PDA

Zobacz pełną wersję : "Morski spokój" by kubuss [BRAK ZDJĘĆ]


kubuss
17.07.2008, 14:32
Siema oto 5 dom z serii "projekty na zawołanie"

Dom usytuowany jest nad morzem, ma zwartą i prostą konstrukcję, prowadzi do niego kamienna ścieżka. Wokół domu jest dużo kwiatów. Po prawej stronie domu jest ścieżka, która prowadzi na plażę, na której można się opalać, wypoczywać oraz kąpać się w ciepłej morskiej wodzie.

Spis pomieszczeń: przedsionek, salon, kuchnia, łazienka, sypialnia
Testowany: tak
Koszt: 79 548 simoleonów
Parcela: 4x6



Zapraszam do komentowania, oceniania i głosowania w ankiecie

pozdrawiam:
kubuss

Ilona
17.07.2008, 14:35
Kubuss po prostu bajer,kocham male domki...bo duzych moja gra nie uciagnie-za duzo dodatkow z neta,moja ocena to 10/10

Aleksandra
17.07.2008, 14:54
Bardzo mi się podoba, jest miły i przyjmny:) Jedyne za co odejmę 0,5 punkcika to łozko (jakoś mi nie przypadł do gustu;) ) więc 9,5/10 :)

olenka
17.07.2008, 15:44
bardzo ładny 10/10

Linea
17.07.2008, 15:49
Bardzo przyjemny dla oka...
Fajna suszarka na pranie - ogólnie cały taras wygląda bardzo realistycznie.
Gratulacje.
A sztalugi na plaży? Rozumiem, że lokatorka ma artystyczną duszę... ;-)

Edytka
17.07.2008, 16:02
Bardzo ladny, podobaja mi sie kwiatki na zewnatrz

kotek23
17.07.2008, 16:10
Co ja mam Ci zrobić ?!
Hęę ??
To już twój 19 domek !
Zgadzam się, że za tak szybkie wystawianie takich pięknych domeczków powinnaś ostać baaaanaaa ! :P

Cuuud, mióddd i orzeeeszki !
xDD

10/10

Skomentujesz món ostatnio domek ?
Plyys !

Samantha
17.07.2008, 16:50
Domek wspaniały!! Bardzo realnie wygląda! To rozwieszone pranie dodaje mu uroku ;) Ogródek też miły dla oka ;) Daję 10/10!!

Björk
17.07.2008, 17:10
Byłam przekonana, że nowoczesny domek na plaży to będzie w Twoim wydaniu coś fajnego i nie mysliłam się.
Wszystko mi się podoba więc 10/10 :)

avenly
17.07.2008, 17:30
Po prostu ubostwiam domki na plaży.
Z zewnątrz jest bardzo piękny, tylko schody nie pasują trochę do reszty.
Przedsionek i salon bardzo łądne, aczkolwiek ja bym zrobiła troszkę jaśniejszą tapetę.
Choć nie przepadam za małymi lodówkami, to ta kuchnia wyjątkowo mi się spodobała.
W sypialni nie pasuje mi kolor łóżka, za to łazienka jest bardzo ładna.
Najbardziej urokliwy jest jednak taras, bo z widokiem na morze.
Taki mały domek, a jaki piękny =]

Agula_87
18.07.2008, 07:59
Świetny domek :) Bardzo mi się podoba nie mam żadnych zastrzeżeń :)

10/10

Wielebny
18.07.2008, 08:30
Ledwo nadążam z ocenianiem twoich domów tak szybko stawiasz nowe .
Bardzo mi się spodobał dom jest właśnie w moich klimatach .
Spodobały mi się te grządki przy froncie domu .
We wnętrzu świetnie podobierałeś koloru jak i meble tylko kolor łóżka w sypialnie nie pasuje za bardzo do reszty .

Ocena 10\10
Bardzo podobają mi się domu w twoim wykonaniu jednak chciałbym zobaczyć jakiś większy projekt twojego autorstwa przykładowa jakaś dosyć duża rezydencja czy willa.
Pozdrawiam

Vanitas
18.07.2008, 09:00
Chciałeś żebym napisał dlaczego mi sie nie podoba to prosze bardzo:
1. Te drzwi w środku nie pasują do reszty
2. Nie podoba mi sie kolor scian w salonie i przedsionku
3. Dywan w salonie jest za duży
4. W sypialni nie pasuje mi to stojące lustro
5. W kuchni nie podoba mi sie ten stół i kwiatek na szafce
6. Na tarasie nie pasuje mi ten wieszak
Reszta jest nawet wporządku

kubuss
18.07.2008, 09:40
Kowalski123 - dzięki za ocenę, bardzo cenię sobie twoje uwagi jak i to że oceniasz moje domy, dużego domu nie zrobię dlatego że nie umiem, a jak już zrobię to chyba jak mi wybije setka domów :P Oczywiście czekam na Twój dom.

dominik12 - właśnie o taką ocenę mi chodziło :P

Dzięki wszystkim za oceny.

pozdrawiam:
kubuss

Greenlyme
18.07.2008, 15:50
Śliczny! Przytulny, mały, w ładnych kolorach. Odważny ten niebieski. Zawsze, kiedy ja próbuję wstawić ten kolor do mojego domu, wychodzi mi szpital xD. Ale ten dom jest nad morzem, więc to jak najbardziej pasuje. No i nie wiem jak ty to robisz, że takie proste bryły są tak ładne. 10/10

Zebra
18.07.2008, 16:16
Nawet fajny, coć nie podoba mi się sypialnia 9/10

asiolek
18.07.2008, 20:36
Bardzo mi się podoba:) mały, jasny i przytulny domek:) ocena 10/10

Elastyna
19.07.2008, 13:52
Ja nie wiem, ja nigdy nie moge zrobic małego i takiego ładnego domku :( Zabije cię, zabije ! Oddaj mi ten talent ! ; D Śliczny, tylko to lustyro w pokoju bym zmieniła, bo mi sie nie podoba ;]

Molly
21.07.2008, 15:55
Podoba mi się.! I to bardzo.
10/10 ;)
_______________________
Rock 4ever!!

Eclipse
23.07.2008, 14:55
Tak. Ten domek zdecydowanie bardziej zyskał w moim oku, niż dwa poprzednie które oceniłam ;p. Ogólnie, mam sentyment do domów nad morzem ;).

W zasadzie tylko w kuchni trochę za miodowo i sztaluga na plaży mi nie pasi, a reszta ok. Świetna jest suszarka na pranie xdd.

Ocena: tym razem 10/10

abnormallady
23.07.2008, 18:46
Kubuss, jednym z paru powodów mojej rejestracji tu, była nieodparta chęć komentowania Twoich domów.
Uwielbiam każdy Twój dom i dopracowane w nim szczegóły. Są małe, przytulne i idealnie wpasowują się w mój gust, chociaż czasami odrzucają mnie niektóre nowoczesne elementy, psujące klimat. ;P
Ale tu nie o tym mowa.

Dom wydawał mi się od zobaczenia bryły wręcz maaaleńki. Stwierdziłam, że co Ci się tam mogło zmieścić? A jednak byłam mile zaskoczona. Bardzo lubię małe bryły, które jednak po wejściu do domu okazują się duże, z przestrzenią. Ten dom jest jednym, z moich ulubionych. Podoba mi się ten zakątek przed domem, otoczony kwiatami. Chociaż leżak można by było usunąć. ^^'
Ogromnym plusem jest sufit, który jak widać posiadasz w grze. *____*
Większości nie podoba się sypialnia, a wg. mnie jest urocza. Szkoda tylko, że jest słaba jakość kołdry. ; P
Podoba mi się skomponowanie drzwi z tapetą w salonie i przedpokoju. Bo na drzwiach na tych akcentach jest fiolet. Oczywiście taras jest najpiękniejszy + ten wieszak nadaje takiej realności. Uświadom mnie, skąd go masz? Chyba że już tu gdzieś pisałeś, a ja jak zwykle nie doczytałam. Ponad dycha leci. 11/10.