PDA

Zobacz pełną wersję : the sims plus vista


motomaslak
04.06.2008, 10:34
witam,czy ktoś może poradzić dlaczego w simach nie ma dzwieku ?mam viste i kompletnie nie ma pojecia czemu nie ma dzwieku.pomocy.....

BrAtZ_98
15.06.2008, 09:28
ja też nie mam dżwięku w 1.

laaska
18.06.2008, 12:49
ja mam Vistę i wszystko jest Oki Doki...może sprawdź w ustawieniach gry?

Rainbow
18.08.2008, 15:10
Ja mam podobny problem, też mam laptopa i też viste tylko jest to coś bardziej upierdliwego. Instaluję sobie simy normalnie, włączam je też normalnie, gram sobie też normalnie, i wszystko byłoby fajnie gdyby nie wyłączanie simów i ponowne uruchamianie.Wyłączam je i wyskakuje błąd że przestało działać bla,bla,bla i że trzeba wyłączyć no to wyłączam. Ale z ponownym włączaniem nie jest już tak fajnie bo wyskakuje okienko i pisze że Sims Abrakadabra wykryło że jest doinstalowany nowy dodatek (jak ja w ogóle nic nie doinstalowywałam!) i trzeba zaktualizować. Tylko to nie jest aktualizowanie bo ta pieprzona gra cały czas mi wciska okienko z pytaniem "Czy chcesz odinstalować grę The Sims Abrakadabra?". I jeszcze nie było by to nic strasznego jakby sie odinstalował tylko ten jeden dodatek, tyle tylko że wyrzucają sie wszystkie, no a instaluj tu 6 dodatków od nowa po to tylko żeby sobie raz zagrać? I co z tym fantem zrobić?
(wiem straszny tu chaos :P)

corelips
15.06.2009, 09:11
zainstalowana gra jest na laptopie z vistą. nie wiem jak rozwiązać mój mały problem!!! :(
wszystko działa oprócz poleceń wydawanych simom - dymki z poleceniami znikają tak szybko ze nie da się praktycznie kierować simsami! przykladowo : chce nakarmic sima, klikam na lodowke, i zanim zdaze wybrac "przygotuj obiad.." to caly dymek znika i na tym koniec zabawy! :(

chciałabym założyć nowy temat jednak jestem nowym użytkownikiem i naprawdę bardzo proszę o szybką odpowiedź... wczoraj kupiłam myszkę do laptopa bo myślałam, że to pomoże..

Raven
15.06.2009, 16:28
znajdź plik uruchamiający grę, otwórz właściwości i pokombinuj z trybami zgodności

BlonDina
15.06.2009, 19:45
a jak działa wam The sims 3 na laptopach ? i viscie? ktos ma 1 GB i 1,8 GHz ? jak chodzą?

Reminiscencja
15.06.2009, 19:46
zainstalowana gra jest na laptopie z vistą. nie wiem jak rozwiązać mój mały problem!!! :(
wszystko działa oprócz poleceń wydawanych simom - dymki z poleceniami znikają tak szybko ze nie da się praktycznie kierować simsami! przykladowo : chce nakarmic sima, klikam na lodowke, i zanim zdaze wybrac "przygotuj obiad.." to caly dymek znika i na tym koniec zabawy! :(

chciałabym założyć nowy temat jednak jestem nowym użytkownikiem i naprawdę bardzo proszę o szybką odpowiedź... wczoraj kupiłam myszkę do laptopa bo myślałam, że to pomoże..

Sprawdź czy czas nie jest przyśpieszony na maxa. Mi na laptopie też się tak na laptopie robiło pomogło tylko ponowne zainstalowanie gry.

BlonDina
16.06.2009, 12:45
a jak działa wam The sims 3 na laptopach ? i viscie? ktos ma 1 GB i 1,8 GHz ? jak chodzą?

Odświerzammmmm

Raven
16.06.2009, 15:29
http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

znalezienie tej strony na tym forum zajęło mi 3 kliknięcia myszką. To aż tak bolesna czynność?

BlonDina
16.06.2009, 16:26
ja nie pytałam czy mi pójdą :))) pytałam jak chodzą :)

WYRAŻAM SIE JASNO ?

PYTAM LUDZI Z DOŚWIADCZENIEM ..

Raven
16.06.2009, 16:56
bo na pewno każdy ma identyczne parametry. Jeżeli masz podane wymagania i znasz parametry swojego komputera to chyba mniej więcej powinno się mieć wyobrażenie jak chodzi.

poza tym o grę The Sims 3 pyta się TU (http://forum.thesims.pl/forumdisplay.php?f=223)

Wymagania na laptop z systemem Windows Vista:
1. Vista (Service Pack 1)
2. Procesor: Pentium IV 2.4 GHz / Athlon XP 2400+
3. Pamięć RAM: 2.0 GB
4. Grafika: GeForce Go 6200 / Radeon mobile 9600 ze 128 MB

więc masz odpowiedź: nawet jeżeli jakimś cudem by zadziałały to najprawdopodobniej będą działać beznadziejnie chociażby przez sam RAM.

BlonDina
17.06.2009, 21:25
:) jezu ... ja sie pytam jak innym chodza :) u mnie normalnie :) troche zcinają . pytam sie ogółu PO TO zeby sprawdzic czy wszystko ok :) a wymagania to każdy duren w google moze sobie sprawdzic

Raven
17.06.2009, 21:28
:) Jezu... nikomu nie mogą chodzić płynnie skoro do płynnego chodzenia wymagają minimum 2GB na laptopie z vistą.

Z łaski swojej nie wybrzydzaj jeżeli ktokolwiek udzieli ci odpowiedzi. ZWŁASZCZA jeżeli pytasz w niewłaściwym dziale.

BlonDina
17.06.2009, 21:31
Popatrz Na Tytuł Działu...

BlonDina
17.06.2009, 21:32
to że wymagają to wiesz :) dziwne nie powinne mi chodzić a chodza :D i to jak :D mm dziwne... tak to juz są ustalane wymagania

αγάπη
17.06.2009, 21:34
Mi nie mulą a mam viste.

Raven
17.06.2009, 21:39
Sama popatrz na tytuł działu: The Sims a nie The Sims 3. The Sims 3 masz kilkanaście linijek niżej na stronie głównej. Jeszcze raz ci skopiować link do działu z The Sims 3 czy może sama już znajdziesz?
PS: Posty się edytuje

Illusion: mi też nie mulą ale ja mam dość wysokie parametry. Nie chodzi o samą vistę, tylko o cały sprzęt

corelips
28.06.2009, 08:36
co do moich dymkow:

sluchajcie,jeszcze nie probowalam kombinowac ale zajme sie tym dzisiaj. problem dotyczy kazdego otoczenia i tylko wydawania polecen wiec moze faktycznie ta predkosc .. ;/ wiec gdzie i jak to sie sprawdza? i jak kombinowac w Trybach Zgodnosci?
pozdrawiam