PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa Simowa Telewizja! - Pytania


Ellie
03.04.2008, 17:09
Mam jedno pytanie (myślę, że nikt na mnie nie nakrzyczy za zadanie go): w zgłoszeniu trzeba umieścić link do produkcji. Czyli trzeba najpierw umieścić ten serial, program czy teledysk umieścić na You Tube.pl i podać ten link do You Tube?

P_aula
03.04.2008, 17:14
Mam jedno pytanie (myślę, że nikt na mnie nie nakrzyczy za zadanie go): (...)
Jasne, że nie! Możecie o wszystko śmiało pytać! ;-)

Jeśli chodzi o link, to najlepiej byłoby gdybyś film zamieściła właśnie na YouTube :).

Ellie
03.04.2008, 17:19
Dobrze, chciałam się tylko upewnić. No, skoro tak chętnie odpowiedziałaś na pytanie, to zadam jeszcze kilka:
Gdybym "zakfalifikowała" się do tej TV, to kręciłabym serial. I chcę zapytać, czy musiałabym od razu nakręcić wszystkie odcinki, czy nie? Czy polegałoby to na tym, że dodaję, kiedy chcę?
I jeszcze jedno: do kiedy można się zgłaszać?

Przepraszam, że tak wypytuję, ale jeszcze nigdy nie brałam udziału w takim przedsięwzięciu (dobrze napisałam?) jak Simowe TV...

P_aula
03.04.2008, 17:29
Dobrze, chciałam się tylko upewnić. No, skoro tak chętnie odpowiedziałaś na pytanie, to zadam jeszcze kilka:
Gdybym "zakfalifikowała" się do tej TV, to kręciłabym serial. I chcę zapytać, czy musiałabym od razu nakręcić wszystkie odcinki, czy nie? Czy polegałoby to na tym, że dodaję, kiedy chcę?
I jeszcze jedno: do kiedy można się zgłaszać?

Przepraszam, że tak wypytuję, ale jeszcze nigdy nie brałam udziału w takim przedsięwzięciu (dobrze napisałam?) jak Simowe TV...
To znaczy najlepiej byłoby, gdybyś miała nakręconych już kilka odcinków serialu. Filmów nie będzie można dodawać, kiedy się chce, ponieważ telewizja będzie miała określoną ramówkę, według której nadawać będziemy dane filmy etc.

Jeśli chodzi o termin zgłaszania, umówmy się, że produkcje zgłaszacie do skutku. Jeśli zobaczymy, że zainteresowanie będzie duże, poinformujemy Was o dacie zakończenia zbierania zgłoszeń do TV ;-).

Alien
04.04.2008, 06:25
(...)czy musiałabym od razu nakręcić wszystkie odcinki, czy nie? Czy polegałoby to na tym, że dodaję, kiedy chcę?(...)

Co do pytania: Pracujemy nad własnym systemem, który pozwoli na wygywanie filmów na nasz własny serwer i nie będzie wymagać od autora bycia w okrślonym dniu w domu (różnie to bywa). Jednak prace nad systemem stoją w miejscu, ponieważ mamy problem z kodekami.

porcelana
05.04.2008, 18:13
Mam pytanie?? Czy w tej telewizji będą reklamy??

Nie wiem czy tak się da, ale chciałbym się tym zająć

Alien
06.04.2008, 15:33
Mam pytanie?? Czy w tej telewizji będą reklamy??

Nie wiem czy tak się da, ale chciałbym się tym zająć

Reklam raczej nie będzie, chyba że będziemy potrzebowali funduszy. Jeżeli się pojawią, to nie miejcie nam tego za złe - dzięki temu możemy Wam podarować ciekawe nagrody w konkursach.

P_aula
06.04.2008, 16:49
Mam pytanie?? Czy w tej telewizji będą reklamy??

Nie wiem czy tak się da, ale chciałbym się tym zająć
O jakie reklamy dokładnie Tobie chodzi?

Aha, jest pewna sprawa dotycząca właśnie teledysków. Nie powinien ich obejmować obowiązek nadawania w tylko jednej simowej TV ze względu na to, że to jest teledysk i tak jak w prawdziwej TV, powinien być nadawany w wielu różnych stacjach. Przemyślcie to. Pogadajcie z tweety'm, bo chciałem zgłosić też teledyski, które startują do STV. ;p
W sumie masz rację ;-). Pomyślimy nad tym :) Jeszcze dziś postaram się dać Wam znać odnośnie tej sprawy.

Pozdrawiam! ;-)

porcelana
06.04.2008, 16:49
Reklam raczej nie będzie, chyba że będziemy potrzebowali funduszy. Jeżeli się pojawią, to nie miejcie nam tego za złe - dzięki temu możemy Wam podarować ciekawe nagrody w konkursach.
Chodziło mi o reklamy nie telewizji tylko po prostu reklamy produktów z gry the sims 2.

P_aula
06.04.2008, 17:01
Chodziło mi o reklamy nie telewizji tylko po prostu reklamy produktów z gry the sims 2.
Reklamy produktów z The Sims 2 jak najbardziej tak! :)

Ellie
06.04.2008, 17:31
No to świenie :) W takim razie ja zrobię reklamę :)

björn borg
06.04.2008, 17:33
A o jakie produkty chodzi?

Alien
07.04.2008, 06:35
A o jakie produkty chodzi?

Pytanie brzmiało, czy można kręcić simowe reklamy, np. Simka reklamuje jakąś tam sofę, czy lodówkę. Nowy gatunek simowych filmów. Jeżeli zdobędziemy odpowiednią ilość produkcji, to może pomiędzy nie będziemy wstawiać takie minutowe reklamy. Wszystko zależy od Was :)

porcelana
07.04.2008, 14:29
chodziło mi na przykład o kanapy (tak jak mówił Alien) lodówki itp.

Elle
07.04.2008, 18:24
No dobrze, ale co z prawami autorskimi do muzyki?

Odyn
07.04.2008, 19:48
No dobrze, ale co z prawami autorskimi do muzyki?
Wpisz dowolny tytuł do piosenki - będziesz miec klipów do woli - a to simsy, a to nagrania life, a to po prostu czarne tlo i dzwiek, a to pokaz slajdow.

Alien
08.04.2008, 13:31
No dobrze, ale co z prawami autorskimi do muzyki?

Autor klipu, czy filmu jest odpowiedzialny za treści (zdjęcia, muzyka, teksty), które zostały wykorzystane w filmie. TVS nie odpowiada za nadużycia prawne autorów.

edzia114
09.04.2008, 18:07
P_aula mam pytanie a po 30 kwietnia to jak mamy zgłaszać?

MiQued93
09.04.2008, 18:50
Mam takie małe pytanie ;)
Są seriale, filmy, reklamy, teledyski.. A np. Pokazy mody?
Chodzi mi o to że np. jak ktoś tworzy ciuchy lub chce zaprezentować twórczość kogoś (za zgodą) to robi wywiady z gośćmi,
projektantami no i ten pokaz na wybiegu.. [?]
Ewentualnie jakieś gale lub simowa wersja Sopot Festiwalu czy coś w tym stylu?

Alien
09.04.2008, 18:53
mam pytanko:jak się robi takie filmy?????
Nie ten dział, ale odpowiem. Najpierw musisz nagrać simsy za pomocą funkcji kamery. Filmy zostają zapisane w moich dokumentach w katalogu (mam nadzieję, że się nie pomylę) Moje dokumenty/The Sims 2/Movies . Następnie poskładaj to za pomocą Movie Makera i zapisz korzystając z Plik > Zapisz plik filmowy > Mój komputer > Tutaj wklepujesz nazwę pliku > Wybierasz konwersję i czekasz aż się skonwertuje. Więcej informacji o Movie Makerze w pliku pomocy.

Mam takie małe pytanie
Są seriale, filmy, reklamy, teledyski.. A np. Pokazy mody?
Chodzi mi o to że np. jak ktoś tworzy ciuchy lub chce zaprezentować twórczość kogoś (za zgodą) to robi wywiady z gośćmi,
projektantami no i ten pokaz na wybiegu.. [?]
Ewentualnie jakieś gale lub simowa wersja Sopot Festiwalu czy coś w tym stylu?

Tak naprawdę to każdy pomysł jest dobry. Oczywiście trzeba zachować trochę zdrowego rozsądku. Nie przyjmiemy przecież seriali które mogą si wydawać przeznaczone dla starszej publiczności.

mario
10.04.2008, 15:34
Na pewno będziemy korzystać z własnego systemu, a nie z YouTube! Filmy będziecie wgrywać na specjalny serwer. Więcej informacji otrzymają reżyserzy, którzy będą dla nas tworzyć.
Powiem tyle, że to nie jest najlepszy pomysł. Czy komuś chciałoby się wrzucać na serwer całe (załóżmy) 10 odcinków serialu? Z teledyskami to tam jeszcze nie problem, ale z serialami to lekka przesada. Za pomocą YouTube bardzo szybko i łatwo można oglądać filmy, a poza tym nie widzę potrzeby tworzenia własnego systemu. :con:

EDIT: Ponad połowa (niemalże wszyscy) filmowców wrzuca filmy na YT. Jak bym chciał zgłosić Przypadkowe szczęście (27 odcinków w sumie), to chyba bym prędzej umarł. :laugh: Przemyślcie to jeszcze raz. A zresztą niektórzy mogą nie mieć wszystkich odcinków na dysku i co wtedy? ... Wtedy wystarczy wejść na YT, gdzie znajdzie się wszystkie odcinki od razu. ;)

Koornela
10.04.2008, 16:16
dokładnie zgadzam się z Designer dobra 10 odcinków ale powiedzmy ktoś chce więcej niż 10??? Youtube to chyba najlepszy sposób an filmy

TrapMuzik
10.04.2008, 20:40
Na pewno będziemy korzystać z własnego systemu, a nie z YouTube! Filmy będziecie wgrywać na specjalny serwer. Więcej informacji otrzymają reżyserzy, którzy będą dla nas tworzyć.


Eee...?...Jeśli tak będzie to niestety będę musiała zrezygnować gdyż z filmów ,które zgłaszałam tylko jeden teledysk mam na kompie ;/ ...
Sory ,ale to jest głupie...Nie lepiej z YT? :shy:

P_aula
11.04.2008, 14:07
P_aula mam pytanie a po 30 kwietnia to jak mamy zgłaszać?
Po 30 kwietnia w dalszym ciągu filmy zgłaszać będziecie tu, na forum :-). To jest tylko data zakończenia pierwszego naboru do TVS.

Jeśli chodzi o ten nasz własny system... Alien napisał Wam o czymś, czego nie uzgodnił ze mną. No więc sprostuję całą sprawę - filmy zgłaszacie normalnie z YouTube bądź z innych tego typu Internetowych "telewizji" i to wszystko ;-). Resztą zajmiemy się my. Pozdrawiam!

kubanab
20.04.2008, 07:39
Dlaczego nie można zgłaszać seriali, które będą emitowane w innych telewizjach? Przecież w czasem zdarza się, że ten sam serial jest emitowany w dwóch telewizjach w tym samym czasie. I nie mówię przy tym o telewizjach z innych krajów. Serial mimo, iż jest w jakiejś telewizji należy do twórcy i sądzę, że to on powinien mieć prawo do decydowania, gdzie zgłasza serial, a decyzję o ewentualnej emisji niech podejmą admini.

juice
20.04.2008, 09:11
Dlaczego nie można zgłaszać seriali, które będą emitowane w innych telewizjach? Przecież w czasem zdarza się, że ten sam serial jest emitowany w dwóch telewizjach w tym samym czasie. I nie mówię przy tym o telewizjach z innych krajów. Serial mimo, iż jest w jakiejś telewizji należy do twórcy i sądzę, że to on powinien mieć prawo do decydowania, gdzie zgłasza serial, a decyzję o ewentualnej emisji niech podejmą admini.
Ja np. jakie seriale ;)

mario
20.04.2008, 13:20
Dlaczego nie można zgłaszać seriali, które będą emitowane w innych telewizjach? Przecież w czasem zdarza się, że ten sam serial jest emitowany w dwóch telewizjach w tym samym czasie. I nie mówię przy tym o telewizjach z innych krajów. Serial mimo, iż jest w jakiejś telewizji należy do twórcy i sądzę, że to on powinien mieć prawo do decydowania, gdzie zgłasza serial, a decyzję o ewentualnej emisji niech podejmą admini.
No ale przecież to bez sensu, aby serial był nadawany w dwóch telewizjach... Wyobraź sobie jakiś serial, który puszczają jednocześnie na TVP i na Polsacie. Przecież to głupie... ;) Teledyski - tak. Seriale, filmy itp. - nie.

..::lOvE::..
20.04.2008, 13:37
A gdzie będzie emitowane to TV ? Coś jak normalna telewizja :laugh: ?

Dominik
20.04.2008, 17:27
Mam pytanko;
Jak się zgłosić do tej nowej simowej telewizji?

Nesta
20.04.2008, 18:27
Mam pytanko;
Jak się zgłosić do tej nowej simowej telewizji?

w dziale: "nowa simowa telewizja! - nabór"

P_aula
21.04.2008, 13:25
Dlaczego nie można zgłaszać seriali, które będą emitowane w innych telewizjach? Przecież w czasem zdarza się, że ten sam serial jest emitowany w dwóch telewizjach w tym samym czasie. I nie mówię przy tym o telewizjach z innych krajów. Serial mimo, iż jest w jakiejś telewizji należy do twórcy i sądzę, że to on powinien mieć prawo do decydowania, gdzie zgłasza serial, a decyzję o ewentualnej emisji niech podejmą admini.
Odpowiedź jest prosta - nie miałoby to żadnego sensu. Kto chciałby oglądać dwa razy to samo? ;-)

A gdzie będzie emitowane to TV ? Coś jak normalna telewizja ?
Coś jak Internetowa Telewizja ;-).

Jak się zgłosić do tej nowej simowej telewizji?
Swoje produkcje zgłaszać możecie pod tym (http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=42722&page=1) adresem ;).

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania - śmiało pytajcie! :-)

19OlusiaSims92
21.04.2008, 19:42
Mam, pytanie. Czy jeżeli po 30 kwietnia prześlę się do was film to czy wy go wtedy odrzucicie?jeszcze jedno. Czy będzie jakieś logo na serialach, które wam prześleliśmy. Pytam bo oglądam czasem STV i tam na ekranach serialali jest logo TV. I chce więdzieć czy wy takie logo możecie zrobić.

..::lOvE::..
21.04.2008, 21:03
Coś jak Internetowa Telewizja ;-).
[/I]

Ale mi chodzi , gdzie to się będzie oglądać , stronkę jakąś zrobicie ?

krystek2165
22.04.2008, 11:00
..::lOvE::..
Raczej tak.

P_aula
22.04.2008, 13:04
Mam, pytanie. Czy jeżeli po 30 kwietnia prześlę się do was film to czy wy go wtedy odrzucicie?
Oczywiście, że nie! :) 30 kwietnia zaczniemy dopiero tworzyć ramówkę TVS, filmy będziecie mogli zgłaszać nadal.

Czy będzie jakieś logo na serialach, które wam przysłaliśmy. Pytam bo oglądam czasem STV i tam na ekranach seriali jest logo TV. I chce wiedzieć czy wy takie logo możecie zrobić.
Możemy zrobić i nawet mamy osobę, która może się tym zająć. Aktualnie trwają rozmowy na ten temat :-).

Ale mi chodzi , gdzie to się będzie oglądać , stronkę jakąś zrobicie ?
Dokładnie ;-). Powstanie strona TVS.

..::lOvE::..
22.04.2008, 13:16
Powiem ,że fajny pomysł , oby wypalił :)

Nesta
22.04.2008, 13:38
Czy po 30 kwietnia, kiedy te wszystkie seriale i inne skończą być emitowane będzie jeszcze jakiś nabór?

@down nie zauważyłam, przepraszam

..::lOvE::..
22.04.2008, 13:51
Czy po 30 kwietnia, kiedy te wszystkie seriale i inne skończą być emitowane będzie jeszcze jakiś nabór?

Z pewnością tak , gdzieś w poprzednich postach padło takie pytanie ,a odpowiedź była znacząca na tak.

19OlusiaSims92
22.04.2008, 16:22
Ostatnie pytanie:
Jeżeli np: zrobię teledysk i jeżeli do was go zgłoszę po 30 kwietnia to czy go dodanie bezpośrednio na "moje konto" czy będzie ten teledysk leżał do następnego naboru. Apropo konta :D
Czy będą jakieś konty jak w STV? Znaczy się nie konta tylko zakładki z filmami?

EDIT: Acha i jeszcze coś - Co ile miesięcy albo tygodni będą nabory? :P

P_aula
22.04.2008, 18:07
Powiem ,że fajny pomysł , oby wypalił :)
Z Waszą pomocą z pewnością wypali ;).

Czy po 30 kwietnia, kiedy te wszystkie seriale i inne skończą być emitowane będzie jeszcze jakiś nabór?
Oczywiście! O wszystkim na bieżąco będziecie informowani :-).

Jeżeli np: zrobię teledysk i jeżeli do was go zgłoszę po 30 kwietnia to czy go dodacie bezpośrednio na "moje konto" czy będzie ten teledysk leżał do następnego naboru.
W sumie na razie niewiele mogę powiedzieć na temat ramówki, ilości nadawanych filmów etc., ponieważ nabór cały czas trwa i dopiero po 30 kwietnia zaczniemy tworzyć ramówkę. Ale z pewnością produkcji NIE będzie aż tak dużo, żeby Twój teledysk musiał czekać do kolejnego naboru :-). Wszystko zależy od Was ;-).

Apropo konta: Czy będą jakieś konty jak w STV? Znaczy się nie konta tylko zakładki z filmami?
Jasne, że tak! Każdej produkcji poświęcony zostanie specjalny dział, dzięki któremu widz będzie mógł zapoznać się z danym filmem, serialem etc. ;-).

Acha i jeszcze coś - Co ile miesięcy albo tygodni będą nabory?
Nie wiem jeszcze jak to wszystko będzie wyglądać, ale myślę, że nie będziemy robić takich typowych naborów na ramówkę letnią czy zimową. Po prostu każdy w dowolnej chwili będzie zgłaszać swoje filmy :).

..::lOvE::..
22.04.2008, 18:30
A gdyby ktoś nagle zrezygnował ? Co w tedy dzieje się z godziną poświęconą na ten serial ? I czy grozi to jakimś wyrzuceniem ,ze stacji ?

19OlusiaSims92
22.04.2008, 18:40
Aha. Sory że tak pytam ale nie mogę sie doczekać. A to już za tydzień i jeden dzień! Czy będzie jakiś program - chodzi mi oto, że np: mój film będzie emitowany o godz 12.00 czyjś tam o 13.00. Będzie takie coś? A istotne mnie męczy pytanie! Czy autor jednego serialu może zrobić drugi serial i go wrzucić na waszą ramówkę? :D

EDIT: A czy będą jakieś kategorie produkcji? np: filmy, seriale, reklamówki, pokazy mody, teledyski? I jeszcze jedno. Mój kuzynek jest anglikiem i też ma simsy i też nagrywa filmy a nie zna polskiego. Czy zrobicie jakąś specjalną kategorię na produkcję zagraniczne i czy zrobicie jakieś wersję językowe dla TVS?

juice
23.04.2008, 13:36
Mozna dawać filmy pełnometrażowe i robić je we dwójkę? ;D

P_aula
23.04.2008, 14:12
A gdyby ktoś nagle zrezygnował ? Co w tedy dzieje się z godziną poświęconą na ten serial ? I czy grozi to jakimś wyrzuceniem ,ze stacji ?
Autor filmu/serialu/teledysku równocześnie z umieszczeniem go w dziale z naborem do TVS wyraża zgodę na jego publikację w TVS. Nie może dojść do sytuacji, w której autor danego filmu po ustaleniu ramówki nagle rezygnuje z emisji filmu. Myślę, że do takich przypadków raczej nie dojdzie :-).

Czy będzie jakiś program - chodzi mi oto, że np: mój film będzie emitowany o godz 12.00 czyjś tam o 13.00. Będzie takie coś?
Ojj, raczej nie ma na to szans! :P Zaczynamy praktycznie od zera, z pewnością Użytkownicy nie zgłoszą tak dużej ilości filmów, żebyśmy mogli pozwolić sobie na emisję kilku produkcji dziennie! ;-) Druga rzecz to to, że większość filmowców zgłosiła już swoje filmy do innej TV (tam nabór był zdecydowanie szybciej), a jak wiecie nie możecie zgłaszać produkcji, które były bądź w niedługim czasie będą emitowane w innych TV (nie dotyczy teledysków).

Jednocześnie mam nadzieję, że za jakiś czas dojdziemy do poziomu nadawania do kilku filmów dziennie ;-).

Czy autor jednego serialu może zrobić drugi serial i go wrzucić na waszą ramówkę?
Jak najbardziej tak! :)

A czy będą jakieś kategorie produkcji? np: filmy, seriale, reklamówki, pokazy mody, teledyski?
Oczywiście :-). Oprócz Waszych produkcji, pojawi się także kilka naszych serwisowych, m.in. jeden stały cotygodniowy program.

Mój kuzynek jest anglikiem i też ma simsy i też nagrywa filmy a nie zna polskiego. Czy zrobicie jakąś specjalną kategorię na produkcję zagraniczne i czy zrobicie jakieś wersję językowe dla TVS?
Sprawa wygląda tak, że aby emitować filmy zarówno z Polski jak i zza granicy, musimy mieć zezwolenie ich autorów ;-). Na razie planujemy publikację produkcji polskich filmowców. Może za jakiś czas o tym pomyślimy :-).

Mozna dawać filmy pełnometrażowe i robić je we dwójkę? ;D
Jasne, że tak! :)

19OlusiaSims92
23.04.2008, 18:10
Kolejne pytanie ;P
Czy jak będzie gotowa ramówka to jak np: kilknę na odcinek czyjegoś serialu to wtedy wyświetli się ekran na stronie TVS czy zrobicie link do YouTube?
A czy wiecie w jakim programie sie robi loga TV? :D
I jeżeli ja robię serial z odcinkami to co ile czasu muszę wstawiać kolejne odcinki i czy za "zaniedbanie" filmu będą jakieś "kary" np: zbananowanie na forum albo wyrzucenie z TV? xP
Acha i czy zrobicie coś w rodzaju "Film wieczoru" albo "Film dnia" albo jakieś cykle jak w TVN?

EDIT: Ale dlaczego nie przyjmujecie filmów z innych TV? Ja wiem że to bez sensu ale weźcie np: film Jamesa Camerona "Titanic" raz był emitowany na Polsacie a chyba w 2004 leciał na TVP1

..::lOvE::..
24.04.2008, 05:57
Nabór jest do 30 kwietnia , więc muszę się zastanowić , bardzo mnie korci , ale byłaby to moja pierwsza poważniejsza produkcja.

krystek2165
24.04.2008, 13:18
Ja zacznę robić produkcję dopiero od następnego tygodnia prawdopodobnie, bo mój brat do szkoły wyjeżdża na weekend. Jeśli nie będzie reinstalu systemu to dam jakiś zwiastun mojego nowego serialu lub teledyski, ewentualnie dam coś jak SimWiadomości.

Co do tych SimWiadomości: Można robić coś takiego?

Nesta
24.04.2008, 15:11
Czy można zgłosić videostory które ukazało się tutaj?
I, jeżeli już wiadomo, jakie będą kategorie produkcji? Czy np. zwykły user może robić simowe wiadomości, i tak dalej...

P_aula
24.04.2008, 16:39
Kolejne pytanie ;P
Czy jak będzie gotowa ramówka to jak np: kliknę na odcinek czyjegoś serialu to wtedy wyświetli się ekran na stronie TVS czy zrobicie link do YouTube?
Wszystkie produkcje wyświetlane będą na stronie ;-).

A czy wiecie w jakim programie sie robi loga TV?
Oczywiście, że wiemy! ;)

I jeżeli ja robię serial z odcinkami to co ile czasu muszę wstawiać kolejne odcinki (...) ?
Wszystko będzie zależało od ilości produkcji oraz od samej ramówki :). Szczegóły ustalać będziemy już po 30 kwietnia.

Czy za "zaniedbanie" filmu będą jakieś "kary" np: zbananowanie na forum albo wyrzucenie z TV?
Nie będziemy nikogo zmuszać ani "poganiać" do tego, żeby szybciej kręcił filmy, kolejne odcinki etc. Nie na tym rzecz polega. Jeśli ktoś zaprzestanie produkcji jakiegoś serialu, po prostu gorąco podziękujemy tej osobie za współpracę ;-).

Banów na forum za to nie będzie :P

Acha i czy zrobicie coś w rodzaju "Film wieczoru" albo "Film dnia" albo jakieś cykle jak w TVN?
Oczywiście planujemy coś takiego ;-). Szczegóły po 30 kwietnia :-).

Nabór jest do 30 kwietnia , więc muszę się zastanowić , bardzo mnie korci , ale byłaby to moja pierwsza poważniejsza produkcja.
Nic nie stoi na przeszkodzie za tym, aby spróbować! :smirk:

Co do tych SimWiadomości: Można robić coś takiego?
Jak najbardziej! :)

Czy można zgłosić videostory które ukazało się tutaj?
Tutaj, czyli gdzie? ;-) Jeśli na forum, oczywiście tak :). Jeśli w innej stacji, niestety nie ;-).

I, jeżeli już wiadomo, jakie będą kategorie produkcji? Czy np. zwykły user może robić simowe wiadomości, i tak dalej...
Szczegóły na temat kategorii filmów etc. opublikujemy już po 30 kwietnia. Oczywiście, możecie tworzyć właściwie wszelkie produkcje - filmy, seriale, teledyski, wiadomości, programy rozrywkowe etc.! :-) Wybór jest naprawdę bardzo duży! ;)

19OlusiaSims92
24.04.2008, 18:08
A możecie mi powiedzieć co to za program do tworzenia loga. Plissska. I skąd go można ściągnąć, oki?

..::lOvE::..
24.04.2008, 18:32
A jaki polecacie program do kręcenia seriali ?

krystek2165
24.04.2008, 19:01
Super!!!
Ja zrobię Simowe Wiadomości!!!
Jeśli ktoś będzie też chciał to robić to niech zgłosi się do mnie na gg to uzgodnimy jakie tytuły, żeby nie były identyczne ;)
Moje gg: 11254312

19OlusiaSims92
25.04.2008, 15:59
Do krystek2165
Sorka, ale ja już zrobiłam nowe simowe wiadomości. Tylko nie wiem czy zrobiłeś takie trzy tematy: start nowej telewizji, aktorki H2O - wystarczy kropla w Polsce i otwarcie Restauracji deDaggo

krystek2165
25.04.2008, 16:31
19OlusiaSims92 Mi chodzi o to jaka nazwa tych Simowych Wiadomości żeby nie było dwóch takich samych. A co do pierwszego wydania to tematy są w trakcie wymyślania.

mario
25.04.2008, 17:00
Bożee, każdy robi co chce. Po co się pytać wzajemnie o zgodę? :P Albo jakieś głupie ustalanie, kto co i w ogóle. :D

krystek2165
25.04.2008, 17:35
Designer: Wiem, że to nie potrzebne, ale co będzie jak będą dwie stacje Simowych Wiadmości o tym samym tytule?;)
W końcu musi być coś żeby się nie powtarzało i było jedyne w swoim rodzaju :P

19OlusiaSims92
25.04.2008, 20:23
Nie, ja te wiadomości je nazwałam FPW (Fakty, Prawda, Wiadomości) :D

WojtekPLPlay
01.05.2008, 15:22
Kiedy będą wyniki naboru?

P_aula
01.05.2008, 18:12
Witajcie po dość długiej przerwie :).

Kiedy będą wyniki naboru?
Niestety forum praktycznie przez połowę naboru było nieaktywne, dlatego też postanowiliśmy przedłużyć nabór o kolejne dwa tygodnie, czyli aż do 14 maja.

Za wszelkie utrudnienia gorąco przepraszam i zachęcam do zgłaszania swoich produkcji!

P.S. Końca dobiegają prace nad stroną TVS :). Niebawem pierwsze szczegóły! :-)

paranoja13
05.05.2008, 17:49
A ja tego nie kapuje. To bedzie ze sie wchodzi na jakas strone i sie wyświetla ekran i od razu cos leci??

Koornela
05.05.2008, 18:00
zastanawiam się czy zgłosić się?? Nie wiem jak to będzie wyglądało i wogóle.

Czy po naborze mogę się zgłosić?

19OlusiaSims92
06.05.2008, 18:42
zastanawiam się czy zgłosić się?? Nie wiem jak to będzie wyglądało i wogóle.

Czy po naborze mogę się zgłosić?


Jeżeli masz jakiś dobry film (według ciebie) to go umieść i się nie przejmuj że ktoś ci piszę, że tam nudny ważne żeby tobie się podobało. Mi tak zawsze piszą a ja się nie przejmuję. Zgłoś się. A co do pytania to jeżeli "jurorzy" że się tak wyraże ocenią twój film czy jest wart puszczać go w telewizji internetowej, ale wątpie żeby jurorzy byli tak wredni że ci odrzucą film. Chyba że masz jakiś film ze scenami przeznaczonymi dla dorosłych to wtedy im się nie dziwie ale raczej powinni ci go przyjąć.

pzdr. Oluśka =D

EDIT: Mam zrozumiałaś treść mojej odpowiedzi :D

Narq :P

P_aula
06.05.2008, 19:28
A ja tego nie kapuje. To bedzie ze sie wchodzi na jakas strone i sie wyświetla ekran i od razu cos leci??
Dokładnie, tak to będzie mniej więcej wyglądać ;-).

Czy po naborze mogę się zgłosić?
Jasne :-).

Pozdrawiam! :)

Ellie
07.05.2008, 17:10
Hmm... jeśli zgłoszę się po naborze, to mój serial musiałby poczekać? ( byłby puszczony dopiero jak skończy się jakiś inny?)

19OlusiaSims92
08.05.2008, 15:36
Mam pytanko (troszkę zboczone) ale wiecie. Mogę zgłosić serial gdzie akcja toczy się w Dzielnicy Czerwonych Świateł a losy są wokół pewnej prostytutki. Pytam bo nie wiem czy takie seriale możecie pusczać?

P_aula
08.05.2008, 20:21
Hmm... jeśli zgłoszę się po naborze, to mój serial musiałby poczekać? ( byłby puszczony dopiero jak skończy się jakiś inny?)
Od razu zostanie dodany do ramówki, jednak wiadomo, że im później zgłosisz serial, tym później zostanie wyemitowany :).

Mam pytanko (troszkę zboczone) ale wiecie. Mogę zgłosić serial gdzie akcja toczy się w Dzielnicy Czerwonych Świateł a losy są wokół pewnej prostytutki. Pytam bo nie wiem czy takie seriale możecie pusczać?
Wszystko zależy oczywiście od (że tak powiem) "brutalności" scen. Jeśli film zawiera sceny przeznaczone TYLKO dla widzów pełnoletnich, oczywiście nie zostanie wyemitowany on w tv.

Miłego wieczoru :).

19OlusiaSims92
08.05.2008, 20:42
No nie wiem. Bo w jednym odcinku są tańczenia na rurze. Więc. No nie wiem i chce mieć pewność czy to wyemitujecie?

P_aula
09.05.2008, 07:56
No nie wiem. Bo w jednym odcinku są tańczenia na rurze. Więc. No nie wiem i chce mieć pewność czy to wyemitujecie?
Wiesz co, zamieść link do serialu w dziale z naborem do tv bądź jeśli wolisz, podeślij mi link do tego filmu na PW. Dopiero jak obejrzę serial będę mogła stwierdzić, czy nadaje się do emisji w tvs :-).

Ellie
11.05.2008, 17:04
Zgłosiłam się.
Jak się dowiem, czy mnie przyjęliście?

P_aula
12.05.2008, 16:22
Zgłosiłam się.
Jak się dowiem, czy mnie przyjęliście?
Już 14 maja (środa) opublikujemy listę produkcji przyjętych do tv :).

Ellie
13.05.2008, 18:10
OK.

A czy muszę mieć serial zapisany na dysku, czy można jakoś wgrywać do TV z YouTube'a? Bo ja mam na dysku 2 odcinek, a 1 tylko na youtube...

P_aula
13.05.2008, 18:25
A czy muszę mieć serial zapisany na dysku, czy można jakoś wgrywać do TV z YouTube'a? Bo ja mam na dysku 2 odcinek, a 1 tylko na youtube...
Serialu nie musisz mieć na dysku, wystarczy, że jest na YouTube ;-).

19OlusiaSims92
14.05.2008, 13:42
Mam pytanie.

Kiedy będzie nowa strona TVS?

P_aula
14.05.2008, 16:20
Kiedy będzie nowa strona TVS?
Aktualnie trwają jeszcze prace nad stroną tvs, myślę, że w najbliższych dniach poznacie pierwsze szczegóły odnośnie startu etc. :)

szymek483
15.05.2008, 14:24
Minął czas naboru. Jeśli będe miał teraz nowe odcinki to jak je zgłoszę?

juice
15.05.2008, 14:29
Jeśli będe miał teraz nowe odcinki to jak je zgłoszę?
Dalej możesz zgłaszać. Matko czytajcie wszystkie posty =.=

WojtekPLPlay
15.05.2008, 18:59
Kiedy będą w końcu wyniki tego naboru?

goomaki
15.05.2008, 20:31
Kiedy będą w końcu wyniki tego naboru?


http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=43265 ?

mario
15.05.2008, 21:31
Coś malutko tych produkcji. ^^ Ale może się poszerzy ramówka. Na razie nie ma co startować. Musicie mieć co najmniej 10 porządnych seriali. :)

P_aula
16.05.2008, 09:24
(...) Na razie nie ma co startować. Musicie mieć co najmniej 10 porządnych seriali. :)
Dlaczego nie? ;) Myślę, że na początek tyle wystarczy, do tego dojdzie jeszcze przecież kilka naszych filmów :-).

P.S. Jak nie wystartujemy teraz, to potem będzie coraz ciężej :). Czas wakacji to najlepszy moment na start tv.

mario
16.05.2008, 11:45
Ano chyba, że dochodzi kilka seriali od was. ;) Ale jak wam się skończą serie seriali, to nie będzie dobrze.

Koornela
16.05.2008, 13:46
Wakacje to dobry pomysł...A co z serialami uważa,że zgłosiło się dużo jak narazie potem się zobaczy...Mam pytanie.

Czy to będzie jak w STV? Że seriale są puszczane od tej do tej???

P_aula
16.05.2008, 20:18
(...) Ale jak wam się skończą serie seriali, to nie będzie dobrze.
Jak nam się skończą aktualne serie seriali, to zaczniemy tworzyć kolejne ;).

Czy to będzie jak w STV? Że seriale są puszczane od tej do tej???
Nie posiadamy jeszcze tylu produkcji, żeby móc nadawać po kilka filmów dziennie ;-). Trochę inaczej to będzie wyglądać u nas. Jak już pisałam, zaczynamy praktycznie od zera, więc trochę czas minie zanim dojdziemy do poziomu nadawania do kilku filmów (co)dziennie :).

Nesta
16.05.2008, 20:20
Więc ostatecznie można robić reklamy?

@down: a no to się cieszę. Musze tylko wkleić sowją na youtube - mam nadzieję, że 39 sekund to nie za mało?

P_aula
16.05.2008, 20:23
Więc ostatecznie można robić reklamy?
Tak, można robić reklamy ;-).

Koornela
17.05.2008, 20:10
o fajnie...To ja zrobię duuużo reklam
A czy reklamy to reklamy maxisowskich rzeczy???

I jeszcze jedno:

Można zrobić wiadomości? Sport?

P_aula
18.05.2008, 15:25
A czy reklamy to reklamy maxisowskich rzeczy???
Dokładnie :-).



Można zrobić wiadomości? Sport?
Jasne! :)

P.S. Korzystając z okazji chciałam poinformować, iż do wszystkich osób, które zgłosiły swoje produkcje do tvs, wysłana została już wiadomość z informacjami oraz pytaniami dot. emisji Waszych filmów w tv :). Przepraszam, że nie zrobiłam tego w piątek, ale po prostu nie starczyło mi czasu.

Pozdrawiam! ;-)

Krystek175
24.05.2008, 07:53
NOWY SIMowY SERIAL NA TVN BEDZIE !!!!!chcecie cos wiecej napiszcie do mnie o gg

19OlusiaSims92
25.05.2008, 13:07
NOWY SIMowY SERIAL NA TVN BEDZIE !!!!!chcecie cos wiecej napiszcie do mnie o gg

Hallo, pobudka: To nabór do TVS. Jak chcesz paplać o serialach z TVN-u to idź do OffTopic/Filmy

19OlusiaSims92
30.05.2008, 13:15
Mam pytanie a czy można robić jakąś muzyczną listę przebojów ale tak prezenterka bęzie simowa ale ni wiem czy można jakieś wycinki prawdziwych teledysków? bo nie umiem tworzyć simowych teledysków

Ellie
30.05.2008, 14:33
Wydaje mi się, że nie można dawać prawdziwych teledysków... (prawa autorskie!)

Koornela
31.05.2008, 15:30
zreszto to jest simowa telewizja.Nie wydaje mi się,że nie można tylko,że NIE MOŻNA!!!

Wieśniak
31.05.2008, 16:39
No, też tak myślę ;) Dziwnie by to wyglądało xPP

Alien
09.06.2008, 07:27
bo nie umiem tworzyć simowych teledysków

Nie od razu Kraków zbudowano... Przypatrz się innym teledyskom, próbój, a napewno Ci się uda! A co do załączania orginalnych teledysków to na 80% nie, chociaż ostateczny głos musi tu zabrać P_aula.

Ellie
09.06.2008, 08:34
Kiedy "wystartuje" TVS ?

Rockeen
23.01.2009, 15:51
uu... będzie TVS ? ;)
Taka... konkurencja STV? xd
A ten, mogłabym też zrobić jakiś serial teledysk..?
A najchętniej to bym robiła reklamy tzn. nie blogów i stron tylko jakich takich simowych przedmiotów, simowych sklepów itd...? hm?

Ellie
23.01.2009, 18:42
Ekhm.

To było w zeszłym roku, na razie jak widać TVS nie ma.

Rockeen
24.01.2009, 09:58
O, przepraszam. Nie spojrzałam na datę. >>'

Adamsims
24.01.2009, 10:58
jak TVS już dawno wystartowało nie wiecie czy to ze mną jest cos nie tak?

Ellie
25.01.2009, 17:54
jak TVS już dawno wystartowało nie wiecie czy to ze mną jest cos nie tak?

chaotyczne pytanie ;d
z tego co wiem to TVS wystartowało i... zgasło, nie ma go.






cisza.

Intenso
25.01.2009, 18:00
Chyba to była zua inwestycja.
Po co to było????

Ellie
25.01.2009, 18:02
nie wiem właśnie :\
a ja tak się podniecałam jak mój kiczserial przyjeli, a tu ciap, nie ma tvs xd

mario
25.01.2009, 19:01
No jak to nie ma TVS? :D Jest! xDD
http://thesims.pl/tvs/

Ten sam odcinek serialu leci już od paru miesięcy. :D No ale TVS jest przecież. :P

Ellie
26.01.2009, 11:04
a faktycznie xd

samantha10
29.01.2009, 11:36
mam pytanie, czemu na tej stronie tvs są stare rzeczy ? i nic nowego ?

Ellie
29.01.2009, 11:37
mam pytanie, czemu na tej stronie tvs są stare rzeczy ? i nic nowego ?

nie wierzę, że masz 18 lat.


hmm... pomyślmy... bo nie ma się kto tym zająć?

Arek_7_08
12.03.2009, 12:16
A teraz w ogóle się strona nie wyświetla tylko "404 not found"

olka1945
28.03.2009, 10:30
ej a jaki jest ich e-mail bo chce zgłosić swój serial który najprawdopodobniej będzie dziś

Intenso
28.03.2009, 12:13
ej a jaki jest ich e-mail bo chce zgłosić swój serial który najprawdopodobniej będzie dziś

Nie widzisz, że telewizja nie była odwiedzana/aktualizowana przez dłuższy czas :O ?

olka1945
28.03.2009, 12:34
ale napiszcie

Gold_Chocolate
27.12.2009, 20:01
ehm... teraz to się wyświetla stronka i białe tło ...

Vanitas
27.12.2009, 20:35
@up: telewizja jest nieaktywna od kilku miesięcy, zamiast niej jest to (http://thesims.pl/lista-video) ustrojstwo.

@down: BARDZO simowa

Gio
28.12.2009, 10:23
Jakby nie patrzeć to to w końcu jest simowa telewizja :D