PDA

Zobacz pełną wersję : Porwanie - powrót bez brzuszka


zahisz
23.03.2008, 13:51
Mój sim facet był już trzy razy porywany przez UFO i...jak do tej pory nie zaszedł w ciążę. Ma rozwiniętą logikę i naukę jako hobby na maksa. Domyślacie się pewnie, że po to został porywany, aby miał małego kosmitę!
Miał ktoś może taki problem i wie jak go rozwiązać? A może jest jakiś sposób na to, żeby sim był w ciąży z kosmitą.
Hm btw boolProp mi nie zadziała, tylko mi grę schrzanił

_Ada
23.03.2008, 17:52
A jak został porwany, za pomocą boolpropa czy bez boolpropa? Jeżeli z boolpropem to najczęściej u mnie simowie nie są w ciąży.

Martwy Kot
23.03.2008, 18:36
da się wywołać kosmiczną ciążę insiminatorem..
aczkolwiek efekty tego bywają różne... czasem dziecko jest całe jak ufo a czasem ma zwykłą skórę i jakiś element twarzy "ukosmiczniony" i wygląda to co najmniej dziwacznie. :con:
boolProp też robi swoje... bo bez boolPropa zawsze simowie wracają mi w ciąży, choć zdarzyło się tylko kilka razy...

zahisz
23.03.2008, 20:28
Porywali go bez kodu - tak naturalnie. To jest właśnie najgłupsze, że niby jak cię porywają kosmici bez żadnych boolpropów czy innych sztuczek to wracasz w ciąży. A tu? A tu...echem.
To już będzie bodajże 5 raz... i dalej nic.
Może po prostu właśnie para ziemsko-kosmiczna nie przypadła sobie do gustu. Ufoki mają wymagania co do wyboru partnerów :shy: B)

Chyba specjalnie ściągnę tego insiminatora czy jak tam, bo przez to wszystko nie mogę dalej grać, jak sobie zaplanowałam :P

A jeśli kogoś nie porywają kosmici, a chciałby to mam parę małych, ogólnie znanych rad: najlepiej jeśli sim ma rozwiniętą logikę, a teleskop (najdroższy) jest wysoko umieszczony, bądź na skraju działki, a najlepiej i to i to.
Takim własnie sposobem mój sim był porywany 5 razy niemalże pod rząd...tylko tego dzieciaka mi nie zrobili!

bouffe
23.03.2008, 20:56
najlepiej jeśli sim ma rozwiniętą logikę

Hm.. Ja raz miałam takie zdarzenie, że kosmici zapłodnili mi sima, który miał tylko parę punktów logiki :O

Mamełe
23.03.2008, 20:58
Hm.. Ja raz miałam takie zdarzenie, że kosmici zapłodnili mi sima, który miał tylko parę punktów logiki :O
Wieksza ilośc punktów logiki zwiększa szanse na porwanie. Nie wyklucza to oczywiście porwania sima z zerowym dorobkiem punktowym :)

Komandos-94-
23.03.2008, 21:04
tylko tego dzieciaka mi nie zrobili!

ta część mnie po prostu rozwaliła xd

jak grasz bez boolprop, to powinno wszystko być ok, być może masz jakis błąd w grze?

Rainbow
23.03.2008, 21:42
Hah,a mojego Sima 2 razy porywali komsici (naturalnie,bez boolpropa,nie miałam też InSima i żadnych innych hacków) i za każdym razem go zapłodnili :P


da się wywołać kosmiczną ciążę insiminatorem..
aczkolwiek efekty tego bywają różne... czasem dziecko jest całe jak ufo a czasem ma zwykłą skórę i jakiś element twarzy "ukosmiczniony" i wygląda to co najmniej dziwacznie. :con:

No i obie córki mają karnację i kolor oczu po tacie,ale tak jak i mają dzieci kosmitów-mają ogromne oczy i trójkątną,kościstą twarz B)