PDA

Zobacz pełną wersję : nie mogę wrócić z wakacji!!


esef
12.01.2008, 11:17
coś mi się zacięło (znowu..)

Moje simy pojechały na wakacje (na własną parcelę) i od początku w pasku postępu wakacji mają, że "pora wracać do domu". Ale do domu nie wracają, a jak zadzwonię telefonem (ta opcja z wcześniejszym zakończeniem wakacji) to nic się nie dzieje (nawet nie pojawia się dymek że simka coś załatwiła). No i tym sposobem nie mogę wrócić do domu ;(
może ktoś miał podobną sytuację i wie jak to rozwiązać?

Quboss
12.01.2008, 12:30
Ja chyba wiem zainstalować ponownie grę

Ronia
12.01.2008, 18:13
Ja też mam taką samą sytułację...ale nie będe instalowac od nowa

..::lOvE::..
13.01.2008, 09:01
Wczoraj stało mi się dokładnie to samo tylko ,że na innej zasadzie. Wyslałam rodzinkę na wkacje w góry - Obozowisko 'Pod Toporem' - zamówiłam wakacje na 6 dni 5 nocy . Ale wróciłam po 3 dniach (być może to jest powód) i zaraz po powrocie do domu znów przyjechała taxówka i zabrała mi tam simów. Nie mogła wyjechać , również na pasku miałam ,że czas wracać ,a po kliknięciu na telefon nic się nie działo. Więc się 'zdenerwowałam :D ' i wyszłam do otoczenie 'NIE zapisując gry - po wejściu w tą rodzinkę już wszystko było normalnie i wakacje zakończyły się z pierwszym chcianym powrotem. Nic nie straciłam nie zapisując gry ,a zyskałam powrót do domu.
____
Nie wiem czy tobie uda się na tej samej zasadzie ,bo chyba już zapisałaś.
____
Ale na przyszłości dla innych - NIE zapisujcie w takich sytuacjach - :)

Queen
14.01.2008, 07:42
A użyłeś boolPropa? Jeśli tak, to go wyłącz. Kiedyś nie wrócili mi właśnie przez to.

esef
21.01.2008, 08:11
nie użyłam boolpropa (nie używam wcale kodów)
Raz moja simka utknęła na swojej parceli publicznej i wtedy poratowałam się w taki sposób że ją, i jej rodzinę która została w domu, przeniosłam do innej rodziny za pomocą kodów. Jedyne co że stracili cały dom i kase.. Ale już to nadrobili. Teraz chyba też będę tak próbować...

Caroliiine
10.02.2008, 14:14
to ja miałam inną sytuację :p sim kopał sobie w ziemi i się zaciął. tzn w pewnym momencie stanął w miejscu i nic nie robił, a potrzeby itp mu spadały. a ta jego żona tzn simka normalnie chodziła. później recepcjonista mi się zaciął, a koleś odciął. a później zacięła się simka xP ale jakoś się odcięli, na szczęście :D nie wiem jak? po prostu włączyłam od nowa grę :)

kornelia911
18.02.2008, 18:55
Mam ten sam problem, ale gra juz zapisana :(

meg_94
14.03.2008, 13:04
Nigdy tak nie miałam, więc ci nie pomogę .

Emilia
20.03.2008, 21:38
Mi też raz to się zdarzyło. Gdy Simy będą już w domu i przyjedzie samochód aby ich zabrać z powrotem do terenu wakacyjnego zastopuj grę, na pasku zadań anuluj czynność ,,wyjechania na wakacje'' u wszystkich. To powinno pomóc. Jeśli nie, to wydź do otoczenia i nie zapisuj gry.