PDA

Zobacz pełną wersję : Rodem z Japonii - Poznajcie tajemnice Harajuku ( 4 simów^^)


Harajuku Drama
19.12.2007, 06:13
hmm ^^ To ja też dam coś co ostatnio zrobiłam xD

1. Tu jest sukienka dla mężczyzn w stylu Shiro loli (mesh nie mój, ale częściowo przerobiłam 'alphę', tzn. wzbogaciłam ją w koronki xD)
Tekstury zrobiłam sama, używając małych kwadratów tekstur z różnych ubrań.
*uznała że sim ma niezbyt wyjściową twarz i że go nie pokaże z bliska xD*
http://img213.imageshack.us/img213/2852/shiro1uw2.png

2. Niebieskie ubranko J-rockowe - Visual Kei. Mesh tradycyjnie nie mój, ale wykonałam drobne zmiany w 'alpha' i dodałam takstury.
Mesh kapelusza nie mój, jednak dodałam tekstury.
Makijaż został ściągnięty. Kiedyś ten sim miał mój makijaż, ale zatracił się, kiedy pokopałam w simsach i trzeba je było wgrywać od początku V.V (zdolności xD)
http://img254.imageshack.us/img254/6906/blue1fy8.png
http://img254.imageshack.us/img254/5122/blue2ft8.png

3. Kolejne ubranko rodem z Visual Kei, tyle, że czerwone, chyba nie muszę pisać, że nie robiłam do niego meshy, tylko zmieniałam 'alphę' i tekstury ^.~?
http://img254.imageshack.us/img254/6977/red1zu6.png
http://img254.imageshack.us/img254/4849/red2gp7.png

4. Tutaj mamy japońską Yamambę xD Tak mnie kiedyś natknęło ^^
- Ubranie nie jest moje, ściągnięte z modthesims.com
- Mesh włosów ściągnięty, ale tekstura moja
- Makijaż zrobiłam ja
- a pierdołki we włosach ściągnęłam ^^

http://img254.imageshack.us/img254/1944/yamamba1wa6.png
http://img254.imageshack.us/img254/7289/yamamba2oe2.png

5. I zwyczajny japoński chłopak -> ^^ Ubrania nie są przeze mnie zrobione (dlatego go nie pokazuje xD), jedynie gogle zrobiłam sama^^. Sima również ^.~
http://img254.imageshack.us/img254/3167/boy1vq8.png

Tara
19.12.2007, 13:52
Mi się podobaja.Chociaz faceci mają takie same twarze.Ubrania też ladne,ale nie uwierze ze koronke zrobiłas...I nie mówi sie ze dodałas tekstury.Bo ich sie nie dodaje.

Harajuku Drama
19.12.2007, 14:52
Mi się podobaja.Chociaz faceci mają takie same twarze.Ubrania też ladne,ale nie uwierze ze koronke zrobiłas...I nie mówi sie ze dodałas tekstury.Bo ich sie nie dodaje.


hehehe xD slonce bo faceci byli 'robieni' z tego samego goscia xD tzn. skopiowalam ich xD

Co do koronki to naprawde ja zrobilam xD w bodyshopie jest takie cos jak pliki 'alpha' prawda? ja je poprostu podmienilam na to, zeby byla jakas wyjsciowa koronka, a nie sztuczne bazgroly jak w wersji pierwotnej, nie obrazajac oczywiscie jej autora.
Jesli chcesz moge ci pokazac pierwsza wersje. Tam owszem, byla koronka, ale tamta nie przypominala w ogole koronki xD

tekstur sie nie dodaje... hmmm... w takim razie co sie z nimi robi? xD

Tara
19.12.2007, 16:42
Nakleja...Nakłada.
A ile robiłas te koronke.Jezeli to twoje piewrsze ciuchy to trudno mi uwierzyc...

Origáme
19.12.2007, 17:08
Bie obraź sie ale simy/ki są brzydkie
Pozdr. :)

Harajuku Drama
20.12.2007, 07:05
Nakleja...Nakłada.
A ile robiłas te koronke.Jezeli to twoje piewrsze ciuchy to trudno mi uwierzyc...

Nie, to nie moje pierwsze ciuchy xD Robiłam ją niedługo, gdzieś koło 5-10 minut. Wystarczy w googlach wpisać 'lace', wyszukać odpowiedniego wzoru. Odwrócić kolory na paincie, i wyciąć ją. Wklejać obok siebie, lekko zmieniając kąt na worldzie xD (tak, używam kilku programów na raz xD ale i tak wszystko robie w photoshopie^^) Oczywiście wszystko wklejam w 'alpha', bo nie było by 'dziur'.

Tutaj pierwotna wersja mojej przerobionej sukienki xD
http://img266.imageshack.us/img266/6712/cgcgcgcgcgcgcbi5.png


jasne, że sie nie obraże bo każdy ma swój gust ne?^^
To są faceci^^ Oprócz kobiety z blond włosami

Tuśka
20.12.2007, 15:07
A mnie tam sie podoba wszystko oprucz kapelusza, wedlug mnie jest za duży.

Collet
20.12.2007, 15:18
Nie no.. Jakaś żenada.
Mi się nie podoba i do tego się ograniczę.
Pozdrawiam!

miracle
20.12.2007, 15:34
Pierwszy /ciuch/.:
NIEDOPRACOWANY.! A te butyy... ble.
Druga simka:
NBiebieskie włosy.?! Omg. Koszmar. Buźka taka nawet, nawet.
Trzecia Simka:
Buźka jak na Japonke spoko. Ciuch nie w moim stylu, kompletnie. Nie podoba mi się.
Czwarta:
Kompletna porażka.! Takie pomieszanie barbi z nieudanym eksperymentem w laboratorium. [dobrze napisalam.? ;p]
Ostatnia:
Ta simka chyba najlepsza. Całkiem mi się podoba.
Popracuj nad sobą.!

Harajuku Drama
20.12.2007, 18:19
Tuśka: tak^^ kapelusz celowo jest za duży, chciałam podkreślić nim groteskowość stroju^^

Miracle: To są faceci xD wszyscy oprócz kobiety z blond włosami "Czwarta:
Kompletna porażka.! Takie pomieszanie barbi z nieudanym eksperymentem w laboratorium. [dobrze napisalam.? ;p]" bo tak wyglądają yamamby ^^ są często ciemnoskóre, z blond lub jasnymi włosami i ubierają się na jaskrawo^^

Collet: |M|R|O|K|u, jak ty to określiłaś, chyba tu nie ma xD to jest visual, moja droga^^

"Odnajdź swój styl", ja już odnalazłam swój styl, to właśnie on^^
"Bo to takie pomieszanie Marylina Mansona i Britney Spears " hmm tak myślą europejczycy, więc wybaczam^^

dzieki za komentarze^^

nossace
20.12.2007, 20:17
ludzie nie znacie sie na j-rocku, visual keiu to sie nie wypowiadajcie =_=
wpiszcie sobie w google, bo zapewne nie wiecie wogóle co to jest =)
Bo to takie pomieszanie Marylina Mansona i Britney Spears
buahahahaha : D
otworzcie okna w swoim zamknietym swiecie, ktory przyjmuje tylko ssreresims, liana i tak dalej.

na przyszlosc jak sie na czyms nie znacie to zostawcie to bez komentarza, to nie boli, serio =)

ubranka calkiem niezle, simy oryginalne, lubie takie urozmaicenia w grze ;d

Harajuku Drama
21.12.2007, 06:58
ludzie nie znacie sie na j-rocku, visual keiu to sie nie wypowiadajcie =_=
wpiszcie sobie w google, bo zapewne nie wiecie wogóle co to jest =)

buahahahaha : D
otworzcie okna w swoim zamknietym swiecie, ktory przyjmuje tylko ssreresims, liana i tak dalej.

na przyszlosc jak sie na czyms nie znacie to zostawcie to bez komentarza, to nie boli, serio =)

ubranka calkiem niezle, simy oryginalne, lubie takie urozmaicenia w grze ;d

arigatoo ^______________^ czy ty moze lubisz visual kei? ^^

Nikara
21.12.2007, 14:29
osobiście nie znam się na tym visualnym stylu, ale chyba zacznę zgłębiać moją wiedzę na ten temat, bo wygląda wspaniale. *.* No i - japoński. A to jest to co tygryski lubia najbardziej ;pp

To może teraz wg. swoich kryterii skomentuję te simy:
Pierwszy to na pewno kobieta? Nie pasuje mi taka sukienka do płci przeciwnej, ale nieważne. Widać, że się z tymi falbankami napracowałaś. Albo miałaś prostą robotę - nie znam się na tworzeniu lub przerabianiu dodatków :P

Drugi jest najlepszy *.* Te włosy! Ach. I jeszcze ten kapelusz. Wspaniały jest. Taka mieszanka ciemnego niebieskiego z czarnym. Świetnie. Ten strój też jest ładny, tylko że na końcu te... e... jak to nazwać... Dobra tam. xd A tak w ogóle to jest cholernie przystojny xF

Trzeci czerwień z czernią. Wspaniałe połączenie, rodem z gothicu. (dobra, wiem, że z japonii xDD) Nie pasują mi jednak te gogle ;p W ogóle nie lubię tych gogli w simsach, co im naszło, żeby zrobić jakieś takie dziwadło ;o A tak w ogóle to ciekawe ubranie. xd

Czwarta odchodzi chyba od całej groteskowej atmosfery ;p Świetne ma włosy, ale ubranie to chyba takie bardziej klasyczne, co? ;p Ach, nie! Koturny <33.

Piąty jest megaprzystojny. Ach, och. Tylko te gogle mi tu nie pasują. Ale on jest po prostu uroczy. <33333.

Tyle. Powtórzę, że nie znam się na tym wszystkim, więc komentuję wg. mojej wiedzy, oraz inteligencji. No, może dojdzie tu jeszcze jakiś styl... Taa. xDd Jakiś na pewno.

Pozdrawiam ; *

Collet
21.12.2007, 16:51
ludzie nie znacie sie na j-rocku, visual keiu to sie nie wypowiadajcie =_=
wpiszcie sobie w google, bo zapewne nie wiecie wogóle co to jest =)

buahahahaha : D
otworzcie okna w swoim zamknietym swiecie, ktory przyjmuje tylko ssreresims, liana i tak dalej.

na przyszlosc jak sie na czyms nie znacie to zostawcie to bez komentarza, to nie boli, serio =)

ubranka calkiem niezle, simy oryginalne, lubie takie urozmaicenia w grze ;d

No nie wiedziałam o tym całym visual kei-u. Dziękuje, wpisze sobie w google. "OTWORZYLAS ME OKNO NA SWIAT!" Może sobie na przyszłość zapamiętam, że lepiej nie mówić tego co się myśli na tematy, o których mało się wie. :smirk: Bo potem cóż... Mogą zacząć po tobie jechać. Po drugie mam traumatyczne przeżycia z takimi visual keiowymi (dobrze?) lalkami Barbie. Moja starsza siostra przefarbowała wszystkie na czarno i ubrała w takie ciuchy. xP Ale ok. Zmienię tamtego posta.
Koniec kazania...

Harajuku Drama
21.12.2007, 19:28
Nikaro, w takich sukienkach chodzi sporo panów w visualu ^^ dajmy na przykład jego:

http://i31.photobucket.com/albums/c396/gigisev/bou2.jpg

to jest Bou z AnCafe^^

Ja lubie te gogle^^ ogólnie lubie gogle... ^^

A, Fajnie, że podoba ci sie niebieski xD ^^"

"mam traumatyczne przeżycia z takimi visual keiowymi (dobrze?) lalkami Barbie" zależy jak wyglądają... nie wszystkie ubrania z falbanami i słodko-ostre można nazwać Visualowymi... Często jest to zupełnie odbiegający od tego stylu, kiczowaty trent wymyślony przez twórców np. lalek xD ... Tak naprawde to trza się w tym zagłębić, aby zrozumieć, czym jest Visual...

Origáme
21.12.2007, 19:35
To Facet? :O
Pozdr. :)

Nikara
21.12.2007, 19:41
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!! Bou *.* teraz rozumiem moją koleżankę, która go uwielbia ;p zaczynam go lubić, ach ach ach *.*

ja bardzo lubię lalki. 8D

Tuśka
21.12.2007, 20:09
To Facet? :O
Pozdr. :)


No wlaśnie to FACET?
Nie możliwe wygląda jak Kobieta! Twoi chociaż wyglądają jak faceci a to...

nossace
21.12.2007, 20:32
wiekszosc japonczykow posiada taka urode, ze jak im zalozyc peruke i umalowac wygladaja jak dziewczynki. nie ma czym sie podniecac. szczegolnie ze ten narod kocha sie w cosplayach d:

wogole tuska z tymi babami i chlopami wracaj na wies. szczerze nienawidze takich okreslen :=)

Tuśka
21.12.2007, 20:58
Lepiej? :) Nie wiedzialam :wacko: Fajnie, że na forum można także poglębiać swoją wiedze o kulturach :)

Harajuku Drama
22.12.2007, 07:18
wiekszosc japonczykow posiada taka urode, ze jak im zalozyc peruke i umalowac wygladaja jak dziewczynki. nie ma czym sie podniecac. szczegolnie ze ten narod kocha sie w cosplayach d:
założyć peruke? xD niektórzy mają swoje włosy ^^ większość z nich ma. Niektórzy mają kilka dopinek, ale żeby peruke hmm^^?

Nikara
23.12.2007, 21:39
Harajuku, ja chce następne simyyy . A może zrobisz Bou? xdd *.*

Anima Vilis
23.12.2007, 22:06
Bardzo podoba mi się visual key, chociaż pewnie nie miałabym odwagi się tak ubrać, nawet jeśli mieszkałabym w pięknej Japonii. <3

Jedyne co mi się nie podoba u twoich simów to makijaż.
Mogłabyś pościągać bardziej realistyczne szminki, bo te z maxisa nie prezentują się zbyt dobrze.



Przyznaję, Bou jest słodki. ^^
Na początku też byłam pewna, że jest płci żeńskiej, dopóki ktoś mi nie powiedział, że jest mężczyzną. : x

Lady_Malice
27.01.2008, 00:56
Omg, simy są prześliczne x) Mesh kapelusza jest od ubranka Rukiego, czyż nie? Wszystkie boskie x)

A tak w ogóle...
Widzę, że na forum jest dużo fanów Visualu :D

Harajuku Drama
12.02.2008, 14:42
dziekuje za miłe odpowiezi^ dawno mnie tu nie było, dawno nic nie pisalam, a ostatnio zrobilam nowe ciuszki, ktore w przyszlym czasie wrzuce^^

Jesne, moge zrobic Bou^^ Denerwuje mnie tylko to, ze simy-faceci, chocby nie wiem jak ich przerobic, przekrecic, wyszpachlowac i tak wygladaja mesko V.V" chcialabym zrobic delikatniejszego sima, ale sie nie daxD chcialabym tez, zeby moj sim mial delikatniejsza budowe ciala, a nie takie miesnie i bary... xD
Jakby ktos wiedzial jak to niech napisze, bede wdzieczna^^"
*wiem, ze to nie ten dzial, ale to tak przy okazji^.~*
pozdrawiam wszystkich fanow japonii i visualu^^ kissu ;*

Harajuku Drama
17.02.2008, 13:10
No to zamieszczam najnowego sima, którego zrobilam wczoraj xD hehe xD
http://img168.imageshack.us/img168/847/visual1lt5.png
Włoski, naszyjnik, nauszniki, brwi, sa mojej roboty^^

Tak jak ubranko:
http://img168.imageshack.us/img168/6577/visual2de7.png
I od tyłu:
http://img168.imageshack.us/img168/2642/visual3xe3.png

Co o nim sądzicie?

sympathique.
17.02.2008, 14:21
Woooow^^. Ja chcę mieć takiego chłopaka!! ^^. Pięknie ci wyszedł.
PS. Daj zassać, pleeeeaaaaseeee!!

Harajuku Drama
20.02.2008, 08:56
oki^^ Tylko powiedz jak xDD hehe nigdy nie dawalam simow do sciagania, dlatego nie wiem jak V.V"

sympathique.
22.02.2008, 17:58
A dużo masz dodatków z neta do niego? Jak coś to zastąp je maxisowymi (ale swoje jak najbardziej daj), no i wejdź w warsztat, twórz simy, a potem: Spakuj Sima do pliku. Wybierz tego przystojniaczka^^, no i napisz mu jakiś opis, kliknij przycisk zatwierdzający. Sim w pliku będzie na pulpicie. Potem sobie poradzisz- wejdź na MTS2.com i dodaj go, a jeśli przyjmą- wyślij linka.
PS. A jeśli sobie nie poradzisz, to wyślij mi ten plik na PMa, dobrze?

Plemnik z plasteliny
23.02.2008, 09:03
Mam prośbe - zrób mi w simach zespół The Gazette albo Dir en Grey i daj do ściągnięcia. Boskie są!

Harajuku Drama
26.02.2008, 08:21
hehe dobrze^^

robilam juz kiedys Rukiego i Uruhe, wiec moge zorbic jeszcze raz^^

milo ze sie komus podoba^^

Gio
14.03.2008, 13:26
Okropne. Ta druga wygląda jak jakaś wiedźma, nie wiem, zombi, straszydło. Ogółem jakieś nawiedzone te simy.

Lilyaa
19.03.2008, 22:23
Denerwuje mnie tylko to, ze simy-faceci, chocby nie wiem jak ich przerobic, przekrecic, wyszpachlowac i tak wygladaja mesko V.V"

Aaa ja sie tak bardzo staram, że czasem wyglądają aż za bardzo kobieco... xD

Benny Hill
26.03.2008, 20:06
eee, fajne! Cos innego ^^ Zwykły chłopak jest mraaau :)

Björk
23.07.2008, 21:31
haha - fajny pomysł...
Doskonale oddają nowoczesną Japonnię :)

Zebra
23.07.2008, 21:37
pomysłowe, pasuje do takiej trochę zwariowanej rodzinki;)

Harajuku Drama
13.08.2008, 10:43
dziekuje^^"