PDA

Zobacz pełną wersję : Gdy zapada noc - serial


misterio
18.04.2008, 14:00
Hey! Zapraszam Was na pierwszy odcinek nowego serialu mojego autorstwa pod tytułem " Gdy zapada noc ". Serial opowiada o losach pewnej malej dziewczynki o imieniu Roxana. Filmik jest dość ciekawy. Pierwszy odcinek jest troszkę smutny. Lecz warto go obejrzeć. Co prawda zdarzały sie małe potknięcia , ale myślę , ze można na to jeszcze przymknąć oko , ponieważ to pierwszy odcinek. :P
Tak wiec zapraszam do oglądania :shifty:

odc. 1 Prawdziwy koszmar (http://pl.youtube.com/watch?v=2LymvTGVFnw)
Odc. 2 Nocne zdarzenia :
cz.1 (http://pl.youtube.com/watch?v=BX530y7lD6E)
cz.II (http://www.youtube.com/watch?v=QqzDbrP66fg)
odc. 3 (http://www.youtube.com/watch?v=01nkWA44cyM)

P.S proszę o szczere , a zarazem wyrozumiale oceny , ponieważ jestem nowa w "tych rzeczach" :smirk:
P.S 2 : ten serial na pewno będzie miał więcej odcinków i na pewno nie opuszczę go tak , jak poprzedni serial bez względu na to , jak nisko ocenicie xD. Obiecuje to :*

Koornela
18.04.2008, 14:03
Mam nadzieje, że nie odrzycisz zaraz tego serailu jak z...,,Ty decyduj''
Co do serialu może być...

Ellie
18.04.2008, 16:57
1. Wykonanie w MM: całkiem nieźle opanowałaś pracę z Movie Makerem. Zastosowałaś przejścia między scenami, raz nawet było czarno - białe wspomnienie. Napisy były wystarczająco długo, by przeczytać. Raz tylko pojawił się dialog i napis "PÓŹNIEJ" (czy jakoś tak) równocześnie, ale to nic.
2. Muzyka: Dobrze dobrana. Na początku powolna i smutna, potem też dobrze - słyszałam jakieś słowa "Potrzeba wielu lat, by zrozumieć..." (i znów: czy jakoś tak) - i to pasowało wg. mnie do klimatu. Na czas napisów też dobrze dobrałaś (tutaj szacunek, bo ja mam problem z dobieraniem muzyki!).
3. Ortografia: Trochę gorzej. Było kilka błędów, kilka literówek...
4. Kamera: Było widać czasem niebo i zanikające schody (filmuj z TAB'em, to schody nie zanikną). Ale całkiem dobre były niektóre ujęcia.
5. Fabuła: To było na razie wprowadzenie i wyszło dobrze. Sielanka, cudowne życie, potem nagle pożar, rozpacz, dom dziecka. Mam jedno ALE, ale napiszę je za chwilę.
6. ALE: Niezbyt dobrze określiłaś charakter Roxany. Z jednej storony jest ona odważna, dorosła, dojrzała - wtedy, kiedy dzwoni po pomoc w płonącym domu. Potem pyta opiekunkę z Domu Dziecka: "A czemu nie ma tu mamy i taty?" - takie dziecinne, bezbronne pytanie.

Na razie idzie ci dobrze. Jak na razie wątek jest trochę oklepany, ale zobaczymy, co później będzie.
Moja ocena to: 4/6.

..::lOvE::..
22.04.2008, 14:01
Fajne. Fabuła ciekawa. Grafika słaba , nie wiem czy jest to związane z twoją kartą graficzną , jeśli by się udało popraw grafikę. Więcej zastrzeżeń nie mam :) Jak na razie nie oceniam ,poczekam na 2 odc.

misterio
01.05.2008, 19:31
2 Odcinek jzu w budowie! Jutro lub pojutrze bedzie na YT :)

Ellie
13.05.2008, 17:13
eee... minęły dwa tygodnie...

misterio
13.05.2008, 17:24
Ja wiem , ale mam problemy ze zmontowaniem filmu w movie makerze... Jak chce zapisać film to wyskakuje mi jakiś błąd :( :( :(

Ellie
13.05.2008, 17:45
... no to co, mamy tak czekać wiecznie? ;)

Budziaczek
16.05.2008, 12:37
Suuuuuuuuper :) Czekam na następny:)

misterio
20.05.2008, 16:52
No tak , wszystko byloby ok , gdyby nie to , ze podczas zapisywania filmu wyskakuje takie cos : http://img372.imageshack.us/img372/5422/mmmmsw9.png :( :( :(

misterio
09.07.2008, 16:50
Nie wiem , czy kogoś jeszcze to interesuje, ale gotowy jest już 2 odcinek!! Na razie tylko pierwsza część ale niebawem będzie i druga. Proszę Was, wejdźcie i oceńcie drugi odcinek... Z góry sorry za wszelkie błędy, jakie sie pojawiły... I sorry ze tyle musieliście czekać...

odc.2 cz.1 (http://pl.youtube.com/watch?v=BX530y7lD6E)

P.S z powodu braku odpowiedzi na ten temat musiałam napisać drugi post pod rząd, sorki...

misterio
11.07.2008, 19:01
Eeeeej, co z Wami?? Nikt tutaj nie zajrzy?? Nie skomentuje??? :( :( :( :( :( :( :(

Souris
15.07.2008, 11:00
wiem co to znaczy gdy się napracujesz a tu zero komentarzy, więc ocenię - bardzo mi się podoba twój serial tym bardziej że robiony jest w movie makerze, inni mają jakieś świetne programy jak sony vegas coś tam, a niektórzy jak np. ty i ja pracujemy w tym. Wnerwiające jest jedynie to, że od czasu do czasu widać niebo, na razie jednak nie ocenię liczbowo, rozumiesz to dopiero początek.

Koornela
15.07.2008, 11:14
Dokładnie Nicole. Niektórzy tacy arcywielcy, bo mają Sony Vegas itp. a tu proszę bardzo. Robione w WMM. Gratuluję. Co do serialu bardzo mi się podoba. nie będe oceniać ocenię po Ii części.

misterio
15.07.2008, 14:48
Dziekuje Wam za ocenki :) Druga czesc bedzie mam nadzieje ze niedlugo. Pozdrawiam ;)

Ellie
02.08.2008, 16:55
Eeeej, ja nakręciłam dwa seriale w Movie Makerze i nikt się tym jakoś specjalnie nie podniecał :/
Nikola i Koornela, trochę przesadzacie ;]

A co do serialu: dopiero teraz zauważyłam, że jest 2 odcinek! Za często widać niebo i są małe usterki w montażu, ale fabuła jest ciekawa. Fajny pomysł z tymi duchami, nie pomyślałabym, że tak się rozwinie! (ja bym nigdy w życiu nie nakręciła serialu o duchach. Za bardzo bym się bała xD)
Jednak bardziej by mi pasowało, gdyby Roxana i Ania były nastolatkami. Wg. mnie zachowują się zbyt "dorośle"... Dobra, już nie narzekam -.-

Ocena to 7/10. Kiedy II część? :)

misterio
08.08.2008, 19:10
bakalia - thx za szczera ocene :) Co do tego z nastolatkami, to zdradze, ze planowalam, zeby staly sie one nastolatkami w jednym z kolejnych odcinkow. Tylko niewiem jak to zrobic, bo chcialabym, zeby nie bylo czegos takiego ze np. "pol roku pozniej" i nie chcialam zeby sie ktos w tym pogubil...

misterio
12.02.2009, 20:09
Hej!Witam z powrotem! :D
Pewnie już zapomnieliście, ze był taki serial... ;)
Ale miałam problemy z kompem.. Ale w końcu się udało. Jest już druga cześć drugiego odcinka! ;) I następne będą już w miarę regularnie ;]
Tym razem robione w programie Sony Vegas, wiec nie jest taki dopracowany, bo to dopiero moje początki z tym programem. Ale liczę, ze to zrozumiecie :)
Ten odcinek jest krotki, bo to jest druga część poprzedniego.
Aha, i jeszcze jedno : przepraszam za grafikę, ale nie wiem co się stało. Zanim dałam na YT, było normalnie...
Ale już, nie zatrzymuje Was dłużej, zapraszam na serial :
Odc.2 cz. II (http://www.youtube.com/watch?v=QqzDbrP66fg)

Czkeam na wasze opinie ;)

The FerG
13.02.2009, 00:26
Nawet mi sie podoba...już zauważyłem jeden błąd na początek...że one były w bibliotece z w piżamach a potem jak Ania opowiadała co sie stało to były pokazane w ubraniach codziennych ;p
Ogólnie fajne c:

misterio
13.02.2009, 16:49
Ah, no tak, rzeczywiscie, nie zauwazylam :) Ale to przez taka dluga przerwe, i na nowo zainstalowane simsy :)

corvus
17.02.2009, 19:51
Jak tak mogłaś ;"""( taki krótki i mało wydarzeń...pozbieraj się bo jak nie to pałę dostaniesz(teraz oceniam jak w szkołach 1,2,3,4,5 ;p) 3/5

misterio
17.02.2009, 20:00
Bo to byla druga czesc :) Nastepny odc. bedzie dlugi i poruszajacy :) (przynajmniej tak sobie planuje :D)

corvus
17.02.2009, 21:31
Aaa<bystra jak woda w klozecie> xdd
oki ;P

dżin.
07.03.2009, 09:52
Taki średni ten serial, może dobrze nagrany, ale czegoś mi brak :(

Sweet.Dreams
07.03.2009, 17:09
Nie mam zbytnio czasu się rozpisywać, więc napiszę tylko, że jest ładnie :P
Pozdrawiam

misterio
20.03.2009, 17:17
Dziekuje bardzo za oceny. :)
Po niedzieli nastepny odcinek ;)

Violet
08.04.2009, 15:01
super 111111111111111111111111111111111111111/10

kiedy nastempny

misterio
11.04.2009, 22:09
Jeeeest, nareszcie doczekalam sie tego momentu! Wgral sie odicnek!!! xD
Wiem, ze mial byc duzo wczesniej...
i przepraszam z a zwloke. Ale mialam juz gotowy projekt, tylko ostatnio nie mialam za duzo czasu, a strzasnie dlugo zapisywal mi sie film w Vegasie...
A na YT czekalam przeszlo 5 godzin na zaladowanie z dysku http://forum.thesims.pl/images/smilies/eek.gif
Ale oto jest ;)
odcinek trzeci (http://www.youtube.com/watch?v=01nkWA44cyM):D:D:D

Zapraszam do ogladania i czekam na wasze opinie ;)

misterio
17.04.2009, 16:45
Eh... Troche glupio, bo napracowalam sie a nikt ie chce ocenic...
Ale trudno, juz sie do tego przyzwyczailam, ze jestem...hm... niewidzialna...?
Bywa.

Patiglr
18.04.2009, 06:44
Misterio, nie przesadzaj.. ;p Co do filmu: jak na pierwszy raz naprawdę całkiem nieźle, wkurzają mnie literówki, ale widać, że zaczęłaś to poprawiać.. ;) Fabuła całkiem ciekawa, jest kilka niedociągnięć, ale ogólnie jest ok. 7/10

Violet
24.04.2009, 10:17
bardzo fajne niemoglam doczekać sie ocena 10/10


kiedy nastempny

434
24.04.2009, 11:42
na początku nie był aż tak doskonały.
lecz teraz te odcinki, które robisz w vegasie są cudowne.
czekam na następne, bo jestem strasznie ciekawa co będzie dalej. :)

Gio
24.04.2009, 12:14
Serial bardzo, ale to bardzo mi się podoba :) Trochę napisy zbyt szybko przelatują, musiałem zatrzymywać, lub cofać, żeby cokolwiek załapać. Akcja ciekawa i wciągająca, montaż filmu niczego sobie, linia melodyczna też, bardzo tutaj pasuje :) Więc film jest prawie idealny.

Pozdrawiam!
Dżon