PDA

Zobacz pełną wersję : by Ellie


Strony : [1] 2

Ellie
10.06.2008, 10:30
Ostatnio zajęłam się tworzeniem Simów (a raczej Simek :]) Zdjęcia będą z Warsztatu, bo moimi Simkami "na pokaz" raczej nie gram, więc nie ma sensu wprowadzać je na parcelę. No, raz kozie śmierć:

Przedstawiam Wam moją pierwszą Simkę. Ma na imię Heather i jest dziennikarką. Nie należy do piękności, ale nie przejmuje się tym. Heather mieszka sama, ma niewielu przyjaciół - może dlatego, że jest złośliwa i bardzo szczera (czasem aż do bólu!). Z tego powodu oddaje się pracy i pnie się coraz wyżej. Heather bardzo lubi czytać kryminały i pływać.

http://i27.************/zl6683.jpg http://i28.************/95ra0k.jpg

Tylko nie bijcie, to moja pierwsza Simka! Pozdrawiam ;*

Edytka
10.06.2008, 11:39
jak na zrobiona sama przez ciebie to nawet ladnie ale nie idealnie 8/10

Ellie
10.06.2008, 11:40
Wiem, że H. nie jest idealna :) Wyszła mi trochę "kwadratowa" ;( Dzięki za pierwszą ocenę!

Swistaq
10.06.2008, 12:22
Ok to teraz ja
Minusy - za wysoko i za duże oczy i ich kolor,za duże usta,zły skin.Reszty nie jestem pewna,najlepiej bez próbowania. I na koniec jeden z największych minusów to brak zdjęcia z gry,w warsztacie żadna simka czy sim nie wygląda tak ładnie jak mógłby wyglądac w grze.
Plusy,fajna fryzurka i strój,

Ellie
10.06.2008, 14:19
Co jest złego w oczach? Wg. mnie kolor pasuje do włosów :]
Usta: OK, będę robiła mniejsze.
Skin: "zły"? to znaczy jaki?

A co do plusów - podoba ci się akurat to, w co ja miałam najmniejszy wkład, bo tylko ściągnęłam :) Ale fajnie, że ci się podoba.

A zdjęć z gry i tak nie będzie, niestety. Więc na to nie zwracaj uwagi.

Swistaq
10.06.2008, 17:36
Co jest złego w oczach? Wg. mnie kolor pasuje do włosów :] to akurat najmniejsze ma znaczenie,lubię ciemniejsze oczy po prostu,a te wydają się nijakie.

Co do skina,nie mogę jasno określić bez testowania tego na simce,ten mnie jakoś nie urzekł.

Nie mogę nie zwracać uwagi na zdjęcia bo z warsztatu są nie do przyjęcia i to,że w ogóle oceniam tą simkę to czysty przypadek,zazwyczaj takie zdjęcia omijam i nie oceniam.

ZuuZaa
10.06.2008, 19:31
podoba mi się, chociaż ma troszkę za kwadratową twarz :)

Ellie
11.06.2008, 16:51
(...)Nie mogę nie zwracać uwagi na zdjęcia bo z warsztatu są nie do przyjęcia i to,że w ogóle oceniam tą simkę to czysty przypadek,zazwyczaj takie zdjęcia omijam i nie oceniam.

Ten komentarz mogłaś sobie darować ;/ Nie chcesz - nie oceniaj! Proste!

Ellie
11.06.2008, 17:26
Kolejna Simka. Sorry za post pod postem, ale to by dziwnie wyglądało, gdybym zedytowała wiadomość do Justki ;/ Fotka znów w warsztacie, i tak już będzie zawsze. Więc jak komuś to przeszkadza to już jego problem :]

Ta Simka ma na imię Katherine. Ma 29 lat i jest projektantką mody. Mieszka na ostatnim piętrze w wielkim wieżowcu, jest bardzo sławna i bogata. Nie ma stałego partnera, facetów zmienia jak rękawiczki. Ma bardzo zmienny charakter; w pracy jest oschła i surowa, nie przejmuje się uczuciami innych. Za to w domu zmienia się w miłą i sympatyczną kobietkę - bardzo lubi oglądać brazylijskie seriale (i bardzo się tego wstydzi, więc pilnuje, by żaden z jej pracowników się nie dowiedział!) i gotować.


http://i29.************/2le0vm8.jpg http://i27.************/16ged89.jpg

I jak? ;)

Souris
11.06.2008, 19:29
hmmm...taka zamulona, zrób zdjęcia z gry, lepiej simki będą się prezentować
szminka mi tu nie pasuje i za duże usta, nos jest trochę "kartoflowaty", mogłabyś dać skin bez kości pod szyją, no i może jeszcze fryzura nie pasi, oceny nie daję, czakam na następne simki i powodzenia życzę :-)

Ellie
12.06.2008, 17:04
NIE! Ile razy mam powtarzać że NIE będzie zdjęć z gry ???

Souris
12.06.2008, 17:22
napisz chociaż dlaczego

sympathique.
12.06.2008, 17:22
Te Simki są.. ekhm, niezłe.
Na serio? Są niezłe, ale masz jeszcze mnóstwo rzeczy do poprawienia. Na tym forum trzeba zachwycać.

Ellie
12.06.2008, 17:37
nicole3131 - bo nigdy stworzonymi Simkami nie gram, więc nie ma sensu marnować czasu na wprowadzanie je na parcelę.
kago-to-ja - nawet najwięksi mistrzowie musieli jakoś zacząć, nieprawdaż? proszę, abyś napisał/a, co przede wszystkim muszę poprawić?

Ellie
12.06.2008, 18:00
Oto Nicole. Jest to szczęśliwa Simka, która rok temu ukończyła studia. Kocha sport, więc przyjęła posadę nauczycielki W-F w szkole podstawowej. Jest sympatyczna i pomocna, lubi zawierać nowe znajomości. Bardzo dba o swoje zdrowie i jest wegetarianką. Mieszka w malutkim domku na Kwitnących Wzgórzach, z dala od zgiełku i hałasu. Niedawno jej chłopak, Alan, się jej oświadczył. Teraz głównym zajęciem Nicole jest planowanie ślubu.

http://i31.************/wwkumx.jpg http://i26.************/xfazjp.jpg

Podoba się? ;)
Teraz zauważyłam, że zdjęcie twarzy jest fatalne - widać niebieski pasek z boku. Przepraszam za tę "usterkę"...
Wiem, Nicole ma inne ubranie na jednej fotce i inne na drugiej :]

Souris
12.06.2008, 18:19
Oto Nicole. Jest to szczęśliwa Simka, która rok temu ukończyła studia. Kocha sport, więc przyjęła posadę nauczycielki W-F w szkole podstawowej. Jest sympatyczna i pomocna, lubi zawierać nowe znajomości. Bardzo dba o swoje zdrowie i jest wegetarianką. Mieszka w malutkim domku na Kwitnących Wzgórzach, z dala od zgiełku i hałasu. Niedawno jej chłopak, Alan, się jej oświadczył. Teraz głównym zajęciem Nicole jest planowanie ślubu.


Podoba się? ;)
Teraz zauważyłam, że zdjęcie twarzy jest fatalne - widać niebieski pasek z boku. Przepraszam za tę "usterkę"...
Wiem, Nicole ma inne ubranie na jednej fotce i inne na drugiej :]

napisałaś mi, że nie grasz simkami a tu nagrle opisujesz jej całe życie ale to szczegół.Co do samej simki to nie podobają mi się usta-wiem że murzynka ale i tak są za duże i za nisko osadzone, nos-wygląda trochę jak trójkąt ale przynajmniej trzymalaś proporcje i tworzyłaś tak jak powinno być czyli murzyni mają duże nosy
Co do usterki, żadnej nie zauważyłam :-)

Ellie
13.06.2008, 15:17
Dziewczyno! Boże! To jest zmyślona historia jej życia ;/

Diamond Girl
13.06.2008, 15:46
Bardzo ładna :-)

Ellie
13.06.2008, 16:10
Ładna? Są 3 Simki, nie tylko jedna ;) Dzięki :-)

Simonka:)
14.06.2008, 08:14
Ocenię Nicole.
Jakoż nie podobają mi się murzynki, ale cóż, ta jest fajna. Jedynie mam wrażenie że ma nos duży... Ale oceniam na 8/10.

Alene
14.06.2008, 13:46
ładne simki ale ta twoja pierwsza z tych trzech jest w prost idealna,przecudna,i w moim simowym guście.lubie taką "prostokatną" urodę,ale nie wiem czemu ;d;d;d;d
1simka-->10/10
2simka-->7/10
3simka-->5,5/10

Ellie
14.06.2008, 17:03
Dzięki ;* pierwsza Simka też jest wg. mnie najładniejsza ;]

Ellie
20.07.2008, 14:51
Tym razem opis Simki jest prawdziwy, bo nią grałam :)

Oto Klara Francuz. Jest trochę maxisowa (skin, oczy), bo urodziła się w grze. Zdjęcie zrobilam jej jak była nastolatką. Teraz jest szczęśliwą matką dorosłych już bliźniaków i nawet babcią (ma dwójkę wnuków). Pracuje jako światowej klasy primabalerina, kocha taniec. Gdy była nastolatką jej pasją była gra na pianinie, a rodzina i przyjaciele bardzo lubieli słuchać jej gry. Jest też znana jako pisarka, pisze książki dla dzieci i dorosłych. Mieszka razem z mężem Adamem, kzuynką Emilią i jej mężem. Jest bardzo szczęśliwa i spełniona. Mieszka na Kwitnących Wzgórzach.

http://i34.************/289ivd0.jpg

...i jak? Ładna? Tylko nie piszcie, że maxisowa, bo to wiem.

P.S. Jak zrobię kolejne simki, to postaram się zrobić im fotki w grze. Może wtedy spotkają się z większym zainteresowaniem z waszej strony ...

Koornela
20.07.2008, 16:24
Tak faktycznie troszeczkę Maxisowa... Przypomina mi bardzo pierwszą twarz.
Nie podoba mi się fryzura, szkoda, że nie pokazałaś jej całej-ubrania.Pozatym szkoda, że ma skin i oczy maxisowskie tak to by byla niezła laska z niej... :)

Souris
20.07.2008, 16:28
Koornela, z tym troszeczkę to trochę przesadziłaś, ale skoro droga bakalia nie chciała abym pisała że maksisowa to nie piszę. Musiała mieć trochę dziwnych rodziców, te oczy takie wielke i mają brzydki kolor (wiem, że to nie twoja wina ale..), brwi za cienkie. No i nie wygląda na szczęśliwą, oceny nie dam bo ty jej nie robiłaś, tylko gra.

Ellie
20.07.2008, 16:57
Fajnie, Koornela, że mimo tego, że za mna nie przepadasz, napisałaś raczej pozytywny komentarz ;) Ubranie ma maxisowe, taką bluzkę i spódniczkę z H&M. Jak dorosła, to zmieniłam jej fryzurę i chyba wygląda lepiej. Jak znajdę jej fotkę z "dorosłosci" to wcisnę na forum ;] No a z tym skinem i oczami to jest tak, ze kiedy tworzyłam jej rodziców, to nie miałam dodatków z neta, dopiero potem zaczęłam na nowo ściągać (gra mi się "ścięła" przez za wiele dodatków i...). Wiem, że lepiej wyglądałaby z niemaxisowymi "dodatkami". Dzięki za opinię ;)

LOL
21.07.2008, 15:03
Heather - kwadratowa twarz- 5/10
Katherine-6/10 nie komentuje.
Nicole-Bleee,fuuu i ohyda! Straszna!! Ale jednak ma fajne włosy :P 2/10
Klara -jak na urodzoną w grze jest nawet ładna-9/10
Ogólnie: 22/40

Ellie
21.07.2008, 15:05
Blee,fuuu i ohyda? Oryginalnie ujęte ;]

Dzięki, LOL ...

Souris
21.07.2008, 15:31
LOL jest dziwny, prawda? hehehe, żałosny i tyle, już twoją simkę oceniałam ale ze śmiechu nie mogę że "podziękowałaś" mu a właściwie jej za opinię

EDIT - jak widziałaś, moje też tak oceniła, może ją zbanują za takie komentarze

Ellie
21.07.2008, 16:53
nicole - ja po prostu mam inne poczucie humoru niż ty ;] Mimo wszystko się z tobą zgodzę, gdybym była moderatorem, dała bym bana lolowi za te komentarze ;P A zresztą. Niech się dzieciak cieszy, ze krytykuje ;]

edit: wciskam kolejną simkę. Przepraszam serdecznie, że nie zrobiłam większego zbliżenia twarzy (zauważyłam to dopiero jak wyszłam z gry), ale może uda się wam coś dojrzeć i ocenić. Jak dużo osób poprosi, to wlezę do gry i pstryknę jej zbliżenie twarzy (szantaż) ;]

Simka nazywa się Karolina. Pasjonuje się naturą, kocha ptaki. Niedawno skończyła studia, teraz chce zostać ornitologiem. Mieszka w małym domku na Kwitnących Wzgórzach. Oto i ona:

http://i38.************/2vw92d0.jpg http://i34.************/2n7e29y.jpg

CavOla
21.07.2008, 23:11
Heather - a mi sie podoba ta kwadratowa twarz xD 9/10
Katherine- Taka dzika [xD], ale ładna 7/10
Nicole- Mi osobiscie podoba sie cala , no prawie , ten nos bije po oczach 9,5/10
Klara - Musisz pokazac jak wyglada teraz ;] 8/10
Karolina- ładna ma twarz ; D , ale nie podobaja mi sie wlosy 8/10


O , i prosze o fotke twarzy Karoliny :D

Pozdrawiam i czekam na kolejne fotki ; *

Ellie
22.07.2008, 08:39
Dzięki, CavOla. Nie spodziewałam się takich pzoytywnych ocen :D (dzika Kath, heh xD)

Björk
22.07.2008, 08:42
Karolina ma za rzadkie włosy, ale Klara mi sie bardzo podoba (mimo, że "maxistowska" - lubię maxistowskie rzeczy... Bardzo fajną szminkę jej dalaś, a oczy są cudne.
Heather mogłaś dać zdjęcie z tyłu, albo chociaż z profilu, bo przypuszczam, że ma włosy upięte w fajny kok, ale tego na fotach nie widać i trochę tak jakby miała jakiś liszaj i jej powypadały się prezentują ;)

Zauroczyła mnie Kathrine - perfekcyjna w każdym calu :)

Nicole - wygląda jak mulatka - fajnie oddalaś jej klimat :) Taka ciut europejska, ale ma "czarne" usta i nosek :)

Ale jak ktoś zauważył lepiej prezentowałyby się w grze... Może jednak się postarasz jedną malutką parcelkę na potrzeby zdjęć dodać :)

Pozdrawiam

Ellie
22.07.2008, 09:03
Dzięki, bjork, za oceny ;] Niestety nie mam szans na pokazanie fotek z parceli Heather, Kath i Nicole, bo robiłam reinstalkę Simów i moje Simki wcięło, niestety ;(

Fajnie, że Nicole ci się podoba - wszyscy inni piszą, że ma za wielki nos (nie rozumiem, dlaczego, ale cóż.) :]
Naprawdę Katherine ci się podoba? według mnie jest najgorsza z wszystkich ;]
(dzięki za przemiłą opinie o włosach Heather ;D)

edit: chociaż nie. nie jest taka zła. (właśnie się jej przyjrzałam ;])

P.S. Szczerze mówiąc to miałam zamiar do ciebie napisać, żebyś w wolnym czasie zerknęła na moje simki i napisała co o nich sądzisz, ale nie musiałam :]

edit2: jest duża szansa na kolejna simkę dziś po poludniu !:]
edit3:kurcze, mam mnóstwo zdjęć Klary, ale na żadnym nie widać jej twarzy ;/

Souris
22.07.2008, 11:23
Karolina mi się nie podoba, mało realistyczna, skin do bani, a to u branie jest brzydkie żeby nie mówić okropne. Może by tak przybliżenie twarzy co? Z tego co widzę jest masisowa (mówcie sobie co chcecie ale mam swoje zdanie i nie zamierzam go zmieniać kiedy osoby na mnie naskakują). Plusy to jedynie fryzura. 3/10

Ellie
22.07.2008, 14:10
Sama jesteś maxisowa ;]

...jasne, przecież wszystkie simy oprócz twoich są maxisowe ;]

edzia114
22.07.2008, 20:59
Karolina nawet ładna, lecz widzę trochę maxisa,ale to nic. ;D Fryzurę ma ładną. A ubranie mi się strasznie podoba. xdd Pamiętasz może z jakej strony ściągałaś ubranie?

Ellie
23.07.2008, 10:43
Dzięki, edzia. Ubranie jest z www.inbeatz.com :)

Shaggy
23.07.2008, 14:49
Fajna simka ;D
trochę mi kogoś przypomina... ;D

Ellie
23.07.2008, 14:49
...kogo? :]

Shaggy
24.07.2008, 16:05
Simki cuudne, pochwalić ;)
Ale dlaczego jedna nazywa się nicole? ( nieżebym się czepiał, ale nie cierpie iminia )

Ocenka: 10/10-Wszystkie ;p

Ellie
25.07.2008, 10:10
Dzięki ;P

Cóż, kiedy nadawałam Simkom imiona, nie znałam jeszcze naszej cudnej nikol-trzy-jeden-trzy-jeden [czy jak ona się tam nazywa] =)

Nawet planowałam, że zmienię jej imię na jakieś inne ;] [ale stwierdziłam, że lepiej nie]

Klarka
31.07.2008, 13:37
Co by to pomogło? imię jak imię a Twoje simki są paskudne!!!!!
Heather-sam maxis i to w najgorszym wydaniu!
Katherine-wygląda jakby wróciła z grobu,po krótkiej,ale zawsze obecności.
Nicole-najładniejsze ma imię,które o zgrozo! miałaś zmienić.No i jej nos jak po kilku walkach bokserskich, a to przecież dziewczynka!
Klara Francuz-bez komentarza!
Karolina-ujdzie,oczywiście w ''wielkim tłoku"
Ocena ogólna 2.5/10

Ellie
31.07.2008, 16:03
Droga Klarko, nie będę niestety dziękować za tak chamskie ocenienie Simek. Za to skomentuję ;/
Heather: widziałaś kiedyś maxisową Simkę?
Kath: sama chyba wyszłaś z grobu ^^
Nicole: a żebyś wiedziała, jej pasją jest boks. A poza tym jest Murzynką.
Klara: bardzo inteligentna wypowiedź.
Karolina: jasne.

Wiem, że teraz uznacie, że nie umiem przyjmowac krytyki etc., ale po prostu musiałam odpowiedzieć Klarce. I nie wierzę, że masz 19 lat O.o

wikik
31.07.2008, 19:11
Dziękować jej nie musisz,ale czemu uznałaś tą ocenę za chamską,tego nie wiem.
Czy to określenie Katherine jakoby wyszła z grobu tak Cię poruszyło?
Może chodziło jej o ten ziemisty skin?
Jak na mój gust to za ostro Cię oceniła,ja dałabym Ci 5/10,za szczere chęci.
Nie zniechęcaj się złymi ocenami,tylko próbuj dalej,może kiedyś coś Ci się uda.
Przyjmowanie krytyki,to wielka sztuka,która nie zawsze przychodzi z wiekiem.

asiolek
01.08.2008, 23:51
Klara mi się bardzo podoba :) a ta simka zaraz po niej jakąś dziwną ma fryzurkę , ale niezła.

Ellie
02.08.2008, 10:51
Dzięki, asiolku :)

emersiona
02.08.2008, 13:45
Twoje simki nie podobają mi się, ponieważ nie mają w sobie za grosz oryginalności. Takich simek widzę dziennie ponad 30 także, twoja twórczość nie robi na mnie wrażenia.

Ellie
02.08.2008, 14:05
Tak? To powiedz, gdzie jeszcze widziałeś identyczne Simki? Bo dla mnie one są bardzo oryginalne... ^^ I twój komentarz nie robi na mnie wrażnia ;]

Callineck
02.08.2008, 17:44
Heather - kwadratowa szczęka trochę męska, przez co sprawia wrażenie nieco szorstkiej, ale z kolei pasuje to do opisu :) Oczy, włosy, usta ładne (ogólnie ładna) i wszystko pasuje.

Katherine - nie wiem czemu kojarzy mi się z czarownicą - trochę wychudzona i wiedźmowaty wyraz twarzy - nikt nie uwierzy, że ogląda brazylijskie serialne, nawet nie musi się z tym kryć ;) Ale skin z wystającymi obojczykami ciekawy.

Nicole - sprawia wrażenie ciepłej, sympatycznej i godnej zaufania - nawet pasują jej te ząbki - chociaż osobiście ich nie cierpię.

Klara - podobaja mi się tylko oczy - usta nie, chyba domyślasz się dlaczego ;)

Karolina - za cienkie brwi - wydaje się jakby przesadziła z ich regulowaniem i sprawia wrażenie zdziwionej. Wydaje mi się też, że ma trochę za długą twarz (albo za wysokie czoło)

Podsumowując - Heather i Nicole ładne, Katherine interesująca.
Jakby były do ściągnięcia to wzięłabym Heather, Katherinę i Nicole :)

Koornela
02.08.2008, 17:54
bakali ty naprawdę za grosz nie umiesz przyjmować krytyki!
Może byś tak uszanowała XiayoU?

Fiorella
02.08.2008, 18:04
Klara jest śliczna, mnie tam nie przeszkadza, że jest maxsisowa. Ocena: 10/10
Co do Karoliny to nie podobają mi się jej usta i fryzura, reszta jest ok. Ocena: 7/10

emersiona
02.08.2008, 18:58
Tak? To powiedz, gdzie jeszcze widziałeś identyczne Simki? Bo dla mnie one są bardzo oryginalne... ^^ I twój komentarz nie robi na mnie wrażnia ;]


Mój komentarz może ci się podobać i nie może i mało mnie to obchodzi :].
Takie simki jak ty znajdziesz na każdym simowych forum, choćby na tym. Kochana, ty chyba nie wiesz co to jest oryginalność ;D, hah. Popatrz sobie na simy bruna, stefana, MOŻE się czegoś nauczysz. I przestań się tak rzucać i podważać czyjeś zdania... naucz się przyjmować krytykę słonko, nie każdy będzie cię chwalił ;)

Pozdrawiam.

Ellie
03.08.2008, 08:48
Koornela: nie umiem. no i co z tego? :| A co do uszanowania... nie pomyślałaś o tym, że XiayoU mógłby uszanować mnie ?
No cóż, ja napisałam tylko, że dla mnie są oryginalne ;] - i tak się składa, że ja jeszcze nie widziałam Simek takich samych jak moje...
I staram się bronić mojej twórczości!.To chyba normalne, że nie lubię krytyki? ^^ A co Simów stefana i bruna: każdy musi jakoś zacząć. Oni są już profesjonalistami, a ja jestem tylko fanką simów, która bawi się Warsztatem.

Krytykę przyjmuję, ale fakt, twoje zdanie podważam, bo sądzę, że to bzdura, że jest miliony takich samych simek jak moje. Tym oto optymistycznym (?) akcentem oświadczam jako autorkatematu iż...

...KONIEC DYSKUSJI. I żegnam pana ;)

laaska
03.08.2008, 09:03
Wiesz Bakalia,Twoje simki nie są piękne.W porównaniu do simek figi czy simki1 (to tak dla porównania bo jest dużo simek,jeszcze piękniejszych) Twoje się chowają.Ty bardzo krytykujesz,a sama nie umiesz przyjąć krytyki.Więc opanuj się!!!!!!!!!!!!!!
JEDNĄ simką która mi się podoba i jakby można było ściągnęłabym to Karolina.

Ellie
03.08.2008, 09:06
A ty tym bardziej, i nie krzycz :/

laaska
03.08.2008, 09:17
Nie krzyczę.Jestem bardzo spokojna.

Ellie
03.08.2008, 09:19
(...)Więc opanuj się!!!!!!!!!!!!!!(...)

No nieeee, jesteś baaaardzo spokojna...
A teraz proszę, skończ już ze mną dyskutować :/

Klarka
03.08.2008, 12:19
Witam!Widzę,że Tobie nie zależy na szczerej ocenie swojej"twórczości".Napadasz na wszystkich,którym nie podobają sie Twoje simki(tylko tak na prawdę to nie ma się co podobać)Gdybyś mogła,to usunęłabyś z forum wszystkich,którzy nie schlebiają Ci.Zauważyłam też,że sama oceniając innych piszesz cokolwiek,byleby negatywnie,chyba że chcesz się komuś przypodobać licząc na rewanż przy ocenianiu Twoich"dzieł".Myślę,że nie o to w tym wszystkim chodzi,przemyśl to sobie i nie naskakuj na innych.

cassant
03.08.2008, 12:38
No to po kolei:
Heather-ma kwadratową twarz, dziwny nos, usta i oczy takie sztuczne 6/10
Katherine-taka wydaje sie trochę przymulona. Usta i fryzura nie przypadły mi do gustu 6,5/10
Nicole- nawet fajna tylko nos ma taki zagięty na dół, no i ten błyszczyk z zębami- ale to szczegół. 7/10
Klara-no cóż- urodzona w grze, bez prawie żadnych dodatków, sam maxis, że tak powiem... (chcesz ocenę? bo to będzie tak 3/10...)
Karolina- Jest cool, tylko ubranie mi sie nie podoba. Szkoda, że nie widać twarzy z bliska. 9/10

Rób dalej. Widać, że robisz postępy.

Ellie
03.08.2008, 13:00
Dzięki ;*, ale nie wiem, czy będę tworzyć dalej Simki... ;)

Klarka: daj mi spokój, natrętny dzieciaku ^^

cassant
03.08.2008, 13:01
Czemu? Są coraz lepsze.

Ellie
03.08.2008, 13:02
Dziękuję, że tak sądzisz, ale mam tyle negatywów, że czasem już mam dość ;(
Ale może będę miała wenę :)

Souris
03.08.2008, 13:11
zrażasz się bo nie umiesz przyjmować krytyki, trzeba się uczyć żeby osiągnąć doskonałość :) ćwicz, ćwicz, ćwicz to może kiedyś będą lepsze.

Klarka
04.08.2008, 00:03
Klarka: daj mi spokój, natrętny dzieciaku ^^
Po pierwsze nie odbieram Ci spokoju,po drugie nie jestem natrętna,po trzecie nie jestem dzieciakiem-metrykalnie przeszło rok a emocjonalnie znacznie dłużej!Może to tu tkwi Twój problem.Niedojrzałość emocjonalna,tylko nie wiem czy spowodowana młodym wiekiem(nie podałaś,ale pewnie nie masz jeszcze 10-ciu lat),czy może weszłaś w trudny wiek dojrzewania i to tłumaczyłoby Twoje problemy z własnymi emocjami.Na pocieszenie dodam,że to minie...

Ellie
04.08.2008, 09:29
Klarko, już pisałam, żebyś przestała robić offtopa w moim temacie :/

(Pees. nawet nie czytam twojego posta, bo wiem,że napisalaś tam same bzdury-.-)

Gangsterka
07.08.2008, 21:36
Żadna z simek mi się nie podoba. Wszystkie mają brzydkie twarze. Ale popieram innych abyś robiła dalej je to nabierzesz wprawy.

Ellie
09.08.2008, 10:03
Kolejna Simka. Wróciłam na razie to zdjęć z Warsztatu, bo chcę ją Wam zaprezentować jak najszybciej. Dziś po południu dodam zdjęcia z gry, więc nie marudźcie, że fotki są z Warsztatu :)
Ta Simka ma na imię Alicia i tak jak Nicole jest Murzynką.

Alicia ma 27 lat. Pracuje jako sekretarka w firmie swojego ojca. Alicia uważa się na najwspanialszą osobę na świecie i ma o sobie bardzo wysokie mniemanie. Ponieważ mieszka z rodzicami nie potrzebuje pieniędzy na utrzymanie. Wszystko, co zarobi w firmie ojca, wydaje na nowe ubrania, wizyty u fryzjera i kosmetyczki. Przez to, że uważa się za lepszą, nie ma przyjaciół ani chłopaka.

http://i33.************/16igw1y.jpg http://i35.************/a4qxkj.jpg


Starałam się, i mam nadzieję, że wam się spodoba.
Jak już pisałam, zdjęcia z gry BĘDĄ! :)

Pamela
09.08.2008, 10:12
Alicia - Twarz ma nawet, nawet. Ten tusz jest okropny (w sensie, ze kredka), w każdym razie mi się nie podoba, wygląda sztucznie ^^ Usta troszeczkę mi się nie podobają, ale ogólnie są okay ;D 8/10

Ellie
09.08.2008, 10:18
Dzięki, Pamelo :) Nie spodziewałam sie takiej oceny <3

blakistoni
09.08.2008, 11:09
Alicja jest śliczniutka ^^.trochę za duży nosek.. i kredka do oczu ciutek sztuczna..ale ok

Ocena 9,5/10
ps.Może pamiętasz skąd ściągnęłaś błyszczyk?Szalenie mi się podoba :D

Ellie
09.08.2008, 17:14
Dzięki :)
Błyszczyk, szminka, czy jak tam chcesz to nazwać jest z www.lapink.net :) Fajnie, ze ci się podoba :D

Ellie
10.08.2008, 16:54
Zrobię ppp, bo wklejam obiecane zdjęcia (sorry, że nie dałam wczoraj!) Tak więc oto wyniki dzisiejszej sesji z Alicią:

http://i38.************/118hfdj.jpg
http://i37.************/20acsn9.jpg
http://i33.************/294qqsy.jpg
http://i38.************/21kxmiu.jpg

brzos
10.08.2008, 16:57
Wielkie łoczęta :D
Duży nos, mega usta bez uśmiechu :<
Loki nachodzące na twarz.
Ogółem - fajna :D
5/5 x3

Ellie
10.08.2008, 17:05
Ahhhh, dzięki :D

treys
10.08.2008, 17:26
nie przepadam za simkami o mocno ciemnej karnacji ale ta jest akurat ładna :D
jakaś dziwna ta pomatka i w ogóle usta ale i tak dam:9/10

Ellie
10.08.2008, 17:45
Dziękować =*

misterio
11.08.2008, 17:53
Alicia - Ma ladna twarz (jest duzo ladniejsza od mojej murzynki :P)
najbardziej podobaja mi sie jej oczy. No i usta. Nie podoba mi sie tylko ta bluzka. Ble...
No, ale tutaj ocenia sie simki, a nie jej ciuchy, tak wiec moja ocenka Alicii to 9,5/10 :D

Ellie
11.08.2008, 17:58
Ahhh, dziękuję =*
Co ty chcesz od bluzki, ona boska jest <3333
Ale nieważne =D

misterio
11.08.2008, 18:08
Bylaby boska bez tej...uh... koronki...bo wyglada tak troche babcinie :D

Ellie
11.08.2008, 18:10
xD

<znakiiiiiiiiii>

Souris
12.08.2008, 09:46
no, nawet ładna tylko że nie w moim typie i wiesz co - usta, zwiększyłabym je ale z długością przesadziłaś, i ta koronka xd

Björk
12.08.2008, 10:12
Wow - umieściłaś Latoyę Jackson ;)
Fajna murzyneczka :)

Liviaczek
12.08.2008, 10:49
Simka 1:9/10
Simka 2:6/10
Simka 3:7,5/10
Simka 4:10/10 (idealna!)
Simka 5:9,5/10 (czegoś brakuje..)
Simka 6:8/10 (bluzka mi się nie podoba)

Ellie
12.08.2008, 12:44
Ej, ludzie, odwalcie się od koroneczki =D Ona jest bardzo sexi xD

Dzięki: nicole, bjork i Liviaczek =D

Koornela
12.08.2008, 13:26
ta naprawdę sexowna... Rosołek też^^ sorrry joke...
Co do simki tak tak sexowna... :)

Ellie
12.08.2008, 13:30
Ahh, dzięki ;D

Mjód
15.08.2008, 10:11
Boska ona jest ! ;D Ta koszulka tez mi się strasznie podoba, i wgl wszystko.
Boskieee no ! ^_____________________^

Ellie
15.08.2008, 16:18
Dzięki!
Zaskoczyła mnie taka superpozytywna opinia =*

..::lOvE::..
15.08.2008, 21:16
Początkowo nie ładne simki. Zbytnio męskie i kwadratowe twarze , aczkolwiek Klara jest dość ładna. Ostatnia simka też nie jest zła. Idzie ci coraz lepiej.

Ellie
16.08.2008, 14:56
Dzięki =*

Ktoś jeszcze się skusi na ocenę? =)

Ellie
16.08.2008, 16:54
PPP, wiem!

Dziś bliźniaczki - przebojowa Yasmin i nieśmiała Ambrosy. Chciałabym, żebyście ocenili, na której twarz prezentuje się lepiej.

Ambrosy:
http://i36.************/20jp7js.jpg
http://i34.************/dxe16g.jpg
http://i34.************/iemgz8.jpg
http://i33.************/saw6kh.jpg
(buziaczek specjalnie dla was =D)

Yasmin:
http://i34.************/11ux4l2.jpg
http://i35.************/vxopio.jpg
http://i35.************/wt69hu.jpg
http://i35.************/1zl4rcj.jpg
http://i33.************/264gm75.jpg

Razem (to jest rodzinny pocałunek xD):
http://i35.************/30uqtxd.jpg



Proszę nie czepiać się włosów Ambrosy: są farbowane, chciałam to podkreślić, więc dałam czarne brwi.
Żeby nie było, że bliźniaczki mają inny kolor włosów : )

misterio
16.08.2008, 17:08
Jak na moj gust, to ladniejsza jest Yasmin :)

blleeeee
16.08.2008, 20:31
no mi też się Yasmin bardziej podoba ;>

Pani_Snejp
16.08.2008, 20:59
Yasmin jest cudna :) aż mi zabrakło słów ^^

xaska007x
16.08.2008, 21:41
Jak na mój gust to obydwie mają troche za chudą twarz. Szczególnie Yasmin, chyba. Bo ogólnie kształt twarzy mają podobny. Ale poza tym jestem na tak. Oczy obydwóch simek baardzo mi się podobają, takie oryginalne, ładne bardzo, głównie chodzi o kształt.

Ellie
17.08.2008, 09:22
Dziękuję wszystkim =*

xaska007x: y... one mają podobny kształt twarzy bo są BLIŹNIACZKAMI, więc są identyczne :p Kształt twarzy też jest taki sam :> Dzięki za oczy (w sensie fajnie, że ci się podobają!) - początkowo miała być tylko jedna Simka, Chinka, ale nie wyszła, więc zrobiłam Yas i Ambr ^^

Dzisaj zabieram się za ... uwaga... uwaga... facetów =D (już się bójcie, jakie pokraki mi wyjdą xD)

xaska007x
17.08.2008, 10:49
acha o.O to może makijaż czy fryzura jest dobrana tak, że wydaje mi się że ta druga ma szczuplejszą twarz. xD
czekam na chłopców. ^^

treys
17.08.2008, 11:35
niepodobają mi się ich twarze, są za bardzo chude w okolicach policzków i brody. Ambrosy jest ładna albo i bardzo ładna :>

Ellie
17.08.2008, 12:39
Dzięki : )

Chłopcy jutro lub pojutrze ^^ :p

Ellie
19.08.2008, 15:42
PPP, bo nie ma komentarzy ^^

Dziś Sim - facet, a do tego gej. Dziś zaprezentuję wam tylko jego, moze za kilka dni będzie jego ... partner. Postanowiłam robić jeden - dwa screeny, a nie pięć zdjęć :>
Tym razem tylko zdjęcie twarzy, bo ciuchy są z maxisa, więc ...^^

Craig

http://i34.************/11gssio.png

Uh, teraz widzę, że jego łysina jest jakaś kwadratowa ^^ Ale to nie moja wina :p

Nyks
19.08.2008, 16:40
Ekhemm... Dość...dziwny. Moim zdaniem za długa broda i dziwny kształt ust. Po za tym łysina... Szczerze? Wygląda jakby był chory. Nie przypadł mi do gustu: 4/10

Pamela
19.08.2008, 16:57
Zgadzam sie z panią powyżej, dziwny.
Ma taką podłużną twarz, długi nos i jest łysy ;d
Mi również nie przypadł do gustu, wybacz ^^'

blleeeee
19.08.2008, 18:33
ej mnie się podoba
tylko niefajna jest jego dolna warga

Ellie
20.08.2008, 18:25
Dzięki wszystkim ; )

blakistoni
20.08.2008, 19:03
Całkiem,całkiem,ale ta jego łysina nie jest naturalna..jakby (bez obrazy!) na raka był chory..i wygląda,jakby na ustach miał szminkę/błyszczyk (wiem,że to wina skina,ale zawsze)
Ocena 8,5/10
Lepiej wychodzą Ci simowie z włosami,niż łysi :D

Lattine
20.08.2008, 19:06
ma strasznie długą twarz i takie zapadnięte policzki ale ogólne nie jest zły.
ocena: 8/10

Ellie
22.08.2008, 15:06
Dzięki wszystkim ^^

Ellie
31.08.2008, 18:36
Odświeżam temat!
Jest chyba tylko z 5 opini... ja chcę więcej!

Dzis próbowałam zrobić Simkę, która w warsztacie wyglądała fajnie, ale po wejściu do gry... wyglądała jak karykatura Michaela Jacksona ._.

Więc dam zdjęcie z warsztatu (uwierzcie, w warsztacie prezentuje się o wiele lepiej...) ^^ Dla waszego dobra!

Więc oto Vanessa.
Zakochana w sobie "piosenkarka", uważa się za największą gwiazdę. Wygrała Miłowo Hit Festiwal tylko dzięki bogatemu chłopakowi, który wysłał na nią miliony sms-ów. Tak naprawdę Nessy nie ma talentu do śpiewania, jej piosenki przerabia sztab profesjonalistów. Jak widać, pięknością też nie jest. Planuje ślub ze swoim chłopakiem.

http://i33.************/34g5yzc.png


Nie narzekajcie na fotkę z warsztatu, bo Nessy wygląda okropnie w grze. No, chyba że chcecie dostać zawału... to może jutro dodam : ) >brakczasu<

Ellie
01.09.2008, 13:05
<wow>
<megamaxizaskoczona>

No dobra. Idę po fotki z gry xD

Ellie
01.09.2008, 13:53
PPP, bo mam fotki.
Fajne, bo odkryłam hack na pozy ^^
Hah, inteligent ze mnie :>

Na tych zdjęciach Vanessa jest po operacji plastycznej nosa, więc wygląda nieco inaczej. Lepiej!

http://i37.************/208wads.png

http://i34.************/23wkvbt.png

http://images46.fotosik.pl/7/5ff002e8935e8bbc.png

http://i36.************/kxgdc.png

http://i35.************/mx28sy.png

Nyks
01.09.2008, 15:31
Emm...Zdjęcia wyglądają na powiększone, bo są strasznie rozpikselowane. Jeśli chodzi o simkę ma kanciasty kształt ust i oczu. 7/10

Ellie
01.09.2008, 15:37
Em... zdjęcia nie są powiększane ^^
Mam po prostu dziwny sposób na wklejanie ich.

Ellie
03.09.2008, 16:54
Em...

Może ktoś jeszcze? *_*

Björk
04.09.2008, 10:28
Zdecydowanie za bardzo ponura ;)

A tak serio to bardzo podobają mi się jej oczy :)

Klarka
04.09.2008, 11:47
Mówiąc krótko, a szczerze:paskudna!

Callineck
04.09.2008, 13:10
Znowu mi wychodzi podsumować na raz kilka postaci :)

Alicja - ładna, pełnokrwista Murzynka. Trochę przesadziła z tuszem do rzęs ;) Bluzka może nie bardzo pasuje do osobowości, ale za to jest odpowiednia do wykonywanej pracy
Ambrosy - nie wygląda mi na nieśmiałą, raczej na psotną ;)
Yasmin - opis pasuje do niej w 100%. Fajne ciuszki.
Bliżniaczki fajne - podobne a jednak różne.
Craig - wiem, że to gej, ale mimo wszystko jest za bardzo kobiecy i subtelny. Może spróbuj dać mu jakieś mniej regularne brwi? Nie podoba mi się, ale poczekam na jego partnera ;)
Vanessa - po przeróbce znacznie ładniejsza, ale ogólnie sprawia wrażenie wrednej małpy.
Ładny kolor oczu i boskie szpilki :)

Ellie
04.09.2008, 15:09
bjork - dzięki ; )
Klarka - em. nie ma to jak obiektywna krytyka^^
Call - dziękuję : )

Lara_Croft
16.09.2008, 10:17
nie podoba mi się kształt jej twarzy, ale za to ma ładne oczy, makijarz i ubranie 7/10

laaska
17.09.2008, 18:57
Vanessa-ładna ale nos nie ten teges ^^9,5/10 ;)

Ellie
17.09.2008, 19:05
Dzięki, Lara_C i laaska.

laaska
17.09.2008, 19:06
Dzięki, Lara_C i laaska.

nie ma za co :D ładna jest,ale nos brzydki ;/

Ellie
26.09.2008, 17:10
nie ma za co :D ładna jest,ale nos brzydki ;/


wiem. już to napisałaś, ja nie jestem ślepa ^^

Ellie
11.10.2008, 18:12
Próbowałam dziś zrobić Simkę, ale wyszła po prostu brzydka :\
Na razie nie mam weny na simy =(

Wszystkie są <ble>

Ellie
12.10.2008, 19:16
Hurra! Nareszcie miałam atak weny twórczej^^
Nowa Simka, bardzo mi się podoba. Uważam, że wyjątkowo mi się udała :]
Bez zbędnych opisów:

Cry

http://img406.imageshack.us/img406/6592/06cd8af48c05b8c4ts7.png

poprawiony screen by Channel.

Velarosa
12.10.2008, 19:19
Masz laptopa, czy peceta? Słyszałam, że jak się gra na laptopie, to wychodzą węższe twarze. Właśnie simka jest ładna, tylko ma bardzo pociągłą buzię. Tak trochę trudno ocenic przez to zniekształcenie.

Ellie
12.10.2008, 19:20
Nie, właśnie mam peceta.

Kurde, wiem, że twarz jest zniekształcona, ale nie wiem co z tym zrobić :/
Robię screena, wklejam do Paint Shop Pro X i jest zwężona twarz =(

bubel-96
12.10.2008, 20:09
Skąd masz ciuch tej ostatniej??

A simki ładne ;D

bemad
13.10.2008, 06:47
O gustach się nie dyskutuje - mi osobiście się taki typ urody nie podoba - ale simka jest ładnie wykonana (zdecydowanie lepiej niż poprzednie) i zaczyna wyglądac jak żywa. Rysy twarzy przez to rozpikselowanie są niezbyt wyraźne ale twraz wydaje mi się za wąska. Pogłębia to wrażenie jeszcze niezbyt dobra fryzura. Ale oczka są bardzo ładne :)

Björk
13.10.2008, 07:47
Jakby dać jej większego tapira na głowie, to by wyglądała jak Pani Bundy z "Świata wg Bundych" ;)
Ale to fajnie :)
Przynajmniej masz różne simy w grze... ja zawsze te same...

Ellie
13.10.2008, 17:07
Ta wąska twarz jest winą mojej głupoty i tego, ze nie wiem, gdzie wsadzać screeny... <idiotka>

A ciuch jest z inBeatz.

Lara_Croft
13.10.2008, 17:31
Powinnaś zrobić jej grubsze policzki, a brodę wziąźć "do góry"

Ładna fryzura. Ubranie mi się nie podoba. 8,5/10

Nyks
13.10.2008, 19:23
rain, a może spróbuj coś takiego:
wklejasz screen do painta, zapisujesz, otwierasz w Photoshopie. Po prawej stronie okna jest okienko z Warstwami. Naciśnij 2x szybko Warstwę o nazwie "Tło" i pokaże ci się okienko, wciskasz OK.
Wciskasz Ctrl + T i łapiesz myszką za górną linię, która się pojawiła i ciągniesz w dół. W ten sposób "spłaszczasz" obrazek.
Następnie bierzesz w menu narzędzi, narzędzie kadrowania, łapiesz za któryś róg obrazka, i przeciągasz do przeciwległego i naciskasz Enter. I już.
Teraz ten twój (użyłam go jako przykładu, mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe)
Wyglądałby tak:
http://img406.imageshack.us/img406/6592/06cd8af48c05b8c4ts7.png
Jeśli chcesz wytłumaczę ci to dokładniej na PW.

Callineck
13.10.2008, 19:56
Hm, mam nie brać pod uwagę wydłużonej twarzy? ;)
Dobrze.
Cry jest raczej skromną, delikatną dziewczyną o łagodnym spojrzeniu.
Ładne oczy i usta i wielki + za piegi <uwielbiam>

Ellie
14.10.2008, 12:09
Dzięki : )

Chanel, ok, spróbuję tak zrobić.
Mogę wkleić tu twoją wresję screenu ?

<prosi>

reas1
14.10.2008, 13:15
Simka bardzo mi sie podoba, chociaż moim zdaniem ma troche nienaturalnie duże usta :)

10/10

Ellie
14.10.2008, 17:55
Powiększane operacyjnie xDD

Dzięki ;]

Nyks
14.10.2008, 18:35
Jasne:) <zaszczycona>

Ellie
14.10.2008, 18:42
Super, wielkie dzięki =)

Nyks
14.10.2008, 19:04
Nie musiałaś popisywać;)

A co do simki: ładny kształt twarzy, tylko wygląda jakby miała za małe ślepia;p
9,5/10

Ellie
19.10.2008, 18:30
Dzisiaj para - młody Sim i jego starsza kochanka xD Są nawet potajemnie zaręczeni.


Jerry

http://i35.************/k0k7is.png

Suri

http://i33.************/nmxqvd.png

Razem

http://i34.************/2uohqud.png
http://i35.************/2nrs6o.png
http://i33.************/24qu6nt.png

treys
25.10.2008, 09:22
Jerry ma jakby za małe oczy i usta. a w Suri przeszkadza mi ta fryzura maxisowska. Pozatym są OK.

Ellie
26.10.2008, 18:26
Dzięki =)

Szkoda tylko, ze jeden komentarz ^^

bubel-96
27.10.2008, 19:19
Jerry żeczywiście ma za małe oczy, a usta mi się podobają, tak jak zresztą nos.
Do Suri nie mam nic, skąd masz jej oczy?

Ellie
28.10.2008, 19:39
Nie mam pojęcia xD

Dzięki ;]

Ellie
06.11.2008, 13:55
Dzisiaj zrobię następną... ^^


I. co do tego, że zdjęcia są rozpikselowane - nie mam na to wpływu ^^ Właśnie się zorientowałam xD
Mam taki dziwny ekran, i jak gram, to też są takie rozpikselowane postacie ;]

Ellie
06.11.2008, 18:43
Cóż, widzę, że aktualnie nikt się nie interesuje tym tematem ^.^
Ale dam Simkę:

Miley

http://i34.************/35ddj49.png

http://i34.************/29fwhhx.png

Callineck
06.11.2008, 19:05
Miley ma trochę za wąską twarz, ale jej elementy mi się podobają - oczy, brwi i usta :)
Fryzura też ładna

Björk
06.11.2008, 20:08
Jerry jest taki... słodki...
i to nie jest komplement :(
Ta chineczka też jakaś taka mało chińska :)
Ale Milley już jest fajna :)

Ellie
07.11.2008, 16:58
On miał taki być xD

A co do Miley, to dzięki : )
Starałam się ;]

Ellie
07.11.2008, 17:43
PPP, bo jest Simka! ;D


Maidy

http://i37.************/xpbp6p.png

http://i34.************/2wqsm7s.png

http://i34.************/t511cg.png

Swistaq
07.11.2008, 18:09
Miley - zdecydowanie za wąska twarz,to jedyne do czego się doczepię. Poza tym bardzo fajna simka,fryzurka dobrze dobrana (jedna z moich ulubionych).

Maidy - nie podoba mi się jej nos,wygląda jakby się w górnej części zapadł,a szkoda ponieważ reszta rysów twarzy tej simki jest całkiem niezła. Zapraszam do mnie.

Ellie
09.11.2008, 13:02
Dzięki za opinię ;]

Ktoś jeszcze?
Kurczę, jak robiłam średnio ładne simki, to było dużo opinii, a jak robię w miarę fajne, to
1 - 2 i koniec :< ;/

Oblivion
09.11.2008, 13:16
Maidy bardzo fajna, ale nos mi sie nie podoba 9.

globule
09.11.2008, 22:35
niektóre simy potrzebują poprawek.
większych,mniejszych.
Suri mi się podoba,a Cry jest nawet nawet.

Ellie
02.12.2008, 18:52
Dzięki ;]

>ktos jeszcze?<

.Angie.
04.12.2008, 15:44
Twoje simy są bardzo ciekawe i ładne.
U Maidy wystarczy, że popracujesz nad nosem i brwiami, a będzie wręcz idealna.
Czekam na kolejną prace.
Pozdrawiam i zapraszam do mnie :).

Ellie
05.12.2008, 17:55
Łał.
Dzięki, Angie! ;]

asiolek
18.12.2008, 11:39
Maidy bardzo fajna :) Nosek trochę śmieszny ale do niej pasuje.

Ellie
18.12.2008, 18:40
Dzięki

znakiznaki

Ellie
18.12.2008, 19:25
Uf, nareszcie zrobiłam nową simkę : )

Scarlett

http://i41.************/2lufgvd.png


*
Jutro dodam zdjęcie całej postaci, bo wyłączyłam hacka na pozy i nie chciałam tracić czasu na wychodzenie z gry i włączanie dodatkow ; )

symfonia
18.12.2008, 21:39
Scarlet jest bardzo brzydka, twarz źle ukształtowana , oczy, nos, brwi, usta.
Maxisowa i zdeformowana.:(

Nemezis
19.12.2008, 13:55
Hm,ta Scarlett jest całkiem niezła-podobają mi sie jej oczy i piegi(takie urocze ;))
Jedna ta twarz...no,każdy ma inny gust,lecz mi się nie podoba.

Ellie
19.12.2008, 17:03
Dzięki, no wg. mnie nie należy do brzyduli, nie rozumiem, ale nvm, nie bede dyskutowac ; )

Zaraz zaraz zrobię inne fotki i wstawię ^^

Intenso
19.12.2008, 17:19
Dzięki, no wg. mnie nie należy do brzyduli, nie rozumiem, ale nvm, nie bede dyskutowac ; )

Zaraz zaraz zrobię inne fotki i wstawię ^^

Bo wszystkie simki naszej roboty podobają nam się. Ja nie ukrywam, że podobają mi się moje simki.

Ellie
19.12.2008, 17:37
Już. dwa są rozjaśnione w PSP, nie mogłam się oprzeć xD
Inna sceneria, po raz pierwszy użyłam grzejnika <szpan> : p


Scarlett

http://i40.************/33xhvfs.png

http://i41.************/2sbqxhc.png

http://i43.************/2a0dcb4.png

Intenso
19.12.2008, 17:50
rozjaśnione ładniejsze! Z bliska mi się nie podoba, ale z daleka b. ładna :)

Ellie
19.12.2008, 17:56
Dzięki, ale to że z dalekła ładna, to nie jest sukces xDD : P

cerastes
19.12.2008, 18:27
Simka ma niestety bardzo dużo błędów w anatomii twarzy przez co wygląda karykaturalnie .
Nowe zdjęcia niewiele jej pomogły , gdyż sceneria jest bez klimatu - taka przypadkowa .

Ellie
19.12.2008, 18:51
dzięki, wiem, wiem, nie wyszła ani simka ani fotki :<

chyba zrobie sobie przerwe, bo zawesze bede ledwo dorastac do piet takim osobom jak Pamela, Louise, simka1, figa czy .Angie.

zobacze, na razie nie spodziewajcie sie simow... ;]

bo biorąc pod uwagę postęp w tworzeniu, jest bardzo slabo.
jak kiedys znajdę wenę, to coś stworze, ale raczej niezbyt szybko.

^^

cerastes
19.12.2008, 19:02
Pisząc , że Scarlett wygląda karykaturalnie miałam na myśli wcześniej wspomniane błędy w anatomii jej twarzy . Brak prawidłowych proporcji sprawił , że twarz simki uległa zniekształceniu przez co wygląda śmiesznie - karykaturalnie . :)

reas1
21.12.2008, 08:35
Hmm...nosek musisz jej zmienić , jest za duży może nie tyle co za duży a za bardzo kanciasty :D
8,5/10 :)

yuppie
21.12.2008, 10:49
Scarlett trochę dziwnie wyszła na pierwszym zdjęciu:)
A tak to ładna.

Angela9854
22.12.2008, 11:51
Simka nie jest taka zła tylko że ma twarz taką dziwną na przybliżonej focie a na innych zdjęciach fajnie już wygląda.Fajną ma fryzurkę i ubrania tylko że jest strasznie chuda .

Ellie
22.12.2008, 14:12
simka jest taka jak wszystkie, jesli chodzi o figure.

Pearl
22.12.2008, 14:18
W Scarlett nie podobają mi się dwie rzeczy - zbyt wysoko umiejscowiony nos oraz tandetna szminka. Również tęczówki mogłyby być inne. Ale nie jest oczywiście brzydka. Aha, i zdecydowanie lepiej wygląda na drugich zdjęciach.

Ellie
22.12.2008, 14:23
Dzięki.
Szminka jest tandetna, bo ją kupiła na odpuście : (

Holly
22.12.2008, 14:28
aniołek ma rację, zła anatomia twarzy. Podbródek za szeroki, oczy też. Ale pracuj dalej :)

Ellie
22.12.2008, 14:33
No własnie coraz bardziej się zniechęcam ; (

edit. albo spróbuję kogoś wykreować.
biorę się do roboty, koniec zniechęcenia! xD

Ellie
22.12.2008, 16:11
Zrobiłam Simkę, hurra xD
Zdjęcia rozjaśniane w PaintShopPro.
Jest dużo fotek, bo odkryłam, że robienie ich kiedyś było dla mnie najgorsze, a teraz najbardziej to lubię.
Starałam się zrobić jaką taką scenerię.


Tania

Na początek fotka twarzy z przodu (nie rozjaśniałam)
http://i39.************/33ayna9.png

I reszta, z sesji fotograficznej z Tanią:

http://i39.************/2dhcgly.png
http://i42.************/29xbxa9.png
http://i41.************/9pyyxj.png
http://i41.************/20ts4lw.png

***
Starałam się - sami ocencie, jak wyszło ;]

Nyks
22.12.2008, 19:06
Może być. Aczkolwiek mam zastrzeżenia co do oczu i ust. Te pierwsze są... jakby to powiedzieć... dziwne? Nie wiem, na pewno za blisko osadzone od siebie i za daleko od brwi.
A usta? Usta są moim zdaniem za grube i chyba pasowałaby ciemniejsza szminka. Tak po za tym bardzo urodziwa simka i fajna sceneria ;]
Ocenka liczbowa: 7/10

Louise
23.12.2008, 10:52
Po pierwsze - nigdy nie rozjaśniaj w ten sposób zdjęć! Mogę ci udzielić paru rad na pm, jak ładnie obrobić zdjęcie ;)
Widać, że starałaś się zrobić ładną scenerię, ale osobiście nie lubię, gdy uwagę od simki odwracają meble, rośliny itp. Wystarczy ustawić simkę przy ścianie z jakąś jednolitą tapetą, najlepiej jasną (można także ciemną, ale wtedy trzeba dobrze dobrać oświetlenie i ubranie kontrastujące z tłem, żeby simka się z nim nie zlewała).

A teraz przejdźmy do simki. Ciągle popełniasz te same błędy. Boisz się trochę poeksperymentować z kształtem twarzy. Sama nie wiem, co w tym miejscu napisać, bo nie widzę tutaj pozytywnych stron. Cała twarz jest za długa, simka w ogóle nie ma kości policzkowych (tak charakterystycznych dla czarnej rasy!), broda także nie jest najlepsza.
Co do oczu zgadzam się z Chanel. Od siebie dodam jeszcze, że zewnętrze kąciki są za bardzo podniesione do góry, z całe oczy są trochę za duże. Za to wybrałaś ładny kolor.
Usta według mnie wcale nie są za duże, ale ich kąciki są za bardzo podniesione do góry.
Nos jest o wiele lepszy niż u poprzednich simek, ale o wiele za wąski. Ten pasowałby do jakiegoś europejskiego typu urody.
Ale pomimo tych błędów Tania jest ładna.

Myślę, że potrzeba ci trochę lepszych dodatków. Realistyczny skin i oczy, dobrze dobrana fryzura, makijaż i ubranie to 1/4 sukcesu. Zgłoś się do mnie na pm, to podam ci kilku fajnych artystów ;) Mogę ci też trochę pomóc z ogólnym robieniem simów, szczególniem z dobieraniem właściwych proporcji.

Holly
23.12.2008, 12:25
Ogromne postępy. Zobaczyłam pierwszą simkę w tym temacie, porównałam ją z tą :P Bardzo ładna, tylko wydaje mi się, że ma nieproporcjonalnie duże usta (do twarzy) i trochę "rozciągnięte" oczy. Ale i tak jest bardzo ładna. Louise ma rację, nie rozjaśniaj zdjęć.
Ogólna ocena to 7/10 :)

Ellie
23.12.2008, 12:31
Dzięki wszystkim.

To rozjaśnianie bylo silniejsze ode mnie <przeprasza> : (

Irys - a tak, wiem, moje pierwsze simki to była tragedia, a w dodatku ja zachowywałam się jak idiotka <wstyd!>
Loui - już się zgłosiłam, dzięki.

Ellie
23.12.2008, 14:06
ppp ;/

prawdopodobnie w tym temacie nie będzie już simek, ale założę nowy ; ))
zobaczę czy nowe dodatk i rady L. faktycznie podniosą poziom moich prac. ofc będę się jeszcze bardziej starać ^^

pozdrawiam ;p

Intenso
23.12.2008, 14:07
nie rozumiem po co dwa takie same tematy?

Ellie
23.12.2008, 14:18
nie takie same, bo w tym nowym bede dawała (mam nadzieje) lepsze Simki.
wiem, ze wg ciebie to zasmiecanie, ale trudno ;]

po prostu chce sie odciąć od tych dziadostw które tworzyłam na początku, zacząć od nowa (...) etc, etc.

zrozum : ((

ojezu, ale to zabrzmiało xD

Holly
23.12.2008, 14:24
Tak, śmiesznie zabrzmiało xD
Każdy ma swoje wybryki, wcale nie aż taka tragedia, widziałam gorsze :P

Ellie
13.02.2009, 18:41
UWAGA!
Chciałabym coś ogłosić xD
Od dziś zabieram się za robienie simek od nowa. Lepiej, porządniej, staranniej, postaram się profesjonalniej. Zaopatrzona w dobre dodatki i fachowe rady Louise (o tym za chwilę) postaram się was zaskoczyć fajniejszymi Simkami, które, mam nadzieje, wzbudzą większu entuzjazm niż poprzednie - od Heather, poprzez Simki prezentowane w Warsztacie, potem w grze, a na końcu już przedstawiane w porządnych screenach, do Tanii, która miała być "ta profesjonalna". Nie wyszła, więc wyjdzie następna. I tutaj bardzo dziękuję Louise, która niezmiernie mi pomogła. Loui, wysłałaś mi tyle PM'ów z radami, linkami i poradnikiem do Photo Editora i przede wszystkim natchnęłaś mnie weną. Może i przesadzam, ale jestem ci bardzo wdzięczna. I tutaj chciałam wyjaśnić, że zdjęcie Simki poniżej to właściwie nie jest ta najlepsza wersja. Zgodnie z radami mojej koleżanki, której dziękowałam kilka zdań wcześniej, Simka powinna być nieco inna - drobne poprawki. Z tym, że po tych poprawkach wydaje mi się, że Simka nie wygląda już tak, jak sobie wymyśliłam. Zamieszczam więc pierwsze zdjęcie, zrobione zaraz po stworzeniu, więc pewnie kilka osób będzie miało jakieś uwagi dot. anatomii twarzy - nie szkodzi, mnie się podoba.

Tak więc po tej krótkiej (!) informacji jeszcze raz dziękuję Louise, a także przepraszam, że bądź co bądź nie wykorzystałam rad i nie poprawiłam twarzy, ale mam nadzieję, że to zrozumiesz.

Dziękuję też wszystkim osobom, którym podobały się moje dotychczasowe twory i mam nadzieję, że te nowe spodobają się jeszcze bardziej.
Zapraszam do oglądania i komentowania.


Evelyn
Wiem, że zbyt rozjaśniłam zdjęcie sylwetki, ale to moja pierwsza przygoda z Photo Editorem. Wybaczcie :)


http://i39.************/ff3l8h.png
http://i39.************/16j08j4.png

Pozdrawiam i czekam na komentarze.

Nemezis
13.02.2009, 18:46
O,ja pierwsza! Ta simka jest pięknaJak ty to robisz?!

Ellie
13.02.2009, 18:49
Nemezis, dziękuję :)

Anima Vilis
13.02.2009, 19:06
Rzeczywiście widać poprawę. ( :

Ale jednak z racji tego, że jestem wredna, to się do czegoś przyczepię. xD
Zdecydowanie ma za krótki i za szeroki podbródek, górna warga wydaje mi się nieco za gruba i zmieniłabym oczy. ^^"

Nyks
13.02.2009, 19:13
Rzeczywiście bardzo się poprawiłaś. Do tej simki nie pasuje mi jedynie szeroki podbródek. Do jej pięknych, delikatnych oczu powinien być raczej delikatny podbródek:)

blakistoni
13.02.2009, 19:57
Bossska *__*
Brak slów
10/10

Holly
13.02.2009, 20:11
Piękna! :> Tylko górna warga za duża (?) i ten podbródek... ale czekam na następne :>

Intenso
14.02.2009, 09:54
zdjęcia całości rób jak chcesz... Ważne, że jest zdjęcie twarzy i w dodatku dobre.

*Kształt twarzy-jest taki... Kwadratowy, to wina krótkiego podbródka. Powinnaś go delikatnie przedłużyć.
*Brwi-Albo to u mnie, albo... te brwi mają czarny kolor?
*Oczy- Tak, są idealne. Tzn. kolor i kształt. Tusz i cień są OK.
*makijaż- Uhh... Puder jest dla mnie za sztuczny. Evelyn ma taką plastikową buzię.
Szminka... Przydałaby się czerwień. Lepiejby się prezentowała ze strojem.
*usta- za grube. Lepiej byłoby gdybyś je leciutko zmniejszyła.
*Ubranie- bardzo fajne, ale wiesz... Te buty. Ja nie będę narzekała na pracę autora ubrania, ale... Poprostu do niczego nie pasują.

9/10.
Siostra, muszę Cię pochwalić. Wspaniała poprawa. Tak dalej...

Björk
14.02.2009, 09:56
Elegantka z ładną twarzą...
świetne włosy dałaś :)

cerastes
14.02.2009, 10:22
Przeglądając Twoje poprzednie simki i porównując do Evelyn widać niebotyczną różnicę ! :)
Widać , że korzystałaś z dobrych rad i bardzo dużo się nauczyłaś !

Simka wyszła ci bardzo ładnie ! ;)
Wkradło się trochę błędów takich jak : mało naturalny kształt oczu i kolor tęczówek , troszkę za szeroka broda i maska skinu zbyt wyraźnie zaznacza się na policzkach .
Myślę również , że gdyby simka miała delikatnie uniesione kąciki ust , wyglądałaby pogodniej choć i tak mi się podoba pomimo nadąsanej minki .
Śliczna fryzurka i ładnie dobrana do typu urody . ;)

Ellie
14.02.2009, 12:07
Dziękuję wszystkim, jestem pozytywnie zaskoczona :)

Mam tylko małą uwagę do Intenso - brwi są brązowe, nie czarne.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

Nemezis
14.02.2009, 12:09
Jeszcze raz ja ^^ skąd masz makijaż?cały?Bardzo proszę o odpowiedz ^^

Ellie
14.02.2009, 13:09
Och, nie jestem w stanie ci teraz podać, ściągałam przede wszystkim z innymi Simkami. Postaram się dowiedzieć, skąd są poszczególne rzeczy, jak się uda to jutro ci powiem ^^

Wikki
14.02.2009, 15:35
Cieszę się,że się nie poddałaś i tworzyłaś dalej...bo są tego efekty.
Widać postęp i ogromną różnicę we stosunku do poprzednich prac.
Oby tak dalej...
Pozdrawiam!

Nemezis
14.02.2009, 15:50
To byłabym wdzięczna ^^

Ellie
15.02.2009, 12:05
Wikuńka, dziękuję Ci.
Nemezis, prawdopodobnie wieczorem sprawdzę ;)

Ellie
15.02.2009, 18:26
Dziś kolejna Simka :)

Aoki

http://i43.************/2rmtfh0.png

http://i41.************/iefk0j.png


+ BONUS (http://www.forum.thesims.pl/showpost.php?p=959664&postcount=20) xD

Pozdrawiam.

Nemezis
15.02.2009, 18:30
Powiem tak,jest ciekawa i niepowtarzalna
Ma swój specyficzny styl,choć troche mi nie pasują oczy i usta,a trak zasługuje na 8,5%

Już wiesz skąd są te dodatki? :D

Ellie
15.02.2009, 18:32
Oczy?
Przecież to Azjatka, więc oczy są dobre. Skośne w każdym razie xD

Dzięki.
Upss, nie wiem. Jutro sprawdzę <przeprasza> ;]

Nemezis
15.02.2009, 18:36
No wtedy to tak ;]

Ok,nie ma sprawy ;)

Intenso
15.02.2009, 18:57
Nemezis polecam wejśc na http://gardenofshadows.digitalperversion.net/
w dziale z simami są dołączone b. podobne dodatki. A jak nie, to nawet są świetne.

Co do simki.
Kurczę, u Ciebie też tak jest? Na skinach widać takie kwadraciki... Uh.
Simka bardzo fajna, jednak... Japonki/Azjatki mają takie malutkie twarzyczki, a tutaj jest taka... ui fryzura. 9/10

Ellie
15.02.2009, 19:00
Dzięki, Intenso ;]
Aoki nie wyszła niestety tak, jak miała wyjść :\

figa
16.02.2009, 18:19
Pewne szczegóły przydałoby się zmienić. Oczy są trochę za wysoko. Położenie brwi względem oczu nie bardzo pasuje. Usta ładne. Ogólnie duży plus za odważny eksperyment :)

Ellie
17.02.2009, 18:26
Dziękuję, figo.

Mam okropną wiadomość - mój komputer załapał wirusa i przywrócono mi emm... dodatki z wakacji.
Muszę wszystko ściagać od nowa.

Louise
20.02.2009, 14:18
Racja, przesadzasz ;) Gdybyś nie była zdolna to te PM'y w niczym by nie pomogły, a ja straciłabym cierpliwość po pierwszym. A to i tak jeszcze nie koniec, więc się przygotuj ;)

Moją opinię na temat Evelyn już znasz, tak więc wypowiem się o Aoki.
Przyczepię się tylko i wyłącznie do oczu, które - jak zostało już napisane - są troszkę za wysoko umiejscowione. Ponadto nie powinny być tak przekrzywione,, bo "skośność" azjatyckich oczu nie polega na ich umiejscowieniu. Ale o tym ci jeszcze napiszę. Poza tym bardzo mi się podoba, mam słabość do Japonek :)

Ellie
21.02.2009, 12:44
Lou, dziękuję ;*

Nemezis
21.02.2009, 13:29
Kiedy dasz następną/następnego? :D

Ellie
21.02.2009, 18:39
Nemezis - myślę, że początkiem marca (problemy z simsami) ^^

Nemezis
21.02.2009, 18:47
Aha...:(

szkoda.....

shiyo
03.03.2009, 16:20
Aoki - taka troszku dziwna.Trochę za bardzo skrzywiłaś jej oczęta.Ale i tak jest ładna.To jedyny mój zarzut.

9.

Ellie
03.03.2009, 18:07
Dżemkuję =d
Jutro albo pojutrze dam kolejną simkę : ))

Ellie
04.03.2009, 19:50
Mam Simkę ale z powodu braku PHOTOSHOPA zdjęcie twarzy jest "wąskie", zawsze tak u mnie jest po zrobieniu screena.
Znalazłby się ktoś, kto posiada ten program i byłby tak uczynny, żeby "spłaszczyć" screena twarzy mojej simki?
Wiecie, przez Ctrl + T.

Byłabym wdzieczna gdyby ktoś pomógł ^^

simka1
05.03.2009, 07:29
Ellie ja mogę Ci pomóc :)
wyślij mi fotki a zobaczymy co da się z tym zrobić

Ellie
06.03.2009, 18:39
Mimo wszystko poradziłam sobie bez pomocy simki1, ale dziękuję ci :)
Dzisiaj prezentuję Simkę o imieniu

Andrea


http://i41.************/sm8vwx.jpg
http://i40.************/11t4as7.jpg

Wiem, ze drugie zdjęcie jest lepszej jakości :]
Czekam na opinie i pozdrawiam.

Nemezis
07.03.2009, 12:57
Simka jet bardzo ładna,ale coś to szczęka mi nie pasuje....8/10

Ellie
07.03.2009, 16:15
Dziekuje :*

Może ktoś jeszcze?

Pamela
07.03.2009, 16:23
Andrea - Hmm..ma takie słodkie usteczka, ale bym je nieco zmieniła, dodałabym też inny kolor szminki, nie taki 'cielisty' Ogółem, jakiś większych zastrzeżeń nie mam ^^
A, może bym dała jeszcze inną fryzurę, taką bardziej lekką XD
Ale ładna jest ;*

Ellie
07.03.2009, 16:57
Dzięki wielkie, Pam :*

Intenso
07.03.2009, 18:17
nie lubię tej fryzury i jakś taka dziwna...

I tak najlepszym wytworem jest ta... No ta pierwsza wiesz... Ta po długiej przerwie.

Ellie
07.03.2009, 18:20
Intenso, może coś więcej? :}
Dzieki .

shiyo
08.03.2009, 10:26
Nawet ładna,ale nie lubię tej fryzurki.
I dałabym jej nieco inny kolor różu na policzkach. ;)

Ellie
09.03.2009, 18:16
Dzieki.
Co tak mało ocen? :<

globule
09.03.2009, 18:28
śliczna,ale nie podobają mi się usta i pieprzyk koło ust :<

Ellie
09.03.2009, 19:06
Sharon
Przepraszam za uśmiech na fotce twarzy, ale Simka za nic nie chciała przestac się uśmiechać xd

http://i41.************/10788yb.jpg

http://i41.************/e5jyw7.jpg

Wiem, że zdjęcie sylwetki jest rozpikselowane :}
Takie było od początku, nie przejmować się.

Pozdrawiam.

shiyo
09.03.2009, 19:13
Ma dziwne oka i ubranie.
Ale ładna jest ;)

Ellie
09.03.2009, 19:14
Dziekuje : ))

Czekam na więcej opinii ^^

globule
09.03.2009, 19:37
oj znam to uśmiechanie.
wkurza mnie ;dd

nie podoba mi się nos i usta i oczy trochę dziwne ;)

cerastes
09.03.2009, 20:13
Sharon - uważam za bardzo poprawnie wykonaną simkę . ;)
Podobają mi się jej proporcje , karnacja , makijaż i ładnie dopasowana fryzurka !
Zarzucę jej tylko nieprawidłowy kształt oczu ( ten sam błąd w przypadku Andrei ) .
Pomimo tego simka bardzo mi się podoba i patrząc na Twoje ostatnie prezentacje , jestem bardzo zdumiona , że tak dużo poprawiłaś !!! :)

Aya de Chat
09.03.2009, 23:51
Sharon - fajna, nietypowa. Szkoda tylko, że taka nudna prezentacja...

chupa_chups
10.03.2009, 16:41
Jest śliczna, taka normalna.

:]

Pamela
10.03.2009, 18:24
Sharon - jest bardzo fajna. Tylko ma dziwne powieki, ale za to śliczne usta. Wydają się takie miękkie. Ale zgadzam się z Ayą - mogłaś zrobić lepszą prezentacje ^^
;**

Ellie
10.03.2009, 18:27
Dziękuję wszystkim =*

Aya, Pamcia - hm, następną spróbuję lepiej zaprezentować. dzięki :]

figa
11.03.2009, 20:11
Andrea - niebrzydka ale lepiej by jej było chyba z odsłoniętym czołem.
Sharon o wiele lepsza pod każdym względem. Wygląda realistycznie i oryginalnie. Świetny dobór dodatków. Tylko trochę bym jej kształt oczu zmieniła.

Ellie
12.03.2009, 18:09
Dziękuję : ))

xxx

Ellie
13.03.2009, 19:34
hmm, próbowałam zrobić Simkę, ale jakoś nie wyszła :[
myślę że za kilka dni coś dodam, jak ściagne fajne dodatki ^^

.Angie.
14.03.2009, 15:33
Sharon jest bardzo ładna. Fajny dobór dodatków :)
Zmieniłabym jej troszkę kształt oczu i zwęziła nos.
Ogólnie mi się podoba.

Ellie
15.03.2009, 18:42
Dziękuję.
Ktoś jeszcze oceni? :)

Swistaq
16.03.2009, 01:06
Dziwny krztałt oczu i troche za małe. Poza tym myślę,że simka ma charatker. Jest ciekawa. Ma w sobie coś innego niż te oklepane lalunie. Minus za strój. Kompletnie nie pasuje jej do twarzy.Jest zbyt spokojny i taki poprawny. Przydałoby się jej coś bardziej zdecydowanego.

Ellie
16.03.2009, 18:04
Dzieki, Justka ;*
Tyle pozytywów, a mi się Simka w sumie średnio podoba xD

dżin.
17.03.2009, 18:41
Oczy Sharon, podkreślają jej karnację i włosy :D 10/10

Pani_Snejp
17.03.2009, 18:44
Sharon jest słodka ^^ Ma świetną szminkę, ale coś jest nie tak z powiekami.

Holly
21.03.2009, 08:03
Sharon jest bardzo ładna, tylko właśnie coś nie tak z powiekami. Wydaje mi się, że brwi są za nisko i tak jakoś opadły O_O Ale nie martw się, bo i tak jest ładna :D 9/10