PDA

Zobacz pełn± wersję : przeĽroczysta kucharka w stołówce


calusna_kg
16.12.2007, 14:59
jestesm w akademiku i pani która była w stołówce stała się wampirem (za spraw± kodu boolprop...) po jakim¶ czasie (nawet nie zauwarzyłam kiedy) stała się przeĽroczysta.... wygl±da jakby była duchem.... ona umarła i dalej pracuje... ??!! czy o co chodzi xD mieli¶cie tak już??

Krimii
16.12.2007, 16:13
Bo w akademiku simy(z wyj±tkiem Twoich) mog± stać się przeĽroczyste.
To co¶ jak specjalna cech niektórych go¶ci. Oczywi¶cie nie s± tacy cały czas, raz przyjd±
-s± przeĽroczy¶ci. Inny raz przyjd±-s± normalnymi simami(przynajmniej u mnie

tysiulek13
27.03.2008, 13:25
No, u mnie połowa kucharek taka jest.

nelciagroch
27.03.2008, 16:26
u mnie było identycznie fajnie to wygladało!!!!!!!!

nicram01
28.03.2008, 18:58
a u mnie to nawet mój sim stał się kiedy¶ przejzroczysty

ultraviolence
04.04.2008, 23:50
Kurczę, pierwszy raz słyszę o czym¶ takim ;O Nigdy mi się tak nie zdarzyło... Dzieje się tak z jakiego¶ powodu, czy co?

Pati11
28.12.2008, 12:38
mi też się tak zdarzyło, z jakim¶ Bartkiem Piwko (xD) i na pocz±tku my¶lałam,że to jest duch (akademia klasyczna) ale potem wrócił do swojej normalnej postaci, tzn. nie był już przezroczysty tylko normalny. a przy okazji jak się jedzie na studia i wprowadza do akademika to jest na pocz±tku fajny filmik jak się simka/sim żegna z mam± czy tat± .;DD

Łezka
28.12.2008, 13:41
Np. Ja nigdy nie spotkałem się z czym¶ takim, ale mam za to inny przypadek w Miłowie
wprowadziłem do ciemnoskórego MENA Amandę Chuligan i długo w tę rodzinę nie grałem po jakim¶ taam czasie byłem w sklepie gdzie ona była zatrudniona i całe ciało zostało zabarwione na kolor jaki maj± na sobie wampiry tylko głowę miała czarn± ( murzyńsk± ).
I kiedy wprowadziłem taam przez przypadek Szczepana Marzyciela i go wyprowadziłem to on miał całe ręce szare ( wampirze) i co wy na to HELP.

nat9
28.12.2008, 18:12
Pierwszy raz o takim czym¶ słyszę przeĽroczysta kucharka u mnie tak nigdy się nie działo???

asiolek
28.12.2008, 18:24
U mnie często się tak dzieje. Najczę¶ciej robi± się tacy wieczorem a ostatnio zauważyłam że robi± się też często tacy po graniu na gitarze albo perkusji, ale w±tpie że to jaka¶ zasada - raczej przypadkowo. Raz na studiach niejaki Gaweł Rękaw był przezroczysty cały czas i dopiero kiedy moja simka się mu o¶iwdczyła i razem zamieszkali to zrobił się normalny ;p
¦mieszna sprawa ;ppp

alicja271998
12.06.2009, 14:23
jestesm w akademiku i pani która była w stołówce stała się wampirem (za spraw± kodu boolprop...) po jakim¶ czasie (nawet nie zauwarzyłam kiedy) stała się przeĽroczysta.... wygl±da jakby była duchem.... ona umarła i dalej pracuje... ??!! czy o co chodzi xD mieli¶cie tak już??

hahahahahahahahahaahahahahahahahah
dobre mi kiedy¶ wyparowały wszystkie simy i byłam jedynym kolorowym simem ale to wkoncu sie naprawi