PDA

Zobacz pełną wersję : Osiedlowe Życie, kolejny dodatek do gry!


Strony : [1] 2 3 4

Lilith
10.04.2008, 13:02
Plotki, które do sieci trafiły kilka tygodni temu zostały potwierdzone. Jak informuje SnootySims (http://www.snootysims.com/) w najnowszej wersji The Sims 2 Czas Wolny, która jest sprzedawana na terenie Ameryki można znaleźć ulotkę informującą o The Sims 3 a także o nowym dodatku, który nadejdzie już jesienią 2008! Aby potwierdzić swoje doniesienia serwis umieścił także skany ulotki. Jeszcze dziś postaramy się Wam przedstawić polską wersję tekstu. http://simy.focus.pl/up/games/apartment_life/01.jpg
I co Wy na to?

Rooxia
10.04.2008, 13:28
jeju kolejny dodatek -.- niedługo już gra mi się nie będzie chciała uruchomić, bo będzie tak zapchane...

kotek23
10.04.2008, 13:53
Może być fajne :)
*___*

Guanabanana
10.04.2008, 14:37
Tłumaczenie:
"Twoi Simowie wprowadzają się do całkowicie nowego mieszkania, a ich życie już nigdy nie będzie takie samo!
Zabawa i dramat czekają, aż twoi Simowie odkryją możliwość mieszkania w apartamentowcu (?) - od życia z nowymi sąsiadami do wścibskich osób, od których będziemy wynajmować mieszkanie, będą mieć możliwość budowania swojej reputacji, aby odwiedzać nowe miejsca w pobliżu. Zabierz swoich Simów do domów na przytulnych przedmieściach lub do gwarnych blokowców".

No to chyba ma sens no nie?
Chyba sobie już tego nie kupię, bo mój komp choć nowy może nie wytrzymać :P

Iminashi
10.04.2008, 14:43
hm... to bedzie oficjalny? chyba miejsca brak *___*
Ale sie karte dokupi i git :)
a tak w ogole ten dodatek to prawda?
jak tak to supcio :P

Guanabanana
10.04.2008, 14:55
No jak dołączają ulotki do CW, to musi być na prawdę. Zapewne będzie do dodatek, a nie stuff pack.

Callineck
10.04.2008, 15:00
Nie wiem, w sumie mam mieszane uczucia.
I nie bardzo widzę jak by to mogło być połączone z Czterema Porami Roku (ogródek na balkonie?, drzewka w doniczkach?)
Może byc fajny, ale moim zdaniem to chyba plotka.

kotek23
10.04.2008, 15:00
Jak wyjdzie i mój komp go "utrzyma" to go kupię na 100%.
Na 70% nie kupię The Sims 3 :)

figa
10.04.2008, 16:09
Zapewne kupię dla urozmaicenia gry bo z zakupem TS3 poczekam przynajmniej rok od premiery (jak się okaże, że gra jest fajna, będą dodatki, hacki i inne takie).

adasek
10.04.2008, 20:43
Ten dodatek do TS2 moze byc fajny a co do tych 4PR to wiesz jak mieszkasz wbloku (nie wiem gdzie wiec bez urazy) to pewnie wiesz ze ogródek na balkonie nie jest taki sam jak na wlasnym podworku. mnie zastanawia tylko jak to bedzie wygladac. kilkanascie simow na jednej parceli :) moze byc CIEKAWIE :)

Callineck
10.04.2008, 22:21
Ten dodatek do TS2 moze byc fajny a co do tych 4PR to wiesz jak mieszkasz wbloku (nie wiem gdzie wiec bez urazy) to pewnie wiesz ze ogródek na balkonie nie jest taki sam jak na wlasnym podworku. mnie zastanawia tylko jak to bedzie wygladac. kilkanascie simow na jednej parceli :) moze byc CIEKAWIE :)
Chodziło mi dokładnie o to samo.
Skoro w CPR są ogródki to jak one będą wyglądać w bloku i gdzie, kurczę miejsce na drzewka? Jak na trawniku to ja się z sąsiadami o owoce bić nie będę ;P
Poza tym słuszna uwaga - skoro w grze może być na parceli 8 Simów to jaki z tego blok? (chyba, że po kliknięciu rozwinie się cała lista dostępnych "apartamentów")
Nie bardzo sobie po prostu wyobrażam jak to zostanie rozwiązane w całości :|

Iminashi
11.04.2008, 06:17
Chodziło mi dokładnie o to samo.
Skoro w CPR są ogródki to jak one będą wyglądać w bloku i gdzie, kurczę miejsce na drzewka? Jak na trawniku to ja się z sąsiadami o owoce bić nie będę ;P
Poza tym słuszna uwaga - skoro w grze może być na parceli 8 Simów to jaki z tego blok? (chyba, że po kliknięciu rozwinie się cała lista dostępnych "apartamentów")
Nie bardzo sobie po prostu wyobrażam jak to zostanie rozwiązane w całości :|
hm... a moze bedziesz sie wprowadzac do bloku, a tam beda juz gotowi simowie, tylko trzeba zająć apartament?

Milou
11.04.2008, 06:18
Dodatek może być nawet fajny. Poczekam na kolejne info.
Pzdr. :)

Guanabanana
11.04.2008, 06:51
Boże nie będzie to blok, a raczej budynek gdzie jest kilka(naście?) mieszkań. Poza tym będzie można kierować tymi 8 simami, czy coś, a reszta będzie sobie, ale też nie za dużo ich... Tak to sobie wyobrażam.

Beep
11.04.2008, 12:20
Ja myślę, że to będzie na podobnej zasadzie jak mieszkanie w akademiku w NS ;)

Callineck
11.04.2008, 14:59
Ja myślę, że to będzie na podobnej zasadzie jak mieszkanie w akademiku w NS ;)

Ok to ma sens :)
Jednak ja zawsze jestem sceptyczna i wolę sprawdzać wszystko w działaniu np. nie mam jeszcze Czasu Wolnego, choc to już długo nie potrwa :D
Po prostu jak wyjdzie dodatek to poczytam sobie recenzje, poradniki, TO forum i wtedy zadecyduję ;)

Mamełe
11.04.2008, 18:23
Ja myślę, że to będzie na podobnej zasadzie jak mieszkanie w akademiku w NS ;)
Też mi się tak wydaje, że to będzie coś w tym stylu

sympathique.
11.04.2008, 18:29
Ale na pewno będą własne toalety i kilka pokoi w jednym mieszkaniu ;)
Jeśli będzie, kupię na 80 %

kubuss
19.04.2008, 23:24
Tłumaczenie angielskiej ulotki:
http://simy.focus.pl/gfx/games/apartment_life/apartment_life.jpg
Hmmm napewno kupię :P

pozdrawiam:
kubuss

Bijou
21.04.2008, 18:21
Oj, bardzo wyczekuję. Ale mam nadzieję, że te mieszkania będą przyzwoicie duże ;*

IgaAnne
21.04.2008, 19:27
a jak mam być szczera, to mnie się nie podoba ten pomysł ;c czuję, że AL będzie kolejnym niewypałem.

..::lOvE::..
21.04.2008, 21:01
Ja i tak pewno kupię , mam każdy dodatek , od Studiów po Czas Wolny , uzależnienie :D Najgorsze jest to ,że lada dzień wychodzą 3 i co z tymi wszystkimi dodatkami :( mam nadzieję , że to sie jakoś połączy ? :con:

kubuss
21.04.2008, 21:26
Hmm to ja dam coś więcej:

"Na łamach strony ABC Software pojawiły się dwa poddziały na temat dwóch simowych tytułów. Jeden z nich mieliśmy okazję poznać już kilka dni temu, to: Akcesoria IKEA. Drugi to absolutna nowość, który zapowiada się jako kolejny dodatek do gry, mowa tu o tytule: Apartment Life.

Do obu tytułów podano także daty premiery. W przypadku akcesoriów firmy IKEA, data premiery podawana przez ABC Software to: 27 Czerwca 2008, natomiast Apartment Life powinien pojawić się na półkach 5 Września 2008 - kolejne plotki, czy potwierdzające się informacje, że nowy dodatek do The Sims 2 nadchodzi? Zapewne przekonamy się niebawem. "

Hmm niedługo mi komputer pęknie od tych dodatków ;P

Edit: Na innym forum o simach przeczytałem że raczej to będą akcesoria, a nie dodatek

Lida
24.04.2008, 13:49
Jak dla mnie bezsens.

OlaBernacik
24.04.2008, 17:31
Jak wyjdzie i mój komp go "utrzyma" to go kupię na 100%.
Na 70% nie kupię The Sims 3 :)
ja tez na 70 procent nie kupie sims3,a z ta plyta moze byc roznie bo jak dodatek to bedzie drozsza :1smutny:
[COLOR=Cyan]niech to bedzie akcesoria prosze :happy2:

martusia_re2
24.04.2008, 19:07
No niestety to oficjalny dodatek do gry :)) Ja tam zawsze kupuje wszystkie dodatki...Więc i ten kupię :))

psychickid
02.05.2008, 20:26
Szwajcarski serwis internetowe ABC Software zamieścił strony dwóch tajemniczych produktów EA. (...)
Kolejnym tajemniczym produktem jest... The Sims 2 Apartment Life! Czyżby kolejne akcesoria? Wątpię... Pierwszym argumentem jest fakt że do nazwy nie jest dodana fraza "Stuff", która oznacza "Akcesoria". Po drugie data premiery... 5 września - w sam raz na dodatek do gry. Dodatek mógłby wprowadzić do życia naszych simów życie w blokach, kawalerkach. Jedno jest pewne, bez oficjalnego stanowiska Electronic Arts, nie możemy niczego spekulować."
Ja to muszę mieć!

tenebres
03.05.2008, 13:29
O jej o_O. Ja myślałam, że CW to kropka w dodatkach, finish, a tu proszę : ). Hmmm... ciekawe jak to będzie działać, mam nadzieję, że nie tak jak akademik w NS i, że będzie sporo nowych opcji ^^

Krystek175
03.05.2008, 15:44
hmm.... Apatrament life...???? ? bedzie o zyciu w apartametach....
///chyba go nie kupię

poniewaz w spierniu lub we wrzesniu ma wyjs TS3 a co z tymi dodoatki nie można ich połaczyc

a jest chodzi o następny dodatek to bedzie to The Sims 2 Online

gra internetowa działa na wszytkich systemał i tez na laptopach///...

Królik
03.05.2008, 16:31
A mi się to podoba ^.^ Od dawna czekałam na takie coś :P

psychickid
03.05.2008, 17:21
hmm.... Apatrament life...???? ? bedzie o zyciu w apartametach....
///chyba go nie kupię

poniewaz w spierniu lub we wrzesniu ma wyjs TS3 a co z tymi dodoatki nie można ich połaczyc

gra internetowa działa na wszytkich systemał i tez na laptopach///...
Ta... ale 3 wychodzi w 2009 raku, a apartament life będzie jeszcze w tym.

juice
03.05.2008, 17:42
Jesienią 2008 <3 na pewno kupię :>

vanity
03.05.2008, 19:03
em, po co oni robią taki dodatek skoro podstawową różnicą między ts2, a ts3 miała być własnie ta możliwość zamieszkania w bloku?...teraz ts3 to po prostu ts2 z inną grafiką i z mniejszymi mozliwościami, bo to na razie będzie sama podstawa. fajnie.

OlaBernacik
07.05.2008, 13:33
A mi się to podoba ^.^ Od dawna czekałam na takie coś :P
MNIE TAKZE
11scao6

Mamełe
12.05.2008, 09:53
W końcu dadzą sufit i kręcone schody :)

Sara.
12.05.2008, 13:57
Może być ciekawie, ale jak narazie widziałam tylko jednego screena, czekam na więcej ^^

fortuna94
12.05.2008, 14:37
Oh! Kolejny dodatek? Jak dla mnie, to zbyt dużo tego i raczej nie kupię xD
Pozdro ;)

Ilona
12.05.2008, 14:44
http://images33.fotosik.pl/250/fa98adceb8c5b54e.png (www.fotosik.pl)
Screen który widnieje po lewej stronie, został opublikowany na łamach forum BBS. Jest on pierwszym, oficjalnym screenshot'em nadchodzącego dodatku - Apartament Life.

Dodatkowo z opublikowanych informacji przez jedną z producentek gry - MaxoidShannon, możemy dowiedzieć się, że w grze będzie sufit, a co więcej będziemy mogli zmieniać jego tekstury. Więcej informacji dowiemy się w przeciągu kilku miesięcy.

na podstawie :http://simstown.pl/

Lilith
12.05.2008, 15:00
Jezu sufit <33 jakby z mts'a nie można było ściągnąć ^^'
a link do obrazka nie działa :d

Ilona
12.05.2008, 15:41
wiem,ale nie wiem dlaczego,obrazek dodalam przez fotosika,tutaj mozesz powiekszyc obrazek
http://simstown.pl/

Wieśniak
12.05.2008, 16:48
Poniżej macie tłumaczenie wiadomości MaxoidShannon (tłumaczenie: www.thesims.pl)

Cześć wszystkim!

Nazywam się MaxoidShannon i jestem producentką The Sims 2 oraz dodatków i akcesoriów do tej gry. Grałam ostatnio w The Sims 2: Apartment Life i pomyślałam, że chcielibyście zobaczyć kilka nowych obiektów z gry. Zobaczcie sufit!!! (tak, on jest prawdziwy!!!) Będziecie mogli zmieniać tekstury sufitów. Wiem, że to nie jest dużo nowych informacji, ale jest to spowodowane tym, że gra jest we wczesnej fazie opracowywania, większą ilość nowości opublikujemy w przeciągu kolejnych miesięcy. Mam nadzieję, że to co widzicie, Wam się podoba!

Porozmawiamy wkrótce!
~MaxoidShannon

Szynszyl
12.05.2008, 22:35
Jestem w szoku że w końcu wpadli na rozwiązanie, którego brakowało mi już od początku TS2 :P
No i kręcone schody! Nareszcie! :D (tak, są, ledwo widoczne)
Chociaż ogólnie rzecz biorąc, na razie trzeba poczekać na jakieś konkretniejsze informacje ;)

Ilona
12.05.2008, 22:44
krecone schody przeciez sa juz dawno

Szynszyl
13.05.2008, 22:29
Owszem są, ale nie w TS2! :P Pamiętam że to była nowość w Zwierzakach (Unleashed), dziwne że w przypadku dwójki dopiero przy ostatnim (na to wygląda) dodatku na to wpadli :|

Ilona
14.05.2008, 13:06
Apatament Life podobno nie ma byc ostatnim dodatkiem do gry pomio tego,ze w przyszlym roku wychodzi 3

Rocket
14.05.2008, 13:46
sufit i kręcone schody bwahahahaha
mam te "bajery" od kilku miesięcy za darmo. bardzo ładne i działające, z mts.
oni chyba kpią.

Sweetberry
14.05.2008, 18:03
Mogli pomyslec wczesniej, a nie teraz kiedy kazdy moze takie miec. Mysle, ze teraz bedzie kopiowanie pomyslow internetowych tworcow.

ZuuZaa
14.05.2008, 19:16
kupię na pewno, zapowiada się ciekawe...

Rocket
14.05.2008, 20:10
też odnoszę takie wrażenie. przykry jest ten brak kreatywności z strony maxisa i nie wróży dobrze na przyszłość.

edit: to było do wypowiedzi Sweetberry, szybkie cytowanie nie działa -_-"

Ilona
14.05.2008, 20:19
Nie wiecie,ze "najlepiej reklamuje sie bubel"?Ostatnio czytalam,ze do tej pory sprzedano 100mil.egz. gry,wiec ludzie i tak kupia,maxis osiadl na laurach i stad brak kreatywnosci,ja ma tylko cicha nadzieje,ze w trojce "nie skrzywdza" simow ukladem tanecznym,bo nie moge patrzec jak tancza

Rocket
15.05.2008, 16:09
mnie ten tanieć akurat bawi XD. ale wolałabym , aby maxis działał kreatywnie, nie powielając pomysłów fanów. sam pomysł mieszkania w apartamentowcu jest ok, ale z tym sufitem to dowalili do pieca.

psychickid
15.05.2008, 16:54
ble.. ja nie chce sufitu <sruu, wywalić> no mam ściągnięty, ale przydaje się tylko do fotek jak robie, bezsens ;/

Szynszyl
16.05.2008, 23:20
Przynajmniej będzie można po ludzku kłaść sobie textury na sufit (tak samo jak na podłodze), a nie zmieniać kolejno po jednej "płytce" :P
ble.. ja nie chce sufitu <sruu, wywalić> no mam ściągnięty, ale przydaje się tylko do fotek jak robie, bezsens ;/
A można wiedzieć w czym ten sufit będzie Ci przeszkadzać?

Zygzak
22.05.2008, 14:23
Ja raczej nie kupię ;/. w 2009 wychodzi TS3 i już żałuję że kupiłam TS2 bo pewnie to odstawię i będe grać w 3. ;(

Sanderkaaa_98
29.05.2008, 18:13
Ja,znając życie kupie.

martusia_re2
29.05.2008, 19:00
Zygzak jak np wyjdzie TS4 :D Daje tylko taki przykład to powiesz że niepotrzebnie kupiłeś TS3 itd.:)

velvecik94
29.05.2008, 19:19
No fajnie, fajnie:D Ciekawe jak bd Simowie mieszkać w blokach. Tak jak w akademiku??

Searle
29.05.2008, 19:27
Nie chciałabym, aby było to na podobnej zasadzie jak akademik.
Wolałabym, by do mieszkań można było wprowadzać własne rodziny i gdybyśmy wchodzili na parcelę, na której jest blok pokazywało się okienko i można by było wybrać rodzinę, którą chce się aktualnie grać.

martusia_re2
29.05.2008, 20:16
Zgadzam się z Searle. Tak powinno być. Ale pewnie będzie jak w akademiku...ALE I TAK KUPIĘ> Na pewno mi się spodoba.. xD Bo simy będą mogły mieszkać w bloku xD

Sasanka
29.05.2008, 20:48
Kolejny ? Matko! Zaraz mi pieniędzy zabraknie!
Żartuje :p
Fajo że nowy wychodzi

Lufrë
30.05.2008, 15:05
Myślę, że ten nowy dodatek będzie fajny. Coraz bardziej realne bedą simsy, bo w prawdziwym życiu też są bloki. Napewno kupię ;)

Carmine
03.06.2008, 17:35
Pierwsze informacje widać, na stronie już, ale przytoczę.
''Już teraz zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego działu o The Sims 2: Osiedlowe Życie! Na chwilę obecną w dziale znajdziecie ogólne informacje o grze, zapowiedź Electronic Arts Polska''

a zapowiedź pod tym adresem:
http://www.thesims.pl/index.php?mod=artykuly&cat=artykuly_specjalne&art=osiedlowe_zycie_zapowiedz

edzia114
03.06.2008, 17:43
W tym dodatku jak narazie podoba mi sie okładka(xP) i to że mogą mieszkać w bloku ^^.

Souris
03.06.2008, 18:14
to pewnie będzie świetne.Nie mogę się już doczekać!!

Szczur
03.06.2008, 19:01
Idiotyczny pomysł. The Sims jest przecież o życiu małych miasteczek. Gdzie tu miejsce na bloki. I niby czemu miałoby to służyć? Chyba tylko wyciągnięciu kasy na kolejny dodatek.

Dami
03.06.2008, 19:22
mnei po screenach i zapowiedzi sie podoba. wreszcie mieszkanie w kamienicy.

Björk
03.06.2008, 19:28
Brzmi super, a na jednym screenshocie trochę wygląda to tak, jak w teledysku 4 minutes :)

Już sobie zamówiłam :)

Carmine
03.06.2008, 20:37
Mnie się tam podoba, brzmi ciekawie.

Owieczka ^^
04.06.2008, 12:48
Przeglądałam sobie strony i trafiłam na...
http://www.edenstyle.it/TS2_ExpansionPacks_Apartment_ENGL.htm - zdjęcia z gry [?]

avenly
04.06.2008, 12:57
Czyżby była też czarownica?... ciekwie się zapowiada... wiadomo już jakie to bedzie miało wymagania sprzętowe?

Szczur
04.06.2008, 13:28
Czyli Apartament Life ma mieć też elementy Making Magic?
Dziwne połączenie. Ale, ciekawe, ciekawe. Jednak dalej uważam, że główne założenie AL jest sprzeczne z założeniem TS.

kubuss
04.06.2008, 13:37
No no nieźle się zapowiada

Nati
04.06.2008, 15:30
mi to tam się podoba i ciekawie się zapowiada
EDIT: ło i czarownice są i moga sporządzac eliksiry
EDIT2: a widzieliście te nowe ciuchy??

Mamełe
05.06.2008, 10:37
Miodzik dodatek ^^
I boisko do siatkowki widac...

Ilona
05.06.2008, 13:18
zobaczcie tutaj
http://pl.youtube.com/profile_videos?user=simplaza&p=r

Owieczka ^^
05.06.2008, 13:50
Zapowiada się fajnie, czarownice, miotły do latania, plac zabaw, nowy taniec ^^ W tym dodatku jest coś z magii ;-) I to łózko na filmie już gdzieś widziałam... hmm takie rodem z jedynki ;D

Mamełe
05.06.2008, 16:40
W koncu jakies rzeczy dla niemowlaczków a nie tylko lezenie w kojcu :/

OlaBernacik
05.06.2008, 16:47
zobaczcie tutaj
http://pl.youtube.com/profile_videos?user=simplaza&p=r

po obejrzeniu kupię 90%
przed 70 %
[po polsku TS2 OSIEDLOWE ŻYCIE ]
http://www.thesims.pl/index.php?mod=artykuly&cat=thesims2&art=osiedlowe_zycie

jak edytowc sygnaqture?????

Iminashi
05.06.2008, 17:03
po obejrzeniu kupię 90%
przed 70 %
[po polsku TS2 OSIEDLOWE ŻYCIE ]
http://www.thesims.pl/index.php?mod=artykuly&cat=thesims2&art=osiedlowe_zycie

jak edytowc sygnaqture?????
link byl podany juz wczesniej ^^
a sygnature zminiasz w profilu ;]

kubuss
05.06.2008, 21:15
Nie wiem czy już były tutaj takie informacje jak były to sorty.

INFORMACJE POCHODZĄ ZE STRONY www.simfantastic.blog.onet.pl

Oficjalne informacje:

Dodatek wniesie triki magiczne! Nasz sim będzie mógł być czarownikiem lub czarownicą a przy okazji będzie mógł posiąść zdolność latania na miotle!
• Osiedlowe życie wzbogaci "ogrodowe" wyposażenie dla dzieci - pojawią się nowe elementy placu zabaw np. karuzele, zjeżdżalnie
• Nasze simy będą się także wyróżniać statusem społecznym
W San Francisco, pojawili się także nasi znajomi z Włoch - serwis: EdenStyle.it, który w swojej relacji prezentuje wiele nowych obiektów - np. automat ze słodyczami. Możemy także zobaczyć więcej zdjęć z "magicznego" życia simów. Do sieci trafia co raz więcej relacji z prezentacji.
• Osiedlowe życie pojawi się w sklepach na terenie USA ok. 26 Sierpnia. W Europie data premiery będzie prawdopodobnie nieco wcześniej.
• Pojawi się nowe sąsiedztwo: Belladonna Cove - to właśnie tutaj będziesz mógł znaleźć najlepsze bloki mieszkalne
• Za pomocą nowego kodu do gry, będziemy mogli zmienić typ parceli z mieszkalnej, na osiedlową
• Aby mieszkanie nie było dostępne dla wszystkich mieszkańców twojego osiedla, musisz wstawić specjalne drzwi
• Aby kupić mieszkanie po prostu klika się na drzwi do wybranego apartamentu, a następnie wybiera odpowiednią opcję
• Za każdym razem, kiedy wchodzimy na teren osiedla, możemy wybrać którą rodziną będziemy chcieli kierować.
• Za rachunki płaci się w każdy poniedziałek, za pomocą nowej skrzynki na listy
• Podobnie jak w dodatku: "Na studiach", jeżeli nasz sąsiad sobie tego nie życzy, nie możemy zaglądać do jego mieszkania. Możemy to zrobić tylko wtedy, kiedy dostaniemy pozwolenie
• Jeżeli będziesz słyszał, że twój sąsiad za ścianą hałasuje, będziesz mógł zapukać w ścianę dając mu do zrozumienia, że potrzebujesz spokoju :)
• Między sąsiadami nawiązują się negatywne i pozytywne kontakty
• Będziemy mogli wynająć prywatnego lokaja
• Spacerując po mieście możemy się natknąć na bardzo ciekawe rzeczy na różnych parcelach publicznych. Możemy spotkać np. simów tańczących breakdance, maszyny ze słodyczami i napojami. Simowie uzdolnieni artystycznie, mogą także spróbować swoich sił na specjalnym podeście, gdzie robiąc różne "dziwne" rzeczy, mogą zasłużyć na uznanie innych simów a zarazem, na kilka simoleonów do słoika
• Specjalnymi bohaterami dodatku będą czarownicy. Wraz z nimi przybędzie wiele nowych interakcji jak latanie na miotle. Będziemy mogli także produkować różne magiczne wywary w specjalnym kotle przy pomocy książki z przepisami. W wyniku różnych działań, będziemy mogli stać się dobrym czarownikiem bądź złym :). Kiedy zabawa w simową magię się nam znudzi, możemy kupić specjalną odtrutkę, która uwolni nas z czarnych szat ;)

bouffe
06.06.2008, 13:29
Kupię na pewno. :D
Zapowiada się fajny, ciekawy. :D

Krystek175
06.06.2008, 15:14
jak cos to te simsy sie nazywają osiedlowe zycie juz sie nie moge doczkeac kiedy bedą

SylveX
08.06.2008, 14:52
Heh, czyli jednak wyjdzie 'Magia" do simsów. Jest częścią osiedlowego życia, na screenach w linkach w newsie na stronie www.thesims.pl dobrze widac kociołki, zamek, i jednoznaczne znaczki magii, oraz coś w rodzaju texturki wiedźmy (prawdopodobnie KOLEJNY SIM DZIWOLĄG^^)

fortuna94
08.06.2008, 20:47
:| magia?
ALE PO CO ?!

Czemu Maxis kopiuje pomysły ze starego dodatku do The Sims 1?
Nie mogą wymyślić czegoś nowego i "świeżego"?
Niby gra miała być symulatorem realnego życia -.-

Na 100% nie kupię (ale jak nie kupię to będę miał brak w kolekcji xD, będzie ciężka decyzja)

arbuzuje
09.06.2008, 08:33
A ja uważam, że magia to może być ciekawy pomysł. Pamiętam, że z Abrakadabry najbardziej podobały mi się pojedynki na tych takich kamieniach, super byłoby zobaczyć coś podobnego w 3D :)

I jeszcze coś:
http://simparool.nl/three/wp-content/gallery/apartmentlife-screens/13%20copy.jpg
Wibrujące łóżko!!! ZNOWU! xD

Rocket
09.06.2008, 11:50
boze wibrujace łóżko XD. skoro az tak im brakuje inwencji twórczej mogliby wydać mini packa "najfajniejsze przedmioty z jedynki w 3D" i przestać się ośmieszać.

fortuna94
09.06.2008, 15:41
Wibrujące łóżko? Zle mi się kojarzy ...

Mogli zrobić dodatek w rodzaju "Gwiazdy" z jedynki, byłoby na pewno lepiej xD

Szynszyl
10.06.2008, 16:05
Myślałem że sobie jaja robią z tą magią! :O
Szkoda że nie działa ta strona simpatrool.nl, bo nie widziałem fotki tego łóżka :P
Racja z tym "The Best of TS1", nawet sama okładka natychmiast przywodzi na myśl pierwszą serię ze względu na te krateczki z simami w tle (właściwie cieniami simów)... To było charakterystyczne w każdej okładce TS ;)

RoxyFM
10.06.2008, 16:52
http://www.youtube.com/watch?v=3R2xj-lHxtY filmik z wibrującym łóżkiem :)

arbuzuje
10.06.2008, 20:53
Śmiem marudzić, coś słabe te wibracje xD

Ilona
10.06.2008, 20:58
Śmiem marudzić, coś słabe te wibracje xD

a skad wiesz.....testowalas???:D

Rocket
10.06.2008, 21:24
ach wibrujące łóżko... stworzyło w mojej grze pierwszy homoseksualny związek... <wspomina> <ma co w wspominać, oj ma>.
ale na filmie jakies słabe te wibracje.

arbuzuje
11.06.2008, 13:12
U mnie w TS1 wibrujące łóżko osiągnęło status niemalże kultowego ;)
a skad wiesz.....testowalas???:D
NIESTETY nie miałam okazji, ale jak mi się uda to Wam opowiem x) Ten filmik tylko trochę mnie rozczarował bo tylko jedno słabe drgnięcie i tyle :P

Iminashi
11.06.2008, 13:40
Hm... Takie łóżko może i fajne, ale jednak nie chce mi sie wracac wspomnieniami do jedynki...
No wiecie, ten brak dorastania i grafika nie z tego wieku...

RoxyFM
12.06.2008, 07:53
I będą czarownice, miotły, kotły itp...świetnie! Akurat potrzebuję tego do mojego FS!

Szynszyl
12.06.2008, 13:36
Wg mnie to się zupełnie nie trzyma kupy... Co ma wciśnięta na siłę magia do "Apartament Life"?
P.S Działa już strona SimParool.nl (http://simparool.nl/)

vanity
12.06.2008, 16:50
kurcze, apartment life; ok, jak najbardziej ok, ale magia? nie,nie,nie. jeśli już MUSZĄ to wydawać, to oddzielnie, a nie wciskać to do innego, dobrze zapowiadającego się dodatku

Wickoo
12.06.2008, 17:01
Wg mnie to się zupełnie nie trzyma kupy... Co ma wciśnięta na siłę magia do "Apartament Life"?
P.S Działa już strona SimParool.nl (http://simparool.nl/)
To samo co Zombie do studiów :)

Rocket
12.06.2008, 17:26
ale mogli dac cos bardziej w klimacie np jak sim za dlugo sprzata przed blokiem, to zamienia sie w szalonego dozorce-nieumarłego, a nie dorzucili magię, która pasuje jak pięść do nosa.

bouffe
12.06.2008, 17:29
ale mogli dac cos bardziej w klimacie np jak sim za dlugo sprzata przed blokiem, to zamienia sie w szalonego dozorce-nieumarłego, a nie dorzucili magię, która pasuje jak pięść do nosa.

Dokładnie. Ale Ci projektanci to mają takie świetne wyczucie, że dodają postacie/elementy w ogóle nie pasujące do dodatku... :D

Szczur
12.06.2008, 18:24
Chyba nie producenci, tylko projektanci. Założyli, że każdy dodatek niesie za sobą jakąś fantastyczną postać. Szczerze powiedziawszy, ciężko wymyślić fantastyczną postać pasującą do osiedlowego życia. Dżina wsadzili już w Czasie Wolnym, musieli by coś w ten deseń wymyślić... coś uniwersalnego.

Engang
12.06.2008, 20:50
Moim zadaniem będzie nudny, robiony żeby było....
Osobiście sam tytuł mnie odrzuca...

Lilith
12.06.2008, 20:51
dozorce wampiro-rosline : DDDDDD

wyciagaja kase z ludzi. dodatki sa tylko po to ;p

psychickid
12.06.2008, 22:13
kurcze, czego wy chcecie. no fakt, trochę nie pasuje ta cała magia, ale W KOŃCU JAKIEŚ UROZMAICENIE JEST.

Dawidosek
12.06.2008, 22:17
to bedzie tak samojak zwykle simsy tylko ze bedzie sie w apartamencie i nic nowego tylko ze bedą sąsiedzi blizej a powiecie co sądzicie a The Sims 2 Apartament Pets??

avenly
12.06.2008, 22:46
apartamnet pets ? xD fajny dowcip... so do Apartament life, jeżeli mój staruszek sprosta wymaganiom dodatku to ku[puje ;)

Mamełe
13.06.2008, 07:14
Wg mnie to się zupełnie nie trzyma kupy... Co ma wciśnięta na siłę magia do "Apartament Life"?
P.S Działa już strona SimParool.nl (http://simparool.nl/)

Jak to co? Ostatni dodatek do TS2 a fani... nawet na tym forum ciągle piszą "najlepiej jakby zrobili dodatek TS2 Magic"
Gdyby wyszedł dodatek bez tego, taki sam lament by był drugiej cześci osób: "Zamiast jakis badziewnych apartamentów mogliby dać magię"
Nie dogodzi się wszystkim jednocześnie. Chyba lepiej, żeby była ta magia, niz zeby nie było nic w zamian.
Lamenty: "Po co robią kolejny dodatek, powinni skończyc na CW". Obowiązku kupowania go nie ma. Jak ktos ma ochotę, to może sobie wyobrazić, ze wcale nie wyszedł.
Wyciaganie kasy. To juz słyszy się od zawsze. Przeciez z zalożenia celem kazdej firmy jest osiagniecie jak najwyższych zysków. EA nie jest tutaj jakimś wyjatkiem. To nie jest instytucja charytatywna (chociaż EA angażuje sie w wiele różnych charytatywnych akcji)! I tak pod tym względem sa bardzo uczciwi wobec konsumentów. Każdy dodatek jest niezalezny i nie wymaga posiadania poprzednich (nie wszędzie jest tak różowo). Nie ma nawet tej nieszczęsnej (jak w jedynce) kolejnosci instalowania! Przed wyjściem kazdego dodatku jesta cała masa dokladnych informacji i naprawdę mozna zdecydować, czy go chcemy, czy też nie.
I nie oszukujmy się. Simsy maja niesamowicie niskie wymagania sprzętowe, zwłaszcza porównując je do innych gier.

Iminashi
13.06.2008, 15:33
Ale fajnie bedzie z magią ;]
Hehe, w ogole bedzie super.
A tak poza tym...
Skad sa te filmiki na YouTube?
Wiem, że z Apartament Life, ale skad maja juz ta gre?

Szczur
13.06.2008, 17:05
Skad sa te filmiki na YouTube?
Wiem, że z Apartament Life, ale skad maja juz ta gre?

A skąd wiadomo, że dodatek wyjdzie? Bo są konferencje organizowane przez producentów gier, na których prezentowane są podstawowe nowości, możliwości gry, a nawet czasami można zagrać w krótką betę. Oczywiście na taką konferencję wstęp ma niewiele osób, zwykle dziennikarze z większych magazynów o grach komputerowych.

Mamełe
14.06.2008, 04:01
Dodatkowo wielu fanow dostaje gre do testow. Sa to zwykle administratorzy największych stron o simach.
Pushek tez kiedys dostal. Dawno temu...

Iminashi
16.06.2008, 10:08
Dzieki i przepraszam za moja niewiedze ;]

psujka
16.06.2008, 19:24
http://thesims2.ea.com/about/ep8_index.php tu są foty

kubuss
20.06.2008, 15:06
yeaaa premiera 8 dni po moich urodzinach, już wiem co sobie na urodziny kupię :P

Szczur
20.06.2008, 23:30
Mam nadzieję, że Osiedlowe Życie zapewni nam skromne elementy "Własnego Biznesu". Jeżeli nie będzie można być właścicielem apartamentowca i ściągać czynsz to troszkę głupio będzie. ;P

Björk
21.06.2008, 06:41
Kubuss - Yeah Premiera w Moje urodziny :D
Już wiem, co sobie za prezent kupię :D
A już strasznie zachorowalam na Osiedlowe Życie... Jakie piękne budowle będzie można robić... Niecierpię dodatków z neta, a zawsze mi brakowało sufitu, kaloryferów, spiralnych schodów... Z tego co pokazują na zdjęciach będzie naprawdę superwypasiony dodatek...

Szczur
21.06.2008, 08:36
Przypominam tylko, że akcesoria "Kuchnia i Łazienka", też wyglądały super na zdjęciach, a są do kitu. :P

STAR
21.06.2008, 19:55
No dokładnie zgadzam się z przed mówcą. Tak się napaliłam na The Sims 2 Zwierzaki bo niby taki ' WOW ' , a tu klapa . Nie mogę się doczekać aż ten dodatek wyjdzie , ale nigdy nie wiadomo jak to będzie wyglądało . Ale przyznam się że chciałam aby oddzielnie wyszedł dodatek ' MAGIA ' ale cóż jest jak jest. ;]

Pozdrawiam . ;******

Kroffka
23.06.2008, 17:51
Naprawde może być cool :]

Miau
28.06.2008, 06:14
Nie zależnie od niczego kupię ten dodatek, po prostu kupuję wszystkie dodatki(oprócz mini-dodatków). A uważam, że dzięki magii Osiedlowe Życie będzie na drugim miejscu(zaraz po Zwierzakach).

@2x up A czego do jasnej choroby się spodziewałaś po Zwierzakach? Jak sama nazwa wskazuje, to miały być Zwierzaki, jeśli się nie podobało, to po co kupiłaś ten dodatek? Jak dla mnie The Sims 2 Zwierzaki to był najlepszy dodatek do TS2.

Szczur
28.06.2008, 08:58
Apartament Life, bez tych dodatkowych "smaczków", jak magia byłoby moim zdaniem z dużym prawdopodobieństwem: kiepskie. Jakoś tak jakby nie wniosło nic poza mieszkaniem na kupie, to nie byłoby ciekawie, ale jak na razie to zmieniłem zdanie co do Osiedlowego Życia, kiedy posłuchałem zapowiedzi. Ale to są na razie tylko piękne opowiadania twórców gry. :P

Moim zdaniem Zwierzaki to kiepski dodatek. Liczyłem na dużo więcej. I tu nie chodzi o to, że "przecież wiadomo, że będą zwierzaki, więc po co kupujesz". Każdy temat można podjąć inaczej. TS1 Zwierzaki, było moim zdaniem genialne. TS2 Zwierzaki do pięt mu nie dorasta. Przede wszystkim, sterowanie zwierzakami jest trudne i uciążliwe. Kiedy mam więcej zwierząt w domu, to nie mam co liczyć na rozwijanie kariery i umiejętności Simów. Zwierzaki absorbują cały ich czas. Przez pierwsze minuty gry, kiedy głównie Zwierzaki człowieka interesują to nie przeszkadza, ale kiedy staną się one rutyną i chciałoby się, aby były zwykłą częścią rodziny, a nie jej oczkiem w głowie, jest kiepsko.
Wybór mebelków i obrazów nawiązujących do zwierząt jest duży, ale ilość przedmiotów samych w sobie przeznaczonych dla zwierząt jest niezadowalająca jak dla mnie. Liczyłbym na tak... trzy strony akcesoriów dla zwierząt minimum. Jest 1,5.
Zwierzaki lubię za: jedną figurkę kotka, wilkołaki, dobre animacje zwierząt i to, że mi teraz pod domem latają bezpańskie zwierzęta. To troszkę za mało.
Wiem, oczywiście że tobie dalej będzie się ten dodatek podobał najbardziej(i pocóż to zmieniać, jeżeli ktoś ma radość to po co to zmieniać). Mi nie podoba się to co napisałem wyżej.

pocia
28.06.2008, 17:14
*skapa*
będzie maaagia*o*. w końcu 8D

DiamondSasha
28.06.2008, 17:22
Ja na 100% kupuje dodatek wydaje się być na zdjęciach zajefajny XD

mabda
29.06.2008, 09:07
z tego co tutaj bylo gdzies napisane zrozumialam, ze w kazdym "bloku" beda 4 mieszkania, tak? i do kazdego moge wprowadzic swoja rodzinke, ale przy wejsciu do bloku bede wybierala, ktora rodzina chce grac. dobrze zrozumialam? :>

Sandrine
29.06.2008, 09:12
na 85% kupie Osiedlowe Życie
na 25% kupie TS3

Tlenek Schizofrenii
30.06.2008, 13:22
To na co czekałem. Zdjęcia, zdjęcia. Nie wiem, czy ktoś przedtem podawał linka, ale co tam.
http://polska.ea.com/ProductsScreenshotsViewer.aspx?id=14251&cur=1#

a tak swoją drogą, to nie wydaje wam sie, ze nie skończą z dodatkami tak pospolicie. życie w bloku o_o"
przeczucie mam, że to nie koniec.

treys
30.06.2008, 13:35
60 procent na to że kupię Osiedlowe życie. ten dodatek nie przypadł mi do gustu. nie bardzo ;/.

Zoë Castillo
30.06.2008, 13:42
90 % na Osiedlowe życie
10 % na TS3 Bo mi sie nie podoba grafika

Björk
30.06.2008, 16:04
Mi się podobają w Osiedlowym życiu otwierane okna, i okna na poddasze...
Na 1000% kupuję :D

Rocket
30.06.2008, 17:30
na otwieranie okien jest hack na mts :).

Björk
30.06.2008, 20:19
Rocket - wiem, bo go mam :D Ale mimo wszystko fajnie, że to wprowadzili... WRESZCIE...
A dopiero dzisiaj zauważyłam na screenach razem z tym pięknym oknem w dachu :D
Tego mi brakowało :D
AAAAA - MUSZĘ MIEĆ OSIEDLOWE ŻYCIE!!!
teraz, natychmiast :D

pocia
30.06.2008, 20:22
szukałam tego linka w tym temacie, ale go nie znalazłam, więc wstawiam;D
http://www.thesims.pl/index.php?mod=artykuly&cat=artykuly_specjalne&art=apartment_article1 - tłumaczenie tekstu z http://www.simplaza.de/

Miyoki
02.07.2008, 17:10
Nie rozumiem tych, co piszą, że woleliby aby magia i osiedlowe życie były oddzielnymi dodatkami - chcecie płacić 2 razy więcej?
Ja zbieram tylko expansion packi a nie akcesoria i brakuje mi TS2: Podróże, Czas Wolny i właśnie ten dodatek.
Tylko tak się zastanawiam, który z nich jest najlepszy. Z tego co słyszałam, to większość napisała, że zawiodła się na podróżach.
Może bym kupiła osiedlowe życie, ale kurczę, przecież ja zbiednieję przez te dodatki. Nie wiem czy opłaca mi się kupować grę, która po czasie i tak się znudzi, ale mimo wszystko to ciągnie mnie do tego. W sumie jak kupiłam sobie grę rpg, to w końcu też mi się znudzi, jak ją przejdę a do simsów zawsze później odzyskam zainteresowanie i będę grać.
Więc mam dylemat - na co przeznaczyć kasę... uhh - czemu ja muszę być taka nieoszczędna?

Nie wiem czy gadam na temat czy nie, bo już się zgubiłam.
TS2: Czas wolny kupię na 80%
TS2: Osiedlowe życie kupię na 45%
TS3 kupię na 5% (czyli nie kupię, bo grafika wcale nie jest taka wspaniała, wiele rzeczy jest ściągniętych z TS2 i jedyne co mi się w tej grze podoba, to chodzenie i podglądywanie sąsiadów bez ładowania).

Pozdrawiam wszystkich!

Szczur
02.07.2008, 17:52
strasznie jesteś nieoszczędna, skoro kupujesz tylko dodatki, bez akcesoriów, zastanawiasz się co jak ci się znudzi, itp. osoba nieoszczędna już dawno by coś kupiła.

Co do tego, czy chce się płacić dwa razy więcej za Osiedlowe Życie i Magię... są dwa punkty widzenia:
dusigroszowy: jeden dodatek, płacimy jeden raz
kogoś trzepniętego na punkcie Simów: jeżeli wpakują to do jednego dodatku to oba tematy mogą zostać mało rozwinięte, a magia potraktowana wręcz marginesowo.
Bo nie ma się co łudzić, że w jednym dodatku będzie tyle co w dwóch poświęconych tym dwóm tematom.

Iminashi
02.07.2008, 18:23
Nie rozumiem tych, co piszą, że woleliby aby magia i osiedlowe życie były oddzielnymi dodatkami - chcecie płacić 2 razy więcej?
Ja zbieram tylko expansion packi a nie akcesoria i brakuje mi TS2: Podróże, Czas Wolny i właśnie ten dodatek.
Tylko tak się zastanawiam, który z nich jest najlepszy. Z tego co słyszałam, to większość napisała, że zawiodła się na podróżach.
Może bym kupiła osiedlowe życie, ale kurczę, przecież ja zbiednieję przez te dodatki. Nie wiem czy opłaca mi się kupować grę, która po czasie i tak się znudzi, ale mimo wszystko to ciągnie mnie do tego. W sumie jak kupiłam sobie grę rpg, to w końcu też mi się znudzi, jak ją przejdę a do simsów zawsze później odzyskam zainteresowanie i będę grać.
Więc mam dylemat - na co przeznaczyć kasę... uhh - czemu ja muszę być taka nieoszczędna?

Nie wiem czy gadam na temat czy nie, bo już się zgubiłam.
TS2: Czas wolny kupię na 80%
TS2: Osiedlowe życie kupię na 45%
TS3 kupię na 5% (czyli nie kupię, bo grafika wcale nie jest taka wspaniała, wiele rzeczy jest ściągniętych z TS2 i jedyne co mi się w tej grze podoba, to chodzenie i podglądywanie sąsiadów bez ładowania).

Pozdrawiam wszystkich!

mamy Ci doradzicz, czy co?
nie wiem ;p
acha, to chyba offtop, co nie?
wiem, wredna jestem ;[

ale czemu nie chcesz ts3? fajne moze byc, bo jak chcesz to mozesz zrobic nieplastelinowa twarz...

zgadzam się ze Szczurem, lepiej byloby gdyby skupili sie osobno na magii i osiedlu.

przyszlo by wiecej przedmiotow i w ogole... wyobrazacie sobie okladke the sims 2 magic? ja tak ;] miodzik :* a tak to osiedlowe zycie i okladka jak z the sims 1 ;[

pozdro ;]

STAR
03.07.2008, 09:50
Moim zdaniem Zwierzaki to kiepski dodatek. Liczyłem na dużo więcej. I tu nie chodzi o to, że "przecież wiadomo, że będą zwierzaki, więc po co kupujesz". Każdy temat można podjąć inaczej. TS1 Zwierzaki, było moim zdaniem genialne. TS2 Zwierzaki do pięt mu nie dorasta. Przede wszystkim, sterowanie zwierzakami jest trudne i uciążliwe. Kiedy mam więcej zwierząt w domu, to nie mam co liczyć na rozwijanie kariery i umiejętności Simów. Zwierzaki absorbują cały ich czas. Przez pierwsze minuty gry, kiedy głównie Zwierzaki człowieka interesują to nie przeszkadza, ale kiedy staną się one rutyną i chciałoby się, aby były zwykłą częścią rodziny, a nie jej oczkiem w głowie, jest kiepsko.

Dokładnie o to mi chodziło. Bo wszyscy mówili że takie super będzie .;] A wcale nie jest jak dla mnie.

Adamsims
03.07.2008, 12:38
Każdy mówi że nie kupi the sims 3 bo nie będzie fajne ale ja kupie na 85% bo na pewno będzie lepsze od the sims 2 ja nie oceniam gry po zdjęciach tylko po opisie. monialko ts2 też było podobne od ts1 .

Rocket
03.07.2008, 14:48
no cóż, na tym polega ta seria gier, że jedna jest podobna do drugiej.
bt5w: ja tam zwierzaki lubię :). dużo bardziej znudziło mi się na studiach.

RoxyFM
03.07.2008, 17:32
Zgubiłam się. Wiadomo kiedy wyjdzie w końcu ten dodatek?

Szymi
03.07.2008, 18:43
Kurcze no, dopiero 4 września :( Nie wytrzymam...tak czekam na ten dodatek, napewno będzie super! Myślałem ze w Osiedlowe Życie pogram sobię w ostanie dni wakacji a tu kicha :(
Na 100% kupię osiedlowe życie
Na 100% kupię TS3
Muszę mieć obie te gry!! Szkoda ze TS 3 dopiero w przyszłym roku, ale warto poczekać :P
Pozdro

Świt
03.07.2008, 22:48
Na stronie EA jest data premiery "Osiedlowego życia" 26 sierpnia 2008 :)

TrueWildLove
04.07.2008, 15:02
Na stronie EA jest data premiery "Osiedlowego życia" 26 sierpnia 2008 :)

Ale premiera została przesunięta na 4 września. :(

Hermione
04.07.2008, 21:17
Pieknie,cudownie,nareszcie! :P
Juz myslalam,ze nie bedzie wiecej dodatkow!!!
Wyglada fajnie :D

DiamondSasha
04.07.2008, 21:25
EA nie przesuneło premiery która jest 26 sierpnia po co taki kit wciskacie niepoinformowanym ???
a co do ts3 nie kupie na 200% bo to badziewie, wogóle zapowiada się mega nudnie a co do plastelinowej twarzy to sobie
skiny pościągaj i takie różne z neta i będzie git
co do tego że dodatek z osiedlami i z magią powiniem być oddzielny mi to tam bez różnicy i tak kupię :)

Chloé
05.07.2008, 08:37
Coś mi się zdaje że na tych osiedlach gra się będzie czasem zacinać tak jak na dużych parcelach publicznych...mi się zawsze tnie jak jest duża parcela.
Czy kupię zależy od wymagań sprzętowych i albo czeka mnie reinstalka i podrasowanie mojego starego PC albo cała nadzieja w laptopie.
Ale raczej chcę kupić tym bardziej że dla wszystkich którzy nie mieli zaszczytu grać w jedynke (zaliczam się do nich), Osiedlowe Życie będzie rewelacją dzięki magii.

Bart
05.07.2008, 09:03
Mi też się zacina gra na 5X5,
Ja czesto gram na 2X2 (dochodzi ta parcela w na studiach),
Mi już się nie chce kupuwać simsów 2 bo wydałem na 1 sporo i teraz czekam na 3 :) ,
Głupio jest... tak późno...

Exist
05.07.2008, 09:03
Nie wiem, czy mój komp udźwignie kolejny dodatek. Zapowiada się średnio, ale się jeszcze zobaczy.

3 na pewno nie kupię, bo znając życie, musiałabym odinstalować pół, jak nie wszystkie sims2. Więc?

Hermione
05.07.2008, 21:24
Ogladalam obrazki-wyglada fajnie-na filmikach video tez widac wystarczajaco,zeby sie przekonac!:D
Pasuje mi!
Kupie na 1000[...]0000000000000000000%
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D

@Rocket: więcej zer się nie dało?

madusiaX
07.07.2008, 10:59
Juz te dodatki robią na siłe :/ Ale zgadzam się z tym że co ma magia do osiedlowego życia :/ Kompletny bezsens :( Zresztą i tak to kupie bo zapowiada się ciekawie ale nie wiem co ma piernik do wiatraka (magia do osiedlowego zycia) Mam nadzieje że to już ostatni dodatek bo mój komputer ma 19 GB na c a juz nie mam co z niego wywalać tylko te simsy zajmują 400 mb na c zawsze :/ szkoda ze nie można ich instalować w całości na d albo e :(

Szczur
07.07.2008, 11:06
A co ma Zombi do studiów? Co ma robot do prowadzenia przedsiębiorstw? Resztę wątków nierealnych jakoś się pod tematykę podciągnie.
I nie narzekać! Jak na tak złożony świat gry, to Simy na prawdę są lekkie i zajmują mało miejsca. A dodatki też po to są dodatkami(poza tym, że EA ma zarobić), żeby można było ich nie instalować i mieć lżejszą grę.
Jak dla mnie magia może właśnie ten dodatek uratować od klapy. Na prawdę, nie narzekajcie. :P

madusiaX
07.07.2008, 11:11
No ale to co innego bo tak samo co ma czarownica do życia osiedlowego ?
To nie jest to samo bo tu to jest juz pomieszanie z poplątaniem

Alicja008
14.07.2008, 20:10
a mam pytanie, bo nigdzie nie znalazłam to czy ktoś może wie czy na osiedlu będzie można mieć zwierzęta? może o tym już pisaliście jak tak to proszę napiszcie jeszcze raz, bo czytanie całego tego tekstu przyprawia mnie o zawrót głowy...

cassant
14.07.2008, 20:16
Tak będzie można.

Alicja008
14.07.2008, 20:19
na pewno?? ;>

Mamełe
14.07.2008, 20:35
na pewno?? ;>

Bez sensu byłoby, gdyby nie.

Alicja008
14.07.2008, 20:51
wiem, ale nigdzie nie spotkałam się z zapowiedzią, oficjalną, że będzie można...

cassant
14.07.2008, 20:53
TAK,na pewno ;).

Alicja008
14.07.2008, 21:06
to super bo już sie bałam, że nie będzie zwierzaków można mieć :)

FrAiSe^^
17.07.2008, 16:03
Ja mam wszystkie dodatki, to i ten na stówę kupię. Moim zdaniem będzie tak jak z innymi dodatkami - będą wady i zalety. Tylko, że zanim wyjdzie TS2:AL muszę zmienić kompa bo na laptopie to się kiepsko gra :(, będę musiała zrobić małą zamiankę na komputery z tatą xD
Co do Sims 3 - czekam na nie z niecierpliwoscią ! Najbardziej podoba mi się to, że będzie można zmieniać buty xD i chodzić wszędzie, gdzie się chce !
Tylko mam takie pytanko... Czy będzie jakies połączenie TS2 z TS3 ? Jesli nie, mam taką nadzieję, że pogoda już będzie tam wgrana automatycznie.

No a co do magii w The Sims 2 : Apartament Life, mnie to nie przeszkadza, o i tak nie zwracam nigdy na to uwagi, np. moje Simy nigdy nie były Wampirami, Wilkołakami itp. Nawet to i dobrze, że magia będzie teraz, bo potem by na pewno wydali następny epizod pt. Magia i znowy trzeba by było pieniądze wydać :P
Mam nadzieję, że to już ostatni dodatek, bo nawet nie będziemy mieli czasu, żeby grać w te nowe dodatki, jak tu TS3 nie długo się pojawi !

Pozdrawiam.

Lipstick
17.07.2008, 18:05
Fraise jak nie chcesz żeby wyszło więcej dodatków to masz wielkiego pecha !
bo wyjdzie i to nie jeden lub 2 tylko 5 !
i ja chcem żeby wyszło jeszcze duuuużo !!!!
a ts3 to big badziewie i tego na 111111111%!!!!!!!!!! nie kupie

Zoë Castillo
17.07.2008, 18:10
JAk cOs To temat w złym Dziale,Powienien BYc W The Sims 2 Mini Packi Lub,Newsy

EDIT:Prosze o Przeniesienie tematu

brzos
17.07.2008, 18:55
Dobry temat, Zoe. Rozszerzenie do TS2 - w dziale The Sims 2.

Co do Osiedlowego Życia - kupię. Ale dopiero po przeczytaniu waszych recenzji.
Może nie będzie się opłacało? Ale życie na osiedlu będzie raczej fajne :)

Ilona
17.07.2008, 19:54
tutaj jest sporo na temat tego dodatku

http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=44083

Alicja008
17.07.2008, 21:14
a skąd ci przyszło do głowy, że osiedlowe życie to mini pack, że chcesz to tego działu go dac? ;/ poza tym zawsze w tym dziale są tematy o nowych dodatkach więc weź się ugryź w palce zanim coś głupiego napiszesz!

Szczur
17.07.2008, 22:14
a skąd ci przyszło do głowy, że osiedlowe życie to mini pack, że chcesz to tego działu go dac? ;/ poza tym zawsze w tym dziale są tematy o nowych dodatkach więc weź się ugryź w palce zanim coś głupiego napiszesz!

Jemu chodzi o to, że to jest dodatek, a jest w kategorii "The Sims 2" czyli w kategorii dot. podstawy.

Na razie nie ma kategorii Osiedlowego Życia, sądzę że można było znaleźć na to stosowniejszy dział, ale bez przesady. :P

Lorena
17.07.2008, 22:50
Hmm, mi się podoba. Bardzo.
Kupię. Nawet gdyby mi się nie podobało, to mając wszystkie pozostałe główne dodatki (minipacki tez miałam do kuchni i łazienki włącznie wszystkie, ale RR i H&M nie używałam więc usunęłam :P) kupiłabym dla samej kolekcji.

Generalnie bardzo, ale to bardzo podoba mi się podział na klasy społeczne.
Bardzo podoba mi się pomysł mieszkania w bloku, kamienicy (w końcu zapewne i tak bedzie wyglądało to jak to wybudujemy, możemy wybudować stylową kamieniczkę, albo szary blok ;p). Podejrzewam, że zwiększy się u mnie procent samotnych simów i par bezdzietnych, bo uważam, że w końcu i tak każda rodzina wyląduje w jednorodzinnym domku (parcela z kamienicą musiałaby być Bóg wie jakiej wielkości, by pomieścić i sad, i jeziorko, i basen, i szklarnię blablabla, a ja moge się bez tego wszystkiego na dłuższą metę nudzić... ;p). Wszystko po trzosze dlatego, że domek rozbudowywuję wg własnych potrzeb, jak trzeba to piętro dorobię, a tutaj... mieszkania widzę dla samotników, par bezdzietnych z ew. jednym dzieckiem ;p. Ale i tak fajnie się zapowiada - najpierw mieszkanko, dorabiamy się na domek, może zakładamy rodzinę, potem się przeprowadzamy.
Magia też mi się podoba. Chociaż znając mnie, niewiele będę się nią zajmować (jak zresztą każda nadprzyrodzona postacia z simsow, procz simorosli ;p).

Jej, wszystko mi się podoba, tzn. brakowało mi właśnie bloków i kamieniczek więc jestem w stanie delikatnej (bardzo delikatnej) euforii ;)...
Ale wiem, że się rozczaruję, pewnie nawet kilkakrotnie.

zelkam
19.07.2008, 13:28
Ja kupię na 10000000000000000[...]00000%
Nie mogę się doczekać 26 sierpnia, niestety jeszcze tak długo :(

Alicja008
19.07.2008, 17:50
Ja też kupie na 100% a teraz zbieram kase na nie ;PP

Jak myślicie? Ile będą kosztować? Tyle co inne, znaczy 80zł??

Lipstick
19.07.2008, 17:53
79.99 czyli prawie 80 zł ja se oczywiście kupie po 40 przed premierą hehehh mam znajomości

cassant
19.07.2008, 17:55
tak 79 zł. I wcale nie wyjdą 26 sierpnia tylko na początku września chyba 4/6.

edit: Lipstick to piractwo (pewnie specjalnie złościsz Alicję? :P)

Lattine
19.07.2008, 19:05
No ja zawsze kupowałam po 69.99 ( MediaMarkt)

Alicja008
19.07.2008, 19:05
Ola sory, ale ja z Lipsctick się już pogodziłam i kupowanie po tańszej cenie przed premierą nie jest piractwem pod warunkiem, ze płyta jest oryginalna.

cassant
19.07.2008, 19:12
A wątpię żeby była oryginalna przed premierą . Ale nie róbmy offtopu i żeby nie było, że się czepiam.

edit:200 post :)

kubuss
21.07.2008, 11:11
Nie wiem czy już ktoś dawał oficjalny trailer do gry ?? Jak tak to sorry http://pl.youtube.com/watch?v=x0zZapAvGfM <----- chyba oficjalny trailer ^^

NaNiKo
21.07.2008, 12:21
A wątpię żeby była oryginalna przed premierą . Ale nie róbmy offtopu i żeby nie było, że się czepiam.

edit:200 post :)

Oryginał przed premierą? Jak najbardziej. Ja osobiście nigdy nie mam czasu się gdzieś wyrwać, ale naprawdę przy odrobinie szczęścia można kupić przed premierą.

A ja? Phi, kupię. Nie wiem tylko jeszcze skąd wezmę pieniądze.

tak 79 zł. I wcale nie wyjdą 26 sierpnia tylko na początku września chyba 4/6.

O ile się orientuję premiera jest pod koniec sierpnia właśnie.

Pff, do tej pory nie oglądałam żadnych zdjęć, nic. Chyba pora dowiedzieć się, co to nowy dodatek przyniesie ^^'

Szczur
21.07.2008, 12:43
A wątpię żeby była oryginalna przed premierą . Ale nie róbmy offtopu i żeby nie było, że się czepiam.

edit:200 post :)

Już prościej o oryginał przed premierą. Skąd mają być piraty skoro nie wypuszczono oryginałów? Przecież pirat powstaje z oryginału. A przed premierą dostaje się zwykle, jeżeli się kupuje z wyprzedzeniem. Tzn. zamawiasz w sklepie internetowym.

STAR
21.07.2008, 19:28
Zawsze jakoś sobie marzyłam żeby Simowie mieszkali w bloku a nie w domkach bo to staje się już dość monotonne. ;] Dobrze że zrobili ten dodatek ale pewnie nie kupie bo kiepsko z forsą . ;]

cassant
21.07.2008, 19:42
Już prościej o oryginał przed premierą. Skąd mają być piraty skoro nie wypuszczono oryginałów? Przecież pirat powstaje z oryginału. A przed premierą dostaje się zwykle, jeżeli się kupuje z wyprzedzeniem. Tzn. zamawiasz w sklepie internetowym.

Serio. Nie pomyślałam logicznie :).

O ile się orientuję premiera jest pod koniec sierpnia właśnie.
Czytałam temat założony przez Wieśniaka i było wyraźnie napisane, że we wrześniu. Chyba, że coś się zmieniło.

NaNiKo
21.07.2008, 21:24
Serio. Nie pomyślałam logicznie :).


Czytałam temat założony przez Wieśniaka i było wyraźnie napisane, że we wrześniu. Chyba, że coś się zmieniło.

Nieuważnie czytamy xP? Na zwiastunie- "W sprzedaży w sierpniu 2008"

Bo premiera będzie 28 sierpnia, czyli prawie we wrześniu. :( :( :( :( :( :( :( :( :(

magda1984
22.07.2008, 09:38
Nieuważnie czytamy xP? Na zwiastunie- "W sprzedaży w sierpniu 2008"

Jesli masz na myśli ten zwiastun który ktoś podał kilka postów wyżej, to też nieuważnie czytasz albo nie znasz angielskiego bo summer o znaczy wakacje, czyli dodatek ma wyjść w wakacje 2008 a kiedy dokładnie...to pewnie nigdy nie wiadomo :)

Searle
22.07.2008, 09:40
Ja też gdzieś czytałam, że przesunęli datę premiery z sierpnia na bodajże 4 września.

Alicja008
22.07.2008, 09:57
Ludzie czy wy nie możecie po prostu zajrzeć do źródeł wiarygodnych, zamiast wygadywać głupoty, bo ktoś tak powiedział?? Na stronie Elecronics Arts jest wyraźnie napisane, że premiera jest 26 sierpnia 2008 roku.

Magda1984 to ty nie umiesz angielskiego, bo summer to nie są żadne WAKACJE tylko LATO!

NaNiKo
22.07.2008, 10:36
Jesli masz na myśli ten zwiastun który ktoś podał kilka postów wyżej, to też nieuważnie czytasz albo nie znasz angielskiego bo summer o znaczy wakacje, czyli dodatek ma wyjść w wakacje 2008 a kiedy dokładnie...to pewnie nigdy nie wiadomo :)


Zacznijmy od tego, co już przede mną powiedziano- summer to lat, nie wakacje. Dalej- skoro mamy już lipiec, to jedynym miesiącem wakacji zostaje sierpień- to jeśli faktycznie summer znaczyłoby wakacje. A poza tym- na polskim zwiastunie jest napisane sierpień 2008 ;)

STAR
22.07.2008, 11:47
26 sierpień - 4 wrzesień .
kwestia 9 dni więc o czym wy wogóle mówicie ? :D

cassant
22.07.2008, 12:46
Czytałam uważnie, tu macie ten temat jak nie dowierzacie http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=44477&highlight=gracze+premiera.
Jakie problemy : /

STAR
22.07.2008, 12:53
Czytałam uważnie, tu macie ten temat jak nie dowierzacie http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=44477&highlight=gracze+premiera.
Jakie problemy : /

Ola dzięki za link.

Cytat :
Wieśniak napisał : ' Jak informuje niemiecki GameStar powodem opóźnienia premiery jest dopracowywanie dodatku oraz prace nad The Sims 2: Apartment Pets przeznaczoną na NDS. '

Lepiej mieć dopracowany dodatek niż dostać go szybciej i potem marudzić. :D

Lipstick
22.07.2008, 14:00
premiera będzie 28 sierpnia świat a 29 sierpnia polska wiem od EA jakby co

Alicja008
22.07.2008, 15:21
ea.pl na tej stronie jest perfidnie napisane, że 26 sierpnia. No cóż może producenci się mylą ;D hahaha! weźcie skończcie głupoty pisać

Björk
22.07.2008, 20:09
O - na oficjalnej stronie wreszcie podali wymagania systemowe i sprzętowe...
Nawet nie jest tragicznie...
Pójdzie :)

Oto wymagania:

SYSTEM REQUIREMENTS

1.3 Ghz processor (2.0 for Vista)
512 MB RAM (1GB for Vista)
Windows(R) Vista, Windows XP, Windows ME, Windows 98 or Windows 2000 Operating System.
8x or faster CD/DVD drive
At least 1.5 GB of additional hard drive space (5.0 GB total is required if installing both The Sims 2 and The Sims 2 Bon Voyage Expansion Pack at the same time.)
A T&L-capable video card with at least 32 MB of video RAM.
Supported video cards:

ATI Radeon(TM) series 8500 or better (9600 or greater required for Vista)
8500, All-In-Wonder 8500
9000, 9200, 9500, 9600, 9700, 9800
X300, X600, x700, X800, x850
X1300, X1600, X1800, X1900, X1950
NVIDIA(R) Quadro(TM) series
Quadro, Quadro2, Quadro4

NVIDIA GeForce series GeForce2 GTS and better (GeForce 6200 or greater required for Vista)

GeForce 2, 2 GTS
GeForce 3, 3 Ti
GeForce 4, 4 Ti, 4200, 4600, 4800, MX 420, 440, 460
GeForce FX 5200, 5500, 5600, 5700, 5800, 5900, 5950
GeForce PCX 5300, 5900
GeForce 6200, 6600, 6800
GeForce 7300, 7600, 7800, 7900, 7950
S3 GammaChrome
S18 Pro
S18 Ultra
Intel(R) Extreme Graphics (see note below)
82865, 82915 and above

NOTE: If you have a non-T&L capable video card, such as Intel Extreme Graphics, then you need at least a 2.4 GHz processor.

The Intel Graphics Media Accelerator X3000 card experiences known performance issues on High Settings. When graphic detail settings are set to Medium or lower, perforce is greatly improved.

ME and 98 Microsoft OS have known issues supporting more than 1GB of RAM.

kubuss
22.07.2008, 21:38
Haa a ja mam jeszcze inną datę wyjścia gry na rynek "dokładna data premiery to 22 sierpnia." Haha i co wy na to :P

White_Angel
23.07.2008, 07:06
Taaaa...Coś o tym dodatku czytałam. Któregoś sierpnia albo września ma wyjść. Widziałam screeny. Zapowiada się niezła zabawa dla simsomaniaków:P Mieszkanie z innymi obcymi simami? Super pomysł! Na pewno kupię.:)

alexy91
23.07.2008, 08:54
Jak na razie informacji mało, ale sądząc po zwiastunie i opisach zapowiada się całkiem fajny dodatek ^^ Odliczam do premiery :P

Lipstick
23.07.2008, 13:13
boshe czego ty alicja nie rozumiesz ?!
pisałam emaila do ea i mi odpisali że premiera najprawdopodobniej 29 sierpnia w polsce !!!!!!!!

FeTa
24.07.2008, 09:48
A ja gdzieś czytałam, że 26.
Ale, tam kilka dni więcej świata nie zbawi xD
Ale powinni się zająć The Sims 3 bardziej, niż kolejne dodatki do The Sims 2.

STAR
24.07.2008, 09:56
No własnie pewnie zadam głupie pytanie ale to już jest ostatni dodatek czy będą jeszcze jakieś ?

Gosia
24.07.2008, 11:41
A skąd to ktos ma wiedziec? : o Jeszcze ten nie wyszedł a Ty bys juz następny chciała? :P

STAR
24.07.2008, 13:30
A skąd to ktos ma wiedziec? : o Jeszcze ten nie wyszedł a Ty bys juz następny chciała? :P

Y no sorry ale to chyba wiadomo bo kiedyś było powiedziane ile ma wyjść dodatków ale ja nie pamiętam ... może coś się zmieniło ?

Lipstick
24.07.2008, 15:10
no było coś takiego chyba jeszcze 6 ale dokońca niewiem poszukaj bo na tym forum była cała masa takich pytań

STAR
24.07.2008, 16:00
Cała masa a żadnego nie znalazłam . Nie obrażając nikogo ta wyszukiwarka jest do kitu nie można nic znaleźć . :P Szukałam na googlach jedyne co się dowiedziałam to : ' The sims 2 Osiedlowe życie To najprawdopodobniej ostatni dodatek do The sims 2 potem będzie The sims 3 ... ' czyli najprawdopodobniej ...

Lipstick
24.07.2008, 17:44
to się naucz szukać
zobacz tutaj
http://www.simowie.info/news-1210165471,bedzie-10-dodatkow.html

Mamełe
24.07.2008, 19:18
Haa a ja mam jeszcze inną datę wyjścia gry na rynek "dokładna data premiery to 22 sierpnia." Haha i co wy na to :P

Znając życie wtedy będzie można kupić już w Media Markt.

Fizzly
24.07.2008, 23:45
Cóż, szczerze mówiąc średnio mnie interesuje nowy dodatek, ale sufit i kręcone schody na pewno mi się przydadzą - pomimo tych z MTS2, ten sufit to katorga jak dla mnie, a wybór kręconych schodów jest znikomy. Tak czy inaczej, wnioskując ze zdjęć, wiadomo że apartamenty działają jak akademiki - kiedy wprowadzisz swojego Sima/rodzinę, pozostałe pokoje są automatycznie zasiedlane. Nie podoba mi się strasznie ta "wspólna skrzynka" pocztowa. Kilka skrzynek na paliku, przy drodze... Straszne. Spodziewałem się raczej skrzynki wiszącej w bloku na klatce, no ale cóż. Jak widać, doszła też magia. Można było się tego spodziewać. ;) Na pewno podoba mi się fakt, że będzie można oficjalnie budować piwnicę. Szkoda tylko, że dodatek nie wprowadzi (a może EA mnie zaskoczy?) wreszcie budowania pomieszczeń na poddaszu, do tego dachowych okien. Dojdą nowe interakcji pomiędzy dziećmi i z dziećmi. Skoro są wspólne place zabaw, to myślę, że będzie można zabierać ze sobą te małe dzieci, które do tej pory zmuszone są zostawać z nianią pod nieobecność opiekunów. Skoro są zjeżdżalnie i karuzela, to pewnie będzie też piaskownica? Jest na pewno szafa "w pokoju", opcja zatrudnienia lokaja, możliwość dzielenia mieszkania z lokatorami. No cóż, może być ciekawie, ale zobaczymy. Sufity i kręcone schody - to do mnie przemawia! ;)

martusia_re2
29.07.2008, 19:24
To Prawda re sufity i kręcone schody!!! To będzie dla mnie super dodatek :) Chciałabym też żeby pomiędzy małymi dziećmi a małymi dziećmi można było zawierać dużo interakcji :))

stotka
29.07.2008, 19:26
do mnie ostatecznie przemówiła magia <3 nie spodziewałam się, ze wypuszcza cos takiego do dwojki, a tutaj niespodzianka. bez wzgledu na cala reszte, tylko z tego powodu nabede ten dodatek w dniu premiery (ciul ze szkola, tam bedzie magia! :D)

martusia_re2
29.07.2008, 19:35
No ale magia to juz nie realistycznie nie prawdasz???

stotka
29.07.2008, 19:40
a kto mowi, ze realistyczne?
najbardziej w ts1 jarała mnie właśnie magia, tutaj będzie tak samo. realizm mam za oknem, stykam się z nim na codzień, więc bardzo chetnie uciekne w mniej realistyczne simsy :)

martusia_re2
29.07.2008, 21:24
hehe :)) Ale jednak to troche urozmaici gre wg mnie potrzebne jest coś takiego jak w jedynce Gwiazda ;]

Wickoo
29.07.2008, 21:34
Już prościej o oryginał przed premierą. Skąd mają być piraty skoro nie wypuszczono oryginałów? Przecież pirat powstaje z oryginału. A przed premierą dostaje się zwykle, jeżeli się kupuje z wyprzedzeniem. Tzn. zamawiasz w sklepie internetowym.
Niekoniecznie.
Przykład - Assassins Creed, GTA IV..

piotrulos
29.07.2008, 21:49
jest już wersja przedpremierowa http://eastore.ea.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage&productID=104315900&sourceid=smint0009

Gacia90
29.07.2008, 23:15
Ja napewno kupię ten dodtek i to też ze względu na magię, no i trochę się rozczarowałam bo myślałam, że zrobią z tego osobny dodatek, a tak to pewnie będzie kilka czarów i innych opcji i koniec...w the sims 1 to było fajnie, pojedynki, zbieranie składników, te karuzele czy co to tam było, czarna dziura xD, chciałabym to wszystko w the sims 2.

spyro0
30.07.2008, 07:14
Ja kupie na pewno. Zauważyłem, że tyle jest teraz nowości o The Sims 3, ze prawie nikt nie zwraca już uwagi na Osiedlowe Życie - nawet ja o tym zapomniałem. Niedawo mi się przypomniało, że będzie Belladonna Cove.

Searle
30.07.2008, 09:05
Dodatek wydaje mi sie bardzo fajny.
Magia faktycznie nie jest realistyczna, ale do tej pory mieliśmy wampiry, roboty, simorośle, które w codziennym życiu nie spotkamy :)
Miałam Sims 8in1 i bardzo lubiłam Abrakadabrę, bo trzeba było się namęczyć, by zdobyć składniki i stworzyć zaklęcia.
Na pewno zaopatrzę się w ten dodatek. Mam nadzieję, że się nie rozczaruje :)

STAR
30.07.2008, 13:56
Oby było dużo opcji związanych z magią ! Tak jak w The Sims 1 .

Vanitas
30.07.2008, 15:20
Ten dodatek jest super na 100% będę miał go jeszcze przed premierą!

Koornela
30.07.2008, 15:48
dominik12 w jaki sposób?
Ciekawa jestem naprawdę :).

madusiaX
30.07.2008, 16:46
Nie wiecie może czy w Angli będzie wcześniej? Bo jestem obecnie w Angli i mam tu zwykłe sims 2.

Vanitas
30.07.2008, 16:58
w angli juz jest i ja będe z tamtąd miał

STAR
30.07.2008, 17:00
Tak szybko jest ? To aż taka różnica czasowa ?

Björk
30.07.2008, 17:02
Dominik12 - czy Ty jesteś kolejne wcielenie Zoe Costillo, Krystka z dużą ilością numerów, Kate i Książę Kaspian?
Fajnie :D
A ja mam Simsy 5 :D

STAR
30.07.2008, 17:11
Hahaha. Może Ci się pomyliło z innym dodatkiem? Coś mi się zdawało że to nie jest prawda. Ehh. haha .;D

Björk
30.07.2008, 17:14
Star - osoby, które wymieniłam w poście podawały się za mieszkańców Londynu i tam już nawet podobnież Simsy 3 chodzą...
Niestety tak się sklada, że mam koleżankę w tym mieście, też fankę Simsów...
OŻ wchodzi tak jak w całej Europie czyli około 26 sierpnia... najwyżej parę dni wcześniej :)

madusiaX
30.07.2008, 17:25
Ej to wkoncu jest czy nie ?



Edit


ps.Aha sorki nie doczytlam ostatniego postu :/

Vanitas
30.07.2008, 18:13
Jak ktoś mi nie wierzy to macie na tej stronie: http:\\www.ebay.co.uk i wpiszcie w wyszukiwarke The Sims 2 Apartament Life

Björk
30.07.2008, 18:24
http://www.allegro.pl/item408645632_the_sims_2_osiedlowe_zycie_nowka_.ht ml

na Allegro też można już kupić i spójrz na datę wysyłki :)
W dniu premiery czyli 26 sierpnia 2008 r. :D

Vanitas
30.07.2008, 18:52
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00197YSHO/ref=s9sims_c4_img1-rfc_g1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-4&pf_rd_r=0EFZCDS7XF6RHZ2DVTHS&pf_rd_t=101&pf_rd_p=139046191&pf_rd_i=468294

Sorki że taki długi ten link ale wysyłają w ciągu trzech dni roboczych czyli będą w piątek

P.S. ja nie mieszkam w angli

Björk
30.07.2008, 18:58
Ok. Ale:
Availability: This item will be released on August 29, 2008. Pre-order now! Items for dispatch to UK will be sold by Amazon's Preferred Merchant. (Why?)

Chryzantem Złocisty
30.07.2008, 19:01
dostaniesz 29 sierpnia plus 3 dni przesyłki to nawet później niż Ci co kupią w premierę xD

STAR
30.07.2008, 19:47
No właśnie gościu Ty umiesz czytać po angielsku ? :D

cassant
30.07.2008, 19:51
Gdyby umiał to by nie pisał głupot, więc po co to pytanie. : /

Alicja008
31.07.2008, 18:44
czyli raczej w Anglii nie mieszka bo tam trzeba znać angielski a jak mieszka to jestem ciekawa jak po angielsku sie porozumiewa xD
lol :D :D :)

cassant
31.07.2008, 18:48
czyli raczej w Anglii nie mieszka bo tam trzeba znać angielski a jak mieszka to jestem ciekawa jak po angielsku sie porozumiewa xD
lol :D :D :)

Ale napisał przecież, że nie mieszka o_O

Alicja008
01.08.2008, 08:46
Aha no tak przepraszam nie zauważyłam :(

słoneczko
02.08.2008, 15:55
a ten dodatek jest osobno jak bezludna czy do the sims 2

Souris
02.08.2008, 15:59
do the sims 2

cassant
04.08.2008, 16:17
O jej niech już będzie premiera!
Nie mogę się doczekać, śni mi się ten dodatek po nocach!!!

Ala20
04.08.2008, 19:27
Już kasa odłożona .... Czarownice!!!!<jupi> <sika z radości> bloki i inne wredoty tego typu <sąsiedzi>

Alusia
06.08.2008, 19:40
Ja juz mam ten dodatek.Mam prawie wszystkie dodatki.Moi rodzice mi je kupuja.Sa cudowni.

STAR
06.08.2008, 20:12
Ja juz mam ten dodatek.Mam prawie wszystkie dodatki.Moi rodzice mi je kupuja.Sa cudowni.

Kolejny Zoe ? ;/ Proszę Cię - fajnie że Ci rodzice kupują , ale nikogo nie nabierzesz na to że masz dodatek Osiedlowe życie.

cassant
06.08.2008, 20:15
Ja juz mam ten dodatek.Mam prawie wszystkie dodatki.Moi rodzice mi je kupuja.Sa cudowni.


OMG. Co Ty nie powiesz, na prawdę?

lol : /

stotka
06.08.2008, 20:16
a ja mam propozycje, zeby kazde posty typu "a ja juz mam osiedlowe zycie/ts3" ignorowac...

STAR
06.08.2008, 20:17
@up Tak to chyba będzie najprostsze rozwiązanie ale po prostu doprowadzają mnie do szału takie osoby .

stotka
06.08.2008, 20:44
im wieksza reakcja, tym wiecej dzieciakow bedzie tak robic ;)

AcidMihau
08.08.2008, 08:58
Ciekawe jak będzie można parkować samochody przy bloku...?

I ciekawe, ile rodzin własnoręcznie stworzonych będzie mogło mieszkać w jednym bloku?

justinea4
08.08.2008, 14:48
Nie wiem czy ktos wstawił link, bo nie chciało mi się tyle czytać (mam nadzieją że mi wybaczycie;)) . Tu macie napisane wszystko o osiedlowym życiu http://www.thesims.pl/

Szczur
08.08.2008, 15:09
No, to jest strona główna tego forum, więc raczej nie ma potrzeby wstawiania linku. Chyba, że ktoś korzysta tylko z forum i nie zagląda na stronę główną.

Muszę zamówić Osiedlowe Życie. Czarownice bardzo pasują do konwencji jednego z moich miasteczek. ^^ Możliwość budowania domków "na kupie" w zasadzie też się przyda. Mam nadzieję, że nie przekombinują, z każdym dodatkiem opcji jest więcej, wiele z nich mogło by być ze sobą powiązanych, a nie jest bo są w różnych dodatkach.

blakistoni
08.08.2008, 15:51
Ciekawę jak to będzie z tą magią.. mam nadzieję,że to nie będzie tylko kociołek,dwa zaklęcia i koniec..Czyli mówicie że oficjalna data premiery 26 sierpnia...(tylko tak się pytam - muszę się upewnić kiedy czatować przed sklepem..:D

I ciekawe czy osiedle(a) to będzie oddzielna okolica jak np.Miłowo czy pod okolica np.Lazurowa promenada?

cassant
08.08.2008, 16:04
jest wiele wersji 22.08 26.08 4.09 etc.
Ja tez bym chciała dokładnie wiedzieć bo pierwszego dnia premiery jadę do empiku z rodzicami i niech mi kupują (spóźniony prezent na urodziny).

marandile
08.08.2008, 16:19
wydaje mi sie, że 26.08 bedzie w europie, a 29.08 w USA. Gdzieś tak chyba wyczytałam :O

Lattine
08.08.2008, 18:13
jest wiele wersji 22.08 26.08 4.09 etc.
Ja tez bym chciała dokładnie wiedzieć bo pierwszego dnia premiery jadę do empiku z rodzicami i niech mi kupują (spóźniony prezent na urodziny).
Na stronie EA jest napisane, że 26.08 ale ja bym chciała 22 bo wtedy załapię się jeszcze na promocję :D

Coool23456
09.08.2008, 07:22
To mój pierwszy post na tym forum więc dlatego chciałbym się przywitać. A teraz co sądzę o dodatku. Moim zdaniem będzie to jeden z najlepszych. Nowa możliwość tańca, mieszkanie w blokach, będzie można urządzić plac zabaw dla dzieci simów. Ten dodatek będzie super

AcidMihau
09.08.2008, 14:11
Już wiem, że 4 własne rodziny w jednym bloku...

Fajnie...

A bloki będą miały garaże!!! :D

Wiecie coś na temat "przenośnych kampingów"? Przyczepy???