PDA

Zobacz pełną wersję : Wampiry itd.


samantha10
23.06.2008, 17:38
Czy można sprawić , że nie będzie wampirów i truposzy.
Bo mi cały czas simów zabijają.

Souris
23.06.2008, 17:40
to trzymaj się od nich z daleka, boolpropem można zabić NPC, no i simpe

Kroffka
24.06.2008, 09:38
Zabijają jak ?

Lorette
24.06.2008, 10:52
A u mnie właśnie nie pojawiają się prawie wampiry,
raz moja simka umówiła się z wampem na randke
i tyle ich widziałam -.-

Szczur
24.06.2008, 11:06
Jak wampir może zabić Sima? Oo'
Chyba, że przestraszeniem. Ale nigdy mi się nie zdarzyło.

samantha10
24.06.2008, 15:42
mi pare razy simów gryzł, a potem mi się komunikat wyświatlał że nie żyją !!

Becius
11.07.2008, 20:06
ja nie raz zostałam ugryziona przez wampira,
(moja simka oczywiście), i nie zdarzyło mi się
aby umarła,

KAJA401
12.07.2008, 17:18
Przepraszam że wcinam się w temat ale też mam pytanko, jak zrobic zombi albo gdzie je spotkac???bo ja jeszcze w grze się z nimi nie spotkałam wampiry raz na ruski rok zjawiają się na parceli publicznej, ale zombi nie widziałam ani razu.i jak te wampiry mogą zabic sima mnie gryzły ale jeszcze ani razu mi się nie zdarzyło żeby mi zmarł sim chyba że słońce go spaliło:P i jak może ugryśc parę razy wampir jednego sima przecież jak go ugryzie to zamienia się sim w wampira i już wtedy nie można go ugryśc bynajmniej ja nie mogę:)

arbuzuje
13.07.2008, 22:03
Zombie to nieudany efekt użycia nagrody kariery Wskrzeszeniomat. Musisz mieć dodatek Na studiach, Sima na szczycie kariery Okultystycznej i jakiegoś trupa :P Dzwonisz owym Wskrzeszeniomatem do Mrocznego Kosiarza i za ożywienie Sima płacisz jakąś niską kwotę. Pojawia się śliczny zombie :)
A co do tych wampirów to możliwość zabijania pojawia się tylko po wgraniu jakiegoś moda z internetu, innej opcji nie widzę.

KAJA401
16.07.2008, 14:29
łeee ja nie mam dodatku na studiach:( i nie będę miec zombi:(kurde czemu te dodatki do simsów muszą byc takie drogie:( gdyby były tańsze to bym miała wszystkie.ale cóż życie jest brutalne;) dzięki za odp. Pozdro:)

samantha10
10.08.2008, 16:35
temat można zamknąć

asia2501
31.08.2008, 12:50
a te wampiry to gryzą tylko jak się je zna? Czy tylko jak cię nie lubią?

madusiaX
01.09.2008, 22:32
Tylko jak sie zaprzyjaznisz

Madzia123
03.09.2008, 15:02
i potem ugryzom

justinea4
03.09.2008, 15:07
propos zombi. Czy zombi starzeją się? Wiem że zawsze mnie denerwowało że wampiry nie mogą umrzeć, bo przecież ile można grać tym samym simem-wampirem? :D

Fiorella
03.09.2008, 15:15
Zombie chyba również nie mogą umrzeć, chociaż nie jestem pewna, rzadko nimi gram.

cherrie
18.10.2008, 12:23
Wampiry są genialne! A co do zabijania, to mi się to nie zdarza! My kąsamy w szyję!

Asisko
19.10.2008, 11:03
taa, wampiry to był świetny pomysł w "Nocnym Życiu" :D O ile się je ma. nigdy nie robiłam wampirów (nie wiedziałam jak) i dopiero niedawno dowiedziałam się, że trzeba ise z nimi zaprzyjaźnić. Moja simka zakumplowała się więc z niejaką Mariolą hrabia Miśką czy jak jej tam xD i narazie sa "koleżankami". staram się zrobić z nich najlepsze przyjaciółki a potem najlepsze przyjaciółki na całe życie, bo chce żeby Mariola zrobiła z mojej simki wampira. Ale jakoś powoli to idzie :/ czy ktoś moze mi powiedziec na jakim stopniu pzryjaźni wampir może kąsać simy???

Ali
02.12.2008, 15:37
"Wampiry gryzą jak się zaprzyjaznią" nie do końca to jest prawda.Sam osobiscie widziałem jak wampirzyca dziabnęła w kasynie trzech simow: barmankę, babcię i jeszcze innego sima.
Kiedys miałem rodzinę i zaprosiłem wampirzycę do siebie i nie dość że ugryzła simkę,ktorej nie znała to jeszcze probowała się dobrać do dziecka!? dziecko akurat bawiło się krolikiem i kiedy go wybrałem to miało w czynnościach(gorny lewy rog) gryzie mnie.
Tak więc jeżeli macie zamiar się zaprzyjaznić z wampirem NPC to nie zdziwcie się jak wam w domu wygryzie wszystkich simow albo na spotkaniu w grupie zacznie kąsać barmanow i gości.

fajniutka
23.12.2008, 19:39
a skad mam wiedziec, czy przyjaznie sie z wampirem, czy z normalnym simem??

bo ja nie chce tych wampirooow!!!

klauduSska
23.12.2008, 20:16
wampiry mają czerwone oczy
taką szarą skórę
i takie dwa wystające zęby

Sabrina123
23.12.2008, 21:08
Ja wiem jak inaczej można stać się wampirem.Wpisz kod
boolprop TestingCheatsEnabled true.Potem kliknij na sima (wciskając Shift).I tam będzie coś pisało o wampirze.

Smilly
23.12.2008, 21:28
Będzie pisało Make Vampire/ Make Me Vampire :)
Znam ten kod, dzięki niemu nie trzeba czekać na parceli publicznej na wampira i się z nim zaprzyjaźniać.

fajniutka
24.12.2008, 10:41
aha, czyli nie ma obawy, ze przyjaznie sie z wampirem???

bo ja nie chce ich!!!

chce, zeby bylo wszystko normalne i bez obawy, ze ide ulica, a tu nagle wampir mnie: ciach!

Ali
24.12.2008, 11:53
Nie no tak od ciach na ulicy to raczej chyba nie.Wampiry bardzo łatwo rozpoznać bo mają szarą skorę i czerwone oczy no i są charakterystycznie ubrani.Wampirzyce mają czerwone suknie a wampiry czarne peleryny.

fajniutka
24.12.2008, 13:20
aha, czyli nie ma obaw, ze z ktoryms sie zaprzyjaznie:D

Alisha
24.12.2008, 14:16
Maja czerwone oczy, straszacy 'avatar' - i biala do szarej karnacje.
Mozesz uzyc przeciez boolProp'a zeby przywolac simów wampirów (wszyscy maja najpierw na imie 'hrabia' albo 'hrabina') i z glowy! :P
P.S. Wesolych Swiat!

zelkam
25.12.2008, 10:05
Wampira można przywolać boolProp'em. Wpisujesz kod, wchodzisz do domku simów, wciskasz Shif i wciąż trzymając naciskasz na skrzynkę pocztową, wybierasz opcję Make NPC...Vampire, powinna przyjść Hraina lub Hrabia.

fajniutka
25.12.2008, 14:05
dobra, ale ja nie chce ich przywolac, tylko pragne, by wcale ich ie byl. w ta gre gra tez moja osmioletnia siostra i nie chce, by widziala takie rzeczy...

arbuzuje
27.12.2008, 19:56
W gruncie rzeczy czasem nawet ciężko wampira spotkać ;) I nie musisz się martwić o siostrę, przecież ta gra jest ponoć "bez przemocy" (pomijając Mortimera Ćwira, ale to osobna historia :P).

fajniutka
28.12.2008, 11:17
aha, fajnie, a moge z obiektow usunac trumne???

(znowu ta siostra...:(()

Łezka
28.12.2008, 12:09
Ja na domiar złego spotykam bardzo często wampiry szczególnie wtedy kiedy mam spotkanie ze znajomymi, albo randkę z dziewczyną/chłopakiem, ale u mnie już mam kilka osób pogryzionych przez Hrabinę Adriannę Hunicke w Miłowie 3 moje simy ( tworzone dziełem Koziorożca) i kilka robionych dłutem Maxisowskim i im dłużej chociaż może im częściej bywam na PP ( parcele publiczne ) to wtedy coraz więcej mam wampirów i jak temu zapobiec?

Wystrzałowego Sylwestra i Nowego ROKU ŻYCZY :

żabelka5
19.01.2009, 16:36
Ja na domiar złego spotykam bardzo często wampiry szczególnie wtedy kiedy mam spotkanie ze znajomymi, albo randkę z dziewczyną/chłopakiem, ale u mnie już mam kilka osób pogryzionych przez Hrabinę Adriannę Hunicke w Miłowie 3 moje simy ( tworzone dziełem Koziorożca) i kilka robionych dłutem Maxisowskim i im dłużej chociaż może im częściej bywam na PP ( parcele publiczne ) to wtedy coraz więcej mam wampirów i jak temu zapobiec?



Niewiem może te rodziny simów wampirów sproawdz do skrzyni rodzin?

PS; kto może wklejic zdjęcia państawa hrabiów ;p ?

midus
19.01.2009, 19:59
Najlepiej trzymaj się od nich z daleka. Nawet z nimi nie rozmawiajaj !

Ritty
31.01.2009, 11:01
Ja mam problem z wampirami: nigdzie nie mogę ich znaleźć! :(
Szukałam w wielu miejscach na przedmieściu i w samym mieście (oczywiście nocą) i nic :(
A bardzo chciałabym mieć wampira bez kodów.

Łezka
31.01.2009, 11:13
Ja zwykle spotykam wampiry na Przedmieściach w klubie FM, ZaDoSaRa, Nocne falowanie.

Searle
31.01.2009, 11:26
Ja przeważnie spotykam ich w Mrocznej Krypcie można ich spotkać i w restauracjach.
Musisz być cierpliwa.

Ritty
31.01.2009, 11:27
W Mrocznej Krypcie bywam najczęściej i nic.
Mam grę od paru miesięcy i jeszcze nigdy nie widziałam "na żywo" wampira...
Ale spróbuje z placówkami Koziorożca29 ;)

nicram01
31.01.2009, 13:21
niiiieeee to ja nie wchodze tammm ( nie chce aby mi sim dednoł xD )

Ritty
31.01.2009, 20:07
Spróbowałam za pomocą randki w ciemno (kręci: wampirzyzm i czarne włosy) i za trzecim razem wyskoczył mi rudy wampir :)
I o dziwo się w sobie zakochali, nawet było bara bara (czytałam, że zwykły sim nie może się zakochać w wampirze)

Aya de Chat
31.01.2009, 21:17
(czytałam, że zwykły sim nie może się zakochać w wampirze)

Gdzie to takie głupoty wciskają ^^



Jaaa kocham EA za te wampiry ^^ Tylko nie podoba mi się ta zmiana fryzury -_- Wiem, że da się to zmienic, ale wrrr.

Milka84
01.02.2009, 11:51
Ja uwielbiam wampiry ale nie lubię zombie są takie okropne. Tfu!!!

Nadzieja.
01.02.2009, 13:20
Ja też uwielbiam wampiry ;D
Wogóle cały dodatek NŻ jest cudny..!

Ritty
01.02.2009, 13:26
A mi się troche znudziły xD
Dzień jest strasznie długi (zacina mi się przy b.szybkim tempie) i ta noc...za krótka, małe wypady można zrobić na przedmieście i tyle. A moja simka chciała się wyleczyć w wampira, tak samo jej partner chciał, żeby się wyleczyła (też jest wampirem) więc ta się wyleczyła, ale tamten znowu ją ugryzł i historia zatacza koło xD (a onio mieszkają razem i nad tamtym nie miałam kontroli przez ten czas o_O)

Invidia Semper
01.02.2009, 14:25
Jeszcze lepszym stworem jest wampiro-zombie:D Raz w akademiku mojego sima zamieniłam w wampira, i ten z kolei ugryzł swoją dziewczynę(nie grałam nią) i chodziła normalnie, dymiła się jak czajnik, ale nie umarła, więc podpaliłam jej pokój, (przy czym o mały włos nie zabiłam swojego sima, na szczęście jego przyjaciel ubłagał śmierć) i wskrzesiłam. Ale na sam koniec gry nie zapisałam, bo się okazało, że po wskrzeszeniu dziewczyna dołączyła do rodziny, a po co mi taki odpadek:D Jakiś napad sadyzmu miałam, ale już o simów dbam:P a mam pytanie, czy wampir albo zombie może mieć dziecko??

Ritty
01.02.2009, 14:34
Z tego co wiem wampiry mogą (widziałam opcję), ale urodzi się zwykły sim i będą kłopoty z wychowaniem (dziecko całego dnia nie prześpi ;P)

Invidia Semper
01.02.2009, 17:11
szkoda, fajne by było takie małe wampirątko:D

Oblivion
01.02.2009, 18:30
Wampiry w grze bardzo mi się podobają i cieszę się, że w ogóle takie coś w NŻ powstało.
Przydała się taka zmiana
:)

Ritty
01.02.2009, 19:34
I ogółem wampirem może zostać nastolatek i wzwyż. Nie mam pojęcia jak jest z zombie ;P
Teraz ja mam pytanie: Wampiry NPC poruszają się w ten charakterystyczny sposób, a moja simka-wampirzyca nie. Od czego to zależy?

octavessens
02.02.2009, 00:19
mi się wampiry w nż nie podobają, bo robią sie takie - niebieskie ;D

Wampirencja
02.02.2009, 00:29
można ściągnąć mod ładny i już nie są ;]

Yakuza
02.02.2009, 15:21
Ritty

Chodzi o to zakrywanie twarzy ręką jak przy skradaniu za pomocą zwykłego poruszania się?

Chyba od niczego... niektóre wampiry po prostu już tak mają i nawet po wyleczeniu z wampiryzmu chodzą z tym "garbem" ( starzy wyjadacze z Przedmieścia oczywiście ). Pewnie nie zależy to od niczego, ale może jest jakiś kod na to, jeśli tak to podpisuje się pod twoim pytaniem.

A i takie małe pytanko - czy ktoś potrafi prowadzić normalny tryb życia wampirem? U mnie nie chce rano spać i gdy tylko wejdzie do trumny to mimo, że nie ma energii na full od razu wychodzi ( może to wina okien ), no ale jeśli wstanie wieczorem, a wtedy energia nie spada u wampirów to oznacza, że gdy zacznie sie ranek musi się troche "pobawić na słońcu", aby energia zmalała i dopiero będzie mógł odpocząć do następnego wieczora? Dosyć to męczące.

btw. ten temat miał być z założenia ogólnie o wampirach czy w taki się przerodził?

Abigail_Kocur
02.02.2009, 18:10
szkoda, fajne by było takie małe wampirątko:D

No i mała trumienka...o.o

Dawno nie grałam wampirem,ale to chyba tak z nimi jest,że gdy jest Słońce to mogę się od razu glebnąć spać...

Ritty
02.02.2009, 20:28
Yakuza, tak, o to mi właśnie chodzi.
Mi też się tak zdarza, najczęściej rano i bywa męczące.
Wampiry tak mają, że nie spadają mu potrzeby w nocy i szkoda, że ciągle gryzą swoich przyjaciół (chciałaby, stworzyć rodznkę ala Edward i Bella z Twilight ;D)

m11el
04.02.2009, 09:04
Fajniutka:Twoja ośmioletnia siostra jest na tyle duża że powinna wiedzieć co to wampiry.Czyż nie uważasz że to prawda?

A co się tyczy wampirów można wezwać je poprzez skrzynkę oraz poprzez sima.

Wampirus
27.04.2009, 20:04
Ej.A gdzie jest ta Gorzelnia czy jak...Ja mam Simsy2 nocne życie szukam tych wampirów wszędzie na PP (Parcelaria publiczna) w domach i nic!!!A bardzo chciałbym mieć w domu wampira...

Anusia
10.06.2009, 20:18
Ej.A gdzie jest ta Gorzelnia czy jak...Ja mam Simsy2 nocne życie szukam tych wampirów wszędzie na PP (Parcelaria publiczna) w domach i nic!!!A bardzo chciałbym mieć w domu wampira...

Wiem...też dość długo włóczyłam się simem po przedmiściu i dopiero za którymś razem spotkałam wampira. To było w klubie - nazwa jakaś z kryptą czy coś takiego xD A jak nie chce ci sie czekać to użyj kodu.

Mostilia
12.06.2009, 12:08
A ja umówiłam Sie Niną Kaliente(Czy jak jej tam)Na randke w ciemno z dziewczyną Wyleciała Mi Wampirzca I teraz cały czas Gryzie Nine.A ona pracuje w dzień i Musi Co Noc dzwonic do Swatki bo na rano pracuje=(Co Zrobic by ta hrabina jej nie gryzła?

Ps. Pierwszy post

Rosemarie
15.06.2009, 19:46
Odinstalować NŻ xdd nie żartuję.Myśle,że powinniście każdą inerakcję,w której wampir straszy,gryzie itd.kasować.W dzień nie ma co się brać,że wampiry przyjdą,tylko w nocy,więc w nocy kliknij na drzwi i wybierz opcje 'zamknij drzwi' ..'wstęp tylko dla mnie',a jeśli jesteś na parceli publicznej to nie wiem.

Ritty
15.06.2009, 20:02
Czyli ta wampirzyca mieszka u niej? Jak nie to nie umawiaj się z nią tylko rozmawiaj przez telefon żeby utrzymac przyjaźń (oczywiście wieczorem) :)

Makss99
19.06.2009, 21:58
Sam osobiscie widziałem jak wampirzyca dziabnęła w kasynie trzech simow: barmankę, babcię i jeszcze innego sima.




ZADECKĄ?Łosz w mordę!!!!!!!

Mia1123
24.08.2009, 11:56
Yyy.. xD Ja też chciałam mieć wampira, no i zaprosiłam wampirkę do swojego domu, nakłoniłam Ją do ugryzienia meża mojej simki - zamienił się. Wieczorem wszystko pięknie, ale nad ranem masakra!! Poszedl do pracy i wszystko poszło mu w dół tak, że jak przyjechał to zginął na progu domu ;(( Ale teraz postaram się żeby Go wskrzesić xDD

Alexiel
24.08.2009, 14:30
Yyy.. xD Ja też chciałam mieć wampira, no i zaprosiłam wampirkę do swojego domu, nakłoniłam Ją do ugryzienia meża mojej simki - zamienił się. Wieczorem wszystko pięknie, ale nad ranem masakra!! Poszedl do pracy i wszystko poszło mu w dół tak, że jak przyjechał to zginął na progu domu ;(( Ale teraz postaram się żeby Go wskrzesić xDD

Mia - wampiry spalają się na słońcu, więc to normalne że Twój sim.. wyparował :D kup trumnę, za dnia wampiry śpią a nocą harcują (w nocy nie spadają mu potrzeby);)

nmin
14.01.2010, 19:25
Podnoszę, bo przeczytałam cały temat i nie znalazłam odpowiedzi ;)

Ok, doczytałam, że w nocy wampirom nie spadają potrzeby - ale czy to normalne, że w dzień wszystkie potrzeby spadają w oczach, chociaż wampir siedzi w domu, w którym nie ma ani okien, ani lamp? Nie znam się, bo wampira zrobiłam sobie dzisiaj z ciekawości InSIMenatorem pierwszy raz. Stworzyłam Sima specjalnie w tym celu, zbudowałam mu chałupkę dostosowaną do potrzeb i czekam na wieczór, ale jak tak dalej pójdzie, to nie doczekam, bo gość nie nadąża jeść i kąpać się, chociaż nie wychodził na słońce. Czy wampir w dzień może wyłącznie spać i nie robić niczego więcej?

I jak właściwie wygląda u Was typowy dzień wampira?


EDIT: No dobra, udało mi się znaleźć jeszcze starszy temat i doczytałam, że wampir MUSI spać :/

Bezimienna
25.01.2010, 11:08
u mnnie wampir nie musi spać, normalnie wszystko w domu robi :D

Może dlatego że używam max motivesa?(ale przecież tylko wtedy kiedy naprawdę muszę wyjść na podwórko :D)

Alexiel
25.01.2010, 13:52
Tak, za dnia wampirom spadają potrzeby znacznie szybciej niż zwykłym Simom - nawet gdy te, siedzą w domu bez okien i lamp.
Takie założenie twórców gry, że za dnia wampir śpi w trumnie a nocą imprezuje ;)

U mnie typowy dzień wampira wygląda tak jak napisałam wyżej, w dzień smacznie śpi a w nocy grasuje.

Remus Lupin
25.01.2010, 13:56
A ja się zastawiam co by się stało gdyby.

A) mamy sima wampira lub simke
b) Wampir się zakochał w simce
C) Wampir kąsi simke
d) Chcą mieć dziecko
e) To czy dziecko się urodzi też wampirem???????

Nigdy tego nie próbowałem

aluminium.
25.01.2010, 14:26
Remus Lupin- mi się urodziło normalne dziecko, nie wampir (oboje rodziców byli wampirami)

Remus Lupin
25.01.2010, 14:33
Ale rodzic może przecież ukąsić jak się urodzi normalne mam namyśli nastolatka bo małych się nie da.

Ja chyba wiem kim zostanie mój sim na stałe

Elajza
25.01.2010, 19:19
Ale rodzic może przecież ukąsić jak się urodzi normalne mam namyśli nastolatka bo małych się nie da.

Ja chyba wiem kim zostanie mój sim na stałe

Tak może, ale dopiero jak zostanie nastolatkiem, szkoda chciałabym takie małe wampirki ;)