PDA

Zobacz pełną wersję : Najgorszy z dodatków SONDA


aniba
15.02.2008, 14:25
Witam! Tak sobie pomyślałem, że skoro jest sonda o naj dodatkach to czemu nie miałaby być też o najgorszych? Zapaszam do głosowania!
PS: Proszę o krótkie uzasadnienie głosu.
PS1: Pozowliłem dodać sobie "Czas wolny", gdyż premiera już niedługo i prosiłbym o nie głosowanie na ten dodatek - nie oceniajmy dnia przed zachodem.
Dziękuję.

psychickid
15.02.2008, 15:00
Najgorszy z dodatków.. hm...
trudne pytanie, ale chyba są to zwierzaki, bo wielu nowych funkcji nie przynoszą. Bez nich da sie bejść. Ale np. bez NŻ czy czegoś innego nie działają przydatne kody (maxMotivies itp.). Więc stawiam na Zwierzaki.
Chociaż, Podróże też mnie niczym nie zachwyciły...

Nandelle
15.02.2008, 15:23
NŻ według mnie najgorszy dodatek

Dami
15.02.2008, 15:27
wszystkie mi się podobają, ale najgorzej chyba wypadły zwierzaki. chociaż bez nich świat simów nie byłby taki realny.

Neillé
15.02.2008, 15:49
Według mnie to Na Studiach i Zwierzaki. Oba dodatki szybko mi się znudziły i dla mnie nie wniosły aż takich rewelacji... xP

Adusia
15.02.2008, 17:55
Zwierzaki.
Są nudne i właściwie nie ma nic nowego.
Tylko zwierzęta latają :/

aniba
15.02.2008, 19:29
Dzieki za odpowiedzi ;) Mam nadzieje, ze komus sie przyda. Swoja droga to nie mam zadnych dodatkow, ale zwierzaki jakos nigdy mi sie ciekawe nie wydawaly.
PS: Moze jakis moderator przyklei temat? A nuz nowym pomoze.

Sander
15.02.2008, 19:38
Zwierzaki to najgorszy. Nic fajnego nie ma. Znudził mi się chyba po 2 dniach od instalacji...

oaoa
15.02.2008, 19:50
zagłosowałam na podróże, w 1 też nie lubiłam wakacji, a tutaj to jest o cholernie nudne, po wyjechaniu na pierwsze wakacje mi się to znudziło :P
(zresztą w temacie 'najlepszy dodatek do ts2 widac, który jest najlepszy, więc logiczne, że ten który ma najmniej głosów jest jakby 'tym gorszym' xD)

K@rolci@
15.02.2008, 20:11
Najgorszy dodatek moim zdaniem - CPR , bo gra mi się w nim zacina .

Lorette
15.02.2008, 20:19
A wg mnie WB jest nudny, bo wsumie wszystkie są OK, ale WB jest w tym przypadku na ostatnim miejscu, a Zwierzaki też jakieś super nie są, a co do NŻ, to jest faktycznie bardzo przydatne np. w fs albo vs ;d są samochody i w ogóle, ale to jest moje zdanie, a każdy ma własne ^^

Monitkowa
15.02.2008, 23:27
Jak dla mnie to Własny biznes.... Wystarczały dwie godziny, żeby totalnie mi się znudził ;)

mario
16.02.2008, 02:03
Zwierzaki beznadziejne. I widzę, że tak sądzi większość. ;) No i słusznie. :D

Milkaa
16.02.2008, 06:40
A według mnie NŻ jest totalnie nudne. Jedyne co mi sie tam podobało to ta jedna fryzura xD

Majuchowata
16.02.2008, 07:42
MOIM ZDANIEM najgorszym z dodatków jest Własny Biznes...:/ Dlatego, że np. MI jest niepotrzebny zaden glupi sklep :/... A wiec stawniam na WS.


:no: BIZNESOWI :no: BIZNESOWI :no: BIZNESOWI :no: BIZNESOWI! :no:

Choletté
16.02.2008, 08:07
zwierzaki... b. mało nowych opcji, a i ze zwierzakiem nie można robić niewiadomo czego - znudziło mi się.

jaguska368
16.02.2008, 09:18
K@rolci@- jak można nie lubieć jakiegiś dodatku bo ci sie gra zacina? Skąd wiesz ze od tego ci sie zacina? Moze masz slabego kompa ;/

Ancalimë
16.02.2008, 12:28
Wg mnie najgorsze są zwierzaki. Kupiłam, myślałam, że to najlepszy dodatek. Stworzyłam jedną czy dwie rodzinki ze zwierzakami, a teraz... już od pół roku nie stworzyłam żadnego zwierzaka. A na laptopie nie mam wgranych i jakoś nie zauważam różnicy...

Abigail_Kocur
18.02.2008, 15:09
A co tak wszyscy na zwierzaki?:PNajgorszy to NS.Studia są stanowczo za długie.

Królik
18.02.2008, 15:16
Ja się zgadzam z Abigail_Kocur. Studia są nuuudne >.>

martusia_re2
22.03.2008, 09:55
Zwierzaki. Po pierwsze można tylko stworzyć zwierzaka, niema nowych reakcji, ze zwierzakiem można się bawić. Powinni zrobić tak jak w Historiach ze świata zwierząt że są wystawy itp. Było by już lepiej

Krystek175
22.03.2008, 09:59
eee zwierzaki śa najgorsze mi sie tak wydaje a najlepsze to??? CZas wolny i podórze

Rainbow
22.03.2008, 10:13
Studia są stanowczo za długie.

Dokładnie ;P Chociaż Zwierzaki też nie są najlepsze...

vanity
22.03.2008, 11:39
Abigail, bo wiesz w realnym życiu studia są zazwyczaj długie, więc to akurat jest ok
ja nie lubie zwierzaków, okropnie nudny dodatek, interacji ze zwierzakami jest okropnie mało, nie postarali się, uważam, że zwierzaki do ts1 były o niebo lepsze i bradziej dopracowane

kotopies
22.03.2008, 11:46
zwierzaki najgorsze(z trudem to mowie bo kocham zwierzenta

tysiulek13
31.03.2008, 17:24
Myślę, że Własny Biznes, bo choć obiektów dużo dochodzi, to jednak tych sklepów zbyt często się nie robi, więcej to simoleonów zabiera niż przynosi.

bouffe
31.03.2008, 17:31
Mnie bardzo szybko się znudziły zwierzaki. :P

Manny
31.03.2008, 17:31
Na Studiach najgorszy. Bardzo szybko się nudzi i zgadzam się co do tego, że studia są za długie.

Ritty
22.08.2008, 12:00
Zwierzaki. Każdy chyba wie, dlaczego.

ultraviolence
22.08.2008, 14:15
Nie lubię Studiów. To wszystko za długo trwa, a zabawa w takim "nieodpicowanym" (wiem, że można go wyremontować odpowiednio do swoich potrzeb, ale i tak jest tam mało miejsca...) akademiku wiąże się tylko z zaspokajaniem potrzeb sima i z nauką... No i tak w kółko. Oszaleć można.

shizeR
22.08.2008, 14:19
zwierzaki są dla mnie najgorszym dodatkiem bo ciągle gdzieś łażą i kopią dziury

Alicja008
22.08.2008, 16:48
wedlug mnie nocne życie. w ogóle nic się tam nie dzieje ciekawego więc na to glosuje.

stotka
22.08.2008, 16:53
zwierzaki i czas wolny... te pierwsze nawet odinstalowałam, a na drugim dodatku sie zawiodlam na calej linii.

blakistoni
22.08.2008, 17:05
Wg.mnie czas wolny..
Nic ciekawego się tam nie dzieje,tylko ciągle rozwijać hobby.. i to wszystko.
Myślałam,że będzie tam coś więcej,a tu tylko hobby,wnerwiający ludzie z sekretnych parcel, 2 nowe rangi parę ubrań..
Strasznie się zawiodłam na tym dodatku..

anuss3211
22.08.2008, 21:02
dla mnie też czas wolny jest nudny. ;P

RoxyFM
22.08.2008, 21:28
Na Studiach i Czas Wolny.

STAR
22.08.2008, 21:59
Zwierzaki i Na Studiach - nuuda . ;/

wolf_122
25.08.2008, 10:40
A ja bardzo lubie dodatek zwieraki :) a właściwie to najgorszy według mnie to studia...

magda1984
25.08.2008, 10:50
kazdy dodatek predzej czy pozniej sie nudzi,w kazdym jest cos fajnego,najgorsze dla mnie sa studia,czas tam sie strasznie dluzyyyyy

Miyoki
28.08.2008, 11:32
Mi się każdy dodatek podoba:
-Na studiach: nowe kariery (i nagrody kariery), młodzi dorośli (pragnienie "sim jest moim pierwszym partnerem")
-Nocne życie: przedmieścia i randki, które uwielbiam, samochody, dużo nowych ubrań i fryzur
-Własny Biznes: można mieć własny biznes xD, tytuł mówi sam za siebie ;)
-Zwierzaki: Uwielbiam zwierzaki, animacja jest przecudowna - pieski i kotki jak żywe, jeszcze nigdy nie stałam się wilkołakiem a ten dodatek mam najdłużej razem z NŻ, papuga, która dzięki rozmowie dodaje simom charyzmę.
-Cztery pory roku: W końcu jest jakaś pogoda, która dodaje realności simsom, można hodować drzewka owocowe i warzywa.
-Podróże: Nie mogę się wypowiedzieć, gdyż nie mam...
-Czas wolny: Mają własne hobby, dochodzi biżuteria (z czego jestem szczęśliwa - chociaż jest jej trochę mało), nie muszą mieć samochodu albo wzywać taksówki, żeby pójść na inną parcelę i nowe kariery agenta i oceanografa :D, można w końcu sprawić, by znajomy się postarzał razem z osobą, która ma urodziny
-Osiedlowe Życie: nie grałam jeszcze, ale później edtnę :P

Ale w sondzie wybrałam Na Studiach...

Citronné
28.08.2008, 11:52
Najgorszy dodatek wg mnie to zwierzaki. Są strasznie wnerwiające (szczególnie te przybłędy) i żadnego pożytku z nich nie ma...

lukas300
28.08.2008, 11:53
Całe to TS2 Zwierzaki ratują tylko nowe ciekawe meble!

Frettka
28.08.2008, 12:45
Hmm, w zasadzie to wiele z nich jest i dobrych i złych:
Na Studiach: za długo to trwa, zbyt liniowo można się bawić (każdy student ostatecznie robi to samo... z pokolenia na pokolenie, nawet rozrywki studenckie są nudnawe), ale jakby nie było, można wówczas świetnie rozwinąć sima, po to by w dorosłym życiu łatwiej mu było znaleźć porządną kwaterę i robotę
Nocne Życie: subiektywnie nie widzę tam wad :)
Własny Biznes: konieczność posiadania solidnego zabezpieczenia finansowego na rozkręcenie biznesu, klienci walający się po domu jeśli mamy sklep na swojej parceli, ale dużo fajnych mebli i dodatków
Cztery Pory Roku: idealny (wg mnie) - uwielbiam smaczki typu dymiący komin w śnieżnej zamieci
Zwierzaki: nudny, mało wnoszący, ale zdecydowanie dobrze wyposażony jeśli chodzi o sprzęt dla simów
Podróże: dosyć ciekawy, ale bardzo wymagający (przy gorszym sprzęcie gra się przycina, nawet jeśli poprzednie dodatki działają płynnie)
Czas Wolny: nieziemsko denerwujące telefony o każdej porze dnia i nocy, w których adwersarz informuje naszego sima o tym, że coś go interesuje i żeby "trzymał tak dalej", poza tym fajna opcja omijania tych przygód w pracy (okienko "ignoruj")

Alicja008
28.08.2008, 15:18
to okienko zawsze było. A te telefony mnie też strasznie wnerwiają! Ale ogłolnie czas wolny jak dla mnie jest w miare ok. Tylko też szkoda, że jak już coś cie interesuje i na chwile o tym zapomnisz to ci spada;/

Martwy Kot
28.08.2008, 15:33
dla mnie zwierzaki są wspaniałe. Bez tych biegających wszędzie futrzaków w domach moich simów byłoby nudno. Choć szkoda, że jest taki mały wybór zwierząt.
Najgorsze są podróże, jedne wakacje wystarczyły, żeby zrozumieć, że wypełnianie celów wakacyjnych czy jak im tam, nie ma dla mnie noc wspólnego z rozrywką. Czas Wolny tylko mnie irytuje ciągłymi telefonami.
A na studiach.. cóż... w wielodzietnych rodzinach przejście każdym simem przez studia to masakra.. a niestety, wszystkie tego pragną. Straszna nuuuda...

Angelka_96
28.08.2008, 16:04
''Na studiach'' to według mnie najgorszy dodatek bo chociaż nie mam tego dodatku to myślę że nie są one zbyt ciekawe.Takie jest moje zdanie :)

giannanannini
28.08.2008, 21:11
ja nie głosuję bo nie mam żadnego dodarku narazie... aczkolwiek wiem że nie kupię na pewno 'na studiach'... wydaje mi się że jednak jest to nudne...

wildthing
31.08.2008, 10:57
pory roku, bo zmiany pogody mnie osobiscie w****iaja, pdoroze tez nie sa ciekawe i zrobione naprawde na sile : p mam wrazenie ze za bardzo upodabniaja zwykle simy do historii. w wolnym czasie nonstop ktos wydzwania, NS nawet nie mam na dysku.

Souris
31.08.2008, 11:08
Moim zdaniem zdecydowanie najgorszy jest WB. Porażka i jak ktoś już wcześniej słusznie zauważył zyski z biznesu są mniejsze niż dochody. CPR wymiatają :D

Spela
31.08.2008, 16:01
Najgorszy dodatek to Zwierzaki.
Oprócz Zwierząt nic nie wnoszą do gry...

kubuss
31.08.2008, 16:27
A ja lubię wszystkie dodatki ^^ i nie mam nielubianego wszystkie są cool

neandertalczyk
31.08.2008, 17:14
Najgorszy to Zwierzaki, bo nie daje prawie nic oprócz zwierząt, które moim zdaniem są niepotrzebne

Nightwish
31.08.2008, 17:36
zwierzaki - znudziły mi się po pierwszych 15 min
;P

Poziomkowy Ktoś
31.08.2008, 18:00
zwierzaki to dupa dobrze że ich nie kupiłem :)

Lara_Croft
31.08.2008, 18:22
Zwierzaki i czas Wolny

Poziomkowy Ktoś
31.08.2008, 18:35
zwierzaki są najgłupsze

madusiaX
31.08.2008, 19:24
zwierzaki są najgłupsze

Już to pisałeś... Czyżby nabianie postów ?

Bez offu:
Zagłosowałam tak jak większość na zwierzaki, ponieważ to najbardziej nudny dodatek nie wnosi nic ciekawego do gry oprócz zwierzaków i to jeszcze takich niedopracowanych, w głowie mi się nie mieści jak Maxis mógł dopuścić do tego żeby w 2 były gorsze zwierzaki niż te w 1.

edzia114
31.08.2008, 20:52
Według mnie WB. ;]

laaska
31.08.2008, 21:16
taaaaaaak,zwierzaki są najgorsze.Mało wnoszą itd...nie podoba mi się...

Frettka
01.09.2008, 12:34
Nie wiem, czy to odpowiedni temat, ale sądzę, że mogę zadać tutaj to pytanie:
Skoro mówimy o najgorszym dodatku to czy nie uważacie, że granie WSZYSTKIMI NARAZ czyni grę nie do końca grywalną? Mam na myśli fakt, iż jeden sim nie może jednocześnie mieć rodziny, skupiać się na ogrodzie (dzieci zajmują mnóstwo czasu!), zajmować zwierzakiem jak należy (tresować itp.), prowadzić biznesu i zajmować się hobby???

W tym aspekcie po prostu NATŁOK dodatków przy niezmienionym czasie gry byłby wadą ogólną podstawowej wersji TS2.

Osobiście cieszę się, że dodatków wyszło dużo, ale ostatnio kolega zwrócił mi uwagę na powyższe, więc chcę poznać Wasze zdanie.
Pozdrawiam.

SunShine_
01.09.2008, 13:15
Moi simowie znajdują czas na te wszytkie rzeczy ^^.
Zależy jaką zrobię rodzinkę...
Bo jeśli będą dzieci, to ogródkiem zajmują się emeryci. A biznes można prowadzić siedząc w domu.

A najgorszy dodatek to według mnie ''na studiach'' i ''zwierzaki''... ;D

Isiulek
01.09.2008, 13:55
Najgorszy zwierzaki ofc...
Najlepszy nocne życie xD

asiolek
01.09.2008, 13:57
Myślę że każdy dodatek osobno nie jest rewelacyjny ale wszystkie (lub większość) razem tworzą coś wyjątkowo fajnego. Dziwi mnie że większośc głosuje za zwierzakami :(Widzę komentarze typu "nic nie wnoszą oprócz zwierzaków" - przecież zwierzaki są super:):)
Nie no wiadomo że każdy może miec swoje zdanie ale, dla mnie zycie simów nie miałoby sensu bez zwierzaków:):) A co do najgorszego dodatku to takiego dla mnie nie ma, ale najsłabsze są dla mnie te : na studiach, własny biznes, nocne życie, czas wolny

FakeYourDeath
01.09.2008, 14:48
Czas wolny ;]
Beznadzieja

Ellie
01.09.2008, 15:02
Nocne życie jest najgorsze.

Tylko to, że dochodzą auta, jest fajne ^^

goomaki
01.09.2008, 15:34
na studiach najgorsze, nudne totalnie
zwierzaki tez nie specjalnie ciekawe

Miyoki
02.09.2008, 14:38
Dokładnie. Nie mogę miec duzej rodziny uprawiac ogrod isc na studia i na wakacje i miec wlasny biznes ^.^
Dlatego niektorymi dodatkami nie gram, bo moze jak bede grala inna rodzina to oni beda miec wlasny biznes (w ogole prowadzenie wlasnego sklepu itp. zajmuje mi kilka simowych dni)

sims_lol
07.09.2008, 12:02
dlamnie najgorszy dodatek jest zw

kuba_10
07.09.2008, 14:01
CW byłby lepszy, gdyby nie "telefoniczni Big Brotherzy", którzy obserwują cię 24/7 i irytują cię telefonami wtedy, kiedy zaczynasz robić coś, co potencjalnie może wyrobić zainteresowanie :P

Fiorella
07.09.2008, 14:02
Uważam, że najgorsze są zwierzaki. Na początku wydaja sie super, ale później rzadko decydujesz sie na kota czy psa, bo to tylko kłopot.

NekoTemari
27.09.2008, 19:31
Moim zdaniem najgorszy jest WB, bo jak nie prowadzisz sklepu to właściwie nic nowego nie wnosi... Zresztą ja już dawno przestałam zakładać sklepy, bo za dużo kłopotu z towarem, pracownikami... A zyski niemal zerowe...

Analisse
17.10.2008, 13:29
Dla mnie najgorsze są zwierzaki, dlatego się ich pozbyłam, nic ciekawego nie było, zaraz po zwierzakach WB

Ana04
18.10.2008, 12:04
Dla mnie najgorszy to na studiach..

Zuzul
10.06.2009, 20:56
Jak możecie tak mówić o Zwierzakach... Rozumiem, że macie różne gusty, ale Zwierzaki to mój najukochańszy dodatek.

Ja chyba najbardziej nie lubię Nocnego Życia i Na Studiach...

Anusia
11.06.2009, 11:55
Jak możecie tak mówić o Zwierzakach... Rozumiem, że macie różne gusty, ale Zwierzaki to mój najukochańszy dodatek.

Ja chyba najbardziej nie lubię Nocnego Życia i Na Studiach...

ej no sorry...ale chyba każdy ma prawo do wygłoszenia własnej opini nie ? Od tego właśnie jest forum...

Nie podoba mi sie WB...żałuje że go kupiłam.

RoxyFM
11.06.2009, 22:56
Czas Wolny i Podróże są bez sensu. No i Na Studiach.

zelkam
12.06.2009, 06:59
Hmm... według mnie Na Studiach. Owszem, była frajda przy pierwszych simach, ale później stało się to monotonne, trwało to strasznie długo.

Miksztain
12.06.2009, 08:19
Własny Biznes jest najgorszy. Jak już ktoś powiedział dochód zerowy, a ODchód to już nie warto wspominać... Poza przedsiębiorstwami nic nowego no...

shan
12.06.2009, 09:33
Czas Wolny jest głupi denerwuje mnie wszystko a najbardziej Pan Rod Humble ciągle te prezenty przynosi, albo ktoś pogra na pianinie to już przychodzi sim lub dzwoni telefon o tym hobby.

Krzykaczus_Pospolitus
12.06.2009, 10:39
Ja zaznaczam Własny Biznes, bo trochę nudny i jak było wielu klientów na parceli, to gra się zawieszała.

EDIT: heh, Zwierzaki mają najwięcej głosów, a gdy było pytanko (w innym temacie), które dodatki są warte polecenia to wszyscy ZWIERZAKI!

Ami-NaNa
12.06.2009, 11:21
Według mnie najgorsze to.

Zwierzaki póżniej WB i CW. Zwierzaki nudne po 1gidz grania mi się znudziły nic ciekawego. Wb miałam fazy na sklepy ale mi się znudziło po 1 dniu w ogóle nie korzystam jest bo jest. CW ledwo coś zrobię a telefon już dzwoni że się tym i tamtym interesuje.

Milou
12.06.2009, 12:35
Zdecydowanie Zwierzaki, znudziły mi się baardzo szybko. Na pierwszy rzut oka jest coś w nich fajnego, czasami instaluję ję, żeby pograć zwierzakami, ale kilka godzin i idą w odstawkę.

Rosemarie
13.06.2009, 17:43
Każdy ma ulubiony i najgorszy dodatek.Ja nie posiadam Na Studiach i Nocne Życie inne mam.
I według mnie na sudiach to najgorsze,chociaż go nie mam.Co może tam być?Studiujesz,wracasz i żyjesz.Tyle,że masz wykształcenie i lepszą pracę,ale do tego można również dojść bez studiów.Planuję kupić nocne życie i według mnie będzie fajne,dużo się o tym dodatku naczytałam.Najgorsze tak jak pisałam Na Studiach.Zwierzaki może nie najlepsze,ale nie najgorsze,najgorsze Na studiach.Zwierzaki-sama nazwa wskazuje,co było się można po nich spodziewać,zwierzaki i tyle,a Wy wymagacie po nich pełno nowych mebli,interakcji itd..
A więc u mnie dodatki leżą na takich miejscach.
1.Cztery Pory Roku-są naprawde super.Dzięki nim gra,staje się realistyczna.Deszcz,grad,snieg,słońce ..ahh.Ogródek,soki,warzywa,koktajle,łowienie ryb.Najlepszy według mnie.
2.Czas Wolny.Nie jest zły,pomimo,że wszyscy pisali inaczej.Rozwijanie hobby jest ciekawe,bez nich gra jest nijaka.W prawdziwym życiu każdy ma hobby,a w simsach czas wolny daje nam możliwość zdobycia hobby.
3.Własny Biznes-naprawdę fajny dodatek.Ja bym proponowała oddzielić część mieszkalną od biznesowej,bo piszecie,że jeśli macie biznes domowy to ludzie wam do chaty wchodzą.Fajnie jest zarabiać,a jeśli dbacie o pracownikow to lepiej sprzedawają.
4.Osiedlowe Życie-skakanka,mieszkanie w osiedlach,czarownice,możliwość odwiedzenia siąsiada.
5.Nocne Życie-nie mam,ale kupię i myślę,że ciekawie jest chodzić na dyskoteki itd.
6.Zwierzaki-urzeczywistniają grę.
7.Podróże-nudne.3 tereny wakacyjne to zdecydowanie za mało.Powinno przynajmniej z 6 ich być.
8.Na studiach-nuuda.

Miczka
04.07.2009, 19:03
Dla mnie najgorszymi dodatkami są Na studia i własny biznes. Po tygodniu grania już z tych opcji prawie nie korzystałam...

jekyll
04.07.2009, 20:58
Dla mnie najnudniejszym dodatkiem jest dodatek Na Studiach. Oo Jest głupi, po prostu.

Lawend
05.07.2009, 08:43
Mi chyba najszybciej znudził się Własny biznes.

Inez
08.07.2009, 16:53
ja tam lubie NORMALNE THE SIMS 2 bo dodatki sa bleeeee nic tylko wydawanie kasy na glupoty

dareczka84
16.07.2009, 18:43
Zwierzaki - bardzo mnie rozczarowały, gdy masz zwierza nie masz na nic czasu, nie ma mowy o większej rodzinie z psem czy kotem. Mało dodatkowych funkcji...

berata
16.07.2009, 19:58
Własny biznes - nie znoszę go rozkręcać i w ogóle to nieporozumienie jakieś jest. B)

Naru
17.07.2009, 15:33
Moim zdaniem Zwierzaki - świetnie pasuje o nich powiedzenie 'pozory mylą'. Na początku wydawały mi się takie fajne, ah oh podjara mam kota i psa. Niestety, jak to już napisała dareczka gdy masz zwierza nie masz na nic czasu, nie ma mowy o większej rodzinie z psem czy kotem .
Własny Biznes też się nie za bardzo udał, chociaż przy [dużej] odrobinie cierpliwości fajnie się go rozkręca.

Master of Disaster
07.08.2009, 20:48
Ciekawe, mnóstwo osób mówi o "Na Studiach"... a ja, kiedy przez parę tygodni grałam bez NS (nie mogłam ich zainstalować, bo płyta była porysowana), dotkliwie poczułam ich brak. I nie chodzi mi o same studia, ale niektóre przedmioty - np. gitara i zestaw perkusyjny, interakcje jak np. "Występuj..." - nieźle się zarabiało na występach na parcelach publicznych, jak kilkudziesięciu Simów dało po 25-50, czasem nawet 100 simoleonów, zbierała się niezła sumka. Mnie chyba najmniej podobał się "Własny Biznes" - ale tak naprawdę add-on każdy ma coś, co mi się przydaje.

Sherlock
12.08.2009, 13:08
Zagłosowałem na 'Podróże'
Może Mi się wydaje, ale zacinały Mi trochę grę.

cherrie
26.11.2009, 13:53
Najgorszy jest Własny biznes. Do dzisiaj nie rozumiem, o co chodzi w tych interesach ;D

Elajza
17.12.2009, 15:32
Ja lubie każdy, bo każdy coś wnosi co jest ważne w realnym życiu. Naprawdę nie wiem na co zagłosuje...
Mam kilka typów:
NS no studia są za krótkie, ale są nowe karier i troche przedmiotów
NŻ chyba najmniej zmieniają, ale można być wampirem i jest p. Zadecka
Z troche zawiodły, ale fajne

Każdy dodatek ma + i każdy ma -

asiulQia
22.12.2009, 13:54
czas wolny zdecydowanie

Dastina
22.12.2009, 13:57
Wg. mnie najgorszy to Zwierzaki.Jakos wcale mi się nie spodobały.

Łezka
22.12.2009, 13:59
Uważam, że Zwierzaki najmniej wniosły do gry i po prostu nie urzekły mnie. :)

The FerG
22.12.2009, 14:34
Tak jak większosc ....zwierzaki ,prawie zadnych nowosci ,jakos wgl nie chce mi sie miec u simow ani kota ani psa bo tylko chodzi w te i wewte... Poprostu to nie to samo co w the sims 1 ,tam zwierzaki bardzo miło wspominam ; dd

Searle
22.12.2009, 14:38
A moim zadaniem Nocne Życie. Moi simowie obyli by się bez randek i imprez.

caalam
24.12.2009, 16:31
dla mnie własny biznes. szybko mi się znudził.

Gio
24.12.2009, 17:22
według mnie najgorszym dodatkiem są Na studiach- po prostu jakoś nie lubie simowych studiów- strata czasu xP

mikołaj1997
08.02.2010, 18:33
Dla mnie najgorszym dodatkiem są zwierzaki,znudziły mi się po 2 godzinach http://forum.thesims.pl/images/smilies/eek.gif

Gold_Chocolate
08.02.2010, 21:05
Tak rzeczywiście zwierzaki to porażka... A co do NS studia są za długie ale wnoszą wiele fajnych przedmiotów np. komórki

nmin
08.02.2010, 22:19
Trudno mi wybrać. Jeśli mam być obiektywna, i wybrać dodatek moim zdaniem NAJGORSZY, a nie najmniej mi potrzebny, to chyba są to Zwierzaki - poza samymi zwierzakami nie wnoszą do gry niczego nowego, nawet nowe obiekty są brzydkie.
Tyle, że subiektywnie, to bez Zwierzaków trudno mi się obyć, lubię, gdy moim Simom biega coś po domu :)

Osobiście najmniej używam NŻ i Podróży, ale nie oceniam ich źle dlatego, że są mi mało potrzebne - myślę, że przeciwnie, NŻ jest bardzo fajnie zrobione i Podróżom też nie można nic zarzucić, poza małą ilością otoczeń, ale trzy to już chyba standard.

Mizia
09.02.2010, 05:47
Chyba jednak Własny Biznes - za dużo kombinowania, jakoś nie potrafię się do niego przekonać.

Gosiaz135
09.02.2010, 08:56
Ja wszystkie dodatki bardzo lubię, więc nie mam takiego dodatku którego bym nie lubiła :)

Spade
26.02.2010, 18:34
Zwierzaki strasznie działają mi na nerwy, kota w domu jeszcze zniosę ale psa nigdy ;p

balloon
26.02.2010, 20:48
Czas wolny, denerwują mnie te dymki że spadło mi moje zainteresowanie do hobby.

eS_guy
28.02.2010, 14:28
Własny biznes! 'Własny' biznes przynosi takie dochody, że pożal się Boże...
A co do "Na Studiach" to jeden z moich ulubionych dodatków! Nie wyobrażam sobie teraz że nastolatek ot tak staje się dorosłym... Ale wiadomo też że gdy ktoś ma np. trojkę dzieci w rodzinie i każdego chce wysłać na studia to mogą się one dłużyc. Dlatego ja wysyłam jedno, maksymalnie dwoje dzieci na uczelnię. Pewnie dlatego że przeważnie tyle mam w rodzinach. Ale przy wielodzietnej rodzinie na pewno nie studiował bym każdym... A co dopiero grać nimi i zakładać im rodziny... O nie xD Max - 2 dzieci na rodzinę. Ale to już nie ten temat http://forum.thesims.pl/images/smilies/tongue.gif

Charionette
28.02.2010, 15:42
Właśnie: WB i Zwierzaki

Vanitas
28.02.2010, 17:04
Może i WB nie przynosi wielkich dochodów, ale ja lubię zdobywać simami nowe rangi, zatrudniać pracowników i wciskać towar =D

inoue
28.02.2010, 17:51
zdecydowanie własny biznes. nudy.
nie wiem co macie do zwierzaków, całkiem fajna sprawa, tylko do dupy że tak mało karier i awansów można mieć : (

Paraiso
01.03.2010, 16:32
Najmniej przydatny jest dla mnie WB. Rzadko też korzystam z NŻ i Podróży, chociaż te drugie lubię. Obecnie nie mam chwilowo Zwierzaków, a jest mi ich brak. Tak nudno jakoś. CPR są cudowne, więc nie mam co zarzucić. OŻ też niczego sobie. CW nie mam, ale nie zamierzam kupować. Czasu mi szkoda na te hobby. Planuję też kupić NS, bo bardzo mnie zaciekawiły. ;)

Tusiov
15.06.2010, 21:25
Według mnie najgorsze są Zwierzaki... tam praktycznie nic się nie zmienia, tylko są zwierzęta, które jak dla mnie są bezużyteczne. Tylko marnuje się czas simów na dawanie jedzenia i zabawę ze zwierzakiem... :P

November Rain
16.06.2010, 07:09
Dla mnie najgorsze NŻ. Nic ciekawego nie wprowadziło. Lubię zwierzaki. Wg mnie dużo wniosły!- właśnie te zwierzaki.

rudzielec
16.06.2010, 11:00
Osiedlowe Życie. Mimo tego, że można mieć własne osiedle, wiele rzeczy pozostało niedopracowane. Jak np. brak możliwości zbudowania własnego osiedla (bez kodów!!!) lub budowanie na powstałym już osiedlu, zmiana czegokolwiek poza domem, gdzie też trzeba wpisywać kody, by cokolwiek zrobić, lub chociażby to, że sąsiedzi włażą do domu naszego sima kiedy im się podoba (zwykli ludzie tak przecież nie robią).

Nelia
16.06.2010, 13:42
A ja uważam, że najgorszym dodatkiem są zwierzaki... Kiedy je kupowałam to myślałam tak ''No będzie fajnie. Mój sim przyzwyczai się do przyrody!'' ale kiedy zainstalowałam i pograłam to jakoś odechciało mi się obcować z przyrodą :/ szczególnie te psy co kopią dołki wrednie - to jest denerwujące! sim musi non stop po nich sprzątać, a czasem nie może po prostu, bo dziecko, czy praca jest ważniejsze, a kąpanie psa - to po prostu tragedia, cała łazienka jest zachlapana :/
Własnego Biznesu nie mam, więc nie wypowiem się, ale tez słyszałam od koleżanki, że jest gorszy. Na razie rozmyślam nad jego kupnem...

Psychosis
19.06.2010, 12:33
Hmm...najgorszy dodatek?
Jest ich kilka.

W prost nie znoszę Czasu wolnego.
Grałam kiedyś i wydaje mi się, że wnosi on zaledwie 3, może trochę więcej opcji.

Własny biznes znam tylko z opinii innych oraz z zwiastunu, ale nie podoba mi się.

Zawiodły mnie podróże.
Ceny są jak na biedniejsze rodzinki duże i jeszcze koszty zakwaterowania.
A po za tym mało miejsc, atrakcji.

Simka18
21.06.2010, 07:07
Jak dla mnie najgorszym dodatkiem i najnudniejszym jest WB.

shan
13.08.2010, 14:44
Najgorszy według mnie jest Czas Wolny, bo ten pan Humble czy jakoś tak ciągle przyłazi...

juleczka12
28.08.2010, 14:06
Zwierzaki-najnudniejsze

Violet
29.08.2010, 22:49
najgorszy dodatek według mnie to Czas Wolny naprawdę ten Humble...

Vanitas
29.08.2010, 22:51
@up: Zdecydowanie on jest akurat denerwujący chociaż wg. mnie mimo tego ze dodatek do najciekawszych nie należy to najgorszy nie jest. Ale są gusty i guściki :>.

Starlight
29.08.2010, 23:29
Zwierzaki - Wg. mnie .
Mało kiedy czegokolwiek z tego Ep. używam.
Nie przypadł mi do gustu .

simka334player
30.08.2010, 08:17
Zgadzam sie z Starlight. Również rzadko tworzę swojego zwierzaka choć wg mnie bez tego dodatku byłoby smutno. Wole stokroć przygarnąc jakiegoś błąkajacego sie zwierzaka niz go stworzyć. Jak w życiu.
W sumie to nie mam żadnego dodatku ktorego bym nie lubila. Wszystkie sa równie ważne ( wg mnie) i dopełniają simowe multiversum!

Raven
30.08.2010, 12:23
Zwierzaki wyglądają jakby były zrobione trochę na "odwal się". Podobne odczucia mam jeśli chodzi o Osiedlowe Życie - czarodziejów mogli równie dobrze nie dodawać. Jedynym plusem są apartamenty.

Tym wszystkim rozszerzeniom brakuje tego co miała jedynka - niepowtarzalnego klimatu. W przypadku jedynki ciężko obejść się bez któregokolwiek z rozszerzeń. W dwójce wystarczą mi tylko studenci, nocne życie (nawet bez tego dodatku mogę grać, po prostu lubię wampiry) i czas wolny.

Podobnie wygląda rzecz ze smallpackami. Fajne to to ale zachwyt jest bardzo krótkotrwały
Starlight Edit: Dodałem opcje z Akcesoriami jakby się ktos pytał

kotecek
30.08.2010, 19:59
Ja nie mogę jakoś przyzwyczaić się do pór roku, zawsze w WB robiłem sobie jakieś sklepy na dworze jakieś parcele z basenami takie na lato, a tak to pogoda mi w tym przeszkadza, albo deszcz, albo śnieg.
A co do zwierzaków, to bardzo je lubię, uwielbiam jak przychodzą do mnie małe pieski, albo jak kotki przychodzą i mi miauczą, a jak robią się nachalne, to zamykam drzwi.

Głosowałem na pory roku.

olcia13
31.08.2010, 09:16
Jak dla mnie to Własny biznes.... Wystarczały dwie godziny, żeby totalnie mi się znudził ;)

Dokładnie .

Ja też na to zagłosowałam. Takie, no... bez sensu to . Bo jak się w to wciągnąc to już o całym simowym świecie sie zapomina...

Karolka1231
31.08.2010, 10:50
Według mnie NŻ. Nic ciekawego. Tyle że samochody, ale można sobie z internetu ściągnąć.

Delivered
05.09.2010, 18:30
Definitywnie "Własny Biznes". Kupiłam, grałam dwa dni i odłożyłam płytę na półkę.

miłośniczka zwierząt
16.04.2011, 11:18
zgadza się własny biznes jest nudnym dodatkiem ja rzadko z niego korzystam a mam zainstalowane wszystkie dodatki.

patryk916
16.04.2011, 11:21
nienawidzę Czasu Wolnego oraz wszelkich akcesoriów do dwójki

muffindance
16.04.2011, 11:35
jak dla mnie Podroze... Znudzily mi sie, moje simy nie musza jezdzic na wakacje

Marcin07
12.11.2011, 10:15
Jak zobaczyłem wyniki ankiety to padłem o.o Nie rozumiem kompletnie tych którzy głosowali na zwierzaki... Ja się wahałem między własnym biznesem a na studiach, zagłosowałem na to drugie.

Wainwright
12.11.2011, 10:36
Ja wybrałem Własny Biznes.
Ale jak zobaczyłem w sondzie Zwierzaki to się zdziwiłem...
Naprawdę to chyba ja mam dziwny gust.

Caesum
12.11.2011, 16:09
Ja osobiście uważam za zbędne wszystkie dodatki poza Nocne Życie, Cztery Pory Roku i Podróże. Zagłosowałem jednak na akcesoria - to już w ogóle nieprzydatne.

zuzapets
12.11.2011, 16:15
Moim zdaniem wszystkie akcesoria i dodatki są w porządku oprócz the sims 2 zwierzaki

marciuMEGA
30.11.2011, 14:23
przez szybkie spadanie jakiegoś paska wybrałem czas wolny

Kenny McCormick
02.12.2011, 19:13
według mnie zwierzaki, są dziwne i wpisywanie kodów aby sterować zwierzakiem...

Meona
04.12.2011, 06:36
No ja nie wiem każdy jest w miarę.. muszę na coś postawić. No to chyba na Na studiach, ale to też mi się podoba. Nie umiem wybrać. Niech już będzie ! :P

Pani Szatanowa
04.12.2011, 07:34
zdecydowanie czas wolny. miał być fajny, ale nie był.

Rosemarie
13.12.2011, 18:32
Własny biznes był najnudniejszym dodatkiem imo... Na początku, po zainstalowaniu był szał wypróbowywania wszystkich opcji, ale później minęło, znudził mi się i go odinstalowałam.

Mixy
18.12.2011, 17:37
Najgorszy - Własny Biznes. Dodatek nudny, nie wprowadza nic co by mnie zachwyciło.

LovettBon
20.12.2011, 13:53
Nie rozumiem tego narzekania na WB, dla mnie to był i jest najlepszy ze wszystkich dodatków :P
Najbardziej nie podoba mi się Na Studiach - jak już wyrzucę simy na studia to w połowie pierwszego semestru jak zrobię im kilka romansów i zapiszę do bractwa to już mi się nudzi i kodami przyspieszam ich do końca nauki :P No i wkurza mnie, że przez to każdy mój nastoletni sim chce iść na studia, a jak go tam nie wyślę to zaraz aspiracja strasznie mu spada :/

Estella Sanchez
21.12.2011, 07:00
Ja zagłosowałam na NS. RZadko przechodzę " normalnie " studia, zazwyczaj przelatuje kodami

kessaris
22.12.2011, 05:39
wegług mnie Na Studiach ; o bardzo szybko mi się znudził, mało nowych opcji.

simsowo12d
23.12.2011, 10:15
nż najgorszy dodatek radze nie kupowac

Hinata
28.12.2011, 15:25
Mi się nie podoba "Własny Biznes". Nie interesuję się po prostu karierami.

Fisia
17.02.2012, 17:11
Ja się waham między Zwierzakami a Własnym Biznesem. Bez zwierzaków byłoby co prawda nudno, ale kiedy dodaję sobie zwierzaka, zawsze muszę wpisywać dodatkowo trzy kody do zwierzaków (kontrolowanie itp), bo bez tego sobie nie poradzę xD
No a co do WB - windy fajna rzecz, ale główny dodatek, czyli przedsiębiorstwa, raczej mi nie odpowiadają. Chociaż trzy razy przeczytałam instrukcję, nie ogarniam tego z pracownikami :| ''Czasem daj im podwyżkę, bo odejdą z pracy'' (no jeszcze czego xd) itp... Tylko raz grałam sobie Florencją Delarosa i prowadzenie biznesu mnie zmęczyło. Chociaż wszyscy klienci byli moimi najlepszymi przyjaciółmi, niektórych nie udało mi się ich namówić do kupna, odeszli i nic z tego dobrego nie miałam, tylko moja kwiaciarnia stała się mniej popularna.
Chyba jednak gorszy dodatek to według mnie Własny Biznes, ale nadal się waham, dlatego nie głosowałam.

Filleable
18.02.2012, 21:32
Ja lubię wszystkie dodatki, więc zagłosowałam na akcesoria, a chodzi mi mianowicie o Szyk i elegancja. Nie spodobały mi się totalnie. Nie wiem dlaczego wszyscy tak narzekacie na Zwierzaki. Dla mnie to najlepszy dodatek.

neville
19.02.2012, 09:57
dla mnie najgorsze są zwierzaki, gdyż są po prostu mało dopracowane
dlatego na nie oddałem swój głos