PDA

Zobacz pełną wersję : MODERM ___ red , black & white . [BRAK ZDJĘĆ]


Reminiscencja
15.07.2008, 12:40
Oto mój pierwszy na forum domek zrobiony w The Sims 1. Szczerze Sims 2 mi się kompletnie znudziła :)


Oto bryła nie zbyt piękna ale liczy się wnętrze.



Salon - piękna kompozycja z zielenią i czernią aż prosi się o pogląd.



Łazienka - w zielonych barwach.



Kuchnia - dość ciemna ale i oryginalna



A tu jadalnia


A tu pięknie schodki :)



Sypialnia mamy przepraszam ,że w salonie jest taka sama lampa ale innej nie miałam.



Oto pokój dziecka /.



A to biuro



Garderoba :)



Tutaj dziewczyny się opalają.



A to samochód



Rodzinka - niestety nie posiadam skinów z internetu



Julka



Agnieszka



I to wszystko proszę o opinię :P Zdjęcia wyostrzane i obramowane w Photoshopie

Liquid
15.07.2008, 12:47
Woow O.o
Jaki ładny :D
Możesz podać stronę, z której ściągnęłaś łazienkę .?
Będę wdzięczna . :D
Ocena:
10/10 ;)

Reminiscencja
15.07.2008, 12:50
Dzięki. Nie pamiętam skąd ściągałam chyba z http://simcredibledesigns.com/index2.html. A i przepraszam źle napisałam tytuł powinno być modern

Souris
15.07.2008, 12:50
fajne dodatki z internetu, ale nie rozumiem jednego? jak simki 2 mogły ci się znudzić :)?
mało objęte na tych zdjęciach i za mało dodatków takich jak kwiaty, bryła też tylko pokazana na jednym zdjęciu
ocena 7/10

asiolek
15.07.2008, 13:25
Bryła niezbyt, kuchnia niezbyt, biuro niezbyt reszta ok.
ocena 7,5/10

Liv
15.07.2008, 17:47
Bryła OK. Ale w domu jakoś pusto. I zdjęcia obejmują zbyt mały obszar.
A, i w ustawieniach radziłabym CI ustawić jak największa ilość trawy. Bo taka trawa jak u Ciebie na zdjęciach nie wygląda zbyt fajnie :/
5,5/10

PS: Ten samochód wygląda, jakby skądś spadał :P

pitreq95
15.07.2008, 18:23
Nawet nawet... Trochę mało widać na zdjęciach, ale dosyć ładny. Daję 8/10

Reminiscencja
20.07.2008, 12:32
No wiesz ;p jak by się grało po 12 godz. dziennie w tą samą grę to mogłoby się znudzić. Druga sprawa wiem ,że bryła jest tragiczna ;xd. Dom został mało objęty na zdjęciach bo jakoś nie podobają mi się te duże. Heh :P W domu jest mało przytulnie o tym wiem ,że brakuję jakiś kwiatków. Ale spoko niedługo nowy dom może dodam do niego kilka płatnych dodatków z neta :) Samochód wygląda jak by skądś spadał bo jakieś takie dziwne ujęcie mi wyszło ;p Pozdrawiam , Setishe.

lafilette
22.07.2008, 15:17
fale nie rozumiem jednego? jak simki 2 mogły ci się znudzić :)?


uwierz, że mogą się znudzić, ja np. bardzo chętnie pograłabym teraz w jedynkę. :)
poprosiłabym mimo wszystko o zdjęcia całych pomieszczeń, bo dom bardzo ciekawie się zapowiada.

Reminiscencja
12.08.2008, 21:25
w następnym domku nie będzie już takich małych zdjątek . ;p

shizeR
29.08.2008, 13:16
no za małe zdjęcia

Esterkaa
06.02.2009, 18:18
mi się srednio podoba....
chociaz z zewnatrz jest nawet okej... ale w srodku mi się nie podoba...w kuchni jest za pusto wyglada jakby nikt tam nie gotowal... zadnych dodatków czy chociazby jakiegos ekspressu do kawy czy jakis kwiatów.
no i ta trawa;/brzydko to wyglada...
ocena:3/10

Reminiscencja
06.02.2009, 18:22
ten dom jest juuż bardzo stary ;d więc popatrz na daty ja akurat tu weszłam ale np ; jeśli ten temat pisany był 3 miesiące temu to po co go odświeżasz ?