PDA

Zobacz pełną wersję : Typy romansów jakie lubimy :))


martusia_re2
16.12.2007, 15:31
Hmmm Jakie typy romansów lubicie najbardziej?? :D:D:D np. Dwie siorki jedna ma męża wszyscy mieszkają razem ale jest romans pomiędzy mężem simki a jej siostra...:)) No jakie macie Pomysły :))

P.S. CHyba takiego tematu niebyło szukałam ale niebyło :))

Tapczan_
16.12.2007, 15:38
Kobita ma męża, a ten romansuje ze współlokatorem ... :)

przemeq
16.12.2007, 17:36
Ja najbardziej lubię jak jest małżeństwo i każdy członek zaprzyjaźnia się z tymi samymi osobami, a później każdy ma romans z każdym xD Trwa konkurencja kto kogo pierwszy przyłapie xD Oczywiście płeć nie ma znaczenia ;p

martusia_re2
18.12.2007, 17:04
hehe xDD dobre xDD

luja
18.12.2007, 17:36
Ja lubie jak są dwa małżeństwa i tak każdy z każdym romansuje.

Madzikum
18.12.2007, 18:14
Ja kiedyś miałam rodzinę w której był facet, jego matka, ojciec, żona i syn, i tak:
matka romansowała z kolegą z pracy
ojciec z jego żoną i też z kolegą w pracy (ale "tylko" raz się pocałowali ;P )
żona z jego ojcem (jw) i swoim kolegą który miał romans z 4 osobami
:O xP

Sweetberry
18.12.2007, 19:58
Moje simy najczesciej zdradzaja sie z NPC pod nieobecnosc swojego partnera.

The FerG
18.12.2007, 21:18
Najbardziej to jak simka u każdego kochanka zaliczają sobie dziecko xd

I jeszcze ostatnio zrobiłem sobie rodzine w którym są dwa małżeństwa.Małżeństwa będą mieli swoje dzieci i będą szczęśliwi ,ale nagle simka z pierwszego małżeństwa zakochuje się w simce z drugiego małżeństwa i się żenią ,tak samo u facetów XD

Rëñáës
19.12.2007, 09:05
Ja najbardziej lubię gdy simy z jednej rodziny zakochują się w simie z sąsiedztwa, a później się wszyscy biją i są wrogami.
Najbardziej ciekawe jest to kto będzie miał tego sima.

B)

Monitkowa
19.12.2007, 20:57
Samotna kobitka z rodziny zakochuje sie w sąsiedzie... (najczęsciej jest on mojej "konstrukcji") ;)

Lizek
20.12.2007, 09:10
Heh, ja kiedyś miałam postacie z Balladyny (J. Słowackiego):
Alinę,
Balladynę (siostrę Aliny),
Kirkora.
Alina wzięła ślub z Kirkorem i urodziła mu syna (nazwijmy go A). Niedługo potem zmarła. Kirkor ożenił się z Balladyną, która dała mu kolejnego syna (nazwijmy go B ). Wtedy Alina cudem zmartwychwstała, (:P) Kirkor pokłócił się z Balladyną i rozwiódł się z nią. Z Aliną żył na kocią łapę (bez małżeństwa). Synowie Kirkora (A i B ) dojrastają. Są nastolatkami. Hormony buzują..., i zaczynają ze sobą (A i B, a nie hormony) romansować. I tak:
- A ma romans z B (przypominam, że są kuzynami) i Balladyną (swoją ciocią);
- B ma romans z A oraz z Aliną (swoją ciocią);
- nie mówiąc już o Kirkorze, który miał dwie kobiety u swego boku :)

Aqua65
20.12.2007, 11:52
A ja zrobiłam 5 facetów i 1 babkę no i babka z każdym po kolei a w końcu 1 się dowiedział od 2 i siebie tak ciągle bili jak każdy był w pracy to babka zwariowała od wrzasków i uciekła z 2 dzieci....
ahahahahaaaaaa

Nata
21.12.2007, 13:56
U mnie to normalnie jak w Szansie na Sukces. Mam specjalną okolicę, każdy zdradza się z każdym, mają razem dzieci itp, itd...

mysza95
22.12.2007, 07:45
Ja lubie tworzyć rodzinę (gruba żona,piekny mąż i czasem jakieś dzieci) i piękną sasiadkę :D.Mąż zdradza żonę z sąsiadką i robi jej dziecko, później żona ich przyłapuje i małżonkowie biorą rozwód i mąż żeni sie z sąsiadką.

Castaway
22.12.2007, 08:59
U mnie było tak :P
Moja Marysia zakochała się w ... jakiejś postaci z dodatku zwierzaki
Miała z nim dziecko. Ale chciałam aby on dowiedział się o ciąży i żeby
nie uznał dziecka . No to ok . Nie zapraszam go itp bo się na niego nie
zapraszałam . A tu pewnego dnia jak Julka (jej dziecko) była jeszcze niemowlakiem oni przyszli czyli on i jego zona która poszła do dziecka i wzięła na ręce . Ten jej mąż też wziął ale potem jak już takk nie było fajnie . Nakłoniłam jego żonę aby ona go pocałowała . I pocałowała a ta się obraziła (Marysia) . Zaczęła się bić ale na marne :D . Przegrała z żoną . A z mężem wszczęła się w bójkę gdy ten wziął jej dziecko :P xP potem se poszli a moja beczała bo oba pojedynki przegrała xP . I to tyle xP
Pozdrawiam xP Castaway xP

Lizek
03.01.2008, 12:49
U mnie to normalnie jak w Szansie na Sukces. Mam specjalną okolicę, każdy zdradza się z każdym, mają razem dzieci itp, itd...

Chyba w Modzie na Sukces :D

_____________________
Moje romanse już opisałam.

Deeta
03.01.2008, 13:24
Hehe,dwie przyjaciółki z dwoma chłopakami,chłopak jednej flitrtuje z drugą,chłopak drugiej-z pierwszą.I tak się szykuje ,,Bajka niewiernego małżeństwa" :DDD

sandusiaaa
03.01.2008, 13:41
Moje zawsze pod nieobecnosc partnera :)

SylveX
03.01.2008, 14:02
A ja stworzylem sima który ma ze 15 kochanek, ale mieszka z psem, wielka stopą i sługusem :P

martusia_re2
20.01.2008, 14:46
Dobre :D:D

Niero
23.01.2008, 12:47
U mnie standard :D każdy z każdym, bądź każda z każdą i na zmianę xD Ciekawe są też kontakty: starsza babka - młody koleś, stary dziad - młoda babka :]

Caroliiine
10.02.2008, 17:07
ja uwielbiam 'burzyć' szczęśliwe rodziny np trójeczka dzieci po studiach, szczęśliwe małżeństwo a tu nagle wpadka i niemowlak z kolegą z pracy :D hihi potem przepraszanie, wybaczenie, późna starość i rozwód - mąż poszedł sobie do młodszej ^^ a no i jeszcze jeden wariant - szczęśliwe małżeństwo, kobieta pracoholiczka, mąż kur domowy :p mąż okazuje się gejem, kobieta zostaje sama. :] haha ale ostatnio coś mam downa z robieniem ze wszystkich homoseksualistów. xD

martusia_re2
21.03.2008, 20:28
Niezłe...:))

Shinobu
07.03.2009, 20:35
Caroline,a może kogut domowy?

simunia
11.04.2009, 18:41
ja ostatno zrobilam taka rodzinke ze moja simka mial romas z beniaminem wystrzalem i miala z nim dziecko a jej maz o tm nie wiedzial pozniej jakis dzien przed tym zanim slai sie staruszkami on przyprowadzil kolege z pracy i akurat jego zona wchodzila do domu jak on tego kolege calowal no i sie pobili byli wrogami i tego jej meza wzielam i usmiercilam smierc glodowa a reszte rodzinki usunelam i teraz zrobilam nowoa ale nagrobek nadal jest tego sima tam gdzie zmarl a do tego domkyu wprowadzilam nowych simow hehe.

ultraviolence
12.04.2009, 14:23
Z reguły staram się grać fair, ale to czasem robi się nudne, więc... Obecnie Dina (która jest już emerytką), posiada ponad trzydziestu kochanków (nie pamiętam dokładnej liczby) i kotkę, Suri. Oprócz tego ma na swoim koncie dwoje dzieci (jedno ze związku z Mortimerem, a drugie nieślubne z Donem). Fakt faktem, ta kobieta nikomu nie popuści... Mimo wszystko w gronie jej kochasiów jest tylko jedna kobieta - reszta to mężczyźni. Mam też parę simów zdradzających się nawzajem, ale nie jest to raczej nic poważnego... Ot, takie przelotne romansidła.

Gio
12.04.2009, 14:26
U mnie zawsze kobiety są tymi rospustnicami XD i mają po kilku kochanków, jednak są to tylko przelotne romanse. Oczywiście mąż musi ją choć raz przyłapać ;), wtedy jest awantura i sie rozstają (mężczyzna wygania z domu rozpostną kobietę). Potem mąż romansuje z bliską rodziną jego byłej żony.
I zazwyczaj ten sam scenariusz :)

Ellie
12.04.2009, 17:36
mąż kur domowy :p

chyba kogut !

ja tam nie lubie romansow, ale chyba zaczne ;>

jak juz to facet ma romans z kolezanka z pracy. a kiedys gralam malzenstwem, ona poznala chlopaka na wakacjach i zrobila z nim dziecko, ale ofc nie zapisalam gry <głupek> XD

simunia
13.04.2009, 12:30
ja ostatnio zrobilam tak ze gdy maz mojej simki byl w pracy ona zaprosila kolege z pracy no i miala z nim dziecko a pozniej ona meza przylapala na romansie z kolega z pracy noi byla awantura

alishia
13.04.2009, 12:37
ja niedawno zrobiłam tak, że było sobie małżeństwo, mieli syna i ten syn się ożenił, a ojciec miał romans z tą jego żoną ^^

simunia
13.04.2009, 13:56
to ja zrobilsam w milowie szczesliwe malzenstwo i mieli dwoch synow po jakims czasie zona zaczela romansowac z beniaminem a maz z dina no i malrzenstwo sie rozpadlo i wszyscy mieszkaja w jednym domu tylko ze moja simka z beniaminem a jej byly maz z dina noi synowie ktorzy sa nastolatykami hehe

Tonks
13.04.2009, 18:45
U mnie prawie zawsze faceci zdradzają. Lubię czasem robić takie pozornie szczęśliwe małżeństwa i burzyć ich pokój jakąś cycatą, blond landrynką. Jedynym żeńskim wyjątkiem od reguły jest Dina Kaliente, która przez całe małżeństwo z Mortimerem, aż do śmierci zdradzała go, a pierwszą noc po pogrzebie spędziła w łóżku, bynajmniej nie śpiąc.

Ziomasek
24.04.2009, 13:50
ja zazwyczaj tworze faceta i dziecko. Faceta żenie z jakąś babką. Babka się opiekujęsynem, a ja mam romanse moim simem z koleżąnką z pracy.

KONDZiO102
24.04.2009, 15:00
To mój sim latcie do łózka z każdą napotkaną babką. A właściwie to do samochodu :D

KissForYou
24.04.2009, 20:35
Rzadko bawię się w takie rzeczy, ale jeśli już to "tworzę" romans z pokojówką ;)

Łezka
25.04.2009, 12:09
Ja również tak jak KissForYou nie często organizuję romanse, ale jeśli już to z sąsiadką, pokojówką albo koleżanką z pracy, zwykle to mężczyźni zdradzają.

Alisha
25.04.2009, 17:56
Don ma 4 kochanki + zona (Kasandra), i Kaska Langerak z Nina sie juz potukly :D
Helena, z tymi 30 kochankami jestes rekordzistka Guinessa ;)

Saheli019
26.04.2009, 07:46
To moja Simka Julka ma za kochanków wszystkich facetów i kobiety w Miłowie i Dziwnowie( ok.pomagałam sobie troche InSimMenator(czy jakos tak) ale tylko by byli najlepszymi przyjaciółmi). Obecnie ma dwie dorosłe córki z Technikiem Zapylaczem Kowal, trójke nastolatków z Dariuszem Marzycielem(jedyne ślubne dzieci),dwujke dzieci z Leszkiem Dziwakiem. Teraz zmieniłam jej aspiracje na Zdobywanie wiedzy i czekam aż ją kosmici porwą. Chce miec kolejne dziecko kosmite:)

Melissa
30.04.2009, 11:08
Mam upodobanie do robienia romansów mężczyzna- sprzątaczka(ew. niańka) i kobieta-ogrodnik. :D

Krzykaczus_Pospolitus
30.04.2009, 13:19
Hm.... dobre małżeństwo, dzieci. Jedyn słowem kochająca się rodzinka. Do czasu.... Do czasu gdy tatuś postanawia zatrudnić pokojówkę....Żona ich nakrywa i zrywa z nim, a wszystko na oczach dzieci....
Straszne, nie? :D
Robię tak bardzo rzadko.

Pciocha
04.12.2010, 22:42
Ja mam najlepsze i najgorsze, bo mam 7 kobiet i 1 facia. To kobiety pracują a facet leniuchuje i zalicza kobiety po koleji ( tylko one musza spać albo w pracy być bo mnie zobaczą i po romansie) to jak sie dzieciaki rodza to wiem ze ladne beda i zostawiam je na pastwe losu. Zabiera je opieka społeczna i jak chce adoptować to zawsze jakies ladne sie wylosuje a nie dziewczynka Olaf, albo Zbigniew z wielgachna warga. Fajny sposob polecam..XDXD

Avie
15.09.2011, 13:31
U mnie to zazwyczaj robi się samo. Tworzę simów bez zamiaru zrobienia z nich zdrajców, ale potem tak jakoś samoo... :D Kiedyś miałam simkę z mężem i dzieckiem, która zmieniła swoją orientację i związała się z kobietą. :D Mąż je nakrył i niedługo potem zmarł (mvhaha :D).

mily122
16.09.2011, 16:40
Nie za bardzo lubię romanse,ale jak mi się nudzi... robię tak mąż i żona mają kochanków on ma babkę blondynkę, a ona tą samą babkę.Czasami lubię się bawić Insimem i ona ma dziecko z tą blondyną,a najfajniejsza jest czasami mina męża, który widzi,że jego żona ma dziecko z jego dziewczyną.W ostateczności żona się żeni z tą babką i wtedy żyją długo i szczęśliwie,a mąż ma po tym 5 kochanki,po to żeby nie był sam. ;)

Fisia
16.09.2011, 18:05
Hm... U mnie raz żona zdradzała męża a mąż zdradzał żonę, z tym że on zdradzał ją z jedną kobitką, a ona z dziewięcioma facetami :D Kobieta miała dziecko z kochankiem, oczywiście się rozwiedli, mąż znalazł sobie drugą żonę a ona mieszka z ojcem swojego dziecka, które właściwie nie jest już ich bo zabrała je opieka społeczna i trafiło do innej mojej Simki (uhuhu ale długie zdanie ;p). Ale zwykle Simy się kochają a potem jeden umiera, hehe. A najwięcej kochanek/kochanków to zwykle dwa czy trzy (najwięcej.).

miłośniczka zwierząt
15.07.2012, 19:52
Ja raz zrobiłam tak, że mąż zdradzał żonę a żona męża. Mąż wziął ślub z kochanką a żona ze swoim kochankiem. A ponieważ mieli 2 dzieci to jedno dziecko mieszkało z ojcem i macochą a drugie z matką i ojczymem . No i oboje mieli w nowych małżeństwach po 1 dziecku o ile dobrze pamiętam.

Kiedyś jeszcze zrobiłam samotną simkę i ona miała narzeczonego którego zdradzała miała z narzeczonym dziecko i ze swoimi kochankami też miała dzieci. Ogólnie o ile dobrze pamiętam miała 5 albo 6 dzieci.:D jeszcze teraz czasami lubię tak, robić jak mi się te tradycyjne rodzinki znudzą.

Mixy
05.02.2013, 09:14
Przyjemniak
Kasia Langerak (pokojówka) przychodzi sprzątać. W tym czasie, Daniel odpręża się na łóżku i po skończonej pracy zaprasza pokojówkę do łóżka. Marysia zostaje albo zwolniona z pracy, albo cofnięta na poprzednie stanowisko co owocuje powrót do domu. Daniel i Kasia wymieniają się pocałunkami a w tym czasie Marysia wbiega do pokoju i przyłapuje Daniela na zdradzie. Policzkuje go :P. Potem wdaje się w bójkę z Kasią. Zwykle wygrywa pokojówka ale ostatnio wygrała Marysia O_O.

Uwielbiam robić w ten sposób :D.

lovepotion
25.03.2013, 19:57
Ja najbardziej lubię robić 1 simkę z aspiracją romansowania i zaliczać nią każdego możliwego Sima :D Kiedy zbliża się do emerytury w ostatnim momencie robię jej dziecko, żeby nie była taka stara i samotna, haha.

Tenebris
17.07.2013, 09:43
Ja zwykle robię tak, żeby Kasandra przyłapała Dona z jedną z sióstr Kaliente :P, a żeby Marysia Przyjemniaczek przyłapała Daniela z pokojówką, Kasią Langerak. A tak to raczej nie wdaję się w żadne romanse :D.

Fangtasia
13.05.2016, 18:28
Ja moją simkę też rozpładniam z kim popadnie. Żadna to zabawa zajmować się tylko jedną simką która chce tylko romansów , a mieszka tylko z kotem i psem ; D zapomniałam, że z papugą, rybkami i chomikiem też : D