PDA

Zobacz pełną wersję : Serial Co by było gdyby


daniel
24.07.2008, 22:49
Witajcie.Dość długo pracowałem nad lepszą odsłoną mojego serialu.Zwiastun już jest.Abyście się nie pogubili odrobinę wam opowiem o trym serialu.Z początku akcja dzieję się po akcjach w bajkach i bajkowe postacie żyją własnym dalszym życiem.Jaś i Małgosia są już dorośli i mają potomstwo.Śpiąca królewna i jej mąż są już staruszkami i mają również dzieci.Ale czarodziej cofa się za pomocą magicznej różdzki do czasów kiedy Kopciuszek marzył o balu u księcia kiedy macocha jej rozkazywała.

Zwiastun
zmieniona wersja zwiastuna!
http://pl.youtube.com/watch?v=kQulGw_hLB8
Odcinki
odcinek 1 już 28 lipca

Reggie
24.07.2008, 23:19
Hm... Fabuła moim zdaniem może być ciekawa. Ale nie moge oceniać, bo nie mam czego. Poczekam na pierwszy odcinek. Z chęcią go obejrzę, ale nie ocenię zwiastuna, bo to bezsensowne.
Jednak jeśli będzie wykonane tak dobrze jak przemyślane, to wróżę sukces.

kubuss
25.07.2008, 10:09
Hmm myślę że serial zapowiada się fajnie, teksty są pisane moją ukochaną czcionką, dłuższych tekstów nie da się ich przeczytać dlatego że szybko znikają, podkład muzyczny fajny, myślę że fabuła też będzie fajna :) Czekam na 1 odcinek.

pozdrawiam:
kubuss

mario
25.07.2008, 11:27
Pomysł średni, wykonanie zwiastuna fatalne, prawie w ogóle nie zachęca do obejrzenia, błędy w tekście itp... Ale nie przejmuj się, będzie dobrze. Ja zaczynałem gorzej. :P

daniel
25.07.2008, 17:07
A ja mam pytanie zamiast fatalnie może wymieniłbyś co miałbym zmienić aby nie było po twojemu fatalnie.Nie ma małych ścian nie ma chmurek jest fajny podkład muzyczyny wiec nierozumiem jakie wady

bubel-96
25.07.2008, 17:08
hm... Fajnie się zapowiada. Ale za szybko znikają teksty

daniel
25.07.2008, 17:11
dzięx i jeśli możecie komentujcie też na youtube.Dziś już zrobiłem występują a jutro odcinek 1 i umieszczę tutaj.pozdrawiam i zapraszam do dalszego komentowania

mario
25.07.2008, 17:22
A ja mam pytanie zamiast fatalnie może wymieniłbyś co miałbym zmienić aby nie było po twojemu fatalnie
Jak sobie życzysz. Wymienię w punktach. :)

1. Scena początkowa - lekko się przycina, widać kryształki nad domami (wiem, że nie można się tego pozbyć, ale skoro się nie da, to po prostu nie kręci się scen z widocznymi kryształkami), i jeżdżące samochody. To wszystko burzy piękną scenerię, jaką można sobie wyimaginować czytając opis serialu.

2. Muzyka słabo pasuje do zagrożenia sytuacji, jakie stwarza czarodziej i mrożące krew w żyłach opisy sytuacji.

3. Niemal wszędzie powtarza się słowo 'bajki'. Mogłeś rzadziej go używać lub zamienić jakimś innym wyrazem.

4. Raz czcionka to Comic Sans, a raz zwykły Arial... To w końcu zastanów się. :)

5. Cytuję: "Czy zły mag dopnie swego ? a może na odwrót ? [...]" Nie dość, że błędnie zapisane, to jeszcze brzmi tak jakoś dziwnie... :P To 'a może na odwrót' wyrzuciłbym na zbitą twarz. :D

6. Tytuł miesza się z pozostałymi wyrazami. Np. na końcu postawiłeś tekst: "Serial Co by było gdyby już 28 lipca". Przed 'co; i po 'gdyby' powinien być cudzysłów. :)

7. A muzyka nadal sflaczała i nudna. Nie kojarzy się z potężnym wyzwaniem, jakiemu muszą sprostać bajki.

Tyle ode mnie. Pozdr. :)

daniel
25.07.2008, 17:35
Dobrze od kolejnego odcinka postaram się aby było lepiej.Tylko właśnie ja nie mogę znalexc takiej strasznej muzyki a na pojazdy nic nie zrobie co sekunda jeżdzą

Koornela
25.07.2008, 17:36
O Matko! Jak analfabeta jakiś! Nie wiesz, że po ,!' ,?' ,.' piszemy duże Litery? Jak nie to zajrzyj do słownika... mag? Chyba z dużej litery. I tutaj zgodzę się z Designer z punktem 1 i 5! Nie trzyma się kupy. Zobaczymy I odcinek. Pzdr.

daniel
25.07.2008, 18:05
Usuwam zapowiedź i wnoszę do niej parę zmian.Już dzisiaj nowa wersja zapowiedzi już w niej nie będzie zmian.Zedytuje jak dodam

Koornela
25.07.2008, 18:09
O.... Bo co? Oceniono ją źle i już już dajesz nową? Tak jakbyś nie umiał przyjąć krytyki! Błędy da się poprawić, a to, że dajesz ponownie ten sam serial to jest duuużym błędem!!!

daniel
25.07.2008, 18:23
Ale ja tylko zmienie te błłędy a to będzie takie samo jest już nowa wersja zwiastuna

Gio
26.07.2008, 15:50
Nie powinieneś tak odrazu zmieniać zwiastuna. Przecież, skoro jesteś wstanie zrobić dobry zwiastun, to odcinek też powinien też wyjść ci dobrze. A później wszyscy będą widzieli jak postęp w kręceniu filmów zrobiłeś.

PS. Dlaczego nie kontynuujesz swojego poprzedniego serialu?

Koornela
26.07.2008, 15:57
Sorki za offtop, ale... Atlantis to jest ten sam serial tylko zmieniona fabuła wg mnie oczywiście i to jest żałosne.

daniel
26.07.2008, 21:54
Zmieniam datę wydania 1 odcinka na datę ostateczną czyli 3 sierpnia.Powód ? jadę na wakację.

Shaggy
29.07.2008, 11:45
Nie!
Nie dopuszczę aby ten serial dalej był emitowany!
Nie!!!

Hahahah 0/10
Dlaczego?
YouTube:

"Ten filmik został skasowany przez użytkownika"
Ale i tak bym nie obejżał ;0

shiyo
29.07.2008, 13:51
0/10

Tam nic nie ma dla twojej wiadomosci Danielu :d

Ellie
29.07.2008, 15:30
Czy mi się zdaje, czy autora serialu zbanowano? :D

Koornela
29.07.2008, 17:10
bakalia niestey do 5.08 a szkoda bo już się cieszyłam.
Podobno on już nie kontynuuje tego serialu. Ma masę pomysłów. hehe :)

Ellie
29.07.2008, 17:13
edit: Powstrzymam się od komentarza ;p (nie chcę wyjść na świnię ;p)