PDA

Zobacz pełną wersję : Domek do FS Shaggeygo [BRAK ZDJĘĆ]


Shaggy
12.07.2008, 20:00
Na prośbę Liv wklejam zdjęcia z domu do mojego FS. Powiem tak. Dom jest bardzo podobny do poprzedniego, dlatego że łatwiej można wejść do niego z kamerką. Za domem jest pusty teren do eksploatacji. Narazie stoi tam małe biuro, ale wkrótce będzie również i mini centrum handlowe.
Oto fotki:


--||--

Ogródka nie ma, ponieważ wolę gospodarować teren na inne budynki.
Pozdrawiam.

Liv
12.07.2008, 20:41
Shaggy, źle mnie zrozumiałeś! Ja napisałam, że gdybyś wstawił, to bym go oceniła nisko. Ale to nie była prośba!
No, ale niech Ci będzie...
Wydawało mi się, że jest brzydszy (jak na mój gust), ale jednak jest trochę inaczej. Czy mi się wydaje, czy łazienka jest jakaś inna?
Za mało okien. I jak zwykle kolory: pomieszane z poplątanym. Te kilka ścianek z tyłu nie jest pomalowanych.
I już widząc pierwsze zdjęcia FS zauważyłam, że jest podobny do Twojego ostatniego domku. Ale ten jest... troszkę lepszy.
A, i widzę, że wiesz, co zrobić z pustym terenem ;) (w przypadku pisania FS). Metoda dobrze sprawdzająca się i u mnie (Domek Muchomorków z "A neverending dream"-a i sala, w której Wiktor spotkał się z rodziną- były na jednej parceli).
Powiedzmy, że 5/10

EDIT: Zapomniałam napisać, ale źle odmieniłeś swój nick. W poprawnej wersji powinno być Shaggy (przymiotnik nieodmienny), a jeśli już tak bardzo chcesz mieć odmieniony, to raczej od Shaggy`ego ;).

Shaggy
12.07.2008, 20:58
Heeh, mocna aż do szczegółu! a ta nieotynkowana część to piwnica dla simów. Nie ujawniam ich teraz ;p

asiolek
12.07.2008, 21:57
Podoba mi się w środku bo z zewnątrz kompletnie nie:/ za mało okien i jakos szaro. W środku ok.
ocena 8/10