PDA

Zobacz pełną wersję : ..:: Plaza ::..[BRAK ZDJĘĆ]


lukasz1394
28.12.2007, 16:08
Hej. I jak tam święta ? Prezenty udane ? Ja jestem bardzo zadowolony. Dawno nie wstawiałem swoich domów, bo uznałem że to nie ma sensu. Nikomu moje domy sie nie podobają. Pewnie jak je widzicie turlacie się że śmiechu. Ale nię będe brał tego pod uwage i wstawie kolejny dom abyście się mogli pośmiać. Zrobiłem dom na plażą. Bo tęsknie za latem.
Dom ma kuchnie, jadalnie, salon, i łaznienke. Jest w ciepłcy kolorach. Prosze o ocene.
Bryła domu :
Dom nie jest duży. Tylko tak się wydaje bo powiększają go tarasy.

Teraz kolej na salon. Jest połaczony z kuchnią i jadalnią, bo tak mi się podobało.


Teraz przedpokój. Dałem dwie sofy, bo był pusty.


Teraz sypialnia. Meble nie są do kompletu, sciągłem cały zestaw a tylko łóżko weszło.

Mam nadzieje że dom lepszy od pozostałych. Prosze o ocene. Pozdrawiam.
I jeszcze jedno. Jeśli macie blogi możecie je zgłaszać na www.white-judgements.blog.onet.pl . Chętnie ocenie ;p

Rëñáës
28.12.2007, 16:17
Wiesz co?
Po co reklamujesz swoje blogi?
Dla popularności?
Jest to zabronione na forum.
Dobra, to od dzisiaj w każdej notce będę pisał: Wchodźcie na mój blog itd.
Domek ma za duże pomieszczenia.
Nic mi się nie podoba.
Ok, podoba mi się salon.
Ale jest za duży.
5/10

Naruto
28.12.2007, 18:15
Dwa ostatnie zdjęcia mi sie nie wyświetlają. :-(

On nie wydaje się duży tylko taki jest. Ma za duże pomieszczenia i są one za puste. No i po co reklamujesz swój blog?

Czyli oceniam tak jak Rëñáës.

5/10

Meble fajne ale źle rozmieszczone.

lukasz1394
28.12.2007, 18:56
Prosze bardzo, reklamuj swojego bloga. Mnie tego nie zabronisz. Jesli ktos, kto ma na to jakiś wpływ usunie mój temat, świat się się nie zawali. Przeskadza ci to ze reklamuje swojego bloga ? To masz problem. I kompleksy.

Rëñáës
28.12.2007, 19:23
Off/Top:
Jeżeli nie będziesz przestrzegał regulaminu Twoje konto może zostać zbanowone.
O to chodzi. ;)
Reklamuj swojego bloga w temacie: Wasze stronki.
6. Zabrania się reklamowania innych stron www. Jest jeden wyjątek – kiedy ktoś czegoś potrzebuje, a akurat to jest na danej stronie.

:con:

Komurka
28.12.2007, 20:23
Łukasz twoja przedmowa jest żałosna - wydaje Ci się, że przez taką gadkę szmatkę weźmiesz ludzi na litość?

dom jest za duży i wcale to nie jest wina tarasu! Popatrz jakie pustki świecą po domu. W domu są świetne meble, dałeś świetne kolory podłóg i ścian! O wiele lepiej by to wszystko wyglądało gdyby dom był mniejszy. Świetnie jasne kolory kąponuje się z plaża. Co do tynku, to ja bym zrezygnował z tymi cegłami, biały kolor był by ok!
Pamiętaj trochę więcej wiary w siebie. Ciężko jest coś zrobić gdy z góry zakładamy, że to i tak jest bez sensu!
I na więcej razy nie kłóć się, jeśli nie znasz regulaminu :)
Za domek dam 9/10 wydaje mi się, iż ta ocena wcale nie jest wygórowana!

lukasz1394
29.12.2007, 12:30
Nastepnym razem wstawie dom bardzo podobny, tylko salon bedzie mniejszy. CHyba bedzie lepie to wygladac ;p

wojownikmierci
29.12.2007, 19:56
Prosze bardzo, reklamuj swojego bloga. Mnie tego nie zabronisz. Jesli ktos, kto ma na to jakiś wpływ usunie mój temat, świat się się nie zawali. Przeskadza ci to ze reklamuje swojego bloga ? To masz problem. I kompleksy.

mogłbyś sobie nie nabijać postów??

A wracając do domku to jest zbyt wielki. Jak na jednego sima to naprawde zrobiłeś mu wielgachną chałupę. Ale umeblowany jest bardzo ładnie. 8,5/10

lukasz1394
06.01.2008, 13:37
Nie nabijam sobie postów - wcale mi na postach nie zależy.

Dsquared
06.01.2008, 21:19
Off/Top:
Jeżeli nie będziesz przestrzegał regulaminu Twoje konto może zostać zbanowone.
O to chodzi. ;)
Reklamuj swojego bloga w temacie: Wasze stronki.

:con:

Nie wysilaj się tak... moda Ci za lizusostwo nie dają ; CC <żal>


mogłbyś sobie nie nabijać postów??
(...)

Tak... odpowiedz na ewidentne zaczepianie na forum jest nabijaniem postów...weź sie dziecko schowaj.

A co do domu...
Nie jest źle tylko może te pomieszczenia wyszły Ci za duże i jest troche pusto (no chyba, że był taki cel...
6,5/10

Rocket
06.01.2008, 21:45
nie kłóćcie się. a przynajmniej nie tu.
TAK reklamowanie swoich stron JEST zabronione i prosiłabym Cie lukasz1394 żebyś tego nie robił, ALE w regulaminie jest tez zapis że użytkownicy nie powinni zachowywać się jak dodatkowi moderatorzy. dziękuje za uwagę.