PDA

Zobacz pełną wersję : występy w dzielnicy showbiznesu


bosklaczyk
22.01.2008, 21:21
sluchajcie!!! mam do was pytanko!! od niedawna mam the sims gwiazda i mam problem z wystepami w dzielnicy showbiznesu!! :con: caly czas mi nie wychodzi np. jak sie kreci teledysk to sa 3 warianty np. deszcz, grzmot...itd i nigdy nie moge trafic na wlasciwy wariant!! czy jest na to jakis sposob?? albo moze jakis mod do gry pliss pomocy!!! :gu: ;(

Raven
22.01.2008, 21:55
jedyny sposób to po prostu mieć szczęście. Każdemu zdarzają się wzloty i upadki.

są jakieś hacki ale tylko odnośnie przyjaciół w showbiznesie i stopnia kariery.

lusi
24.01.2008, 12:46
a więc to zalezy od tego ile masz gwiazdek:
jesli np zaspiewasz na te scenie masz poł gwiazdki itd... o tym przeczytasz na instrukcji ktora jest zasze dolaczana do orgialnych simsów natomiast jesli chcesz kozystać ze wszystkich zeczy pokazmody itp.. musisz miec WSZYSTKIE GWIAZDKI pozdro:)

bosklaczyk
25.01.2008, 09:59
To ja wiem!! Ja już mam 4,5 gwiazdki bo uzylem takiego czaru!! ale caly czas nie moge zdobyc 5 gwiazdek bo nigdy mi nie wychodzi krecenie teledyskow, pokazy mody itp. Najbardziej zalezy mi na jakims modzie do gry!! niedawno na jakims forum znalazlem link do trainera dzieki ktoremu wystepy w dzielnicy showbiznesu zawsze wychodza ale niestety trzeba za niego bylo zaplacic w dolarach ;(

bosklaczyk
08.02.2008, 13:31
Ej hellow może mi ktos odpowiedziec czy nie???? ;/

qdamn
08.02.2008, 14:37
bosklaczyk, na co? mamy ci napisać 'to może ja ci to dam za darmo?'? bo nie rozumiem. jest płatne, to to kup bo ta wypowiedź wygląda na jakieś bezprawne żebranie ; )

patryk100
08.02.2008, 14:57
Nie martw się napiszę ci jak to zrobić za darmo .Jak kręcisz coś co ma 3 chmurki prowadzącego zrób najpierw tak 3 razy pierwszy wariant jeżeli zawuażmy że pierwszym razem się udało drugim też a trzecim razem nie udało się więc wybierasz warianty 1 , 1 , i jakiś inny oprócz 1 kolejnym razem prowadzącej prowadzącemu spodonają się dwa pierwsze dobre warianty za tamtym razem czyli wygląda to tak 1 , 1 ,2 jeżeli wszystko się spodoba to wygrywasz jeżeli za ostatnim razem się nie spodoba wybierasz 1 , 1 , 3 i teraz maż zagwarantowane że wygrasz . Pozdrawiam

lafilette
08.02.2008, 15:06
na początku, kiedy za pierwszym razem wybierasz warianty, musisz strzelać. zapamiętaj jednak, co wybrałeś i podczas teledysku patrz na reżysera.nad jego głową trzy razy wyświetli się w dymce twarz twojego sima. jeśli nie bedzie przekreślona, oznacza to, że podczas następnego wyboru w tym samym momencie masz wybrać identyczny wariant. jeżeli głowa będzie przekreślona - w tym samym miejscu wybierasz inny wariant.

bosklaczyk
10.02.2008, 08:55
Dzieki!!! moze teraz uda mi sie zdobyc 5 gwiazdek!! ;D