PDA

Zobacz pełną wersję : Mój pierwszy domek na forum [BRAK ZDJĘĆ]


Vegeta
07.07.2008, 10:32
Za ładny to on nie jest i style są pomieszane, ale ja nie potrafię czepić się jednego stylu. Weźcie pod uwagę to, że to mój pierwszy domek na forum, ale i tak oceniajcie surowo ;)
Najpierw dam jedno zdjęcie na próbę, bo nie wiem czy wejdzie i zaraz dam resztę :)
Ok, cały domek

Kuchnia (tak,tak wiem że obleśna)

zoom

i jeszcze jedno

łazienka

przedpokój

salon - chyba najgorzej mi wyszedł

czas na drugie, paskudne piętro:/

łazienka 2

pokój "dzieci" ;p

i już ostatnie pomieszczenie - sypialnia (hura)

jeszcze tylko kilka zdjęć z poza domu

Nie jestem za dobra w robieniu ogrodów, dlatego jest tylko takie cuś:

i basen:


A teraz cieszcie się że to już koniec ;) Proszę o komenty

Vegeta
08.07.2008, 18:40
Sorry że post pod postem*

Taki brzydki że nikt nie chce ocenić?

Shaggy
08.07.2008, 22:11
Podoba mi się. Pomieszczenia nie są za małe, ale duże też nie. W sam "raz" Heeeh, ja nigdy nie moge tego tak wyrazić. (przez co wychodzą mi klitki xD)
Dużo kolorów tęczy. Fajnie. Ten kibelek... Ahhh koffam xD
Podasz mi stronkę, skąd można ten kibelek ściągnąć? Aaa, i ta plazma wisząca w salonie ;)
9/10

Z góry THX za linki ;)

Liv
08.07.2008, 22:26
Nien, nie, nie! Za duże pomieszczenia!
W sypialni nie pasują tapety. Pokoik dziecięcy jest zagracony. I zgadzam się z Tobą- salon wyszedł Ci najgorzej. Okropnie wielki, kolory źle dobrane, drzwi na ogród nie pasują. Łazienka na parterze wygląda dziwnie (mogłaś dać ten sam zestaw, co na tej na piętrze). Kolor ścian w kuchni za ostry, a meble do siebie nie pasują. Pomieszczenie jak zwykle za duże :/.Basen totalnie mi się nie podoba. Ogródek (bez basenu) może być ;).
Jedyne, co mi się spodobało, to właśnie dobór i rozmieszczenie roślin na zewnątrz i łazienka na piętrze. Jedyne pomieszczenie w domu, które bardzo muszę pochwalić. Pięknie Ci wyszła! :)
I rada na przyszłość: ZAWSZE trzymaj się jednego stylu i najlepiej tej samej kolorystyki.
3/10- kiepsko, ale to Twój dopiero pierwszy domek. Nie zniechęcaj się i rób następne! :)

Vegeta
09.07.2008, 10:34
Dzięki za ocenki :)
Shaggy - jak znajdę te stronki to podam

Koornela
09.07.2008, 12:52
może ta strona to www.parsimonious.org ???
Co do domku. Troszeczkę za wielki,ale bardzo mi się podoba 8/10

Vegeta
09.07.2008, 13:42
Korneela - dzięki za ocenkę
A tak konkretnie to kibelek jest tu http://www.parsimonious.org/furniture/bathroom/5.shtml (chyba że chodziło o ten czerwony)
A plazma jest schackowana, jeszcze jej szukam ( jest więcej programów bez anteny satelitarnej)

asiolek
09.07.2008, 15:06
Salon wg. mnie troche za duży ale oprócz tego cały domek mi sie podoba ;) 9/10

Shaggy
09.07.2008, 20:50
Tak, to ten kibelek. Bardzo dziękuję =***
Jeżelibyś znalazła tę plazmę, byłbym baardzo wdzięczny!
Lecę kończyć FS ;D

Martusiak
11.07.2008, 10:46
Hm... Pusty. Bardzo pusty. Duży, a pusty. Szczególnie salon. Ale tylko tam meble nie są porozstawiane po kątach. Mnie się nie podoba.

Vegeta
11.07.2008, 14:16
Hm... Pusty. Bardzo pusty. Duży, a pusty. Szczególnie salon. Ale tylko tam meble nie są porozstawiane po kątach.

No sorry, ale kiblel czy łóżko na środku pomieszczenia chyba nie wyglądałyby zbyt estetycznie ;P
Shaggy - plazma poszukiwana, już mam podejrzane strony
Edit:Znalazłam plazmę! Tutaj jest http://www.c-and-c-enterprises.com/ . Zjedź trochę więcej niż połowa strony w dół i tam masz taką białą plazmę w której baba podaje wiadomości

pitreq95
12.07.2008, 17:27
Nawet fajny. Tylko trochę pusty... :( Dam... 8/10

Shaggy
13.07.2008, 13:53
Wielie dzięki! Jeżeli będziesz miała jakieś problemy, pisz na PW ;)

Thx wielkie ;p

Esterkaa
06.02.2009, 18:22
domek jest okej... ogród też...
łazienka jest cudowna baaaardzo mi sie podoba.. i meble do kuchni a szczególnie stół z krzesłami..
przedpokój jest nawet ok.. i pokój dzieci.
natomiast w sypialni to lozko mi sie nie podoba... i dom moglby byc troszeczke mniejszy..
a salon mi się nie podoba wcale:
1. płytki w salonie?
2.za duze pomieszczenie
3.za malo mebli
4.kolorystyka nieciekawa...
ale w sumie nie jest zle..
ocena: 6/10

justinea4
06.02.2009, 18:46
To naprawdę twój pierwszy dom ? Jestem pod wrażeniem :) Bryła jest bardzo ładna, chociaż mogła byc mniejsza. Pomieszczenie ślicznie wystrojone. Co do styli to faktycznie trochę pomieszałaś, ale wyglląda to bardzo ciekawie, mimo że przesadziłaś trochę w łazience i sypialni na piętrze. Podoba mi się :)

Chelseaa
07.02.2009, 13:44
chmm to może zacznę od łazienki na górze - super wszystko dobrane, pomieszczenie w sam raz :) Najmniej podoba mi się kuchnia - przeszkadza mi ta tapeta... Tak samo w salonie - trochę za duży. Naokoło domu - fajnie.
Ocena - 7/10.

Melisa
15.02.2009, 21:15
Aż mnie oczy bolą od niektórych kolorów w pomieszczeniach.... przede wszystkim za duże pomieszczenia....i po co? skoro nawet później nie ładujesz tam na tyle przedmiotów żeby zapełnić to wolne miejsce.... musisz jeszcze nad tym popracować ;)

Leah1994
16.02.2009, 11:48
Domek bardzo mi się podoba, a w szczególności łazienka nr 1 i pokój dla dziecka. Po prostu pięknie. Moja ocena 10/10

Szminka xD
16.02.2009, 14:49
Powiem szczeże, że boję się grafiki the sims 1....ale tu akurat jest przeciwnie...daje 9/10

dirty_job
17.02.2009, 15:27
Z kąd masz te schody ??

aneurysm
17.02.2009, 19:00
Nie bardzo mi się podoba ale w końcu to twój pierwszy dom :-)