PDA

Zobacz pełną wersję : Ah , Ci sąsiedzi :/


mis888
21.02.2008, 09:24
Siemka ! Nie lubie sąsiadów w The sims bo oni sobie wchodzą do domu o tak o nawet w salonie nie posiedzą spokojnie tylko muszą zwiedzić calutki dom . Poza tym nie sprzątają po sobię nawet kiedy mam najlepszą zmywarke i ten metalowy kosz na śmieci . Dobra , najlepszy sposób na pozbycie się sąsiada to opcja ,, Wyproś '' chodź tak nie wypada :D AA , jest jeszcze jeden sposób , move_objects on oczywiście ;P Gdyby komuś się nie podobał ten post to proszę go usunąć .

patryk100
21.02.2008, 14:11
Twój Temat jest trochę bezsensowny każdy zna move_objects on i opcję wyproś

mis888
24.02.2008, 11:34
Twój Temat jest trochę bezsensowny każdy zna move_objects on i opcję wyproś
no ale ja się tu pytam czy ktoś lubi sąsiadów :D

Koornela
24.02.2008, 15:15
no ja lubie... A zreszto zgadzam się z patryk100... temat bezsensu ( myśle, że cię nie uraziłam) a zobacz czy jak ty zapraszasz gości to czy oni sami po sobie sprzątają???

Ashley
24.02.2008, 15:22
Niestety goście nie sprzątają po sobie ! :I

Krystek175
26.02.2008, 14:53
ehemm jak cos to każdy zna ten kod a popramnie pisze sie moveObjects on
a move_objects on to do sims 1 a moje uwagi do gry!!!
Gra miała na początku znjmowac sie ttylko na projektowaniu domów ale jesdna osboa pomyślła aby stworzyć symulatr życia i wyszły na światło dzienne the sims....A na początku dodatek miał sie nazywac projestc the home

Matrax
28.02.2008, 14:57
To ty grasz simem który nie ma przyjaciół? U mnie co najmniej jeden ma z 8 przyjaciół. Bez tego żadnego awansu nie ma i dużo aspiracji za nich jest ;p

Liv
28.02.2008, 18:54
Kolejny pomylony... Nauczcie się czytać (Ci, co nie umieją)! Tu gadamy o The Sims 1!
A co do tematu: ja również nie lubię sąsiadów (szczególnie tych maxisowych). D*** zawracają i tyle. A co do tych stworzonych przeze mnie, to jeśli już są w domu moich Simów, to w większości przypadków zmywają po sobie :).
Potrzebni mi nie są, bo mam Career Creatora, gdzie mogę sobie ustawić, że nie są przyjaciele potrzebni do awansu. Wyjątek jest, gdy mam Sima- gwiazdę.

klina
01.01.2009, 13:38
aha ja tam lubie jak robie impre to nikt nie sprząta tylko gienia (ta maxisowa) sprząta xD niewiem czemu tylko ona ;p

MARTUCHA
25.05.2009, 16:03
ja soąsiedów nie lubie ! chyba, że przychodzi jeden sims to w tedy da się wytrzymać...

ultraviolence
25.05.2009, 18:25
Tych z jedynki nie cierpię... Pamiętam, że wprowadzając jakąś nową rodzinkę, ZAWSZE, ale to ZAWSZE, przyłaził do mnie Henryk z Majką. Po powitaniu, on szedł oglądać telewizję, a ona zazwyczaj wyżerała strawę, którą wcześniej przygotowała moja simka. Raz tylko wykazali się odrobiną przyzwoitości i przynieśli moim simom kawałek ciasta :P

aluminium.
25.05.2009, 18:39
Też ich nie lubię. Zawsze mi się do domu wtryniają i coś robią na co ja nie chce im pozwolić.

Tasha-
26.05.2009, 15:29
ja lubie, ale niektórych, bo tych Ćwirów nie lubię :((

_Eveline_
27.05.2009, 21:56
aha ja tam lubie jak robie impre to nikt nie sprząta tylko gienia (ta maxisowa) sprząta xD niewiem czemu tylko ona ;p

Bo ona ma wysoki poziom schludności i jest zodiakalną panną... Pewnie wszyscy inni byli u Ciebie mało schludni...

A wiecie, co mi ostatnio się przydarzyło? W odwiedziny przyszli do mojego sima Frankie i Sylvia Marie Mashuga. Facet był biedny, nie mógł im wiele zapewnić, więc Sylvia Marie szybko sobie poszła, ale Frankiemu zachciało się spać... I wlazł temu facetowi do łóżka! Zwyczajnie sobie zasnął w sypialni pana Stanisława. Tak, wiem, że to strasznie dziwne, ale było tak naprawdę, mam nawet zdjęcie, jakby ktoś nie uwierzył:

http://img39.imageshack.us/img39/1356/sims.png

Widać że mieszka tutaj tylko ten Stanisław, Frankie przyszedł w gości. Nigdy wcześniej nie zauważyłam w grze takiego zachowania. Naprawdę bardzo dziwne... Zdarzyła Wam się kiedyś podobna sytuacja?

Nanami
03.06.2009, 16:47
mnie wkurzają na maksa. wbijają do mieszkania i latają gdzie popadnie... zawsze, ale to zawsze zaliczają mi toalete i lodówke.. ;p

Thea
16.11.2009, 13:28
Nie cierpię ich. ;[

amite
16.11.2009, 14:15
Nie cierpię ich. ;[

Czemu odświeżasz stare tematy ? ;|

Callka
16.11.2009, 18:53
Bo ona ma wysoki poziom schludności i jest zodiakalną panną... Pewnie wszyscy inni byli u Ciebie mało schludni...

A wiecie, co mi ostatnio się przydarzyło? W odwiedziny przyszli do mojego sima Frankie i Sylvia Marie Mashuga. Facet był biedny, nie mógł im wiele zapewnić, więc Sylvia Marie szybko sobie poszła, ale Frankiemu zachciało się spać... I wlazł temu facetowi do łóżka! Zwyczajnie sobie zasnął w sypialni pana Stanisława. Tak, wiem, że to strasznie dziwne, ale było tak naprawdę, mam nawet zdjęcie, jakby ktoś nie uwierzył:

http://img39.imageshack.us/img39/1356/sims.png

Widać że mieszka tutaj tylko ten Stanisław, Frankie przyszedł w gości. Nigdy wcześniej nie zauważyłam w grze takiego zachowania. Naprawdę bardzo dziwne... Zdarzyła Wam się kiedyś podobna sytuacja?
Te łóżko jest z neta i sąsiedzi postrzegają je inaczej niż te maxsistowskie.

Gio
16.11.2009, 19:21
tylko teksturka jest inna, bo łóżko zapewne jest zbudowane na bazie innego-maxisowskiego :) Więc nie sądzę, żeby to było przyczyną.

Iminashi
16.11.2009, 21:12
Czemu odświeżasz stare tematy ? ;|
lolz
Czemu śmiecisz w starych tematach ? ;|
przeciez to forum a ona wypowiada swoje zdanie
---
u mnie tez czasem sie dzieje.
ale jak sie wyspia to sobie zazwyczaj ida xD

Kab Hun
18.03.2010, 10:15
Ten temat należy do gatunku wiecznie aktualnych, bo przecież każdy może, niezależnie od czasu, wyrazić swoją opinię o sąsiadach z TS1... ;]
Ja nic specjalnie do nich nie mam. Zawsze, gdy mnie przychodzą powitać po przeprowadzce to ich wypraszam - jak będę chciał towarzystwa, to zadzwonię. Jednak do szewskiej pasji doprowadzają mnie bezpańskie psy i koty. Rozłażą się po całej parceli, szczają i srają gdzie się tylko da (w tym drugim przypadku jest gorzej ze sprzątaniem, bo kupę ciężko na tej trawie znaleźć), w wyniku czego nastrój potrafi spaść o dwie kreski, bo potrzeba pokoju jest cała czerwona. Nie wiem dokładnie, czy to w 'Zwierzakch, czy w 'Gwieździe' doszło, ale dziękuję Bogu za ten znak 'Przybłędom dziękujemy' - bez niego psychicznie bym nie wyrobił...

Master of Disaster
24.08.2010, 22:26
@Mirells ten znak "Przybłędom dziękujemy" dochodzi chyba w dodatku Abrakadabra, zawsze go używam. A co do sąsiadów - znośni są, a do Ćwirów mam sentyment, choć rzadko nimi gram. Zwykle, jak odwiedzają mnie po wprowadzeniu, witam ich, a zaraz potem wypraszam.

.mirror
25.08.2010, 12:36
Znak 'Przybłędom dziękujemy' pojawia się w Zwierzakach ;)

Ja Ćwirów zawsze wypraszam, kiedy przychodzą się przywitać :P W pewnym momencie chciałam nawet ich wyprowadzić i skasować, ale stwierdziłam, że trochę mi ich będzie szkoda... :P

Kamis
25.08.2010, 17:22
O nie wiedziałam o tym znaku, gdzie mogę go znaleźć? :D
Do sąsiadów nic nie mam, bo mnie i tak nie odwiedzają :(
Ale te koty i psy.. :(

.mirror
25.08.2010, 17:35
@up: Jest w dekoracjach ;P

Master of Disaster
25.08.2010, 18:22
Chyba faktycznie ten znak pojawia się w Zwierzakach, co i zwierzaki pojawiają się w Zwierzakach; znajduje się w dekoracjach, w tym plusiku.

Ale wracając do sąsiadów, to rzadko mnie odwiedzają, a jeśli to robią, to i tak ich olewam, chyba, że to Ćwirowie :D. Ponieważ mam wszystkie dodatki, to jak moim Simom brakuje towarzystwa, wysyłam ich na Starówkę, do okolicy Randkowej, dzielnicy showbiznesu, albo Abrakadabrowa. Raz tylko odwiedził mnie sąsiad i nie chciał wyjść, cham jeden. Tak mnie wkurzył, że zamknęłam go w pokoiku 2x2 i umarł z głodu...

kotecek
25.08.2010, 20:01
Chyba faktycznie ten znak pojawia się w Zwierzakach, co i zwierzaki pojawiają się w Zwierzakach; znajduje się w dekoracjach, w tym plusiku.

Ale wracając do sąsiadów, to rzadko mnie odwiedzają, a jeśli to robią, to i tak ich olewam, chyba, że to Ćwirowie :D. Ponieważ mam wszystkie dodatki, to jak moim Simom brakuje towarzystwa, wysyłam ich na Starówkę, do okolicy Randkowej, dzielnicy showbiznesu, albo Abrakadabrowa. Raz tylko odwiedził mnie sąsiad i nie chciał wyjść, cham jeden. Tak mnie wkurzył, że zamknęłam go w pokoiku 2x2 i umarł z głodu...

Biedny sąsiad :D

Ja swoich też olewam, a jak mi za nimi tęskno to mam przywoływacz sąsiadów :)

Avantys Impremia
20.10.2010, 12:50
Tak trochę. Czasami się przydaję w karierze, a czasami są niemożliwie wnerwiający

miłośniczka zwierząt
11.07.2011, 19:50
Tak sąsiedzi są czasami naprawdę wkurzający ale, przydają się do kariery. Ostatnio bardzo wkurzała mnie majka ćwir ciągle przyłaziła do moich simów a jakiś czas temu zaczął przychodzić do moich simów Jan Nowak.