PDA

Zobacz pełną wersję : Porady na temat budowania domów


Chantelle
08.06.2008, 08:06
Oto parę porad na to żeby budować ładne domki.Ten poradnik jest dla tych,którym to nie wychodzi.

1.Staraj się nie robić dużych domów.Będziesz miał problem z umeblowaniem.
2.Nie zostawiaj pustych przestrzeni.Staraj się je zapełniać.
3.Rób dużo ozdób,żeby pokój nie wyglądał ponuro.
4.Łącz prawidłowo kolory tak żeby się nie gryzły np.czerwone ściany z niebieskimi podłogami.
5.Jak chcesz robić willę najpierw przemyśl jak ją umeblujesz żeby nie robić sobie kłopotu.
6.Do ścian i podłóg dopasuj też odpowiednio meble żeby pasowały do siebie.


Poradnik by me,utworzony na podstawie domów w dziale Domy-The Sims 2.Oceniać:).

Vegeta
08.06.2008, 13:15
Wydaje mi się że o tym wie każdy, tylko nie wszyscy umieją zastosować te porady w praktyce.

maagda_17
26.07.2008, 15:20
wow, ja np. Lubie grać na dużych domach i nie mam problemu przy umeblowaniu.
Jak jest też za dużo nasrane ozdób to też można przedobrzyć i będzie efekt do kitu.
PS. Poradnik według mnie niepotrzebny

Chantelle
27.07.2008, 17:23
Ale komuś może się to przydać.Np.nowym,którzy dopiero zaczynają budować domy i kompletnie nie mają zielonego pojęcia o tym.Dla was jest on niepotrzebny bo to umiecie,a inni mogą nie umieć.A jeśli wszyscy sądzą że jest nieprzydatny i należy go zamknąć to w porządku niech jakiś moderator go zamknie i już.

Fizzly
28.07.2008, 13:00
To jest poradnik? X_X' No dobra...wstrzymam się z oceną. Aczkolwiek bez urazy.

ajkusia
10.08.2008, 10:47
jestescie nie mili kolazanka/kolega probuje komus pomóc a wy jeszcze macie pretensje komus sie moze przydac i to na dobre. Jak umiecie i miacie kogos "opiepszac" to najlepiej nie piszcze

Gr_Louie
13.08.2008, 10:13
ale wystarczy, że ktoś zajrzy do działu 'Domy - The Sims 2' i popatrzy sobie na domki. człowiek uczy się też patrząc. i wydaje mi się, że niektóre poradniki Cary101 są ba-nal-ne

Ellie
13.08.2008, 10:50
Przeczytałam. I... zaskoczylaś mnie!

Serio?
Wow!
Ale mnie zaskoczyłaś....
Ja cię kręcę!
Gdybyś nie napisała tego "poradnika" nigdy bym się nie dowiedziała, jak budować domy!
To jest genialnie...



... niepotrzebny, banalny i nieprzydatny poradnik :/
Chciałas zabłysnąć, ale nie wyszło.
Też jestem za zamknięciem!

Tenebris
26.12.2015, 12:36
Odświeżam. Proponuję stworzenie porządnego poradnika budowania, może z jakimiś zdjęciami dla osób, które kompletnie nie mają o tym pojęcia (ja :D). Ten temat myślę, że dobrze by było zamknąć :).