PDA

Zobacz pełną wersję : Złodziej przypadkowy, czy skuszony?


Selena
20.03.2008, 19:28
Otóż. Wiadomo, jak wygląda najście złodzieja ;)
Ale, co go kusi?

Ja napotykam złodzieja na początku, gdy gram siostrami kaliente, czy jakoś tak. A tak, to przyznam szczerze, że dawno temu złodziej mnie naszedł, a tak, to tylko wtedy, gdy kodem go przywołam.

Czy złodziej występuje tylko w Miłowie? Nie korzystając do tego kodów, jak się pojawi? Czy jest coś w codziennym życiu naszych simów, że go przyciągamy? Od czego to zależy? Jest to losowe?

Ja lubię grać realistycznie, mało używając kodów. Ale szczerze mówiąc, ciekawie by było takie zaskoczenie ze strony złodzieja. A nie wiem, co zrobić, by "komputer sam wpadł na to", by mi podrzucić złodzieja :con:

treys
20.03.2008, 19:37
To normalne że u sióstr Kaliente przychodzi bo ja też tak mam. Mi raz przyszedł do rodziny która mieszkała na Przedmieściu i miała auto no i on właśnie to auto ukradł. Nie wiem dokładnie co może ich przyciągać ale jest on w każdym otoczeniu.

Emilia
20.03.2008, 21:08
Aby zwiększyć szansę na wizytę złodzieja to:
1. Nie kupuj alarmu. Jeśli go masz to sprzedaj.
2. Umieść w domu wartościowe i drogie rzeczy.
4. Przestępca jest łakomy przede wszystkim na obrazy i rzeźby.
5. Nie blokuj drzwi i nie zamykaj ich na klucz.
6. Złodziej najczęściej przychodzi nocą.
7. Aby zwiększyć prawdopodobieństwo kradzieży jeśli masz dodatek Własny Biznes załóż przedsiębiorstwo domowe.
8. Jeśli już założyłaś dobrze by było aby było w miarę rozpowszechnione.

To na tyle. Rzadko zdarzają mi się włamania w moich rodzinach. Wolę się tego ustrzec.
Jeśli już przyjdzie złodziej to:
1. Nie wychodź z pokoju.
2. Zadzwoń po policję.
3. Unikaj kontaktu z nim. Nie miałam takich przeżyć ale być może zrobi krzywdę.

Powodzenia!

Emilia
20.03.2008, 21:10
Pisałam o włamaniach do domu. Teraz czas na samochód.
Aby ukradziono Ci samochód:
1. Nie instaluj alarmu.
2. Nie umieszczaj go w garażu i najlepiej na terenie domu z alarmem.
3. Jedź na parcelę publiczną. Zwiększa to prawdopodobieństwo, że ,,buchną'' auto.

patrysh
22.03.2008, 09:21
Czytaj Regulamin Emilia
2. Zabrania się dodawania dwóch pod rząd postów, jeżeli nagle Cię „oświeci” to dodaj swoje dodatkowe informacje do posta poprzez opcję „Edytuj”.

kotopies
22.03.2008, 11:59
u mnie nigdy nie przyszedl zlodziej....nie mialam alarmu wszendzie byly najdrozsze zezby i nic

Hondirenda
31.03.2008, 12:34
U mnie złodziejaszek przyszedł do nabiedniejszej osoby w sąsiedztwie - Siwy Best. Miała dwa pokoje łazienkę i pokój ze wszystkim. Szczęście, że telefonu nie ukradł, bo by mi ukradł wszystko :( . Odszkodowanie od policjanta nie wystarczyło na odkupienie rzeczy... ;( Ukradł też budę psa, w której spała suczka, ale o dziwo psa nie ukradł... :O

ultraviolence
31.03.2008, 18:05
U mnie złodziejaszek przyszedł do nabiedniejszej osoby w sąsiedztwie - Siwy Best. Miała dwa pokoje łazienkę i pokój ze wszystkim. Szczęście, że telefonu nie ukradł, bo by mi ukradł wszystko :( . Odszkodowanie od policjanta nie wystarczyło na odkupienie rzeczy... ;( Ukradł też budę psa, w której spała suczka, ale o dziwo psa nie ukradł... :O


Jak ten los niesprawiedliwy - taką biedulę okradać :D U mnie też nieczęsto się pojawia, ale dla mnie - im rzadziej, tym lepiej :)

rybka
07.04.2008, 14:50
.
5. Nie blokuj drzwi i nie zamykaj ich na klucz.


Ja zamknełam i tak wszedł.

nicram01
07.04.2008, 20:40
u mnie było 5 drzwi i bez problemu przesedł
a u mnie kiedyś przyszedł no i tak
1.kliknołem na złodzieja i były opcje takie jak normalnie
2. dałem pożegnaj się
3. poszedł
o to raz mi się tak zdażyło i podejżewam że to był błąd w grze

Monitkowa
07.04.2008, 21:32
Ja w pierwszy dzień po premierze grałam bez kodów, miałam tylko łóżko i lodówkę. Ostatecznie została bez lodówki.

Kradna byle co. W Sims1 to kradli w zasadzie tylko RTV

MiNuTkA15
09.04.2008, 16:40
A to mozna drzwi zamknąc na klucz? Nie wiedziałam... jak to zrobić?

Rooxia
10.04.2008, 13:42
Można zamykać jak ma się Własny Biznes, wtedy wystarczy kliknąć na drzwi, wyskoczy - wstęp tylko dla mnie, wstęp tylko dla współlokatorów i wstęp zakazany dla wszystkich simów. Wybierasz to co chcesz i coś tam się klikało, chyba zamknij czy jakoś tak ;P

tysiulek13
10.04.2008, 14:02
Złodzieja kusi pusty dom, tzn. wszyscy śpią albo są w pracy.

Iminashi
10.04.2008, 14:14
mozna zamykac tez jak sie ma same zwierzaki albo pdoroze, czyli od WB w gore :) co do zlodzieja... odradl mi biedna rodzinke (czyt. przecietna). nie miala ona drogich rzeczy, a i tak zostala okradziona :P wiec to chyba zrzadzenie losu... albo cos w tym stylu :)

rybka
12.04.2008, 11:20
Ja mam cpr i mogę zamykać

avenly
12.04.2008, 11:24
A ja jak zamykam drzwi, to on i tak je otwiera xD

'Mu
19.04.2008, 01:54
Złodzieje lubią oglądać TV.
Zawsze przyłazi niedługo po zakupie pierwszego lepszego telewizora ;P

Hefalump
15.06.2008, 05:46
CZy zlodziej moze zrobic krzywde?

shiyo
15.06.2008, 08:00
Nie raczej krzywdy nie może zrobić ;d

Bańka102
15.06.2008, 10:15
Gram w już od tszech czy dwóch lat w simsy2 i nigdy jeszcze nie pszyszedł :(

arbuzuje
15.06.2008, 10:29
Ten sam "problem". Nigdy złodzieja na oczy u siebie nie widziałam ;)

Wickoo
15.06.2008, 10:36
Generalnie mówiąc, to Emilia wypisuje głupoty. Te czynniki nie mają wpływu na częstotliwość pojawiania się złodzieja.
Śmieszne w ogóle są niektóre tezy..
Gdy jesteś na mieście W OGÓLE nie ma szans na kradzież auta.
Złodziej nie zrobi nikomu krzywdy, a na właścicieli reaguje tak jakby ich nigdy nie było.
Drzwi zamknięte/otwarte nie dotyczą złodzieja. Nawet EA mówiło o tym przy premierze tego ficzera.

Alene
15.06.2008, 10:51
ja za to zauważyłąm że jak simy mają obawe włamywacza to wtedy jest większe prawdopodobieństywo że przyjdzie do tego z obawą niż do tego co nie ma takiej obawy.to samo jest z pożarem.dwa moje simy bez umiejętności gotowania...jeden bez obawy pożaru a drugio ma obawe.i co?ten z obawą zrobił pożar a był w dobrym nastroju.a to samo było u kaliente.dina sie bała i bęc.ale nie jest tak zawsze.to tylko jest więszksze prawdopodobieństwo.

Dżiglipaff
15.06.2008, 11:12
złodziej w ts2?

a tak, kiedys cos takiego było...


mogliby jakas łatke wprowadzic, zeby pojawiał sie czesciej, bo tak bez złodzieji nudnawo jest...

KannaNeko
15.06.2008, 14:31
Hmm... Czy to dziwne, że u mnie jeszcze ani razu nie przyszedł złodziej? W żadnej rodzinie ;] Nawet u sióstr Kaliente

Engang
15.06.2008, 15:07
musisz uzbroić się w cierpliwość ;)

KannaNeko
15.06.2008, 18:16
No tak, gram w simy od 2 lat i ani razu i nie przyszedł... Łoj, według mnie to dziwne...

Alisha
15.06.2008, 18:25
Pamiétam jak zlodziej w the sims 1 przyszedl... i co? ukradl mi kuchenke! A moi glupi simowie tak dlugo sie budzili i dzwonili ze dostali tylko reprymende od policjanta (albo policjantki... - nie pamietam :P) Natomiast ,,Pan Z." przyszedl do sióstr Kaliente kiedy obydwie byly w domu! Ukrad Jaccuzi (tak to sie pisze???) i jeszcze cos... Ale na szczescie zadzwonily po policje i pózniej policjantka go pobila i aresztowala... :))
Wiecie ze kiedys:
1. Widzialam (w dzien!) zlodzieja na parceli publicznej i to w dzien (postanowilam zplatac jej [to byla ZLODZIEJKA!] figla: za pomoca kodu [AgeSimsCheat on] zmienilam ja w male dziecko... :D)
2. Pózniej, po kradziezy u siostr Kaliente jedna z nich zaprosila zlodzieja! Chociaz byl aresztowany! A potem go pobila i wygrala!
;))))

flauma
15.06.2008, 18:58
Do mnie zlodziej przychodzi w najmniej oczekiwanej chwili. i to obojetne czy mam super haciende czy zwykly domek z dwoma krzeslami. Jedak zauwazylam ze odwiedza moje simy dosc czesto kiedy pracuja w nocy, i nikogo nie ma w domu ale tez jak simy spia. dla nich to bez roznicy.

Ilona-Milka-simka
15.06.2008, 19:42
ja za to zauważyłąm że jak simy mają obawe włamywacza to wtedy jest większe prawdopodobieństywo że przyjdzie do tego z obawą niż do tego co nie ma takiej obawy.to samo jest z pożarem.dwa moje simy bez umiejętności gotowania...jeden bez obawy pożaru a drugio ma obawe.i co?ten z obawą zrobił pożar a był w dobrym nastroju.a to samo było u kaliente.dina sie bała i bęc.ale nie jest tak zawsze.to tylko jest więszksze prawdopodobieństwo.
u mnie zawsze simy z aspiracją rodziny mają obawe złodzieja

No tak, gram w simy od 2 lat i ani razu i nie przyszedł... Łoj, według mnie to dziwne...

któś miał racje do mnie zawsze przychodzi złodziej do biednej rodziny w moim przypadku największym skarbem była szafa

i to niesprawiedliwe jak np. złodziej ukradł rzeźbę za 2000 simoleonów a zawsze od policji dostaje tylko 500 simoleonów raz mi się zdarzyło że przyszedł złodziej i mnie okradł i zadzwoniłam po policje jak zwykle się pobili policja z bandytą i złodziej wygrał i9 uciekł i nie dostałam ani grosza odszkodowania

FeverEDIT: Używaj opcji Edytuj!

oxde
15.06.2008, 20:04
A do mnie już chyba od 3 lat jak gram w simsy nigdy złodziej nie przyszedł nawet jak mam drogie rzeczy, nie mam alarmu. Dosyć dziwne to. o.O

Lattine
16.06.2008, 13:30
Do mnie przychodzi tylko po użyciu boolPropa. Nawet jak nie kupuje alarmów, kupuję drogie rzeźby i obrazy to i tak nie przyjdzie.

wykrzyknik
24.06.2008, 16:44
Mi dosyć często przychodził złodziej (kiedy nie miałam żadnych dodatków ) czesto go tez boolpropem przywoływałam :P
I z tego co pamiętam to policjanta biła się biła z włamywaczem i..przegrała:| pojawił się komunikat (i mordka policjantki)" jeszcze Cię dopadne" czy coś takiego:| nie dostałam zadnego odszkodowania za skradzione przedmioty;/
I częsciej przychodził mi do biednego domu :P

Gosia
24.06.2008, 18:39
Dziwne :o U mnie w przeciągu kilku tygodni był 3 razy.. Maja na imie np Gerwazy :o

Ale rym x)

Agnies
24.06.2008, 19:07
Ahahaha.!
Ja też tak zrobiłam z Diną Kaliente. Tyle, że ja wcisnęłam coś innego, chyba rozmawiaj....I teraz ten Gordon Król, czy jak mu tam jest najlepszym przyjacielem Diny...;D

marza22
24.06.2008, 19:10
U mnie był już bardzo dawno i też miałam tak jak niektórzy piszą , że przyjechała policja i złodziej się pobił z policjantem, wygrał złodziej i sobie uciekł i też nie dostałam odszkodowania ;/ Ale jakoś mi nie brakuje tego że już długo do mnie nie przychodzi...

Adamsims
24.06.2008, 21:21
według mnie to jest losowe ale powinni wprowadzić jakieś odszkodowanie chociaż 200

Iminashi
25.06.2008, 06:38
według mnie to jest losowe ale powinni wprowadzić jakieś odszkodowanie chociaż 200
niom... troszke smutno jak zlodziej ukradl biednej rodzince np. kuchenke i nie ma potem kaski zeby ja dokupic...<jak sie gra bez kodow>

Miau
25.06.2008, 07:05
Złodziej ?? Złodziej jest u mnie rzadkim zjawiskiem, ale jak już przyjdzie, to mu współczuję. Mam takiego hacka, z jakiejś strony z hackami dozwolonymi od lat 18 taki łańcuch, w który może simka się zakuć, a sim wtedy do niej podchodzi od tyłu i ... Jest tam też opcja "Ask to use...". Każdy kto zna chociaż parę słów po angielsku będzie wiedział o co chodzi. No i kiedy wcisnę "Ask to use..." to później wybieram z listy imię złodzieja. Następnie złodziej się zam zakuwa w łańcuch. Teraz można go bić batem, lub z nim ...(to dla homotubisiowych simów). Jeśli włączymy opcję "naked"(czy jakoś tak), to wtedy sim jest goły. Można go tam przytrzymać np. 30 dni, a potem nacisnąć "Let sim free" i od razu kliknąć na ściągnięty z neta pistolet i nacisnąć "Shoot <imię złodzieja>". Jak się nie trudno domyślić sim-złodziej ginie. No i tak kończą u mnie złodzieje.(Może dla tego tak rzadko przychodzą...)

@up
Ja też gram bez kodów, a kasa się zawsze znajdzie. Jeden dzień bez kuchenki simy wytrzymają na pizzy, a drugiego dnia pójdą do pracy i zarobią na kuchenkę.

Iminashi
25.06.2008, 07:15
@up
Ja też gram bez kodów, a kasa się zawsze znajdzie. Jeden dzień bez kuchenki simy wytrzymają na pizzy, a drugiego dnia pójdą do pracy i zarobią na kuchenkę.
raczej na kuchenke nie zarobiom z najtanszej pracy na 1-szym szczeblu, gdzie pracuje 1 sim... a na pizze kaski szkoda, lepiej na kuchenke odlozyc :P
no ba, u mnie co 2-gi dzien sa rachunki :P jezu, co ja porobilam z tym boolpropem i simpe :O

Szczur
25.06.2008, 07:41
Dla mnie już mniejszym cheatowaniem jest użycie kodu(czego staram się nie robić) niż ściąganie seks zabawek i pistoletów. :P

Miau
25.06.2008, 09:59
@up Ściąganie seks zabawek i pistoletów łata tylko niedorobienia autorów gry xD, a używanie kodów to po prostu chamskie oszukiwanie.
@2x up Jeśli nie kupisz pizzy, to simy umrą z głodu(no chyba, że ich chipsami z lodówki wyżywisz), a z pierwszego szczebla kariery się zarabia 100+ simoleonów. No może prawda, że jeden dzień nie wystarczy, ale parę dni można się pomęczyć.

Miyoki
02.07.2008, 18:24
Do mnie jeszcze złodziej nie przyszedł, a długo gram w tą grę, prócz jednego przypadku w domu kaliente. Siostry siedza sobie na dachu przy jacuzzi a zlodziej kradnie jacuzzi na ich oczach i w ogole go to nie wzrusza...

RoxyFM
03.07.2008, 17:26
Gdy przyjedzie się na parcelę bubliczną autem własnym, to może ktoś je buchnąć? Nie spotkałam się z tym.

arbuzuje
04.07.2008, 04:17
Nie, nie ma takiej opcji. Niestety ;P

cosmo
04.07.2008, 10:12
Ja miałem tylko raz złodzieja. To była nowa rodzinka, całe 20 000 $ wydałem na starter i nie zostało mi na alarm. Miałem zamiar go kupić kiedy simy się wzbogacą. A tu pierwszej nocy przychodzi złodziej i okradł mi pół domu! Więcej go nie widziałem...

Hermione
04.07.2008, 22:40
U mnie zlodziej przychodzi rzadko...
Czasami sama go przywoluje kodem:P
boolProp testingCheatsenabled true z nacisnietym klawiszem SHIFT na skrzynke pocztowa i MAKE NPC....Burglar
I prosze bardzo...3simowe minuty potem(dla nas 3 sekundy) przychodzi(tak bylo u mnie...:))

arbuzuje
12.07.2008, 16:15
Złodziej pojawił się ostatnio przez przypadek i boolProp ;) Po jego schwytaniu cała moja rodzinka miała go w kontaktach, nawet niemowlak i praktycznie przez całe ich życie (cały okres dorosłości i w przypadku dzieciaka aż do bycia nastolatkiem) byli na niego wściekli. Kiedy nienawiść opadła z dziwnych względów pasek kontaktów nagle pokazywał soczyste, zieloniutkie 100. Złodziej stał się przyjacielem rodziny. Samoczynnie :P

Alicja008
13.07.2008, 17:06
Mi złodziej nie przyszedł w 2 odkąd mam zwierzaki ;/ To chyba zbieg okoliczności. Ja tam nie chciałabym, żeby mnie złodzieje nachodzili, więc się ciessze :)

Kitten
14.07.2008, 21:34
Ja widuję złodzieja rzadko.
Ale, żeby zwiększyć prawdopodobieństwo, że ptzyjdzie najlepiej jest jeśli w domu mieszka 1 lub 2 osoby. < sprawdzone > xD

Gosia
14.07.2008, 21:56
A niby dlaczego 1 lub 2 osoby? ;o

Remus Lupin
17.08.2009, 18:06
Hej przyszedł do mnie zlodziej to musi być jakaś bajka dla dzieci niektórzy mówią,że złodziej nie przychodzi gdy się ma alarm inni mówią,że przychodzi do biednej bez alarmu rodziny przed chwilą położyłem moją rodzinę spać i patrzę i alarm mi sie włączyl przyszedl złodziej ale policja przegrała i uciekł mi zwyklę złodzieja można wyłać kodem ale to jakaś bzdura pierwszy raz przyszedł złodziej bez kodu

Naru
17.08.2009, 23:22
Do mnie zawsze przychodzi jak zapomnę alarm kupić ;P Wtedy sobie o tym przypominam ;D

Fatamorgana
17.08.2009, 23:37
Ja zawsze mam kupiony alarm. I do jakiejś takiej średnio bogatej rodzinki przyszedł już 2 razy.

Charionette
18.08.2009, 13:33
Do mnie jeszcze nigdy złodziej nie przyszedł :O

Remus Lupin
18.08.2009, 13:46
To musi być jakaś bajka dla dzieci

Złodziej zawsze przychodzi do bardzo bogatej rodziny jak się ma alarm to mi on przyszedł jak położyłem spać

Nysia pamiętam taką sytuację jak jeszcze miałem The Sims 1 tam była wielka willa i tam wprowadziłem jakąś rodzinę i wiesz co co chwila złodziej przychodził prawie co codziennie

Nawet jak zainstalowałem alarm to ten dupek dalej przychodził oczywiście w nocy.

Merve
18.08.2009, 16:53
A ja nie pamiętam kiedy ostatnio widziałam włamywacza u mnie to znaczy w domu moich simów ;). Pamiętam, że przyszedł do rodziny Kaliente w Miłowie :).

Milou
18.08.2009, 18:43
Ha, u mnie dzisiaj był. Tzn. grałam niezbyt bogatą rodzinką, w której nie ma alarmu. A tu nagle trafił się awans i premia, więc wyposażyłam w najlepsze elektroniczne sprzęty. I szczęście, że zamontowałam alarm, bo jeszcze tej samej nocy złodziej mnie odwiedził.

Charionette
19.08.2009, 07:13
Do Kaliente przychodzi zawsze ;) Nawet we wspomnieniach mają zapisane...

Alicja008
20.08.2009, 11:59
Jejku. Ja też nie pamiętam kiedy ostatni złodziej mnie odwiedził. Gram dość bogatą rodzinką na osiedlu. Może na osiedle nie przychodzi?

Luna
15.11.2009, 18:40
u mnie raz przed reinstalką u Kaliente(??) a gram 2-3 lata do mojej rodny ani razu...

brzos
18.11.2009, 09:42
w trojce raz mnie nawiedzil, kiedy bogata singielka gralam
a dwojka... ojej, no to sporo. gram zameznymi raczej

Wiśnia95
24.07.2010, 11:16
Simy mojej siostry pojechały raz na parcele publiczną, a tu sobie przechodzi złodziej. Zaczął gadać z simem z innej rodziny. Czy tego sima z którym gadał może okraść? ;(

Liv
24.07.2010, 11:23
Na pewno nie ;p
Jak złodziej tylko przechodzi po parceli, jest zupełnie nieszkodliwy ;)

Sherlock
24.07.2010, 12:25
U mnie prawie nigdy nie ma złodziei :(

Dora
24.07.2010, 12:29
Nigdy się jeszcze nie spotkałam ze złodziejem w sims 2. W zdjeciach zrobionych przez matixa jest włamywacz.

Gold_Chocolate
24.07.2010, 13:19
Ja ze złodziejem się tylko 2 razy w Miłowie.Najpierw u sióstr Kaliente a drugi raz u mojej simki. Ale było to bardzo dawno temu , na samym początku mojej przygody z dwójką... :)

eS_guy
24.07.2010, 13:40
Śmiało mogę stwierdzić że do każdej rodziny choć raz przychodzi złodziej. Miałem włamywaczy dość często. Złodzieje przychodzą zawsze gdy cały dom śpi, dlatego jeśli Wasi Simowie to nocne marki nie spodziewajcie się złodziei :P

kotecek
25.07.2010, 09:36
Ja miałem parę razy złodzieja, ale zdarzało się tak, że uciekał policjantowi po walce...

Wiktoria__07
25.07.2010, 10:55
Ja miałem parę razy złodzieja, ale zdarzało się tak, że uciekał policjantowi po walce...


A od czego to zależy czy się będą bić czy nie???

eS_guy
25.07.2010, 14:53
A od czego to zależy czy się będą bić czy nie???

Kiedy złodziej się wkrada do domu dzwoni alarm przeciwwłamaniowy i przyjeżdża policja. Wtedy policjant bije się z włamywaczem. Po walce policjant aresztuje włamywacza i daje nagrodę pieniężną. Ale zdarza się że policjant przegrywa i złodziej ucieka.
Jeśli nie masz alarmu, to musisz szybko zadzwonić po policję, bo inaczej złodziej cię okradnie i ucieknie :P

Wiktoria__07
26.07.2010, 20:00
ok ja miałam złodzieja ale tylko u sióstr Kaliente

AgnEs.
27.07.2010, 13:07
Ja złodzieja mniała bardzo dawno u sióstr Kaliente, a tak to nie

tallje
31.08.2010, 20:54
łee, mnie dzisiaj odwiedził...
A ta muzyczka jak on przychodzi jest straszna T_T
Nie nawiedzę jej :<

Delivered
05.09.2010, 18:18
U sióstr Kaliente chyba każdy miał złodzieja.

Udało mi się zauważyć, że im większy i bogatszy dom ma sim, tym rzadziej przychodzi złodziej. Może to wydawać się dziwne, ale tak właśnie jest, przynajmniej u mnie.

Wiktoria__07
12.09.2010, 11:15
popieram z tą muzyczką! Też jej nie nawidzę!

No taka straszna ja się kiedyś prtzestraszyłam muzyczki u Ćwirów jak duchy wychodzą :)

Jaszczura09Shy
27.09.2010, 20:24
A mi dwa razy przylazł :d do Kaliente i do mojej simki. Jak stworzę własne otoczenie to i tak przypląta się złodziej? Z góry dzięki.
Ps:Jestem tu pierwszy raz.

Miku-Chan
27.09.2010, 20:34
Mi w 1 ZAWSZE kradł kompa bo stał w ogródku ogrodzony i 1 krzesło :D A w 2 asimasch to byle co... ale często ma romans jak mnie okradają to potem złość mija i nie brakuje przyjaciół do avansu ^^

Avantys Impremia
21.10.2010, 17:19
Mi raz ukradł Basen O_O A tak normalnie to telewizor , kompa i mikrofalówkę.

Starlight
21.10.2010, 18:37
@up a mi wiewiórkę.
Czasem jak mi się nudzi wabię, ale zawsze go łapią ^^
Raz mi chyba TV ukradł.

Amberka
08.08.2011, 11:39
Tak,rzeczywiście złodzieje są w każdym otoczeniu,nawet tym własnym.
Wiem,że jeden złodziej nazywa się Gordon.

Fisia
08.08.2011, 14:35
U mnie w Jaskini Pokrzyku była Ewelina Grosik ;) Raz ją przywołałam, bo chciałam sprawdzić jak Wielka Stopa straszy złodziejów :D No ale na mojej ulubionej rodzince za nic nie chcę spotkać się z przypadkowym złodziejem. Kupuję alarmy i robię robot-stróża, czy coś takiego :D
O właśnie, jeszcze dodam że bawiłam si boolpropem, a dokładniej testowałam opcje na skrzynce pocztowej. Nie znam dokładnie angielskiego, dopiero się uczę, i kliknęłam opcję ''Make NPC... Brawler''. Dopiero po 30 sekundach skapnęłam się, że ''brawler'' to złodziej. No, przynajmniej nauczyłam się nowego słówka... :D
A tak przypadkowo to jeszcze złodziej nigdy mi nie przyszedł, na żadnej rodzince. W sumie to dobrze :D

Liv
08.08.2011, 14:47
@up: strażobota :D
U mnie w sumie wcale nie ma złodziejów - chyba, że Simy mają naprawdę dużo drogich rzeczy u siebie, co w mojej grze jest rzadkością.
Ale bywało i tak, że się obkupiłam i zapomniałam o alarmie. No i faktycznie facet w czapeczce przyszedł ;>
Najfajniejsze było, gdy grałam w rodzinie, gdzie mam Sima pracującego w zawodzie przestępcy. Miał obawę "Zobaczyć złodzieja" czy coś takiego. Pewnie bał się konkurencji :D

Piwusia
11.08.2011, 06:11
U mnie złodziej pojawia się gdy:
1.Mój Sim mieszka sam
2.Nie mam alarmu antywłamaniowego
Raz do jednej mojej Simki złodziej przyszedł dwa razy w krótkich odstępach czasu.Zwykle złodzieje kradną mi telewizor,jakieś rzeczy z ogrodu i maszynę do ćwiczeń.Kiedyś gdy wezwałam policję to gliniarz przegrał walkę z włamywaczem,niestety ;(

Arisane
30.08.2011, 19:12
O właśnie, jeszcze dodam że bawiłam si boolpropem, a dokładniej testowałam opcje na skrzynce pocztowej. Nie znam dokładnie angielskiego, dopiero się uczę, i kliknęłam opcję ''Make NPC... Brawler''. Dopiero po 30 sekundach skapnęłam się, że ''brawler'' to złodziej.


BURGLAR, nie blawle. Moja siostra miała tak samo, tyle, że chciała gościa przywołać, wiedziała, że to force i coś, klikała wszystkie force i... biegiem do mamusi :D Gdy ona pobiegła, wykurzyłam jej tego złodzieja. :P

A raz, w jedynce przyszedł, i właściewie nie raz, to siostra się troszeczkę bała, a ja odpatrzałam, że tryby b. i k. się blokują, natomiast gdy w simsach 2, gdy komputer był w salonie-sypialni, ona biegiem do mamy, nie wiedziałam czemu, rzuciłam wzrok z monitor, zablokowany tryb budowy i kupowania, już wiedziałam co się święci... Słyszałam również ( w jedynce ) jakąś muzyczkę, gdy przyłazi złodziej, więc w dwójce pewnie też była. Potem dopiero pomogłam wywalić jej tego złodzieja.

Liv
30.08.2011, 20:27
http://www.youtube.com/watch?v=FMvZClYP_tA&NR=1 - muzyyyyczka z TS1 :D
Ja się jej o dziwo nigdy nie bałam xD

http://www.youtube.com/watch?v=qw2cZ1uZRe8 - i z TS2 :D

Pablo1989
30.08.2011, 22:04
Na Angielskiej Wiki o simsach wyczytałem że jak RAZ włamywacz się zjawi, to prawdopodobne...znacznie jakiś czas póżniej może się zjawić następny, więc się nie dziwcie się że u siostrzyczach Kaliente zjawia się po raz kolejny.

Arisane
31.08.2011, 10:37
http://www.youtube.com/watch?v=FMvZClYP_tA&NR=1 - muzyyyyczka z TS1 :D
Ja się jej o dziwo nigdy nie bałam xD

http://www.youtube.com/watch?v=qw2cZ1uZRe8 - i z TS2 :D

HAHAHAHAHA! Dobre. Oglądam z 1 i nagle... zadrżałam. Tylko. :D A moja siostra wrzasnęła: Aaaaaaaaaaaaa!! Więc wyłączyłam po KAWAŁKU słuchania.

Jak siostra wyjdzie z pokoju posłucham sobie :D

Ok, to ja dam muzyczkę z TS3 :D Które siostra się nie boi.

http://www.youtube.com/watch?v=7SXZOMcVA6o

Pralinka
01.09.2011, 17:07
Ja spotkałam złodzieja dzisiaj - po raz pierwszy odkąd gram w Simsy. "Odwiedził" moją nową rodzinkę w nocy (Mieszka ona w kwitnących wzgórzach) . Ukradł telewizor, wieszak, obraz i regał z książkami. Niestety, gdy zadzwoniłam na policję było już za późno - zdążył uciec. Byłam trochę zła, bo to niezbyt bogata rodzina, ale mimo to zapisałam grę.

http://www.youtube.com/watch?v=FMvZClYP_tA&NR=1 - muzyyyyczka z TS1 :D Ooo, pamiętam tę muzyczkę! Nawet teraz, gdy ją słyszę przechodzą mnie ciarki xd

Maszka
01.09.2011, 17:24
Ja jeszcze nie grałam w 1 ale ta muzyczka jest taka STRASZNA :D

Arisane
02.09.2011, 09:18
Ja jeszcze nie grałam w 1 ale ta muzyczka jest taka STRASZNA :D

Siostry nie ma, jupi! Idę posłuchać muzyczek, ponasyłam sobie złodzieja na jej domy ile mi dusza zapragnie...

Ok, ustawiam na max głośność i... nic. Nawet drgnięcia. Z dwójki też.

Kuber
04.09.2011, 14:29
Osobiście zauważyłem że gdy mamy jakiegoś zwierzaka to złodziej na 95% nie przyjdzie bo w nocy cały czas coś się dzieje.

Nimwe
08.10.2011, 12:02
Do mojej bogatej rodzinki na przedmiesciu pierwszy raz przyszedł złodziej Gustaw Krzesiwo ale że nauczona na błędach zainstalowałam wcześniej alarm to oczywiście przyjechała policja. Udało się Gustwa złapać i dostałam nagrodę. Po tym całym niemiłym wydarzeniu moje simy miały non stop w chmurkach ową sytuację a Gustwa wszyscy mieli za wroga. Po długim czasie złość im mineła i wszyscy z Gustawem się zaprzyjaźnili. Przychodził często na pokera. Siedział czasami całą noc aż do rana i zostawał na śniadanie :) ale to nie koniec. Otóż pewnej nocy słyszę znajomą muzykę... patrzę złodziej... kto.... GUSTAW. W jakim byłam szoku !!! Jak on tak mógł !! Po tym wydarzeniu moje simy non stop płakały !!! :( koniec histori :)

miłośniczka zwierząt
08.10.2011, 15:01
U mnie często tak, było że najpierw moje simy były złe na złodzieja potem się z nim zaprzyjaźniły a potem on znów do nich przyszedł i znowu były złe na niego.

Madame Marmolini
23.07.2015, 13:23
Z reguły robiłam z nudów naciągane włamania (tzn. kodem), ale raz, najzupełniej niespodziewanie, złodziejka mi się trafiła w dzielnicy studenckiej. Dobrze, że miałam alarm.

Nyu Nyu Nyuu
11.08.2015, 10:57
a mi nigdy nie przychodzi bo nie klade simow w tym samym czasie spac :'D

Nina14!
11.08.2015, 17:09
Nie mam zwyczaju wywoływać złodzieji kodem (póki co),wolę przypadkowo przychodzącego (ciekwaostka-dotychczas po 2,5 latach gry złodziej był u mnie 2 razy,raz trzy lata temu i raz dzisiaj xD )

Tenebris
24.08.2015, 10:32
Ta muzyczka przy złodzieju mnie za każdym razem przeraża XD. Pamiętam, że było tak raz, że moja Simka wypuściła złodzieja :P. Ale tak to zazwyczaj pojawia się u mnie jedynie w rodzinie Kaliente :/.

Nusso
30.08.2015, 22:33
U mnie złodziej to codzienność. Każdą rodzinę którą gram trochę dłużej włamywacz nawiedził przynajmniej dwa razy.

x3Kitty
30.08.2015, 22:39
Dlatego zawsze mam alarm, bo nawet jak bieda piszczy to kradną mi np sofę.. A co do muzyczki to ta z 2 wcale nie jest taka straszna. W 1 była tak okropna, że czasem zatrzymywałam grę i przerażona uciekałam z pokoju XD

Nusso
30.08.2015, 22:46
Muzyczka z jedynki zawsze powodowała u mnie ciarki :/

miłośniczka zwierząt
31.08.2015, 14:38
ja tam uważam, że częściej złodzieje przychodzą jak simowa rodzinka nie ma alarmu, bo wtedy jest im łatwiej okraść. U mnie w 2 już tak dawno złodzieja nie było, że nie pamiętam kiedy ostatnio on u mnie był.