PDA

Zobacz pełną wersję : My First-=-Dom [BRAK ZDJĘĆ]


Crop.
11.12.2007, 21:18
Jest to mój pierwszy dom na forum, więc proszę o...wyrozumiałość :smirk:
Zrobiłam go na święta ( ale ogólnie jest mało świąteczny tylko przedpokój <3 )
"Przedpokój" mi się najmniej podoba jest taki pusty
A najbardziej jestem zadowolona z łazienki
Screeny: ("Przedpokój" i "Dom" są w słabej jakości)

Dom

Wejście do chałpy

Przedpokój

Kuchnia + Jadalnia

Sypialnia

Salon

Salon z drugiej strony

Całość


Mam nadzieje że powiecie co nie tak bym mogła się "udoskonalić" xD
EDIT: Zapomniałam o łazience :shifty:

Łazienka

jest tu jeszcze "różowy" przedpokój bo nie mogłam wymyślić nic innego ale pościągałam nowe rzeczy i pozmieniałam :P

Kałuża95
11.12.2007, 21:26
A najbardziej jestem zadowolona z łazienki
Może byś ją pokazała...
Bryła Ciekawa...
Kuchnia pusta.. Zero ozdób...
Zgadzam się przedpokój pusty i to bardzo...
6/10
No to ja też Daje Edita...
I stwierdzam że łazienka jest dość ładna...

Crop.
11.12.2007, 21:28
Może byś ją pokazała...
właśnie sobie przypomniałam i jest już xD

cherry_paradise
11.12.2007, 21:32
Bryła za piękna nie jest, ale w środku ok. Na początek dam 6/10.

Komurka
12.12.2007, 10:17
Bryła jest dość rozciągnięta i wydaje mi się, że jak na pierwszy projekt to za duża (lepiej zacząć od czegoś mniejszego) W bryle podoba mi się zastosowanie tych dużych szyb :)
W salonie bardzo ładna tapeta, jednak nie pasuje do niej ta podłoga, spróbuj dać coś w innej tonacji. Szkoda, że to pomieszczenie jest tak puste. W zasadzie jest kominek, sofa choinka, PC z biurkiem! Brak jakiejkolwiek zieleniny, obrazów itp. Widzisz jak wspomniałem już wcześniej o wiele lepiej było by gdyby ten salon był mniejszy!mniejszy=przytulniejszy;) Kuchnia również jest pusta i na dodatek ten metal, aż chłodem powiewa!
do sypialni nie mam większych zaszczeżeń, jest bardzo przytulna, tylko ja na Twoim miejscu dałbym jakieś drewno w pokoju podchodzące pod brąz, lepiej będzie to się kąponowac.
Salon również jest chłodny, musisz się zdecydować w jakiej tonacji ma być dom, bo inaczej wygląda to dość dziwnie. Pomimo tych obrazów i jakiegoś elementu dekoracji to uważam, że znowu jest za pusto.
Łazienka ma 3 ściany i znowu pusto :) Poza tym kompletnie nie pasuje to wc i wanna.
Ogród bardzo skromny w zasadzie ciężko jest zaprojektować coś fajnego na tak dużym obszarze.
Mam nadzieje, że chodź parę z tych wskazówek wyłapiesz i przy kolejnej pracy to zastosujesz :)

cosmo
12.12.2007, 13:36
Bryły i ogólnego wyglądu zewnętrznego nie skomentuję... :wacko:
W środku już lepiej ale ten przedpokój (tak na marginesie, on jest większy od salonu) za duży i przez to nie miałaś pomysłu jak go umeblować. W sypialni telewizor? Co oni będa robić w salonie? Przecież tam nie ma żadnej półki z książkami nie mówiąc już o tym telewizorze. xP
Twoja łazienka, która tak ci się podoba, wogóle mi się nie podoba.
Moja ocena - 3/10 - dodałem jeden punkt za to że są dodatki.

lizu2
12.12.2007, 15:24
prosze powiedzcie mi skad mozna sciagnac duzo dodatków do the sims .ale nie sims 2 tylko pierwsza wersja

Elros
14.12.2007, 14:00
Oceńmy od początku :)

Bryła :
Bardzo dziwna i troche duża :)
Przedpokój duży i pusty :D jak byś zrobiła mniejszy nie było by problem z umeblowaniem danego pokoju.
Salon:
Dość pospolity bo chyba każdy go już ma :P ale nie uznam tego za minus przy ocenie końcowej
Łazienka
Trochę ciemno i pusto wstaw tam jakieś małe okienko o wiele lepiej będzie to wyglądać :)
Sypialnia
Dziwnie kolory spasowane ale dodatki są fajne

Jadalnia z kuchnią troche pusto i metalowo ale dodatki ładnie wspógrają



Ogólnie pusto i pospolicie...ale jak na pierwszy dom to całkiem ładnie jak na pierwszy dom.Dobrze dobierasz kolory i dodatki myśle po paru próbach osiągniesz sukces i userzy będą mogli dawać 9/10 czy też więcej.Podoba mi się :)


Pozdrawiam

Adam1995_Winner

*HBK*
29.12.2007, 14:55
Podaj linki do rzeczy z sypialni.
bryła nie jest za łądna, ale reszta fajna.
6/10

wojownikmierci
29.12.2007, 20:51
Dom zbyt wielki i szeroki jak dla mnie ale w sumie umeblowanie jest w porządku. 7/10

jaguska368
12.01.2008, 10:14
Bryła nieciekawa, ładne dodatki masz, ale nie umiesz ich wykorzystać