij oczu, że nie bierzesz pod uwagę ocen ogrodu...ze zwykłego lenistwa nie chcialo się go robić...taka prawda
Jednym słowem dziadostwo otoczone ładnym "papierem"...w postaci dodatków.

Popieram...
A ty Adam1995_Winner nie umiesz znościć krytyki...
I z tego powodu te kłótnie

Origáme
11.12.2007, 18:37
A tam a mi się podoba moja ocena 7,5/10

Oskikop
11.12.2007, 19:58
każdy(karzdy)było by(byłoy) i parę innych błędów nie dobiło.Jak ja Ci wstawiłe 6/10 to ty mi je wstawiasz już 2x nie rozumiem...
sam w tej wypowiedzi piszesz błędy, a mnie się czepiasz i zastanawiam sie jak byś ty napisał tą wypowiedź nie mając czasu bo się śpieszysz w ważnej sprawie. i czego tu nie rozumiesz przecież oceniałem jak dom mi sie podoba a nie na jakieś układy i popieram Adriana nie umiesz przyjąć krytyki.
mam nadzieje że z powodu tej odpowiedzi nie zrobisz kłótni.

Owl Finch
11.12.2007, 20:11
co do domku wszystko super, ale miałbyć świąteczny czy cośxD

Kałuża95
11.12.2007, 20:17
Znowu Przyczepie się do dachu.. wystają ściany co jest minusem...
W środku bardzo ładnie...
Raczej jest wakacyjnie a nie świątecznie....Chyba że miałeś na myśli święta na hawajach...
8/10

Crop.
11.12.2007, 20:35
nie nie nie!! nie mamy takiego samego stylu...
Ja całkiem inaczej buduje domy...
Yo nie mój styl... 0/10 więc pisze ze ok...

Przepraszam bardzo ale to jego dom nie twój i on buduje swoim stylem nie każdy musi się upodabniać do ciebie i budować tak jak ty, twoim stylem itp. :O
Dom jest śliczny, podziwiam :) 10/10

Vegeta
15.12.2007, 17:09
Przepraszam bardzo ale to jego dom nie twój i on buduje swoim stylem nie każdy musi się upodabniać do ciebie i budować tak jak ty, twoim stylem itp. :O
Ale skoro Adam prosi o krytykę to ją dostał ,nie każedemu podoba się jego dom :)
Mnie się podoba 10/10.
Jednak radzę Ci, w wolnym czasie spróbuj pobudować jakieś ogrody:) Jak popracujesz to napewno Ci się uda

Origáme
18.12.2007, 13:32
ładny i tyle
Pozdr. :)

ADRIAN
18.12.2007, 17:34
Przepraszam bardzo ale to jego dom nie twój i on buduje swoim stylem nie każdy musi się upodabniać do ciebie i budować tak jak ty, twoim stylem itp. :O
Dom jest śliczny, podziwiam :) 10/10

Całkowicie nie zrozumiałeś mojej wypoeiedzi...!! Nie jest to do rego wątku przeczytaj CAŁY TEMAT

Rëñáës
18.12.2007, 19:24
Całkowicie nie zrozumiałeś mojej wypoeiedzi...!! Nie jest to do rego wątku przeczytaj CAŁY TEMAT
Nie zrozumiałaś.
Domek ładny, cieplutki. 8,59/10

cosmo
18.12.2007, 19:46
Jak się nie umie robić ogrodów to się albo go nie robi albo nie daje domów do oceny. Bo jak dajesz dom to podelega ocenie wszystko a nie tylko to co ty sobie zażyczesz. :O
A poza tym to wydaje mi się że chcesz być jakims super szanowanym konstruktorem domów w The Sims takim jak Adrian ale nie za bardzo ci to wychodzi. Trzeba mieć talent a nie tylko avatar z napisem "Modern Studio" (to naprawde nie daje ci żadnego prestiżu :wacko: )...

Dsquared
18.12.2007, 19:53
Jak się nie umie robić ogrodów to się albo go nie robi albo nie daje domów do oceny. Bo jak dajesz dom to podelega ocenie wszystko a nie tylko to co ty sobie zażyczesz. :O
A poza tym to wydaje mi się że chcesz być jakims super szanowanym konstruktorem domów w The Sims takim jak Adrian ale nie za bardzo ci to wychodzi. Trzeba mieć talent a nie tylko avatar z napisem "Modern Studio" (to naprawde nie daje ci żadnego prestiżu :wacko: )...

Trafiłeś w samo sedno sprawy...w 100% się zgadzam.

ADRIAN
18.12.2007, 20:26
Jak się nie umie robić ogrodów to się albo go nie robi albo nie daje domów do oceny. Bo jak dajesz dom to podelega ocenie wszystko a nie tylko to co ty sobie zażyczesz. :O
A poza tym to wydaje mi się że chcesz być jakims super szanowanym konstruktorem domów w The Sims takim jak Adrian ale nie za bardzo ci to wychodzi. Trzeba mieć talent a nie tylko avatar z napisem "Modern Studio" (to naprawde nie daje ci żadnego prestiżu :wacko: )...

Zrobiło mi się naprawdę miło.
Dziękuję za komplement...
Aż mi głupio...
Nie iwedziałem ze moje domy az tak wam się podobają :)

Elros
19.12.2007, 08:12
No chyba nie tutaj podziękowania.... :angry:

Rëñáës
19.12.2007, 09:53
Jak się nie umie robić ogrodów to się albo go nie robi albo nie daje domów do oceny. Bo jak dajesz dom to podlega ocenie wszystko a nie tylko to co ty sobie zażyczysz. :O
A poza tym to wydaje mi się że chcesz być jakimś super szanowanym konstruktorem domów w The Sims takim jak Adrian ale nie za bardzo ci to wychodzi. Trzeba mieć talent a nie tylko avatar z napisem "Modern Studio" (to naprawdę nie daje ci żadnego prestiżu :wacko: )...
To może mu powiesz co robi źle?
Uważam, że Adam robi lepsze domy niż Adrian.
I dlaczego szanowanym? Dlatego, że bardziej lubisz Adriana czy dlatego, że użył takiego zdania? W końcu uczymy się na błędach.
__________________________________________________ ___
Domek jest bardzo ładny, cieplutki. Już pisałem. Hmmm... Jest jeden minus. Zmień te rzędy palm obok samochodów. Trochę to nie za ładnie wygląda.

cosmo
19.12.2007, 12:38
Bosz, ale wy się czepiacie kazdego słowa. Chyba kazdy wie jakie fajne domy buduje Adrian? Myśle że jest najlepszym konstruktorem domów The Sims na tym forum. A "szanowany" - tak mi się powiedziało... xP

ADRIAN
19.12.2007, 18:03
To może mu powiesz co robi źle?
Uważam, że Adam robi lepsze domy niż Adrian.
I dlaczego szanowanym? Dlatego, że bardziej lubisz Adriana czy dlatego, że użył takiego zdania? W końcu uczymy się na błędach.
__________________________________________________ ___
Domek jest bardzo ładny, cieplutki. Już pisałem. Hmmm... Jest jeden minus. Zmień te rzędy palm obok samochodów. Trochę to nie za ładnie wygląda.

Każdy ma prawo do własnego zdania...

Rëñáës
19.12.2007, 20:31
Każdy ma prawo do własnego zdania...
Chodziło mi o zdanie Adama. ;)

lukasz1394
02.01.2008, 16:15
przestancie sie juz klocic jesli Adam nie umisz przyjmowac krytyk, to nie wstaiwaj tu swoich domow. Adrian mimo że buduje najlepsze domy na tym forum, to nie robi z siebie wielkiego pana tak jak ty drogi Adamie

Elros
02.01.2008, 21:18
zal..........

ADRIAN
03.01.2008, 06:40
zal..........
Masz rację, aż żal Ciebie słuchać...

Camerio
04.01.2008, 17:38
Kłóćcie się i spamujcie dalej - na pewno przyniesie to pozytywne skutki :) Adrian, czy tam Adam (od tego całego zamieszania już was nie rozróżniam :P) - proszę zaktualizować zdjęcia, aczkolwiek nie wiem czy tylko u mnie się one nie wyświetlają...

Chelseaa
25.04.2008, 16:13
Kłóćcie się i spamujcie dalej - na pewno przyniesie to pozytywne skutki :) Adrian, czy tam Adam (od tego całego zamieszania już was nie rozróżniam :P) - proszę zaktualizować zdjęcia, aczkolwiek nie wiem czy tylko u mnie się one nie wyświetlają...

Niestety u mnie też nie :) Ten dom to dom Adama :)

KissForYou
01.07.2008, 09:51
Pozwolę sobie ocenić coś innego niż bryła i wnętrze- zdjęcia sie nie wyświetlają!!!