PDA

Zobacz pełną wersję : Jak dostac sie do bractwa??


Książę Kaspian
29.07.2008, 16:08
Mam pytanko bo jak chce sie dodtsac do bractwa To przychodzą te Chirliderki i latają po calym akademiku i nie mozna z nimi pogadac..bo ciagle uciekają czy mozna cos zrobic zeby z nimi pogadac??

Björk
29.07.2008, 16:15
Można... Klikasz na nie i będzie opcja "poproś o wstąpienie do bractwa" i pojawi się taki scenariusz, jak na imprezie i chyba będziesz musiał w określonym czasie zaprzyjaźnić się z pięcioma osobami z bractwa, które przyjdą na tą imprezę w białych togach...
Sorka, ale dawno nie grałam w ten sposób i nie pamietam dokładnie...
Natomiast polecam wstąpienie do tajnego bractwa... Chodź simem od czasu do czasu na miasto uniwersyteckie. Spotkasz tam takich simów w garniturach z lamą. Zaprzyjaźnij się z trzema i wróć do domu (nie musisz tego robić tego samego simowego dnia).
Fajna zabawa :)
Polecam, a więcej nie zdradzę :)

Książę Kaspian
29.07.2008, 16:19
Bjork ale wałsie jak na to naciskam to oni latają jak muchy i nie mozna z nimi pogadac..:(

psychickid
29.07.2008, 16:29
Hm.. Jeśli naciśniesz na któregoś z simów, to on przestanie na moment biegać i porozmawia z Tobą. Przynajmniej u mnie tak jest.

Książę Kaspian
29.07.2008, 16:33
u mnie niestety nie,trudno jakos dam sobie rade

psychickid
29.07.2008, 16:37
Może spróbuj boolProp'em przyłączyć któregoś sima z nich na moment do akademika, może wtedy przestanie biegać, i porozmawiaj spokojnie z nim.
Potem możesz go odłączyć. Tylko, ze boolprop może wywoływać błędy w grze.

Björk
29.07.2008, 16:42
PSYCHO KID :D sam boolprop nie wywoluje błędów w grze :D
Ile razy pisać :)
Przy okazji pozdrawiam :*

Rose_Rozyczka
18.08.2008, 21:20
spróbuj nacisnąć na pauze i kliknąć na simkę(sima) u mnie to zawsze działa

Gosia
19.08.2008, 09:08
Ehh ale Ksiąze Kaspian klika na te dziewczyny co biegaja i machaja rekami, i na nie faktycznie nie da sie kliknac : o One chyba nie naleza do bractwa? Trzeba kliknac na telefon i zadzwonic o wstapiecie do bractwa.. Potem przyjada czlonkowie bractwa a reszte opisala juz bjork...

OlaBernacik
19.08.2008, 16:48
Ja po nie dzwonie. Biorę tryb kupowania zastawiam je krzeslami i próbóję zaprzyjażnic się.

marza22
21.08.2008, 13:18
Ja mam trochę inny sposób może bardziej czasochłonny ale troche łatwiejszy, a więc sim z bractwa musi znać sima którego chcesz przyłączyć do bractwa i muszą być zaprzyjaźnieni, jeśli żaden sim z bractwa nie zna twojego sima to klikasz na telefon wybierasz opcję uczelnia czy coś podobnego a potem katalog uczelni i tam są wszyscy simowie którzy studiują, no więc wybierasz twojego sima i zaprzyjaźniasz się z nim. I potem dalej grając tym simem z bractwa zaproś twojego sima, kliknij na niego i tam powinna być opcja "zaproś do bractwa" i wtedy powinna wyskoczyć informacja że twój sim sie zgadza a jeśli się nie zgodzi to jeszcze musisz poprawić związek między nimi. Powiedzmy że się zgodził i wtedy dalej graj bracwem i nie żegnaj się z twoim simem, tylko staraj się aby jak najwięcej przebywał w bractwie, nie musisz się nim zajmować tylko poprostu graj normalnie simem a ten sim kórego zaprosiłeś do bractwa będzie sobie robił co będzie chciał. I przez ten czas każdy sim z bractwa może mu kazać coś robić nie tracąc przy tym punktów reputacji (opcja nakłoń do... i co tam chcesz). Po paru dniach wyskoczy Ci informacja że twój sim spędził wystarczająco dużo czasu w bractwie i jest jego członkiem, wtedy zaproponuj mu wprowadzenie się i normalnie nim graj ;-) I nie musisz się z nikim (oprócz tego sima który się zaprosił) zaprzyjaźniać :D Ale jak pisałam na początku zajmie to trochę czasu zanim minie ten "okres próbny".

alicja271998
12.06.2009, 14:02
Dostać Sie Do Bractwa Jest Proste Trzeba Pod Rząd Wykonać Dużo Rozmów Póżniej Złożyć Propozycje żeby Te Baby Chciały Cie Do Bractwa No I Pojawi Sie Taka Ramka W Której Będzie Pokazany Czas I Ilość Punktów Przyjażni Musisz Zdążyć Polubić Na Maxa Wszystkie I Jak Czas Mine To Cie Przyjmą

Starlight
08.10.2009, 18:26
Bardzo przepraszam za odświeżanie tematu ,ale nie chce spamować wiec pisze tutaj ;)
Kiedy zadzwonię po nich latają po całym akademiku jak nie wiem co i nie da się z nimi pogadać. Czy może jak dodam InSimenatorem ich do rodziny przestaną tak biegać?

aluminium.
08.10.2009, 18:44
@up. Oni zawsze będą biegać. Jak klikniesz na nich i wybierzesz np. pogawędka to ten sim dopiero stanie i będzie z tobą gadał.

Charionette
09.10.2009, 15:08
Najlepiej przez Insima kliknąć aby wszyscy byli twoimi znajomymi i już, ale to trochę nie uczciwe i nie ma zabawy ;)