PDA

Zobacz pełną wersję : Przyjęcie podyplomowe


karolina583
06.06.2008, 19:58
Proszę pomóżcie jak najszybciej będziecie mogli.Mam taki problem że w dodatku the sims 2 Na studiach po skończeniu studiów chce urządzić przyjęcie podyplomowe a jak klikam na telefon nie mam opcji "urządź przyjęcie" a tym bardziej żeby było do wyboru przyjęcie sportowe podyplomowe czy coś takiego. Z góry dziękuje za pomoc;)

cassant
06.06.2008, 20:01
Kup nowy telefon a jeśli nadal nie będzie to zwołaj grupę jeśli masz NŻ i urządź przyjęcie, lub wyłącz i włącz grę ja też tak miałam i próbowałam na wszystkie sposoby.

Björk
06.06.2008, 20:12
Opcja "Urządź przyjęcie" jest dostępna tylko w określonych godzinach - chyba od 8:00 lub 9:00 do 20:00

tysiacpostaci
28.06.2008, 12:13
ja mam pytanie, nie wiem moze byl juz taki temat jesli tak to prosze o przekierowanie ale nie wiem jak zrobic udane przyjecie podyplomowe! bo wesela to jeszcze mi wychodza a podyplomowe...:/ porazka.. pomozcie!

Björk
28.06.2008, 12:21
Przede wszystkim KAŻDE przyjęcie się uda jeżeli chociaż raz zabawisz każdego gościa opowiadając mu dowcip, dobrze też przytulić po przyjacielsku (jeżeli się simy przyjaźnią ze sobą) i nie zapraszać na przyjęcie wrogich sobie osób.
Jak już z każdym zamienisz kilka słówek to wspólnie potańczcie "taniec połamaniec" i po krzyku :)
Przyjęcie będzie udane...

nelciagroch
28.06.2008, 15:11
bjork zagdzam sie z tobą dobrze by było jeszcze zebys zrobiła cos do żarcia ale nie konicznie :}

tysiacpostaci
29.06.2008, 19:54
dzieki za rade :)

Searle
11.12.2008, 12:24
A ja trochę z innej beczki:
Mam na studiach w wynajętym domku bliźniaków. Studia już skończyli i czas na przyjęcie podyplomowe.
Jak zrobić, by razem je mieli i RAZEM wrócili do otoczenia? (Chcę by potem zamieszkali w jednym domku i bym nie musiała łączyć rodzin).

Björk
11.12.2008, 16:11
A ja trochę z innej beczki:
Mam na studiach w wynajętym domku bliźniaków. Studia już skończyli i czas na przyjęcie podyplomowe.
Jak zrobić, by razem je mieli i RAZEM wrócili do otoczenia? (Chcę by potem zamieszkali w jednym domku i bym nie musiała łączyć rodzin).

Trochę się nie da :)
Ot tak jest skonstruowana gra, że niestety pojedyncze przyjęcia, a potem zostaje połączyć rodziny :)

Searle
11.12.2008, 17:21
Szkoda, myślałam, że może jest jednak na to sposób, a ja go przeoczyłam. No niestety. Dzięki za uświadomienie mnie ;)

Björk
11.12.2008, 17:25
No wiesz sposób może jakiś jest ;) w końcu nie wiem wszystkiego i simsy cały czas bywają dla mnie tajemnicze, ale sądząc po opcjach dostępnych w telefonie, to raczej niemożliwe, by dwóch simów wyprowadzić jednocześnie z uczelni...