PDA

Zobacz pełną wersję : The Sims 2: Czas Wolny - Hobby, punkty, hobby itd.


agnieszka130187
20.03.2008, 14:27
Witam, chciałabym zapytać czy jest jakiś kod czy hack, żeby punkty hobby nie spadały ??? Nie mogę się zabrać za nic innego tylko ciągle siedzieć i nabijać punkty, a co chwila one i tak się cofają, miałam 10, a tu już 8 :/ i tak ciągle. Wiem, że w innym temacie była podany ten link http://www.sims2workshop.com/viewforum.php?f=162 do hacków, ale słabo znam ang, więc czy ktoś mógłby mi napisać czy zna jakiś kod albo hack, a może jest jakiś na tej stronce ??? Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam

Spirit
21.03.2008, 07:07
witam, najpierw sie musisz zalogować a potem wchodzisz w http://www.sims2workshop.com/viewtopic.php?t=2836 i ściągasz sobie ten plik wtedy poziom nie spada i udaje sie wszystkie naraz otrzymywać na maksa

agnieszka130187
21.03.2008, 10:16
A możesz powiedzieć jaki dokładnie plik albo wysłać mi go na poczcie, gdyż ja angielski znam słabo i nawet nie wiem, który to plik. Aha a czy tam jest hack, żeby mieć wszystkie na maxa ??? Bo ja umiem tylko bolpropem, ale wtedy jest bez kart członkowstwa i dyplomów. Bardzo dziękuję za pomoc. :)

Czy ktos moze powiedziec co to sa za hacki i jak ich uzywac ??? http://www.sims2workshop.com/viewtopic.php?t=2835
http://www.sims2workshop.com/viewtopic.php?t=2837

witam, najpierw sie musisz zalogować a potem wchodzisz w http://www.sims2workshop.com/viewtopic.php?t=2836 i ściągasz sobie ten plik wtedy poziom nie spada i udaje sie wszystkie naraz otrzymywać na maksa
Czyli jak go tylko zainstaluje to nie beda spadaly ??? Nie musze kupowac w trybie kupowania zadnego przedmiotu i ustawiac nic w stylu stop spadaniu pkt ??? bo na starzenie zwierzat wlasie tak mam ze musze ustawic na przedmiocie stop aging. :) Thanx za pomoc.

Spirit
22.03.2008, 15:44
no witam, po pierwsze te http://www.sims2workshop.com/viewtopic.php?t=2837 -to cos ala przedmiot który powoduje ze masz od razu na max rozwinięte hobby, samodzielnie lub wszystkie ,
http://www.sims2workshop.com/viewtopic.php?t=2836 ten wcześniej podany przeze mnie link pozwala na utrzymanie sie poziomu na takim poziomie jak go sobie dany sim wypracuje bez późniejszych spadków, bardziej korzystny i ambitny jest .
http://www.sims2workshop.com/viewtopic.php?t=2835 a to link na paczkę która sie zamawia a w niej można otrzymać rożne przedmioty na zamówić sobie lampkę dzina

agnieszka130187
22.03.2008, 15:54
Odnosnie tego Twojego linku, rozumiem, ze jak go wgram to juz nigdy zadnemu Simowi punkty spadac nie beda, tak po prostu nie trzeba klikac i ustawiac tego w zadnym przedmiocie ???

Witam, mam takie pytanko czy na parcelach hobby można zdobywać jakieś nagrody ??? Dokładnie chodzi mi o wyróżnienia, jakieś puchary itd. Ja otrzymałam tylko za udział w konkursie tanecznym 500 simoleonów. Na innych parcelach nie dzieje się nic specjalnego, można tylko rozmawiać o hobby itd. Na parceli fitnessu widziałam puchary i sie zastanawiam czy można je jakoś zdobyć. Drugi mój problem jest taki, że nie mogę zdobyć dyplomu fitnessu :( jeżdże na rowerku zdobywam wszystkie pkt wpadam w trans jeżdże dalej, ale i tak dyplomu nie mam. Mam wszystkie dyplomy, tylko tego nie. Inny sim zdobył wszystkie nie wiem dlaczego tak się dzieje, czy ktoś wie jak dlaczego i czy ktoś miał podobny problem. Za pomoc dziękuję. ;(

Milou
27.03.2008, 18:24
Niedawno co mam ten dodatek ale na pewno można jeszcze wygrać nagrodę na tajnej parceli o hobby kulinaria.
Do reszty do nie wiem... :(

martusia_re2
27.03.2008, 18:37
Hmmm żeby dostać dyplom musisz wygrać Zawody które tam się odbywają. :)

agnieszka130187
27.03.2008, 19:03
Jakie zawody i kiedy sie one odbywaja ??? Moj drugi Sim odrau dostal dyplom bez zadnych zawodow. Napisz moze co trzeba zrobic i co mozna wygrac na kazdej parceli hobby. :) pozdrawiam

Beep
28.03.2008, 12:24
Ja akurat fitnessu nie mam rozwiniętego do końca, ale w innych dziedzinach jak wpadałam w trans przychodziła przedstawicielka klubu i dostawałam dyplom. Myślę że to błąd w grze. Może spróbuj boolpropem odjąć sobie 1 punkt fitnessu i jeszcze raz go wypracować?
A jeśli chodzi o zawody-na parceli fitnessu są jakieś zawody? Gdzie?

SylveX
28.03.2008, 15:23
Puchary są w elementach dekoracji ;D

agnieszka130187
28.03.2008, 20:52
Właśnie próbowałam i nawet wszystkie odjęłam i jeżdżąc na rowerku, przeglądając stronki itd zdobywałam nowe mam 10 i nic zero dyplomu :/ inny Sim zdobył wszystkie dyplomy bez problemu, pewnie to błąd, a ja dyplomy uzyskałam w domu, bo tak wyrabiałam wszystkie punkty heh. Aha czyli pucharów się nie zdobywa ??? Myślałam, ze są konkretne zawody na każdej parceli mają właśnie jakieś konkursy, gdzie się zdobywa jakieś puchary właśnie. Spróbuję jeszcze odjąć sobie z dwa punkty i wyrobić je na parceli hobby fitnessu może wtedy przedstawiciel da mi dyplom. :)

arviladelia
12.04.2008, 15:52
mam takie pytanie:) boo... przy użyciu kodu 'boolProp testingCheatsEnabled true" test opcja spawn (kto uzywa ten wie o co chodzi) no i przy każdym nowym dodatku pokazywała sie nowa opcja np przy własnym biznesie pokazał sie wyciskacz odznak albo dzięki grobowi mogłam zmienić aspiracje życiowe. jest może taka opcja przy czasie wolnym? dokładnie chodzi mi o możliwość zmiany wrodzonego talentu do danego hobby??? pytam bo nie chce sama próbować;) tych komend które rozumiem i wiem co robią używam ale wiem ze mogę sobie grę popsuć jak użyję jakiegoś 'czitowego' obiektu (np kiedyś mi sim psuł wszystko czego dotknął bo przez przypadek kliknęłam nie na to co chciałam;P) wiec pytam może ktoś już próbował i ja nie będę musiała ryzykować;)
wiem ze simPe mogę użyć ale właśnie chodzi o to żeby sie bez niego obyć:)

TIA za odpowiedź!

zelkam
20.04.2008, 11:09
Za pomocą boolProp...(tego kodu o którym pisałaś) zmieniasz schludny...niechlujny, leniwy..aktywny, itp. wtedy zmieni się znak zodiaku i talent też.

Spróbuj odwiedzic kilka razy parcelę hobby fitnessu.

karolina583
13.06.2008, 17:54
Prosze powiedźcie jak odkryć hobby sima? Bo próbuje wszystkiego i nie wiem.

Wiarka
13.06.2008, 19:06
próbuj z każdego uzyskać po jednej kreseczce zainteresowania, aż jedno podświetli ci się na biało :D

Mysia1996
13.06.2008, 19:51
A ja zaś mam problem, bo KAŻDY Sim ma wrodzone hobby - Majsterkowanie. Były wyjątki - Florencja Delarosa ma Naturę, a Kasandra Ćwir - Muzyka i Taniec...

dareczka84
23.06.2008, 23:32
próbuj z każdego uzyskać po jednej kreseczce zainteresowania, aż jedno podświetli ci się na biało :D

ja w rodzinie Otomana próbowałam wszystkich hobby i kazdy ma zainsteresowania tak ze pojawia się jeden punkcik mimo wszystko nie maja swojego głównego hobby:(

Iminashi
24.06.2008, 07:13
U mnie też w danej rodzinie każdy ma takie samo hobby, w którym jest najlepszy.
Jeżeli Ci się nie podoba, gdy wprowadzisz rodzinkę na daną parcelę nie zapisuj gry i włącz ją od nowa.
U mnie się sprawdza idealnie ;]

Guanabanana
24.06.2008, 07:59
W SimPe możecie sprawdzić/zmienić hobby sima.

Searle
24.06.2008, 10:12
By odkryć hobby sima, należy:
- kulinaria - coś ugotować, nauka gotowania
- natura - ogladać ptaki, łapać owady, nauka sprzątania
- majsterkowanie - nauka techniki, naprawa samochodu
- sport - rzucanie piłki
- fitness - ćwiczenia: na rowerku, przed tv
- film i leteratura - oglądanie tv, czytanie książki
- sztuka i rzemiosło - malowanie,
- muzyka i taniec - granie na instrumentach, tańczenie
- nauka - patrzenie przez teleskop
- gry - szachy, gry komputerowe

falconchan
21.07.2008, 00:25
A ja mam mały problem, grę restartowałam etc.
Otóż nie mogłam znaleźć u sima wrodzonego hobby.
Wszystko po kolei testowałam i nic. 1 raz mi się tak zdarza, zawsze każdy swoje miał O_o
http://img115.imageshack.us/img115/3568/ggip0.jpg

ultraviolence
21.07.2008, 08:45
Falconchan, może nasze simy są tak beznadziejne, że nie posiadają żadnego talentu? Haha :D Z jednym simem mam identyczny przypadek.

Koornela
21.07.2008, 11:25
HMMM... A może sama go czymś zainteresuj... Ja robię tak, że sama daje im hobby... Jednym daje to drugim to...Nie obchodzi mnie to, że podświetli im się na biało.

falconchan
21.07.2008, 14:36
HMMM... A może sama go czymś zainteresuj... Ja robię tak, że sama daje im hobby... Jednym daje to drugim to...Nie obchodzi mnie to, że podświetli im się na biało.

Też tak robię, bo nie zawsze mi wrodzone hobby pasuje :)
Jednak i tak dziwny z niego przypadek, dlatego pomyślałam ze napiszę o tym.
Helena ma racje, może z niego beznadziejny przypadek jest XD

Ilona-Milka-simka
13.10.2008, 16:58
Niewiem czy taki tmat już był ale trudno. Dzisiaj zainstalowałam CW i niewiem w jaki sposób zobaczyć jakie jest ulubione hobby sima to co jest oświetlone. Próbowałam tych czynności od których zależy znajomość wobec danych hobby i nadal się nie podświetla. Od czego to zależy ?

Miyoki
13.10.2008, 17:18
A próbowałaś wszystkich przedmiotów, które wpływają na jakieś hobby (tzn. naprawianie czegoś - majsterkowanie, łapanie owadów - natura, gry komputerowe -gry itp.)?
Musisz spróbować wszystkich rzeczy, żeby coś się podświetliło.

Ilona-Milka-simka
13.10.2008, 17:27
A próbowałaś wszystkich przedmiotów, które wpływają na jakieś hobby (tzn. naprawianie czegoś - majsterkowanie, łapanie owadów - natura, gry komputerowe -gry itp.)?
Musisz spróbować wszystkich rzeczy, żeby coś się podświetliło.

próbowałam ale sie nie podświetliło

chmurka
13.10.2008, 19:55
Mozę to jakiś błąd w grze mi się zawsze podświetla jak próbuje:)Nie umiem ci pomóc.

Kolorowo
13.10.2008, 20:13
Moze masz cos nie odpowiedniego sciagniete i to jest bład w grze.

zelkam
13.10.2008, 20:39
Ściągnij łatkę. Chyba naprawia ten błąd.
Kolorowo-witaj na forum!

Ilona-Milka-simka
14.10.2008, 14:04
A już wiem to zależy od znaków zodiaku znam tylko 2
panna-film i literatura
bliźnięta-sport
i chyba jeszcze jedno ale nie jestem pewna
koziorożec-fitness
podajcie więcej jeśli możecie

ultraviolence
14.10.2008, 14:10
A ja się przykleję do tematu, bo po co zakładać kolejny :P ^^

Ma ktoś linka do hacka, który uniemożliwia spadanie entuzjazmu wobec hobby? Kiedyś takiego miałam, ale przepadł mi wraz z którąś tam z rzędu reinstalką. Z góry dzięki :)

Ilona-Milka-simka
14.10.2008, 14:12
boolpropem można podnosić te wskaźniki

agnieszka130187
19.10.2008, 13:31
Mam pytanko, otóż mam już hack,żeby pkt hobby nie znikały,ale czy jest jakiś hack(przedmiot), a może jakaś opcja w boolpropie, żeby mieć od razu na maxa rozwinięte hobby, ale tak, żeby mieć te karty wejścia do parcel i dyplom za rozwinięcie hobby na maxa ??? Dzięki za odpowiedź. :)

kyku
19.10.2008, 15:13
Jak przynależeć do jakiegoś klubu? (Mam już 5 punktów w hobby-kulinaria). Co daje członkostwo w takowym klubie? Szukałem w opcjach telefonu i komputera - nic nie znalazłem.

Callineck
19.10.2008, 16:03
Musi przyjść do ciebie przedstawiciel klubu i wtedy pionformuje cię, że zostałeś jego członkiem :)

ultraviolence
19.10.2008, 16:26
otóż mam już hack,żeby pkt hobby nie znikały

Aga, a mogłabyś podać tutaj linka? Bo już od jakiegoś czasu tego szukam i znaleźć nie mogę :P A co do Twojego pytania, to tak - znam tylko jeden sposób, który podał już ktoś wyżej - boolProp i przeciąganie wskaźników w prawo.

agnieszka130187
19.10.2008, 16:58
Tak wiem, że można przeciągać,ale wtedy nie ma tej karty wstępu na parcele hobby a ni dyplomu. Linka niestety nie pamiętam. Spróbuj poszukać gdzieś w moich postach, wiem tylko ze była to stronka na którą trzeba było się zalogować. Jeżeli nie znajdziesz na forum to podaj maila wyślę Ci ten dodatek. :)

Edit: Podaję link do tematu, który założyłam, tutaj znajdziesz to o co mnie prosiłaś. :)

http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=42381

Alisha
20.10.2008, 17:24
Odlotowy.
Skutki uboczne: czasami psuje gry, zwykle kiedy sie go naduzywa albo jak ma sie slaby komp albo... nie wiem!
Formula: boolProp TestingCheatsEnabled true .

Kolorowo
20.10.2008, 19:50
Alisha dzieki :*:*

agnieszka130187
21.10.2008, 14:44
Możesz też ściągnąć programik seethem 2 i włączyć tam kod, będzie bezpośrednio działał w grze. :)

Paka
12.12.2008, 14:15
Ale to nie awsze sie sprawdza.
U mnie co drugie włączenie simsów można przesuwać paski.
A u was jest ciągle? Jak tak to powiedzcie co robicie proszee xd

doman145
12.12.2008, 16:05
u mnie sie zawsze sprawdza i zawsze jak wpisuje boolProp..... to mozna zawsze przesuwać xP

yuppie
15.12.2008, 20:02
a ten kod ponoć psuje grę tak słyszałam..
a wypróbuje go w grze jutro i zobaczymy:P

Björk
15.12.2008, 20:04
OMG - yappie - umiejętnie używany nie psuje gry :)

Tuptuś
15.01.2009, 18:05
Eee tam, po co ściągać jakieś programidła - otwieramy notatnik, albo jak kto woli np. Notepad++, wpisujemy znany wszystkim kod ;) i zapisujemy go w Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Config pod nazwą userStartup.cheat.

To samo można robić z innymi kodami, np. boolProp allow45DegreeAngleOfRotation true żeby obracać obiekty, wystarczy w kolejnej linijce pod poprzednim kodem wpisać ten kod który się chce.

I voila - po uruchomieniu gry nie trzeba żadnego kodu wpisywać, bo już działa :)

Teo
15.01.2009, 23:55
Program polecony przez Bjork jest super. I działa w 100 % bez żadnych kodów i "psucia" gry ;) Można nim ściągnąć cenzurę, mieć wszystkie opcje jak przy boolproopie

Tuptuś
16.01.2009, 10:05
Program polecony przez Bjork jest super. I działa w 100 % bez żadnych kodów i "psucia" gry Można nim ściągnąć cenzurę, mieć wszystkie opcje jak przy boolproopie

Ten program robi to samo co ja napisałem tylko, że w bardziej przystępny sposób... boolProp się uruchamia przy starcie, nie odkryłem jeszcze likwidacji cenzury, być może zamienia coś w teksturach, chociaż po skasowaniu zapisu wszystko wraca do normy, więc podejrzewam że to coś siedzi w configu.

simswerka
18.01.2009, 08:25
Jak się ma kilka punktów z jakiegoś hobby to simy wykonują różne gesty. np jak interesuje się sportem to 'boksuje', sztuka i rzemiosło robi rękami taką ramkę, kulinaria glaszcze się bo brzuchu ;]. znacie gesty do innych zainteresowań?

Björk
18.01.2009, 08:29
Tak - jeszcze gwiżdże (jak się intersuje muzyką), chodzi i czyta książkę (literatura), przeciąga się (fitness).

Tuptuś
18.01.2009, 10:59
Jeszcze do tej cenzury wracając - odkryłem co i jak ;) Po prostu SeeThem tworzy plik censor.package w Downloads. Trochę liznąłem C++ więc mniej więcej wiem co w tej paczuszce jest zawarte - dużo IFów i komentarzy :D

A no i gesty - przy dużym zainteresowaniu grami, Sim układa sobie kostkę Rubika, chociaż nie jestem pewien, czy to do gier czy nauki, bo i jedno i drugie miał mój Sim na wysokim poziomie.

simswerka
18.01.2009, 12:28
jak można tańczyć tańce towarzyskie? ja mam opcje 'tańcz...' i mam tylko jeden. Kiedy przybędzie więcej? powie mi ktoś co i jak?

nat9
18.01.2009, 12:35
wpisz boolProp testingCheatsEnabled true w mieście w którym jesteś a potem wejdź do rodziny i gdy punkty ci będą spadać pociagnij w bok i masz

simswerka
19.01.2009, 17:58
wiem, dzięki
ale chodzi mi o to jakie są rodzaje tańca? tylko klasyczny?
i czy barierce do baletu ciągle jest opcja 'rozgrzej'?

Searle
19.01.2009, 18:12
Jest tylko klasyczny. No i wolny jeszcze, ale chyba nie o to Ci chodzi.
Jak się nauczysz na parceli publicznej break-dance, to też będziesz go mogła wykonywać (ale to dochodzi w OŻ).

Invidia Semper
10.02.2009, 17:43
Jest tylko klasyczny. No i wolny jeszcze, ale chyba nie o to Ci chodzi.
Jak się nauczysz na parceli publicznej break-dance, to też będziesz go mogła wykonywać (ale to dochodzi w OŻ).

Break-dance?? Ja nic nie wiem, jak to się robi??:D

Searle
10.02.2009, 18:59
Musisz udać się na parcelę publiczną w Jaskini Pokrzyku (bodajże do Parku Zachodniego) i tam będzie mata z tancerzem, który nauczy Cię tego tańca.
Możesz też kupić matę i wstawić ja na dowolną parcelę publiczną :)

Krzykaczus_Pospolitus
15.06.2009, 17:04
Mam takie pytanie:
Można jakoś zrobić, by mój sim miał talent do takiego hobby, do jakiego ja chcę? Bo już mi się to znudziło, cały czas mają muzyka i taniec:/.

Remus Lupin
15.06.2009, 18:45
Jeśli twój sim ma talent wrodzony do muzyki i tańca jeśli nie ma talentu to wszystko ma związek z znakami zodiaku.

wystarczy tylko zmienić znak zodiaku mam nadzieje,że Tobie o to chodziło.

Rosemarie
15.06.2009, 18:45
Mam takie pytanie:
Można jakoś zrobić, by mój sim miał talent do takiego hobby, do jakiego ja chcę? Bo już mi się to znudziło, cały czas mają muzyka i taniec:/.

Wydaje mi się,że powinnaś nie zajmowac się tym hobby,tzn.nic nie robić związanego z tańcem i muzyką,ale za to dużo czasu poświęcaj na rozwijanie hobby tego,którego chcesz,po jakimś czasie wyświetli Ci się,że sim traci entuzjazm wobec muzyki i tanca.

Remus Lupin
15.06.2009, 18:55
Tak to też dobry sposób ale można też rzucić okiem na znaki zodiaku np. Rak= Entuzjazm wobec sportu

Krzykaczus_Pospolitus
15.06.2009, 19:10
Tak, a mógłbyś wymienić zodiaki i talenty? ;)
Nie do końca rak to sport, bo ja ostanio miałam raka i muzyka i taniec lub kulinaria.

Remus Lupin
15.06.2009, 19:17
Oj nie jestem pewien jaki znak zodiaku do jakiego wrodzonego talentu.

Musisz wypróbować wszystiego mój sim ma wrodzony talent do Nauki a dzieci i żona chyba skorpion to maja sport resztę nie pamiętam a w pierwszej rodzinie to wszystcy z tego samego znaku to mieli właśnie Muzyka i Taniec.

Dokładnie Tobie nie powiem bo na razie mam przerwę w Simsach.

mistrzyni_jedi
26.03.2010, 20:28
Hm, moim zdaniem reguły nie ma, przynajmniej u mnie w grze. Miałam Raka kulinarie, sport, muzyka i taniec i bardzo często nauka. Miałam też chyba Barana... Tak, Barana o hobby muzyka i taniec, nauka, kulinaria i jeszcze raz kulinaria. Oprócz tego miałam Pannę- fitness, Bliźnięta- natura i w ogóle zawsze praktycznie mam jakieś hobby, nie ma problemu.
Też tak kiedyś miałam, że moja Simka uwielbiała fitness, jeśli dobrze pamiętam, a ja na siłę przekonywałam ją do muzyki i tańca (ależ jestem wredna!). No i po pewnym czasie straciła białe światełko wokół muzy i dance. To tyle.

rukia
15.06.2010, 12:22
A ja zaś mam problem, bo KAŻDY Sim ma wrodzone hobby - Majsterkowanie. Były wyjątki - Florencja Delarosa ma Naturę, a Kasandra Ćwir - Muzyka i Taniec...


A u mnie wszyscy mają Nature :( ;(

rukia
15.06.2010, 12:24
U mnie panna miała Nature Koziorożec miał sport i strzelec miał nature

rukia
15.06.2010, 12:26
Wydaje mi się,że powinnaś nie zajmowac się tym hobby,tzn.nic nie robić związanego z tańcem i muzyką,ale za to dużo czasu poświęcaj na rozwijanie hobby tego,którego chcesz,po jakimś czasie wyświetli Ci się,że sim traci entuzjazm wobec muzyki i tanca.

No mi też dużo simów jest za muzą,ale za naturą jeszcze bardziej wkurza-Tak z 60% moich simów ma naturea 20% ma muzyke i taniec a reszta ma inne

Elajza
16.06.2010, 07:55
Hm, moim zdaniem reguły nie ma, przynajmniej u mnie w grze. Miałam Raka kulinarie, sport, muzyka i taniec i bardzo często nauka. Miałam też chyba Barana... Tak, Barana o hobby muzyka i taniec, nauka, kulinaria i jeszcze raz kulinaria. Oprócz tego miałam Pannę- fitness, Bliźnięta- natura i w ogóle zawsze praktycznie mam jakieś hobby, nie ma problemu.
Też tak kiedyś miałam, że moja Simka uwielbiała fitness, jeśli dobrze pamiętam, a ja na siłę przekonywałam ją do muzyki i tańca (ależ jestem wredna!). No i po pewnym czasie straciła białe światełko wokół muzy i dance. To tyle.

Ja jestem tego samego zdania. To też zależy od tego np. miałam małe dziecko i ono ciągle budowało tymi klockami i też mu hobby rosło i też można sima wychować w jednym z hobby i będzie to lubił ;)

Mixliarder
16.08.2010, 09:48
Zawsze wybieram kulinarnie i sport no może architekturę :D

ennjoy
31.12.2010, 18:23
podoba się wam nowa opcja w kontaktach przyjaciel na zawsze ?
ja uważam , że to dobry pomysł . ;)

miałam już dwie simki , które mają wrodzony talen Majsterkowania , i rozczarowało mnie to bo zaplanowałam , żeby interesowała się kulinarią..

Gr0sik
06.05.2012, 13:36
A ja zaś mam problem, bo KAŻDY Sim ma wrodzone hobby - Majsterkowanie. Były wyjątki - Florencja Delarosa ma Naturę, a Kasandra Ćwir - Muzyka i Taniec...
Hmm.. też mam podobny problem, masa ludzi ma u mnie majsterkowanie. Stworzyłam pewną rodzinkę 8-osobową z identycznymi simkami i.. każda miała majsterkowanie :| . W dodatku nie odkryłam talentu każdej, jak weszłam do tej rodziny innego dnia, już każda miała majsterkowanie O.o.. W otoczeniu mojej siostry za to praktycznie wszyscy mają kulinarię.. Oczywiście nie wszędzie, ostatnio zaczęły się normalnie talenty pojawiać ale majsterkowanie ciągle gdzieś tam jest.. Ostatnio stworzyłam brata i siostrę.. on-kulinaria, ona-majst. >.<